Jak se dívat na Seahawks vs nabíječky Preseason online bez kabelu

Fantasy Football Start Sit

Getty Russell Wilson se stal ve fantasy fotbale nezbytným začátkem.

Los Angeles Chargers bude v sobotu hostit Seattle Seahawks v přípravném zápase v Dignity Health Sports Park.

Hra začíná v 9 hodin. ET. Pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi to bude vysílány na různých místních kanálech (Fox v Seattlu a ABC v Los Angeles). Pro diváky mimo trh bude v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

kompresní popruh na tenisový loket

FuboTV

Fox, NBC, CBS, CW (všichni žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) a NFL Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ABC není na FuboTV k dispozici, takže fanoušci v Los Angeles budou chtít použít jinou možnost

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Seahawks vs nabíječek na vašem počítači přes webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů . Všechny zahrnují Fox, ABC, CBS, NBC a MyTV (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ), zatímco síť NFL je v horních třech svazcích.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos nabíječek Seahawks vs Charger na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

tabulka velikostí tenisových raket pro dospělé

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox, ABC, CBS, NBC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ). Síť NFL není zahrnuta, takže je to možnost pouze pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Seahawks vs Nabíječky na počítači přes web Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Amazon Prime

Pokud je hra na CBS ve vaší oblasti (jako je to v San Diegu a Las Vegas) a nepotřebujete žádné další kanály, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

zlepšit své tenisové podání

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živé přenosy Seahawks vs Nabíječky na svém počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postseonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos hry Seahawks vs Nabíječky a všechny ostatní hry NFL na počítači přes DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Seahawks vs nabíječky

Obránce začínající na Seahawks Russell Wilson, stejně jako většina ofenzívy Seattle v první šňůře, debutoval v neděli v předsezóně, protože Seahawks prohráli s Minnesota Vikings 25-19 a klesli na 1-1.

špinavé tenisky

Wilson šel 6 z 9 na 82 yardů přes pár pohonů, které vyústily v punt a branku.

Myslel jsem, že jsme měli první dobrou polovinu hry, řekl hlavní trenér Pete Carroll Seahawks.com . Myslel jsem, že Vikingové odvedli ve druhém poločase pěknou práci. Popravili nás. Za třetí, to byl velký rozdíl v této hře. Vedli si opravdu dobře. My ne

nejlepší podpora loktů při zánětu šlach

Carroll dodal: Opravdu se těším na film. Myslel jsem, že první jednotka odvedla pěknou práci. S tempem jsme odvedli pěknou práci. Russell Wilson se pohyboval docela dobře. Zmeškal pár třetin dolů, což by znamenalo velký rozdíl v jejich vycházce, ale s fotbalem hýbali dobře. První linie byla dobře chráněna, všechny věci, v které jsme doufali, jsme udělali teprve na začátku. Toto je první výlet pro ty lidi. To bylo pozitivní. Uvidíme. Máme co opravovat.

Osamělé přistání noci v Seattlu se dostalo do obrany. Obránce DeShawn Shead, který hrál za Seahawks v letech 2013 až 2018, než strávil minulou sezónu s Detroit Lions, zachytil Sean Mannion z Minnesoty a ve druhé čtvrtině šel na skóre 88 yardů.

Jakmile jsem chytil míč, podíval jsem se nahoru a po mé levici bylo jen pár chlapů, řekl 30letý hráč podle serveru Seahawks.com. Tehdy jsem věděl, že je předběhnu. Mé myšlení bylo skórovat tím, že jsem pro svůj tým dostal míč do koncové zóny, a pak se seřadil k další hře.

Chargers klesli na 0-2 v preseason s porážkou 19-17 v New Orleans Saints v neděli.

Tato soutěž znamenala první herní akci Jaylena Watkinse, protože roztrhl ACL o rok dříve, do dneška. Sedmadvacetiletý defenzivní útočník zachytil v první čtvrtině quarterbacka Saints Teddy Bridgewatera a udělal pár sólových soubojů.

Největší krok pro mě (neděle) byla hra, kterou jsem dostal na hřiště, řekl Watkins Chargers.com . Jen vidět proces přehodnocení celé rehabilitace a toho všeho a dostat se zpět. Myslím, že první hra, ve které jsem byl venku s [Adrianem Phillipsem] a se všemi, to bylo opravdu dobré.


Populární Problémy

Už jste si někdy koupili nové boty, abyste zjistili, že tkaničky jsou příliš dlouhé? Nejen, že na ně můžete šlápnout a způsobit poškození, můžete narazit na extra délku a zranit se. To ale neznamená, že máte ...

Tenisovou událost na nadcházející olympiádě v Tokiu zasáhla řada výběrů, což fanoušky překvapilo.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Lakers vs Nets online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, Brooklynu nebo mimo trh.

Carlos Moya chválil akademii svého krajana Rafaela Nadala jako akademii, které by se sám zúčastnil jako dítě. Moya velmi hovořil o nepřeberném množství zařízení dostupných v Akademii a také o týmu zkušených trenérů.

Roger Federer přežil svůj první velký test na Roland Garros 2021, když porazil starého nepřítele Marina Cilice ve čtyřech napjatých setech. Švýcar se ve třetím kole utká s Dominikem Koepferem.