Živý přenos premiéry „Grand Hotel“: Jak se dívat online bez kabelu

Živý stream Grand Hotel

ABC / Ed Herrera Výkonný producent Eva Longoria, Grand Hotel ABC si klade za cíl přivést španělské telenovely do státu.

Na základě španělského televizního seriálu s podobným názvem, Grand hotel premiéra v pondělí 17. června na ABC ve 22:00 ET/PT. Producentka: Eva Longoria Zoufalé manželky ), série bude následovat poslední rodinný hotel v kulturně rozmanité oblasti Miami Beach.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

Pojďme hrát tenis

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Grand hotel na počítači prostřednictvím webu PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

francouzský tenis

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Grand hotel na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude obsahovat nové epizody Grand hotel k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Grand hotel na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.

zdokonalení své tenisové hry

Náhled sezóny 1 „Grand Hotel“

Vezmeme si narážky z jeho jmenovkové série Skvělý hotel „Toto amerikanizované sériové drama má být velké, odvážné a šíleně provokativní. Bohatí hosté, kteří se mohou pochlubit novým příběhem nahoře/dole, se budou těšit luxusu hotelu, ale odhalí se skandály, dluhy a ohnivá tajemství, která otřásají dokonalou fasádou hotelu do jádra.

Divoce okouzlující Santiago Mendoza (Demián Bichir) vlastní hotel, zatímco jeho druhá manželka a jejich dospělé děti si užívají kořist z jeho úspěchu. Roselyn Sánchez vstupuje jako Santiagova druhá manželka Gigi Mendoza. Denyse Tontz ( The Fosters ) a Bryan Craig ( Všeobecná nemocnice ) zahrajte si na dospělé děti páru, Alicii a Javi Mendozy, zatímco živí a loajální zaměstnanci hotelu pomohou doplnit zbytek obsazení, včetně Wendy Raquel Robinson jako paní P, Lincoln Younes jako Danny, Shalim Ortiz jako Mateo, Anne Winters jako Ingrid, Chris Warren jako Jason, Feliz Ramirez jako Carolina a Justina Adorno jako Yoli. Pilotní epizodu režíruje Ken Olin ( Něco přes třicet , To jsme my , Alias ).Hrát si

Grand Hotel - oficiální upoutávka Výkonná producentka Eva Longoria nám přinese žhavé nové drama odehrávající se na pozadí hotelu v Miami Beach. Bude se točit kolem rodiny, která vlastní firmu, zaměstnanců, kteří ji provozují, a výbušných tajemství, která skrývají pod dokonalým exteriérem. Premiéra v pondělí 17. června v 10 | 9c na ABC. 2019-02-12T18: 55: 31 000Z

Longoria je výkonnou producentkou a režisérkou seriálu, ale bude také sloužit jako hostující hvězda Beatriz Mendoza, první manželky Santiaga, která je považována za mrtvou. Beatriz je popsáno jako bystrá podnikatelka, oddaná matka a věrná přítelkyně, ale tajemství její minulosti stále pronásleduje její rodinu. Šťavnatý . Pokud to nestačí, Gigi, manželka číslo dvě, byla Beatrizovou bývalou nejlepší kamarádkou, takže Longoriaovo místo pro hosty by mělo být skandální. (Pokud to nejsou předpoklady pro vinné letní potěšení, nevíme, co je!)

Longoria byla nedávno viděna v Jana Panna jako ona kromě filmů, jako byly ty loňské Přes palubu a Psí dny ).

sledujte hodně štěstí charlie online zdarma

Jako většina velkých telenovel nebo telenovelas, Grand hotel přichází s vestavěným záhadná vražda aby byly věci extra pikantní. Hledejte tajemství, které se bude v prvních čtyřech epizodách pomalu odhalovat. Kromě toho se o Alicii okamžitě zajímá mladý, atraktivní nový zaměstnanec Danny (Younes). To je dcera šéfa, řekl krátce poté, co ho zasáhly zakázané ovoce. Jinak známé jako mimo limity.

Grand hotel byl původně navržen jako náhrada v polovině sezóny, ale nedávno byl přesunut do letního plánu ABC. Do vysílání se zatím chystá pět epizod: pilot dnešního večera, následovaný Smokeshow (24. června), Curveball (1. července), The Big Sickout (8. července) a You’ve Got Blackmail (15. července). Přehlídka by měla oslovit televizní fanoušky, kteří hledají krásné lidi, romantiku, backstabbing a drama, drama, drama. ABC moudře umístila show hned poté Bakalář doufajíc, že ​​se zapůjčí na diváky, které snadno zaujme svěží Reality TV a dramatika ve stylu španělské telenovely.


Populární Problémy

Jak pomoci někomu, kdo si myslí, že se sekne. Řezání je forma sebepoškozování, která se provádí bez úmyslu sebevraždy. Lidé, kteří se uchýlí k několika epizodám řezání, jsou obvykle ti, kteří spadají do kategorie lidí ...

Grigor Dimitrov se v pátek ve čtvrtfinále Vídně utká s Angličanem Danem Evansem. Oba muži byli ve skvělé formě, protože minulý týden dosáhli obchodního konce události v Antverpách.

Jako každý jiný sport, bowling vyžaduje čas a trénink. Ale pokud zvládnete tyto kroky a uděláte si čas na to, abyste si z nich vytvořili návyky, budete rychle na cestě ke své nejlepší hře vůbec. Mnoho lidí nezná jednoduché nástroje, jako jsou šipky a ...

Tenis: Gilles Muller vs Marin Cilic - profily hráčů

68 týmů zjistilo svůj osud turnaje NCAA během neděle výběru 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos show online.