Premiéra 2. série „Meet the Peetes“: Živý přenos, čas a kanál

Seznamte se s Peetes Season 2

Korunní média Seznamte se s Peetes Season 2

Dnes večer je premiérou 2. série jediné Hallmarkovy reality show, milované Seznamte se s Peetes . Druhá sezóna má premiéru dnes v noci, 24. února. Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak ji sledovat.

Seznamte se s Peetes bude vysílat dnes večer, 24. února, ve 21 hodin Eastern (20:00 Central) na The Hallmark Channel , hned po premiéře 6. série Když volá srdce .

Chcete -li zjistit, na jakém kanálu je Hallmark pro vás , klikněte zde přejít na seznamy TV Guide. Poté změňte poskytovatele (přímo pod seznamy TV) na vašeho místního poskytovatele. Budete moci přejít dolů a zjistit, jaký kanál pro vás Hallmark používá.

Pokud se nemůžete dívat na televizi, Zde je návod, jak živě streamovat premiéru nebo se na to podívejte online později.

FuboTV

Hallmark je jedním z 75 a více kanálů obsažených v hlavním balíčku Fubo .

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

TV Philo

Hallmark Channel je součástí Hlavní 43kanálový balíček Philo , což je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si to plánujete udržet dlouhodobě.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

Sling TV

Hallmark Channel je součástí doplňku Lifestyle Extra, který lze přidat do balíčků základních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi jakéhokoli balíčku , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled

V seriálu hrají Holly Robinson Peete, Rodney Peete, Dolores Robinson, Ryan Elizabeth Peete, Rodney R.J. Jackson Peete, Robinson James Peete a Roman Matthew Peete. Popis pro dnešní večer zní: Holly a Rodney mají různé představy o zařizování nového rodinného pokoje. Interiér Ken Wingard z „Home & Family“ společnosti Hallmark Channel přichází na palubu, aby jim pomohl dosáhnout kompromisu. Vzhledem k tomu, že na RJ’s Place právě probíhá výstavba, Holly pracuje na zajištění financování nového preventivního centra pro děti s autismem a organizuje veletrh pracovních příležitostí, aby seznámil děti ve spektru s pohovorem a síťovým procesem. Rodney jezdí na brokovnici na hudebním průzkumníkovi s Ryanem a jejími přáteli.

Fanoušci se nemohou dočkat nové sezóny. Jeden fanoušek Hallmarku napsal online: Tato rodina je tak úžasná ... a skutečná. Cítí se jako doma… .. nemohl by mu dát větší kompliment. A Hallmark Channel odpověděl: Děkuji, Peggy, za vaše laskavá slova o rodině Peete. Práce, kterou dělají na kameře i mimo ni pro povědomí o autismu, je neomezená a doufáme, že existují rodiny žijící s autismem, které v této show nacházejí inspiraci.

Holly Robinson Peete před premiérou na Facebooku provedla přímý přenos otázek a odpovědí. Můžete se na to podívat níže.

Zde je náhled pro Seznamte se s Peetes .



Hrát si

Preview - Seznamte se s Peetes 2. sezóna Zcela nová sezóna Meet the Peetes pro vás přichází 24. února ve 21 hodin/8 hodin. Další informace naleznete zde: hallmarkchannel.com/meet-the-peetes 2019-02-15T02: 40: 28.000Z

Pokud chcete zůstat informováni o nových filmech Hallmark, připojte se k seznamu e -mailů autora abyste se dozvěděli o dalších filmech a televizních pořadech Hallmark. (Při připojování se k seznamu nezapomeňte vybrat kategorii Hallmark.)


Populární Problémy

Thanasi Kokkinakis přišel ze sestavy, aby porazil nejlepšího semena Tomáše Berdycha v Los Cabos a rezervoval si místo ve svém prvním finále ATP Tour.

Tim Henman věří, že výběr Novaka Djokoviče jako favorita titulu „ve skutečnosti nechodí na končetiny“. Brit také prohlásil, že Dominic Thiem je po Djokovičovi a Rafaelu Nadalovi nejlepším hráčem na světě.

Stefanos Tsitsipas a Borna Coric se v pátek setkají ve třetím kole US Open v New Yorku. Tsitsipas vede vzájemný zápas 1: 0 mezi oběma hráči.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat vysílání NBC „Olympic Dreams Featuring Jonas Brothers“ online.