Jak připojit přepínač Nintendo k WiFi

Tento wikiHow vás naučí, jak připojit přepínač Nintendo k Wi-Fi. Přepínač Nintendo Switch můžete připojit k Wi-Fi během počátečního nastavení nebo v nabídce Nastavení systému.co je badmintonová hra

Kroky

 1. 1 Přejděte na domovskou obrazovku. Pokud na Nintendo Switch spouštíte software, vrátíte se na domovskou obrazovku stisknutím tlačítka s ikonou, která připomíná domov na pravém joystickovém ovladači. Nebo zapněte Nintendo Switch, stiskněte „A“ na pravém joysticku a poté třikrát stiskněte stejné tlačítko.
  • Během počátečního nastavení Nintendo Switch se můžete také připojit k síti Wi-Fi. Číst„Jak nastavit přepínač Nintendo“se dozvíte více o tom, jak nastavit zcela nový přepínač Nintendo.
 2. 2 Vyberte ikonu ozubeného kola. Nabídka Nastavení systému je ikona, která na hlavní obrazovce Nintendo Switch připomíná rychlostní stupeň. Chcete-li vybrat položky na Nintendo Switch, přejděte k nim pomocí směrových tlačítek nebo analogové páčky na levém ovladači joy-conu a poté stiskněte 'A' na pravém ovladači joy-conu. Položky můžete vybírat klepnutím na dotykovou obrazovku Nintendo Switch.
 3. 3 Vybrat Internet . Je to šestá možnost v nabídce Nastavení systému. Zobrazí se vaše možnosti internetu a nastavení připojení.
 4. 4 Vybrat Nastavení internetu . Tím se vyhledají sítě Wi-Fi, ke kterým se můžete připojit.
 5. 5 Vyberte síť Wi-Fi. Jakmile uvidíte síť, ke které se chcete připojit, klepněte na ni nebo ji vyberte pomocí ovladačů joy-con.
 6. 6 Vybrat Připojte se k této síti . To vás buď vyzve k zadání hesla Wi-Fi, nebo se připojí k síti, pokud není vyžadováno žádné heslo.
 7. 7 Zadejte heslo sítě a stiskněte + . Pomocí klávesnice na obrazovce zadejte heslo k Wi-Fi. Stiskněte tlačítko '+' na pravém ovladači joy-conu, nebo po dokončení klepněte na 'Ok' na obrazovce. Počkejte několik okamžiků, než se Nintendo Switch připojí k síti. Když je Nintendo Switch připojen k síti Wi-Fi, zobrazí se zpráva „Úspěšně připojeno“.
 8. 8 Klikněte OK . Tím se dostanete zpět do nabídky Internet v Nastavení systému. Nyní jste připojeni k síti Wi-Fi. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mohu dělat s internetovou službou Nintendo Switch? Hagukanan Nejlepší odpověď Abyste mohli hrát většinu her Nintendo Switch první strany (např. Mariokart 8 Deluxe, Animal Crossing New Horizons, ARMS, Splatoon 2 atd.) Online, budete potřebovat službu Nintendo Switch Online. Bez služby nebudete mít přístup k online multiplayeru pro většinu her Nintendo Switch.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Gonzalo Lama zpochybnil práci Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče pro hráče s nižším umístěním. Chilský tenista cítí, že Big 3 žije v bublině, a zapomíná na problémy těch méně úspěšných.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu.Snažíte se naučit jezdit na skateboardu? Jednou z nejtěžších částí výuky jízdy na skateboardu je naučit se balancovat na desce. Zlepšení schopnosti udržet rovnováhu na skateboardu vyžaduje trpělivost a praxi, ale pomocí ...

Jak vyrobit airsoftový granát. Přemýšleli jste někdy o tom, jak vyrobit airsoftový granát? Zde je několik různých metod, jak toho dosáhnout. Otevřete obyčejné plastové velikonoční vajíčko.

Poté, co prohrál finále Rogersova poháru s Alexandrem Zverevem, Roger Federer řekl: „Měl jsem trochu bolesti svalů, sem tam bolesti a bolesti.“