Jak se dívat na speciální Bravo „Závod v Americe“ online bez kabelu

Nina Parker navštěvuje BuzzFeed

Getty Nina Parker navštíví 20. srpna 2019 v New Yorku BuzzFeed „AM to DM“.O víkendu přichází do Bravo nový hvězdný speciál s názvem Race in America: A Movement Not a Moment , premiéra v neděli 9. srpna ve 22 hodin ET/PT.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Race in America: A Movement Not a Moment na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Bravo na FuboTV

Bravo je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Race in America: A Movement Not a Moment žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

pravidla kyvadlové hry

Sledujte Bravo na Hulu pomocí živé televize

Bravo je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Race in America: A Movement Not a Moment žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte Bravo na Sling TV

Bravo je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s Bravem, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

přichází na hulu červen 2019

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Race in America: A Movement Not a Moment živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Rasy v Americe: Hnutí ani okamžik“

https://www.instagram.com/tv/CDPJN4_hzvL/?utm_source=ig_embed

Tato intimní diskuse u kulatého stolu obsahuje 10 celebrit Bravo, které sdílejí své pohledy na dnešní rasové vztahy a na to, jak se můžeme pohnout kupředu s pocitem naděje a optimismu.

V tomto klimatu je důležité, abychom pokračovali v nepohodlných rozhovorech, upřímných diskusích a promyšlených debatách, které nás posouvají na další úroveň porozumění, řekla hostitelka Nina Parker z E! v tiskové zprávě. Jsem tak nadšený, že jsem mohl být součástí této speciální události, která předvádí tolik různých příběhů pravdy.

[EP Leslie D. Farrell] a já jsme potěšeni, že se můžeme znovu setkat s naší rodinou Bravo, abychom vytvořili konverzaci tak kritickou pro dnešní stav rasy v Americe, řekla výkonná producentka Dorothy Toran. Naší upřímnou nadějí je, že tento speciál nabízí jedinečnou příležitost k podpoře lepšího porozumění, motivaci k učení a podpoře barevných komunit. Jsme obzvláště vděční všem talentům, kteří propůjčili své hlasy tak důležitému dialogu.Hrát si

Zesilte naše hlasy: otevřený dialog s Justinem Sylvestrem Porshou, Gizelle, Kandi a E! BravoTV a E! 'S Instagram Live,' Amplify Our Voices: An Open Dialogue on Being Black in America 'představovat Porsha, Gizelle, Kandi a Justin Sylvester. ►► Přihlaste se k odběru Více: bravo.ly/Přihlaste se ►► Navštivte oficiální stránky: bravo.ly/Official ZÍSKEJTE VÍCE BRAVO: Sledujte Bravo: bravo.ly/Twitter Like Bravo: bravo.ly/Facebook Pin Bravo: bravo.ly/ Pinterest Bravo Instagram: bravo.ly/Instagram Bravo Tumblr: bravo.ly/Tumblr Bravo Media is… 2020-06-10T22: 30: 02Z

Vedeni Parkerem, Bravolebrities nabízejí své myšlenky a osobní příběhy o hnutí Black Lives Matter, rasové nerovnosti v Americe, hodnotě spojenců, Karens a jejich privilegiích, roli, kterou hraje hlas při změně systému, a mnoha dalších tématech. Tři lékaři v panelu také poskytují své jedinečné pohledy na rasu v lékařském světě. Protože ticho již nepřichází v úvahu, má tento stěžejní rozhovor za cíl přinést porozumění a motivovat akci v době tak velkého pozdvižení a nejistoty. Panelisté zahrnují:

  • Garcelle Beauvais z Skutečné manželky z Beverly Hills
  • Kandi Burruss a Todd Tucker z Skutečné manželky z Atlanty
  • Gizelle Bryant z Skutečné manželky Potomac
  • Dr. Britten Cole z Ženatý s Medicine LA
  • Gregory Gourdet z Nejlepší kuchař
  • Toya Bush-Harris a Dr. Eugene Harris z Ženatý s medicínou v Atlantě
  • Leah McSweeney z The Real Housewives of New York
  • Dr. Simone Whitmore z Ženatý s medicínou v Atlantě
  • Porsha Williams z Skutečné manželky z Atlanty
  • Braunwyn Windham-Burke z Skutečné manželky z Orange County

Race in America: A Movement Not a Moment má premiéru v neděli 9. srpna o půlnoci ET/PT na Bravu.


Populární Problémy

Jak cestovat po Tokiu. Když myslíte na Tokio, může vás napadnout rušné, rušné město s rychle se pohybujícími lidmi a auty. Cestování po této oblasti může být trochu zastrašující, zvláště pokud jste tam ještě nebyli nebo ...

Postupem času se brusné pásy zanesou pilinami a nebudou tak účinně vyhlazovat materiál. Spíše než kupovat drahý nový pás, když přestane fungovat, můžete všechny zbytky snadno vyčistit sami během několika minut. Tak dlouho...

Úřadující šampion US Open Dominic Thiem získal kýžený titul rakouského sportovce roku 2020. Thiem porazil hvězdného fotbalistu Davida Alabu o 736 bodů, aby získal ocenění poprvé v kariéře.

Jak získat sexy vlasy. Proměňte své nevýrazné vlasy v sexy hřívu, aniž byste kdy vkročily do svého salonu. Před úpravou účesu vlasy důkladně očistěte. Udělejte si výbuch bomby a přidejte na objemu svým ochablým zámkům. Pro...

Soupeři Xavier a Cincinnati se v neděli sejdou na každoročním zápase Crosstown Shootout. Zde je návod, jak můžete sledovat bezplatný přímý přenos ze hry online.