Zverev se omlouvá za kontroverzní tie-break uprostřed hukotů O2 Areny

Němec Alexander Zverev.Alexander Zverev se tváří v tvář heckům z davu O2 Areny omluvil za kontroverzní incident při vítězství 7-5 7-6 (7-5) ATP Finals nad Rogerem Federerem.

Zverev se stal prvním Němcem od Borise Beckera v roce 1996, který dosáhl finále, ale naštval hněv sekcí hlediště, když během druhého set tie-breaku přestal hrát uprostřed.Ballboy za Federerem upustil míč, který se valil směrem k soudu, nakonec přehrávaný bod mířil po cestě Zvereva, který pokračoval ve sledování zápasu.

Jednadvacetiletý Zverev byl vypískán, když začal soudní rozhovor s některými, kteří ho považovali za osobu, která získala nespravedlivou výhodu, a okamžitě se za tento incident omluvil.

'Nejprve se chci omluvit za situaci v tie-breaku,' řekl. 'Ballboy upustil míč a je v pravidlech, že musíme bod znovu přehrát.'Tazatelka Annabel Croft také připomněla davu pravidla a vyzvala diváky, aby se „trochu více respektovali“ k Zverevovi, který hrál skvěle a ve finále se utká s Novakem Djokovičem nebo Kevinem Andersonem.

Zverev pokračoval: „Už jsem se Rogerovi omluvil na síti a on řekl, že je to v pořádku, to je samozřejmě v takových pravidlech.„Chci se také omluvit davu. Vím, že je tu spousta fanoušků Rogera. Jak si zaslouží, měl by [mít spoustu fanoušků].

„Na to, čeho dosáhl a jaký typ chlapa je, by měl mít nejvíce fanoušků na světě. A zjevně tady v Londýně, zvláště s tím, jak velkou historii zde má.

„Dav byl po celý zápas úžasný a spravedlivý. Je mi velmi líto, že se to stalo. Nechtěl jsem nikoho naštvat. To je vše, co mohu říci. Promiňte.'

Ředitel turnaje Adam Hogg později tweetoval: „Překvapivě neuspokojivá reakce davu.

„Obrovský kredit Saschovi Zverevovi za to, že zde dosáhl svého prvního finále na finále ATP. A dobře, Annabel Croft, že zvládla situaci s nadšením. '

Populární Problémy

V podcastu Kevin Anderson hovořil o své výhře nad Rogerem Federerem ve čtvrtfinále Wimbledonu 2018. Anderson ztratil dva sety a ve třetím mečbol, než se v pátém zotavil na Federera 13-11.

Zde je návod, jak můžete online sledovat sérii „Married at First Sight“, 10. epizoda 7, s názvem „Nová žena, nový život“, bez kabelu.

Roger Federer hovořil o diskusi, kterou vedl s pořadateli US Open o pořádání turnaje. Federer, kterému bude kvůli zranění chybět USO, také řekl své názory na organizační výzvy na Slamu.

Jak běžet déle. Možná jste odhodláni zlepšit svou celkovou kondici, nebo opravdu doufáte, že dokončíte půlmaraton, nebo jen chcete zlepšit své šance na to, abyste autobus stihli odjet do práce. Ať už je vaším cílem schopnost ...

Zde je návod, jak sledovat epizody „Údolí boomu“ na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, i když nemáte kabel.