„Bylo by úžasné dát padel do ruky Rogera Federera“ - legenda Padel Fernando Belasteguin

Roger Federer na Australian Open 2020

Roger Federer na Australian Open 2020

Padelská legenda Fernando Belasteguin nedávno vyjádřil naději sportovat s 20násobným grandslamovým tenisovým šampionem Rogerem Federerem.

Padel je raketový sport, který se hraje na uzavřeném hřišti, což je zhruba třetina velikosti tenisového kurtu. The pravidla jsou podobná jako ve čtyřhře , ačkoli podávání se provádí v podpaží a stěny jsou používány jako součást hry.

Belasteguin, který byl po dobu 16 po sobě jdoucích let od roku 2002 do roku 2017 padelským hráčem č. 1 na světě, je v současné době zařazen na 7. místo na World Padel Tour . Argentinec nedávno uzavřel partnerství s Wilsonem, který mu dal tým inženýrů k vytvoření řady padel Bela pro.

Během svého nedávného rozhovoru Belasteguin prozradil, že by rád vložil padel do rukou Rogera Federera a hrál proti švýcarské legendě.

Podívejme se, jak vám to řeknu ... Bylo by úžasné umět dát padel do ruky Rogerovi Federerovi. Věřím, že v určitém okamžiku to dokážeme, bylo by to pro náš sport působivé, “řekl Belasteguin.

Belasteguin a Roger Federer sdílejí stejného sponzora - Wilsona - takže crossoverový zápas nemusí být tak přitažený za vlasy, jak se zdá. A vzhledem k proslulému Federerovu dotyku a přizpůsobivosti, spolu s jeho schopnostmi ve čtyřhře, by fanoušci mohli získat velmi konkurenceschopnou bitvu, pokud by se tyto dvě legendy skutečně postavily společně.

Roger Federer očekával návrat na tenisový kurt v roce 2021

Švýcarská legenda Roger Federer nehrál od letošního Australian Open závodně na profesionálním tenisovém okruhu kvůli zranění kolena, pro které podstoupil dvě operace. Navzdory své nečinnosti je Federer stále na pátém místě na světě díky novému systému hodnocení, který používá turné ATP k vysvětlení narušení COVID-19.

: Roger Federer na Wimbledonu 2019

: Roger Federer na Wimbledonu 2019

Minulý týden Roger Federer zveřejnil svou první aktualizaci z tréninkového hřiště od začátku přestávky v oblasti zranění. V nedávných rozhovorech švýcarská legenda také uvedla, že se hodlá včas vrátit na lednovém Australian Open v Melbourne, kde by usiloval o zisk rekordního 21. grandslamového titulu.

Roger Federer a Rafael Nadal se momentálně dělí o rekord většiny grandslamových titulů v tenisové historii mužů, každý po 20.

Populární Problémy

Jak zastavit kousací zvyk králíka. Králíci mohou být láskyplná stvoření, ale strach nebo agresivní instinkty mohou způsobit, že i ten nejsladší králík kousne. Pokud vychováváte králíka a máte problémy s chováním, možná jste ...

I když nemáte kabel, můžete CNN sledovat živě na svém počítači, Roku nebo jiném streamovacím zařízení. Zde je váš kompletní průvodce.

Elina Svitolina se ve čtvrtek ve čtvrtfinále Štrasburku poprvé utká s Jilem Teichmannem na turné WTA. Svitolina je papírově oblíbená, ale vzhledem k nedávné formě Teichmanna je nepravděpodobné, že by to pro Ukrajince bylo snadné vítězství.

Přestože je krůta oblíbeným jídlem o prázdninách, krůtí prsa jsou skvělým jídlem kdykoli během roku! Koření můžete upravit v závislosti na typu připravovaného jídla a maso vařit v troubě nebo pomalém hrnci. Pražení ...

Vždy zábavná série „Conan bez hranic“ pokračuje cestou do Japonska. Zde je návod, jak sledovat speciální online, i když nemáte kabel.

Sestava: (15) Elena Rybakina KAZ vs (4) Elina Svitolina UKR