Jak sledovat živé přenosy UNC vs Iona online zdarmaGetty MIAMI, FLORIDA - 19. ledna: Cameron Johnson č. 13 ze Severní Karolíny Tar Heels se pokouší o umístění nad Ebuka Izundu #15 Miami Hurricanes během prvního poločasu ve Watsco Center 19. ledna 2019 v Miami na Floridě. (Foto: Michael Reaves/Getty Images)

Semeno č. 1 North Carolina Tar Heels (27-6; ACC at-large) získává osivo č. 16 Iona Gaels (17-15; šampion turnaje Metro Atlantic Athletic Conference) v kole 64 zápasů regionu Midwest Region na Nationwide Aréna v Columbusu v Ohiu jako turnajová akce NCAA pokračuje v pátek odpoledne.

Začátek hry je naplánován na 21:20. ET (po uzavření UW vs Utah State) a bude vysíláno na TNT. Pokud však nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat TNT na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

velikost hřiště na stolní tenis

FuboTV

Sledujte March Madness online

Hulu

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT. Zahrnuty jsou také TruTV, TBS a CBS (živé na vybraných trzích), což znamená, že můžete sledovat každou další turnajovou hru NCAA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled UNC vs Iona

Hlavní trenér Severní Karolíny Roy Williams usiluje o to, aby dovedl Tar Heels k druhému vítězství v národním mistrovství za poslední tři sezóny. Severní Karolína jako jednička č. 1 porazila Gonzaga a získala titul v letech 2016-17, než zklamala náhlým výjezdem Round 32 v loňském turnaji NCAA do Texas A&M.

Williams je hrdý jeho Tar Heels získal vyznamenání za vstup do turnaje NCAA jako osivo č. 1, což je 17. čas, kdy jej získali - nejvíce v historii NCAA.

aircast podpora loktů

Je zvláštní být semenem č. 1. Nejvíce zvláštní je vidět, jak naše děti reagovaly, když viděly naše jméno jako semeno č. 1, a postavily tam Severní Karolínu. Miluji jen to, jak byli upřímně nadšení. … Hrajeme turnaj NCAA a lidé si myslí, že jsme měli docela dobrý rok.

Senior Guard Cameron Johnson vedl Tar Heels v bodování v této sezóně se 16,9 body na zápas. Nedaleko za ním je strážce prváku Coby White, který má v průměru 16,3 PPG. Hlavní útočník Luke Maye uzavírá trojici se 14,7 PPG; Maye byl důležitým sekundárním hráčem týmu Tar Heels, který před dvěma sezón získal národní titul.

Iona dosáhla na turnaj NCAA nyní šestkrát za posledních osm sezón. Hlavní trenér Tim Cluess potichu vybudoval jeden z nejudržitelnějších středně velkých programů v zemi a během devíti sezón v New Yorku si vybudoval pověst.

Cluess papírově chápe, že jde o nesoulad, ale je přijetí výzvy pro jeho tým.

Je to skvělá příležitost hrát proti jednomu z nejlepších týmů v zemi. Minulou noc je musím sledovat v televizi proti Dukeovi a těšíme se na tu výzvu.

scoreboard.com tenis

Gaels vyhráli 10 zápasů v řadě a v případě potřeby jej zapnuli ve druhé polovině sezóny. Iona má čtyři hráče, kteří dávají průměrně dvouciferné skóre, přičemž juniorská stráž E.J. Crawford vede s 17,9 PPG.

Vítěz North Carolina-Iona se v neděli utká s vítězem Utah State-Washington v 32. kole.


Populární Problémy

Zde je ohlédnutí za některými z nejemotivnějších a nejinspirativnějších vítězství v poslední době na turné WTA.

Leží vám kolem domu stovky starých, ošoupaných a snad i špinavých tenisových míčků? I když je snadné je hodit, je skvělé najít pro ně nové využití a jak se brzy dozvíte, existuje spousta možností. Tento...

Podle teorie dominance levého nebo pravého mozku je člověk s „levým mozkem“ logičtější a analytičtější, zatímco člověk s „pravým mozkem“ je intuitivnější, přemýšlivější a kreativnější. . Ve skutečnosti ...

Být dobrým sportovcem znamená mnohem víc než jen být skvělý ve sportu. Existuje také mentální úhel, protože připravujete svou mysl a postoj na to, abyste byli ve svém sportu nejlepší. Spojení dobrého myšlení s osvědčenými postupy ...

Vánoční speciál „I Love Lucy“ se vysílá dnes večer v 8:00 hodin na CBS. Zde je návod, jak můžete show sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Jak naplánovat aljašskou plavbu. Plánování plavby na Aljašku se může zdát jako skličující úkol, zvláště pokud jste nikdy necestovali na Aljašku nebo jste nebyli na plavbě. Naštěstí výletní balíčky často zahrnují různé výlety a aktivity, ...