Jak vyrobit dřevěnou zbraň

Děti si rády hrají na policajty a lupiče, stejně jako na kovboje a indiány. Hračkářské pistole však mohou být nákladné a méně nákladné možnosti obvykle nevydrží příliš dobře u drsných dětí. Proč místo toho, abyste narazili na obchod s hračkami, proč nevytvořit pro své milované dítě jedinečnou hračku ze dřeva?

Metoda 1 ze 3: Výroba dřevěné ruční zbraně

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 1

  1 Nastavte svou pracovní stanici. K výrobě této hračky budete potřebovat dřevěnou desku o délce 2x4, pilku, černou pásku, brusný papír, vrtačku a šrouby.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 2

  2 Desku rozřízněte na dva kusy. Začněte s kusem dřeva 2x4 o délce asi 60 centimetrů (23,6 palce). Prkno nakrájejte na dva kusy, jeden dlouhý 40 centimetrů a druhý 20 centimetrů dlouhý. Umístěte delší desku do svěráku.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 3

  3 Do dřeva vyvrtejte otvor o průměru 2 centimetry (0,8 palce). Umístěte otvor do středu prkna asi 9 centimetrů (3,5 palce) od jednoho konce desky.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 4

  4 Omotejte černou pásku kolem desky. Měli byste omotat pásku kolem desky z opačného konce díry těsně před tím, než se dostanete do díry. Ujistěte se, že je otvor stále odkrytý.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 5

  5 Připojte dvě desky. Umístěte delší desku na menší a ujistěte se, že otvor je nahoře. Desky by měly být umístěny tak, aby vytvářely pravý úhel. Představte si delší desku jako hlaveň a kratší desku jako pažbu zbraně.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 6

  6 Sešroubujte desky k sobě. Pomocí vrtačky připevněte malý šroub přes předem vyvrtaný otvor do kratší desky pod ním. Ujistěte se, že hlava šroubu je větší než otvor, aby neproklouzl.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 7

  7 Dokončete hračku. Můžete buď zbrousit „zásobu“ pistole, zabalit ji černou páskou nebo ji nechat tak, jak je. Neváhejte přidat další dekoraci barvou nebo fixami. Pokud si vaše dítě rádo hraje na kovboje nebo armády, bude to skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům.
  • Přidáním „spouště“ můžete ze zbraně udělat realističtější hračku. Přilepte dřevěný kolíček na prádlo pod „hlaveň“ pistole a ujistěte se, že kratší konec „spony“ směřuje ven. Později může vaše dítě dokonce natáhnout gumičku od kolíku na oblečení na konec ‚hlavně‘, ‘uvolnit a‚ vystřelit ‘gumičku otevřením spouště na kolíčku na prádlo.


  reklama

Metoda 2 ze 3: Vyřezávání hračky Gun ze dřeva

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 8

  1 Vyberte si kus dřeva. Vyberte si kus dřeva, který je dostatečně velký, aby vyhovoval velikosti zbraně, kterou plánujete vyřezat. Vyberte si dřevo, jako je borovice, které je dostatečně měkké na vyřezávání, ale dostatečně pevné, aby bylo odolnou hračkou. Můžete se dokonce pokusit najít prkno s přírodním zrnem vhodné pro pažbu zbraně.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 9

  2 Na dřevo označte základní obrys profilu zbraně. Pomocí fotografie z knihy nebo časopisu jako vodítka nakreslete základní tvar zbraně, kterou chcete replikovat, ať už jde o ruční zbraň nebo pušku. Pokud se nepokoušíte vytvořit repliku měřítka, měl by stačit obrys volné ruky.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 10

  3 Vyřízněte zbraň ze dřeva. Prohlédli jste si tvar zbraně, který jste nakreslili. Pro křivky a krátké úhly nebo rovné hrany použijte přímočarou pilu. Pokud máte k řezání delší délky, můžete upřednostnit kotoučovou pilu.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 11

  4 Brousit dřevo. Vyhlaďte obrysy tvaru pistole malou ruční bruskou a hrubým brusným kotoučem. Pokud nemáte ruční brusku, můžete použít hrubý brusný papír a trochu tuku na lokty.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 12

  5 Vyřízněte příslušné otvory v pistoli. Pomocí vrtáku vytvořte otvory, kde by se na pistoli měly vyskytovat, například v oblasti spouště a v pažbě. Umístění otvorů se bude lišit podle zbraně, kterou vyřezáváte. Odkazujte na původní fotografii a určete, kde se bude stříhat.
  • Pomocí malé pily roztáhněte malé otvory na odpovídající velikost a tvar. Okraje děr ručně obrousit.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 13

  6 Připevněte hlaveň. Hlaveň zbraně můžete vysunout pomocí dřevěné hmoždinky. Odřízněte dřevěnou hmoždinku na požadovanou délku a konce obrouste.
  • Na horní části těla zbraně označte středovou čáru. Opatrně použijte frézku k vyříznutí drážky podél této linie pro hmoždinku. Drážka by měla být dostatečně široká, aby do ní mohla zasunout hmoždinku.
  • Spusťte do drážky perličku lepidla na dřevo a umístěte hmoždinku do drážky.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 14

  7 Dokončete hračku. Můžete se rozhodnout ozdobit zbraň barvou nebo značkami, nakreslit detaily, nechat zbraň maskovat nebo namalovat plnou barvu. Pokud dáváte přednost přírodnímu vzhledu dřeva, můžete dřevěnou pistoli buď nechat nedokončenou, nebo ji přetřít lazurou na dřevo. reklama

