Mistrovství Mallorcy 2021: Daniil Medvedev vs Corentin Moutet náhled, souboj a předpověď

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Daniil Medvedev vs Corentin Moutet

Datum: 22. června 2021

Turnaj : Mistrovství Mallorky 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

kompresní popruh na tenisový loket

Místo : Mallorca, Španělsko

Kategorie : ATP 250

Povrch : Tráva

Odměna : 720 000 EUR

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

iowa vs iowa state live stream

Náhled Daniil Medveděv vs. Corentin Moutet

Poté, co Daniil Medvedev prohrál v prvním kole při každé ze svých čtyř předchozích návštěv v Paříži, měl letos na Roland Garros překvapivě dobrou jízdu a dostal se do čtvrtfinále.

jak vyhrát tenisový turnaj

Ale stejně jako se zdálo, že pětadvacetiletý mladík překonal své nedostatky na antuce, potýkal se s novými problémy a sezóna trávy se mu začala nejhůře. Světová č. 2 vypadla v úvodním kole v Halle a prohrála ve dvou setech s Janem-Lennardem Struffem.

Ztráta nebyla v žádném případě katastrofou, pokud jde o body v hodnocení ATP, ale v dlouhodobém horizontu by mohla mít důsledky.

Protože sezóna trávy byla zkrácena o týden, mají hráči omezený čas na přípravu na Wimbledon. Rus požadoval zápasovou praxi, aby měl hladký přechod z hlíny na trávu.

Porážka v Halle v úvodním kole ho o tuto příležitost připravila minulý týden. Je pochopitelné, že přijal zástupný znak na Mallorcu, kde je v titulku pole.

Corentin Moutet

Corentin Moutet

Úterní Medveděvův soupeř Corentin Moutet vstoupil do travnaté sezóny v důsledku porážky v úvodním kole s Laslo Djere na French Open 2021. Přechod na trávu ale udělal relativně lépe než Rus.

Francouz se také minulý týden zúčastnil Halle a připsal si vítězství proti sedmému nasazenému Davidu Goffinovi, byť díky odchodu Belgičana po druhém setu. Moutet prohrál svůj zápas druhého kola s in-form Philippem Kohlschreiberem.

Moutet na 85. místě na světě je na Mallorce nenasazen, což znamená, že neměl luxus úvodního rozloučení. V pondělí se v prvním kole ujal Lloyda Harrise. Ačkoli Jihoafričan byl bezpochyby favoritem, Moutet ho porazil ve dvou setech a prohrál pouze šest her.

Výsledkem je, že jižní lajna pojede v jeho zápase druhého kola vlnu sebevědomí.

jak zabránit skřípání tenisek

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs Corentin Moutet

Daniil Medvedev a Corentin Moutet se v úterý poprvé utkají proti sobě v oficiálním zápase. Jejich vzájemný souboj je nyní 0: 0.

Tato dvojice se však před měsícem setkala na mistrovství UTS na antuce. Hrálo se podle zvláštních pravidel a exhibiční zápas vyhrál Moutet 3-1.

půl tenisový míček

Predikce Daniil Medveděv vs. Corentin Moutet

Přestože je Daniil Medvedev nejlepším semenem v losování, zdaleka není jednoznačným favoritem a proti Moutetovi ho čeká přísný test.

Francouz odehrál na trávě pouze pět zápasů, ale tři z nich vyhrál. Ve Wimbledonu v roce 2019 prošel kvalifikací, než v úvodním kole porazil Grigora Dimitrova.

Vzhledem k Francouzově zdatnosti na tomto povrchu a skutečnosti, že již byl podmíněn ve svém zápase v prvním kole, mu dáváme výhodu v úterním střetnutí. Vzhledem k tomu, že do Wimbledonu zbývá jen týden, bude zajímavé sledovat, jak bude Medveděv pro soutěž motivován.

Předpověď: Corentin Moutet k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Adele má odhadem 125 milionů dolarů díky úspěchu jejích posledních dvou alb, 21 a 25.

Jak vyrobit kluzák na papír. Papírová letadla jsou opravdu chatrná a často neletí tak dobře, jak byste chtěli. Naštěstí existuje několik metod pro vytváření papírových kluzáků, které používají jednoduchou fyziku k létání s mnohem větší milostí a lehkostí. Některý z...

Při pohledu na udržení druhého místa v A-10 se Rhode Island ujímá Fordham Wednesday. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

„Deadliest Catch“ má premiéru v sezóně 15 9. dubna 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.

Zatímco polovina nejlepších mužských hráčů se tento týden účastní dubajského tenisového mistrovství, druhá polovina míří do Acapulca na Abierto Mexicano Telcel Open.

Zde je návod, jak sledovat nový BET show Leny Waitheové „Twenties“ online streamování bez kabelu. Vysílá se ve středu ve 22 hodin. ET/PT.