Mistrovství Mallorky 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

Daniil Medvedev a Dominic Thiem, kteří si na poslední chvíli odnesli zástupné karty, vedli zaplněné pole při zahajovací edici mistrovství Mallorky, což je událost ATP 250, která se bude hrát od 20. do 26. června.

V mixu jsou také in-form jména jako Casper Ruud a Ugo Humbert, stejně jako domácí oblíbenci Roberto Bautista Agut a Pablo Carreno Busta. Protože hlavní losovací akce má začít v neděli, zde je pohled na vyhlídky nejlepších hráčů v zápase.

Horní polovina: Daniil Medvedev, Casper Ruud a Pablo Carreno Busta bojují o prvenství

Casper Ruud

Casper Ruud

sloužit v badmintonu

Nejlepší hráči: [1] Daniil Medvedev, [4] Pablo Carreno Busta, [5] Casper Ruud a [8] Dušan Lajovic

Očekávané semifinále : Daniil Medvedev vs Pablo Carreno Busta

Tmavý kůň: Corentin Moutet

Analýza : Nejlepší nasazený Daniil Medveděv bude chtít dát svůj neuspokojivý výstup z prvního kola v Halle za sebou. Rus však přistál v nejkonkurenceschopnější části losování.

Medvedev otevírá kampaň proti vítězi vzrušujícího zápasu prvního kola mezi Lloydem Harrisem a Corentinem Moutetem. Jihoafričan má hru vhodnou pro trávu a může představovat několik problémů pro Mouteta i Medveděva.

Potenciální čtvrtfinálový soupeř Daniila Medveděva Casper Ruud vstupuje do úspěšné sezony v antuce a bude doufat v hladký přechod na trávu. Nor se v otvíráku potýká s veteránem Francouzem Gillesem Simonem.

Čtvrtý nasazený Pablo Carreno Busta má relativně snadnou cestu do osmičky, kde by mohl čelit Dušanu Lajovicovi. Španěl si užívá hraní v rychlejších podmínkách a měl by tuto soutěž zvládnout.

Předpověď: Daniil Medevedev poraž. Pablo Carreno Busta

na jaké síti je pohled

Dolní polovina: Ugo Humbert, Karen Khachanov a Roberto Bautista Agut vypadají, že svrhnou Dominica Thiema

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Nejlepší hráči: [2] Dominic Thiem, [3] Roberto Bautista Agut, [6] Karen Khachanov a [7] Ugo Humbert

Očekávané semifinále : Dominic Thiem vs Roberto Bautista Agut

Tmavý kůň: Karen Chačanov

jak hláskovat tenisovou raketu

Analýza : Na svém prvním turnaji na trávníku po téměř dvou letech Dominic Thiem pravděpodobně zahájí zápas proti Francouzi Adrianovi Mannarinovi. Mannarino určitě předvede test na trávě, ale pokud Thiem projde, mohl by ve čtvrtfinále narazit buď na Karen Khachanov, nebo Feliciano Lopez.

Ugo Humbert, který si v Halle stále vede, se bude snažit nést svoji solidní formu do španělského města. Francouz začíná svou kampaň proti dalšímu talentovanému mladíkovi v Srbsku Miomirovi Kecmanovicovi.

Humbert mohl ve druhém kole dobře nastavit blockbusterový zápas proti velce sloužícímu Samu Querreyovi za předpokladu, že Američan vyhraje svůj první zápas nad kvalifikací.

Vítěz této sekce bude s největší pravděpodobností čelit třetímu nasazenému Robertu Bautistovi Agutovi o místo v semifinále.

Předpověď: Ugo Humbert def. Karen Chačanov

Předpověď na finále

Ugo Humbert def. Daniil Medveděv

Pozoruhodné zápasy prvního kola

Lloyd Harris vs Courentin Moutet

Giles Simon vs Casper Ruud

Hugo Humbert vs Miomir Kecmanovic

Jan-Lennard Struff vs Adrian Mannarino

tenisový kontinentální grip

Populární Problémy

Očekávané pokračování filmu „Smrtící exkurze: Únos z pláže“ má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak můžete film sledovat online zdarma.

Rafael Nadal porazil ve finále Marcovy ankety Pau Gasola, aby se stal nejlepším španělským sportovcem všech dob. Ankety se zúčastnili i další skvělí sportovci jako Fernando Alonso a Andres Iniesta.

Counterpuncher Murray se ve vítězství nad Federerem mění v agresora

Jak udělat jehněčí guláš z Blízkého východu. Jehněčí guláš z Blízkého východu je ideální pro probuzení vašich chuťových pohárků, zvláště pokud vás unavuje standardní komfortní jídlo. Většina jehněčích gulášů na Blízkém východě spoléhá na vroucí jehněčí kostky ve voňavém ...

Kardinálové se ve čtvrtek utkají s Bravesem ve hře 1 jejich zápasu NLDS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Murray je v posledním světovém žebříčku ATP stále zhruba o 5 000 bodů za Novakem Djokovičem.