Zverev se omlouvá za kontroverzní tie-break uprostřed hukotů O2 Areny

zverev - ZRUŠENO

Němec Alexander Zverev.

Alexander Zverev se tváří v tvář heckům z davu O2 Areny omluvil za kontroverzní incident při vítězství 7-5 7-6 (7-5) ATP Finals nad Rogerem Federerem.

Zverev se stal prvním Němcem od Borise Beckera v roce 1996, který dosáhl finále, ale naštval hněv sekcí hlediště, když během druhého set tie-breaku přestal hrát uprostřed.

Ballboy za Federerem upustil míč, který se valil směrem k soudu, nakonec přehrávaný bod mířil po cestě Zvereva, který pokračoval ve sledování zápasu.

Jednadvacetiletý Zverev byl vypískán, když začal soudní rozhovor s některými, kteří ho považovali za osobu, která získala nespravedlivou výhodu, a okamžitě se za tento incident omluvil.

'Nejprve se chci omluvit za situaci v tie-breaku,' řekl. 'Ballboy upustil míč a je v pravidlech, že musíme bod znovu přehrát.'

Tazatelka Annabel Croft také připomněla davu pravidla a vyzvala diváky, aby se „trochu více respektovali“ k Zverevovi, který hrál skvěle a ve finále se utká s Novakem Djokovičem nebo Kevinem Andersonem.

Zverev pokračoval: „Už jsem se Rogerovi omluvil na síti a on řekl, že je to v pořádku, to je samozřejmě v takových pravidlech.

„Chci se také omluvit davu. Vím, že je tu spousta fanoušků Rogera. Jak si zaslouží, měl by [mít spoustu fanoušků].

„Na to, čeho dosáhl a jaký typ chlapa je, by měl mít nejvíce fanoušků na světě. A zjevně tady v Londýně, zvláště s tím, jak velkou historii zde má.

„Dav byl po celý zápas úžasný a spravedlivý. Je mi velmi líto, že se to stalo. Nechtěl jsem nikoho naštvat. To je vše, co mohu říci. Promiňte.'

Ředitel turnaje Adam Hogg později tweetoval: „Překvapivě neuspokojivá reakce davu.

„Obrovský kredit Saschovi Zverevovi za to, že zde dosáhl svého prvního finále na finále ATP. A dobře, Annabel Croft, že zvládla situaci s nadšením. '

Populární Problémy

Jak učit časy. Anglický jazyk je v mnoha ohledech náročný a jeho velký počet slovesných časů může být obzvláště obtížné se naučit. Ať už učíte rodilé mluvčí nebo studenty ESL, klíčem při výuce časů sloves je ...

Rafael Nadal v posledních dvou finále French Open porazil Dominica Thiema, ale ti dva jsou mimo kurt velmi přátelští. Thiem podrobně hovořil o jejich setkání s hlínou a tvrdým hřištěm.

Hypertyreóza, také nazývaná hyperaktivní štítná žláza, se vyskytuje, když vaše štítná žláza produkuje příliš mnoho hormonu štítné žlázy. Běžnou příčinou hypertyreózy je Gravesova choroba, i když existují i ​​jiné příčiny. Https://medlineplus.gov/ency/article/000356.htm ...

Jak potit měděné potrubí. Pocení trubky je slangový výraz pro pájení trubky nebo spoje za účelem utěsnění nového spoje nebo opravy poruchy. Toto je základní instalatérský proces, který se často používá při zlepšovacích projektech. Pocení dýmky ...

Ve středu večer má na HBO premiéru nejnovější dokument Antoina Fuquy „Den, kdy se sport zastavil“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

V úterý je důležitý zápas OVC na začátku sezóny, protože Murray State nastupuje proti Austinu Peaymu. Zde je návod, jak hru sledovat.