Miami Open 2021: Bianca Andreescu vs Garbine Muguruza náhled, head-to-head & prediction

Bianca Andreescu

Bianca Andreescu

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (8) Bianca Andreescu vs (12) Garbine Muguruza

Datum: 29. března 2021

Turnaj: Miami Otevřeno 2021

pravidla stolního tenisu čtyřhra

Kolo: Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo : Miami Florida

Kategorie: WTA 1000

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 3 260 190 $

Načasování zápasu: Ne před 20.30 místního času, 6:00 IST

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Eurosport

Náhled Bianca Andreescu vs Garbine Muguruza

Poté, co Bianca Andreescuová a Garbine Muguruzaová překonají těsné seřizovače, nyní ve čtvrtém kole Miami Open 2021 v pondělí zkříží meče.

Andreescu hrál kvalitní tenis, aby zvládl výzvu Amandy Anisimové ve třetím kole, nakonec vyhrál 7-6 (4), 6-7 (2), 6-4. Garbine Muguruzaová naopak přišla ze sestavy, aby přečkala Annu Kalinskou 4: 6, 6: 3, 6: 4.

Přestože byla v úvodní sadě do značné míry nehospodárná, nedokázala využít 10 brejkbolů, dokázala Andreescuová vyhrát tiebreaker proti Anisimově. Kanaďanka poté ve druhé sadě brzy prolomila, aby si vytvořila zdravý náskok 2: 0, ale Anisimova se brzy vrátila zpět na remízu.

Za stavu 3: 3 se Anisimova opět zlomila, a to nádherným střílením. Ale i druhý set skončil mířící do tiebreaker, kde Američan od začátku do konce přehrával Andreesca, aby vyrovnal zápas.

Anisimova vyžadovala lékařskou pomoc pro puchýře ve druhé sadě, zatímco Andreescu byl na řadě vyhledat lékařskou pomoc ve třetím pro problém se zády. Ale 20letá hrála přes bolest a připsala pouhé čtyři body při jejím podání, aby zvítězila za 2 hodiny a 45 minut.

Garbine Muguruza z její strany vyžadovala podobný čas, aby se dostala přes Annu Kalinskou. Tím si 12. nasazená Španělka vysloužila 20. letošní vítězství v turné.

tenisové výsledky ve francouzštině
Garbine Muguruzaová

Garbine Muguruzaová

Muguruza má zatím na turnaji nejvíce zápasových výher v sezóně 2021. V neděli však zazářila její bojovnost, protože odmítla ustoupit, i když v rozhodující sadě prohrávala 3: 0.

lepší tenis

Muguruzaová se uvolnila a nakonec dosáhla stavu 3: 3, než znovu zlomila svoji 115.řadnou soupeřku, aby podala zápas za stavu 5: 4.

Bianca Andreescu vs Garbine Muguruza hlava na hlavě

Bianca Andreescu vede Garbine Muguruzaovou 1: 0 v přímém souboji. Ti dva stáli proti sobě v Indian Wells v roce 2019, kdy Kanaďané dovršili k vítězství 6: 0, 6: 1.

Predikce Bianca Andreescu vs Garbine Muguruza

I když Bianca Andreescu při jejich jediném setkání zničila Garbine Muguruzaovou, bylo by nerozumné očekávat podobný výsledek tentokrát.

Muguruza je v roce 2021 velmi odlišným hráčem, než v roce 2019, a je také pravděpodobně nejformálnějším hráčem v současnosti. V pondělí vytáhne všechny plápolající zbraně, aby se pokusila převzít iniciativu v tomto zápase, a nedovolila Andreescuovi, aby získal na síle.

Kanaďanka má zbraně na to, aby Muguruzu porazila, ale teprve se uvidí, jak dobře se zotavuje po svém titánském utrpení proti Anisimově. Pokud problém Andreescu vzplane, nebo se cítí unavená, pak ji Muguruza v tomto zápase pravděpodobně přečká.

Předpověď: Garbine Muguruzaová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Koleno je komplikovaný a stěžejní kloub. Když pocítíte akutní bolest kolena, může to ovlivnit každý aspekt vašeho života po dobu přibližně šesti týdnů nebo méně. Https://www.uptodate.com/contents/… ..

Zde je návod, jak sledovat premiéru filmu „Moonshiners: Master Distiller“ online bez kabelu, debut v úterý 3. března ve 22 hodin. ET/PT na Discovery.

Stát UNLV a San Diego se v sobotu střetnou na fotbalovém otvíráku 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Každý z nás má v sobě trochu průzkumníka. Ať už chcete prozkoumat své okolí nebo si z něj udělat kariéru, wikiHow vám to vysvětlí. Od zabalení batohu až po financování dalšího projektu vám svět leží u nohou. Pojďme...

Od Jordánska po LeBron, dokonce ani Yao Ming, nic nevyvolává větší úctu a potlesk než namočení. Jelikož jde o jeden z nejvyšších procentních cílů, které lze v basketbalu zkusit, je to tah, který stojí za to zvládnout. I když neuškodí být vyšší, ...

Druhé místo ve finále Zlatého poháru patří USA a Jamajce, které se ve středu setkají v semifinále. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.