„Bylo by úžasné dát padel do ruky Rogera Federera“ - legenda Padel Fernando Belasteguin

Roger Federer na Australian Open 2020Padelská legenda Fernando Belasteguin nedávno vyjádřil naději sportovat s 20násobným grandslamovým tenisovým šampionem Rogerem Federerem.

domácí stroj na tenis

Padel je raketový sport, který se hraje na uzavřeném hřišti, což je zhruba třetina velikosti tenisového kurtu. The pravidla jsou podobná jako ve čtyřhře , ačkoli podávání se provádí v podpaží a stěny jsou používány jako součást hry.Belasteguin, který byl po dobu 16 po sobě jdoucích let od roku 2002 do roku 2017 padelským hráčem č. 1 na světě, je v současné době zařazen na 7. místo na World Padel Tour . Argentinec nedávno uzavřel partnerství s Wilsonem, který mu dal tým inženýrů k vytvoření řady padel Bela pro.

Během svého nedávného rozhovoru Belasteguin prozradil, že by rád vložil padel do rukou Rogera Federera a hrál proti švýcarské legendě.Podívejme se, jak vám to řeknu ... Bylo by úžasné umět dát padel do ruky Rogerovi Federerovi. Věřím, že v určitém okamžiku to dokážeme, bylo by to pro náš sport působivé, “řekl Belasteguin.

Belasteguin a Roger Federer sdílejí stejného sponzora - Wilsona - takže crossoverový zápas nemusí být tak přitažený za vlasy, jak se zdá. A vzhledem k proslulému Federerovu dotyku a přizpůsobivosti, spolu s jeho schopnostmi ve čtyřhře, by fanoušci mohli získat velmi konkurenceschopnou bitvu, pokud by se tyto dvě legendy skutečně postavily společně.

tenisová raketa velikosti gripu

Roger Federer očekával návrat na tenisový kurt v roce 2021

Švýcarská legenda Roger Federer nehrál od letošního Australian Open závodně na profesionálním tenisovém okruhu kvůli zranění kolena, pro které podstoupil dvě operace. Navzdory své nečinnosti je Federer stále na pátém místě na světě díky novému systému hodnocení, který používá turné ATP k vysvětlení narušení COVID-19.: Roger Federer na Wimbledonu 2019

Minulý týden Roger Federer zveřejnil svou první aktualizaci z tréninkového hřiště od začátku přestávky v oblasti zranění. V nedávných rozhovorech švýcarská legenda také uvedla, že se hodlá včas vrátit na lednovém Australian Open v Melbourne, kde by usiloval o zisk rekordního 21. grandslamového titulu.

Roger Federer a Rafael Nadal se momentálně dělí o rekord většiny grandslamových titulů v tenisové historii mužů, každý po 20.

kde sledovat zmar

Populární Problémy

Jak jíst s oddělovači v ústech. Separátory jsou kovové nebo gumové zařízení umístěné mezi zuby, aby se vytvořil prostor pro rovnátka. Https://www.nationwidechildrens.org/dental-wearing-separators Separátory mohou způsobit, že vás zuby budou bolet a ...

Hrudní mušky jsou skvělým způsobem, jak zacílit prsní svaly nebo svaly hrudníku, a snadno se začlení do tréninku horní části těla. (V161155_b02). 18. listopadu 2019. Použijte sadu činek, a pokud ji máte, létejte na ...

Japonsko vyprodukovalo velké množství skvělých tenistů včetně Nishikori a Osaky; tady je pohled na devět nejlepších z nich.

Jak zlepšit svůj vzhled a osobnost (dospívající dívky). Dospívání je komplikované; s tím všichni souhlasíme. Jsou dny, kdy máte pocit, že ležíte v ubohé louži bahna, a dny, kdy z této louže vstanete, připraveni na ...