Jak udržovat Yeezys v čistotě

Tenisky Kanye West a Adidas Yeezy jsou jednou z nejpopulárnějších značek obuvi na světě. Tenisky fanoušci po celém světě zbožňují. Pokud jste si koupili a dvojice Yeezys „Pravděpodobně jste za ně utratili docela dost peněz. Přirozeně chcete, aby vypadaly čisté a svěží tak dlouho, jak jen můžete. Naštěstí existují způsoby, jak můžete Yeezys chránit a čistit, aby vypadaly zcela nové.Metoda 1 ze 3: Drhnutí bot

 1. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Krok 1

  1 Vyjměte vložky a tkaničky z Yeezys. Při vyjímání z obuvi dávejte pozor, abyste nepoškodili vložky. Šněrky byste měli z bot pomalu stahovat, abyste očkům nezpůsobili opotřebení.
  • Umístěte vložky a tkaničky na jednu stranu, abyste je ochránili před poškozením, zatímco budete čistit zbytek obuvi.


 2. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Krok 2

  2 Vytvořte roztok octa a vody. Nalijte 1 díl vody a 2 díly bílého octa do malého šálku a pomocí lžíce je smíchejte dohromady. Pokud chcete, můžete místo octa a vodního roztoku použít také speciální čistič obuvi.
  • Specializované čisticí prostředky na boty lze zakoupit online nebo ve vašem místním obchodě s obuví.
 3. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Krok 3

  3 Ponořte do směsi kartáč s tvrdými štětinami a vydrhněte podrážky. Podrážka je snadno tou nejšpinavější částí každé boty, takže možná budete muset drhnout obzvláště tvrdě, abyste odstranili špínu. Nebojte se být na drhnutí přísní, podrážky jsou velmi odolné.
  • Vyhněte se pletení a šití štětcem.
  • Pokud nemáte tvrdý kartáč, můžete použít hadřík nebo hadr. Hadřík nebo hadr však nemusí být tak účinné.
  • Ponořte kartáč do směsi často, abyste se ujistili, že nečistotu jednoduše nedrhnete do podrážky boty.
 4. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Krok 4

  4 Vlhkým hadříkem otřete podrážky. Poté, co dokončíte čištění podrážek, namočte čistý hadřík do vody. Podrážku důkladně otřete hadříkem, abyste odstranili nečistoty. Otřete také boky, abyste se ujistili, že jsou co nejčistší.
  • Při čištění podrážek Yeezys nezapomeňte vyčistit okno Boost. Okno Boost je oblast podešve obuvi trojúhelníkového tvaru, kde se mohou snadno zachytit nečistoty a prach.
 5. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Krok 5

  5 Hlavní část obuvi vydrhněte vlhkým kartáčkem s měkkými štětinami. K této části procesu stačí kartáč namočit do vody. Vložte ruku do boty, abyste ji ukotvili. Poté namočte kartáč do vody a jemně vydrhněte každou botu od paty k špičce. Nezapomeňte kartáč často čistit.
  • Ujistěte se, že nedrhnete vnitřek a nedovolíte, aby se dovnitř dostala jakákoli voda. Vaše ruka v botě by měla poskytovat ochranu proti vniknutí vody.
 6. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Step 6

  6 Vysušte Yeezys na chladném místě. Po kartáčování jim dejte trochu času na zaschnutí. Nechte je na chladném místě s dostatkem vzduchu.
  • Neumisťujte Yeezys do blízkosti ohřívačů nebo krbů, protože teplo by mohlo roztavit materiál obuvi.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Čištění tkaniček

 1. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Krok 7

  1 Sundejte si tkaničky z Yeezys. Buďte opatrní při odstraňování tkaniček, protože nechcete poškodit aglety, plastové špičky na koncích tkaniček. Také nechcete roztřepovat materiál. Jemně protáhněte tkaničky každým očkem na botě.
  • Pokud jsou vaše tkaničky velmi poškozené nebo příliš špinavé, můžete si náhradní tkaničky koupit online nebo v místním obchodě s obuví.
 2. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Step 8

  2 Připravte si roztok z 5 dílů vody a 1 dílu mýdla na nádobí. Můžete použít jakékoli mýdlo, které máte doma. Nalijte mýdlo do misky a poté misku naplňte vodou. Mýdlo na nádobí by mělo být před použitím směsi dobře naředěno.
 3. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Krok 9

  3 Umístěte tkaničky do roztoku po dobu 20 minut. Aby byly tkaničky ponořeny do vody, položte na ně malý hrnek, který je zváží. Tkaničky můžete nechat namočit v roztoku, nebo můžete po tkaničkách přejet rukama, abyste odstranili veškeré usazeniny a nečistoty.
 4. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Step 10

