Jak sledovat SpongeBob Spinoff „Kamp Koral“ online

Poklad Kamp Koral - Ep. 105

Paramount+ Poklad Kamp Koral - Ep. 105

Vůbec poprvé tu je a Spongebob v kalhotách spinoff. Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years „Prequel, v němž se desetiletý SpongeBob a jeho přátelé účastní letního tábora, je jedním z originálů vydaných v den vydání nová streamovací služba Paramount+ .

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Počínaje čtvrtkem 4. března mohou diváci ve Spojených státech a některých zemích Latinské Ameriky (Paramount Plus přijede do jiných zemí po celém světě v různých pozdějších termínech) sledovat prvních šest epizod Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years na Paramount+ právě zde:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Paramount+ obsahuje vše, co CBS All Access mohl nabídnout, plus nové originály, ještě více obsahu z kanálů ViacomCBS (CBS, MTV, VH1, Comedy Central, Nickelodeon, BET atd.) A živé sportovní přenosy (každá Liga mistrů a Europa Match, Mistři, vysokoškolské basketbalové hry a další) za 5,99 $ měsíčně (s reklamami) nebo 9,99 $ měsíčně (bez reklam) po vašem měsíční zkušební verze zdarma .

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years v aplikaci Paramount+ Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ParamountPlus.com .


Náhled „Kamp Koral“Hrát si

Kamp Koral: SpongeBob's Under Years | Oficiální upoutávka | Paramount+ Kamp Koral: SpongeBob's Under Years je tady! Vraťte se v čase a setkejte se s desetiletým SpongeBob SquarePants, který se svými kamarády staví podvodní táboráky, chytá divoké medúzy a plave v jezeře Yuckymuck v nejbláznivějším táboře v řasovém lese Kamp Koral. Začněte streamovat s Paramount+ 4. března. Další informace bit.ly/3skQxFg Sledujte Paramount+ a… 2021-02-23T18: 28: 14Z

Od Nickelodeonu přichází vůbec první spinoff populární dětské show Spongebob v kalhotách . Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years vezme diváky na dobrodružství s 10letým SpongeBobem Squarepantem a jeho přáteli v letním táboře pro spánek, kde tráví čas stavěním podvodních táboráků, chytáním divokých medúz a koupáním v jezeře Yuckymuck v nejbláznivějším táboře v řasovém lese Kamp Koral, podle tiskové zprávy Paramount+.

Pokračuje:

Kamp Koral: SpongeBob’s Under Years představí Tom Kenny (SpongeBob), Bill Fagerbakke (Patrick), Rodger Bumpass (Squidward), Clancy Brown (Mr. Krabs), Carolyn Lawrence (Sandy) a Mr. Lawrence (Plankton), kteří si zopakují své ikonické role. Carlos Alazraqui (The Casagrandes) a Kate Higgins (Blaze and the Monster Machines) se připojí jako nové postavy Nobby a Narlene, narvalští sourozenci, kteří žijí v lesích obklopujících tábor.

Prvních šest epizod bude k dispozici ke streamování 4. března na Paramount+. Zbytek objednávky 13 epizod první sezóny bude na platformě vydán v pozdějších termínech, které teprve budou oznámeny.

V rozhovoru s Syfy Wire , hvězda Bumpass řekl, že se animace od první premiéry show tolik změnila, že je to osvěžující změna.

Je to také více nuance ve výrazu postav a samozřejmě v jejich texturách, jak jste zmínil. Vidím malé jemnosti herectví a podání, které jsme ve skutečnosti neměli, když to bylo 2D ručně kreslené. Je to jako znovu vidět postavy, přestože to děláme už 20 let a dává nám to trochu více poznat, kdo tyto postavy jsou a jak jednají.

Co-star Fagerbakke dodal, vždy oceňuji, kdykoli mají extrémně kreativní lidé, kteří píší scénáře, příležitost vyjádřit svou neuvěřitelnou kreativitu a svůj humor. S CGI mohou dělat věci, které jsou opravdu překvapivé a nádherné. Na Kamp Koralu jsme měli zasedání ADR, kde se prostě nemůžu přestat smát tomu, co dělají s výrazy postav.

Kamp Koral nyní vychází na Paramount+.


Populární Problémy

Paronychia je infekce kůže kolem nehtu nebo nehtu. Mezi příznaky patří zarudnutí, bolest a otok kolem nehtu. Existují akutní a chronické formy paronychie a obě jsou téměř vždy snadno léčitelné. Pro akutní ...

Leander Paes bude titulkem Bengaluru Open, které začíná 10. února.

Jak nosit opravdu nízké pytlovité kalhoty, aniž byste o ně přišli. Styl známý jako prověšení je široce zastoupen v rapu, hip-hopu a městské kultuře. Http://www.nytimes.com/2007/08/30/fashion/30baggy.html? _R = 0 Je to také notoricky známá funkce mezi...

16. sezóna seriálu The Bachelorette má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody v přímém přenosu online, pokud nemáte kabel.

Novak Djokovic nedávno přijal na Twitter, aby vzdal hold Viktoru Troickimu, který odešel z tenisu poté, co se nekvalifikoval na nadcházející wimbledonské mistrovství.

K čištění hledí na helmu doma budete potřebovat několik hadříků z mikrovlákna, utěrku a čistý ručník. K čištění vnějšího povrchu použijte jemné mýdlo nebo čistič hledí. Na vnitřek hledí použijte dětský šampon. Mějte na paměti, ...