Metoda 3 ze 3: Výroba dřevěné klapky

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 15

  1 Vytvořte hračku, která vydává hluk. Dřevěnou klapku lze vyrobit pomocí dvou velikostí jazykových depresorů nebo nanukových tyčinek, párátek, lepidla a gumiček.
  • Rozdělte tyčinky do dvou skupin po pěti tyčinkách, jedné velké velikosti a druhé menší velikosti.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 16

  2 Odřízněte pět velkých tyčinek. Pomocí vrtáku s malým dřevěným vrtákem vyvrtejte otvor uprostřed dvou tyčí. Přeřízněte další tři tyčinky na polovinu a poté odřízněte jeden zaoblený okraj ze tří těchto polovin, čímž vytvoříte šikmý roh.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 17

  3 Skládejte tři řezané poloviny. Umístěte je tak, aby se nově řezané úhly shodovaly. Slepte stoh dohromady, abyste vytvořili rukojeť své pistole pomocí lepidla na dřevo nebo super lepidla.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 18

  4 Připojte první dvě tyče k nově vyrobené rukojeti zbraně. Vytvořte tělo své pistole tak, že na každou stranu skládané rukojeti položíte jednu z dírek s otvory. Nakloňte klacky tak, aby tělo pistole stálo proti pažbě. Ujistěte se, že každá strana těla je zarovnána s druhou a přilepte je k rukojeti.
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 19

  5 Vytvořte hlaveň zbraně menšími tyčemi. Naskládejte tři menší tyčinky Popsicle a slepte je, stejně jako jste to dělali s rukojetí zbraně. Přilepte hromádku mezi dvě tyče těla, abyste prodloužili „hlaveň“ zbraně. Ujistěte se, že umístíte hlaveň za otvory, které jste vyvrtali tělem zbraně, aby nebyla mezi otvory, které jste vyvrtali většími tyčemi.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 20

  6 Vytvořte spoušť pro svou zbraň s dalšími dvěma malými tyčemi. Pomocí dvou tyčinek Popsicle menší velikosti je spojte do středu. Vyvrtejte dostatečně velký otvor, aby se do středu kříže vešlo párátko.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň Krok 21

  7 Umístěte 'spoušť' mezi obě strany těla zbraně. Vyrovnejte otvor uprostřed spouště s otvory, které jste předtím vyvrtali středem těchto dvou větších tyčí. Vložte párátko skrz tělo pistole a spouštěcí otvor.
  • Párátko přilepte na tělo pistole, ale dávejte pozor, aby se spoušť nepřilepila na párátko. Jakmile lepidlo zaschne, odřízněte další části párátka na obou stranách pistole.
  • Spoušť by se měla volně otáčet uvnitř těla zbraně, aniž by klouzala v obou směrech.
 8. Obrázek s názvem Vyrobte si dřevěnou zbraň, krok 22

  8 Připojte jeden ze zbývajících segmentů z malé tyčinky Popsicle k pistoli. Umístěte segment podélně přes zadní stranu zbraně, těsně za spoušť. Segment připevněte k pistoli pomocí gumičky. Jednoduše otočte spouští, abyste při tažení přes konečný segment vydali cvakavý zvuk. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • V dnešní násilné společnosti má mnoho škol a podniků velmi přísné zásady, pokud jde o zbraně, dokonce i o rozmanitost hraček. Chraňte své dítě před disciplinárními potížemi tím, že si vyhradíte hračky na hraní doma.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Dřevěná ruční zbraň:

 • Dřevěná deska
 • Viděl
 • Smirkový papír
 • Páska
 • Vrtat
 • Šroub
 • Šrouby
 • Barva (volitelně)

Dřevem vyřezávaná zbraň:

 • Dřevěná deska
 • Viděl
 • Popisovač
 • Bruska nebo brusný papír
 • Vrtat
 • Barva, fixy nebo lazura na dřevo
 • Dřevěná hmoždinka (volitelně)
 • Lepidlo na dřevo (volitelně)
 • Lepidlo na drevo

Click-clack Gun:

 • Pět velkých nanukových tyčinek nebo jazykových depresorů
 • Pět malých nanukových tyčinek nebo jazykových depresorů
 • Lepidlo
 • Párátko
 • Gumička


Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Argentina se v pátek ve čtvrtfinále Copa America setká s Venezuelou. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Novak Djokovič rozeslal blahopřejný tweet hvězdě Bayernu Mnichov Robertu Lewandowskému za jeho úspěch. Tato dvojice se zná od roku 2016 a od té doby byla spolu zobrazena několikrát.

Jak uvařit mletí a zelenou papriku. Pikantní a chutné jídlo z mletého masa a pepře, které lze jíst nebo podávat s rýží, chlebem, houskami nebo obyčejnými těstovinami. Mleté pokrmy jsou relativně snadné na přípravu a vyžadují malé úsilí. Plátek...

Plochý železný steak je věrným favoritem mnoha milovníků masa. Je to štíhlé, levné a vaření je hračka. A když je opečený do chutného konce, je prakticky nerozeznatelný od dražších střihů, jako je ribeye a newyorský proužek. Po...

Fotbalové míče mohou být užitečné vědět, jak kreslit. Podle tohoto tutoriálu mohou i ti umělecky nejobtížněji vytvořit realisticky vypadající fotbal. Pojďme začít! Uprostřed stránky nakreslete velký podlouhlý. Nakreslete svislou střední čáru ...

Sezóna CFL 2019 začíná ve čtvrtek zápasem mezi Roughriders a Tiger-Cats. Zde je návod, jak to sledovat ve Spojených státech.