  4 Po namáčení vyčistěte tkaničky kartáčkem s měkkými štětinami. Ponořte kartáč do misky s vodou. Tkaničky pomalu a jemně drhněte kartáčem, přičemž dbejte zvláštní opatrnosti, aby se tkaničky netřepily.
  • Dávejte pozor, abyste na kartáč nepoužívali příliš velký tlak, protože by to mohlo poškodit tkaničky.
 5. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Step 11

  5 Položte tkaničky, aby uschly na vzduchu. Poté, co si tkaničky vydrhnete kartáčem, dejte jim nějaký čas na vyschnutí na vzduchu. Nedávejte je do blízkosti topení nebo na slunce, protože když uschnou, budou drsné a tvrdé.
  • Na sušení tkaniček je nejlepší chladné místo.
 6. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Step 12

  6 Znovu šněrujte své Yeezys. Při šněrování Yeezys dávejte pozor, abyste nepoškodili aglety nebo očka. Jakmile vyměníte tkaničky, vaše Yeezys jsou připraveny k opětovnému nošení a měly by vypadat zcela nové. reklama

Metoda 3 ze 3: Čištění Yeezys pomocí pračky

 1. Obrázek s názvem Udržujte Yeezys v čistotě, krok 13

  1 Vyjměte vložky a tkaničky z Yeezys. Při vyjímání tkaniček a stélek buďte opatrní, protože byste je mohli snadno poškodit. Tkaničky sundávejte pomalu a po dokončení vložte vložky a tkaničky na bezpečné místo, daleko od poškození nebo poškození.
  • Před vložením obuvi do pračky se musíte ujistit, že vložky vyjmete. Vnitřek boty bude lépe schnout bez vložky v botě.
 2. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Step 14

  2 Z Yeezys očistěte co nejvíce nečistot a drtí. S pračkou Yeezys nechcete špínu ani jiné škodlivé materiály. Vlhkým hadříkem nejprve jemně setřete všechny uvolněné nečistoty.
  • Otřete podrážky a okno, abyste odstranili veškeré nečistoty skrývající se mimo dohled.
 3. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Step 15

  3 Umístěte každý Yeezy do jeho vlastního polštáře. Barva povlečení na polštář, kterou používáte, závisí na barvě vašich Yeezys. Pro světlé Yeezys použijte bílé povlaky na polštáře. Pro černé nebo velmi tmavé barvy Yeezys použijte černý povlak na polštář.
  • V horní části povlečení můžete uvázat uzel, abyste zajistili, že vám Yeezys nevypadnou z povlečení.
 4. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Step 16

  4 Nalijte do pračky malé množství čisticího prostředku. Použijte asi polovinu toho, co byste normálně použili na malé množství prádla. Pokoušíte se vyčistit pouze pár bot, na rozdíl od sortimentu oblečení.
 5. Obrázek s názvem Keep Yeezys Clean Step 175 Spusťte pračku na nejchladnějším nastavení. Neměli byste pračku používat při teplotě vyšší než 30 ° C (86 ° F). Teplota vyšší než tato způsobí roztavení lepidla a primeknitového materiálu ve vašich Yeezys. Teplo může poškodit i další části obuvi.
 6. Obrázek s názvem Udržujte Yeezys v čistotě, krok 18

  6 Nechte boty 24 hodin zaschnout. Vyjměte povlaky na polštáře z pračky a vyjměte Yeezys z povlaků na polštáře. Nechte boty alespoň 1 den, aby řádně uschly. Umístěte je na chladné místo s dostatkem vzduchu, aby byly zajištěny nejlepší možné podmínky sušení. Jakmile jsou Yeezys zcela suché, vyměňte podrážky a tkaničky.
  • Vaše boty jsou nyní připraveny k opětovnému nošení. Metoda pračky není tak účinná jako používání kartáčů k čištění Yeezys. Vaše Yeezys bude stále vypadat čistý a nový.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Yeezys
 • Nůžky
 • Balící páska
 • Kartáč s tvrdými štětinami
 • Kartáč s měkkými štětinami
 • Ocet
 • Čistič obuvi
 • Pračka
 • Čisticí prostředek
 • Povlaky na polštáře
 • Tkaniny

Populární Problémy

Abby's je nový komediální seriál od Mika Schura. Zde je návod, jak sledovat online streamování epizod, pokud nemáte kabelové přihlášení.Ať už vybíráte tenisky na běh nebo na brunch, je důležité vybrat si pár, který dobře padne a budete se v něm cítit dobře. Když si vybíráte tenisky na cvičení, zajděte do obchodu se sportovními specialitami a spojte se s nejznámějším obchodem ...

Nákup podprsenky bez ramínek může být náročný úkol, zvláště pokud neznáte velikost podprsenky. Vypořádejte se s tímto tématem tím, že v první řadě potvrdíte velikost podprsenky. Při nákupu podprsenky pamatujte na oblečení, které budete s podprsenkou nosit ....