Cincinnati 2020: Marketa Vondrousova vs Laura Siegemund Preview, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Markéta VondroušováDesátá nasazená Markéta Vondroušová zahájí v neděli kampaň Western & Southern Open proti kvalifikantce Lauře Siegemundové.

Siegemund si zajistil místo v hlavním losování poté, co v kvalifikačních kolech porazil Caroline Dolehide a Katerynu Kozlovou. Němka má na své straně hybnost a ráda by pokračovala ve svém vítězném běhu.Vondrousová zatím neměla přinejmenším dobrou sezónu. Česká hráčka absolvovala v roce 2020 devět singlových zápasů na turné WTA, ale dokázala vyhrát pouze tři.

graf hmotnosti tenisové rakety

Nedávno se zúčastnila Palermo Ladies Open, kde v prvním kole utrpěla překvapivou porážku se slovinskou teenagerkou Kaja Juvanem. Ve svém posledním zápase před přestávkou COVID-19 byla Marketa vyloučena v prvním kole Qatar Open Saisai Zhengem.

Siegemund má v roce 2020 mnohem lepší bilanci vítězství a ztrát, protože vyhrála 12 ze svých 18 zápasů. Po obnovení turné se také dostala do druhého kola Palermo Open a Prague Open.Laura siegemund

Nedávná forma upřednostňuje Siegemunda, ale představení Vondrousovy pro rok 2019 nelze ignorovat. Češka se toho roku probojovala do finále French Open a dokonce se dostala do Top 15 žebříčku dvouhry žen WTA, takže její talent je nezpochybnitelný.


Marketa Voundrosova vs Laura Siegemund proti sobě

Marketa Vondrousová porazila Lauru Siegemundovou při jejich prvním a jediném setkáníserver tenisových kopů

Marketa Voundrosová vede v zápase s Laurou Siegemundovou v poměru 1: 0. Oba hráči se střetli v loňském roce v Indian Wells, kde Voundrosova vyhrála 6: 4, 7: 6 (6).

Drop shot je největší zbraní v českém arzenálu a má také dobré výsledky v bodech za první podání získaných při returnu. Laura Siegemundová ze své strany v posledním kole kvalifikace čtyřikrát přerušila podání své soupeřky, takže by to byla bitva dvou silných returnerů.


Marketa Voundrosova vs Laura Siegemund prediction

Laura Siegemund by mohla narušit desáté semeno

Vzájemný rekord a žebříček upřednostňují Vondrousovou, ale Siegemund má výhodu nedávné historie. V Palermo Open si vedla lépe než její česká rivalka a po většinu dní je pronásledovanou konkurentkou.

Siegemund určitě může Vondrousové utéct o peníze a vzhledem k její vynikající formě v letošním roce nemusí být překvapením vidět její rekordní vítězství nad 10. semenem.

Předpověď : Laura Siegemund vyhrát ve třech setech.

disney plus.com/begin ps4

Podrobnosti zápasu

Turnaj: Western & Southern Open 2020

Místo: Tribuna, Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: WTA Premier 5

Povrch: Venkovní hardcourt

kompresní popruh na tenisový loket

Odměna: 1 950 079 $

Načasování zápasu: 12.30 EDT, 22:00 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Populární Problémy

Jak zasáhnout nízké poznámky na lesní roh. Než se naučíte hrát na svém nástroji nízké tóny, musíte to vědět- ve skutečnosti to není lesní roh. Roh, jak se mu správně říká, má kořeny ve skutečnosti v Německu. Na začátku ...

Jak pracovat u Wendy. Pokud zvažujete kariéru u místních Wendy's, zde jsou tipy, jak přežít a uspět. Vymažte svůj rozvrh. Je pravděpodobné, že budete přijati, pokud budete moci pracovat kdykoli a každý den; to vám dává body s ...

Sdílení prostoru se spolubydlícími může mít vzestupy i pády i za nejlepších okolností. Kvůli vypuknutí koronaviru COVID-19 pravděpodobně trávíte se svými spolubydlícími mnohem více času než dříve. Nicméně i když ...

Dnes večer je premiéra seriálu „American Ninja Warrior“ v 11. sérii. Získejte přehled o tom, jak sledovat ANW online prostřednictvím živého přenosu.

Serena Williams hovořila s Natalie Portman o nepřiměřeném přidělování výstavních kurtů ženám v tenise. Serena prozradila, že často požaduje, aby ředitelé turnajů nechali na výstavních kurtech zaujmout místo jiné ženy.

Jak získat Espn3. ESPN3, také známý jako WatchESPN, je online streamovací služba pro živé sporty. K přístupu ke službě je nutné mít předplatné u poskytovatele služeb Internetu nebo TV. Jakmile ho máte, sledování videí je ...