La Lumiere vs IMG Live Stream: Jak sledovat národní mistrovství online

Mistrovství střední školy v basketbalu

Getty

Po každém získání jednobodové výhry v semifinále se La Lumiere School (La Porte, Indiana) a IMG Academy (Bradenton, Florida) setkají v Národní mistrovství v basketbalu středních škol 2019 v sobotu.

Začátek hry je naplánován na 12:30. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

třetí bod v tenise

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos všech těchto kanálů prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ESPN a ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN, ESPN2 a ESPNU.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté použít své přihlašovací údaje pro PlayStation Vue, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách ESPN.


Náhled La Lumiere vs IMG

V semifinále to ani jednomu z těchto týmů nemohlo být mnohem bližší.

La Lumiere, hodnocená jako nejlepší semeno turnaje, unikla vítězstvím 58-57 nad Oak Hill Academy (Mouth of Wilson, Virginie) poté, co 5hvězdičkový střelecký strážce Cam Thomas na bzučák minul potenciální tři vítězné hry.

Bůh byl s námi, střediskem La Lumiere a Washingtonem, Řekl později Isaiah Stewart . Zavřel jsem oči, když měli široce otevřený pohled; Doufal jsem, že to nešlo dovnitř; jak jsem řekl, Bůh byl s námi.

Předtím IMG vytáhl ještě dramatičtější vítězství. V závěsu 25-8 po prvním čtvrtletí a 63-47 mířících do závěrečného období proti Montverde Academy (Florida), IMG dala dohromady zuřivý comeback ve čtvrtém čtvrtletí, který byl završen hrou vítězným plakátem 20 nejlepších rekrutuje Jeremiah Robinson v posledních sekundách.

Jeremiah Robinson-Earl S TOHLE Volal hru ?? @IMGABasketball s comebackovým vítězstvím nad Montverde k postupu do #GEICONationals hra o titul! @jre10_ pic.twitter.com/1YfLmbcC76

- Kdo je další (@WhosNextHS) 5. dubna 2019

Páni, nikdy jsem nebyl součástí něčeho takového, řekl trenér IMG Sean McAloon. Je to jen svědectví našich chlapců. Prostě se jim nechtělo domů.

Oba přežili semifinále, La Lumiere a IMG se nyní setkají v masivním zápase v národním šampionátu.

La Lumiere vede Stewart „potenciální celkový výběr č. 1 v draftu NBA 2020 a kolegové 5hvězdičkový Keion Brooks , který je na cestě do Kentucky. V těchto dvou dosavadních zápasech nasbíral Stewart 39 bodů a 23 doskoků, zatímco Brooks nalil 38.

IMG kontruje s duem Robinson, výše zmíněný 5hvězdičkový, a Jaden Springer , 12. hráč ve třídě 2020. Springer získal v každém z vítězství IMG v tomto turnaji 26, což je kombinace střílení nemilosrdně efektivních 18 z 26 z pole a 14 z 15 z řady.

Bude to zajímavé, řekl Stewart o zápase. Vrátím se a podívám se na jejich zápas proti Montverde, abych viděl, jak hrají a jak se proti nim vrátili. Budeme hodně studovat.

Výhra pro La Lumiere by znamenala dva šampionáty za tři roky poté, co hvězdný nováček Memphise Grizzliesa Jaren Jackson dovedl tým k titulu v roce 2017, zatímco IMG by to mohlo udělat dva tituly v řadě pro stát Florida po loňském šampionátu Montverde .


Populární Problémy

V posledních letech Rafael Nadal a Novak Djokovic neustále bojují o první místo v žebříčku nejvyšších procent vítězství v kariéře.

Monica Puig si ve Štrasburku zajistila první titul WTA

Murray doufá, že proti Tomicovi vzruší

V pondělí došlo v Římě k vítězství Kei Nishikoriho a Gregora Dimitrova, ale Dan Evans a Felix Auger-Aliassime jsou mimo.

Guido Pella zahajuje kampaň US Open 2020 proti Američanovi Jeffreymu Wolfovi. Očekává se, že Argentinec překoná svého 21letého soupeře, který debutuje na Grand Slamu.

Wimbledon 2013: Právo být nazýván šampionem