Jak sledovat ženský fotbal USA vs Švédsko online bez kabelu

Getty Rose Lavelle #16 z USA zamíří do Columbusu, kde se ve čtvrtek v mezinárodním přátelském zápase utká se Švédskem. (Foto Katharine Lotze/Getty Images)Tým United States Women’s Soccer uspořádá ve čtvrtek přátelský mezinárodní zápas proti Švédsku na stadionu MAPFRE v Columbusu v Ohiu.

Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a bude vysílán na Fox Sports 1 (anglicky) a TUDN (španělsky). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

Fox Sports 1 a TUDN (dříve Univision Deportes Network) jsou dva z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos USWNT vs Švédsko na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny zahrnují Fox Sports 1.Můžeš spustit bezplatnou zkušební verzi AT&T TV Nyní právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos USWNT vs Švédsko na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodávána s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos USWNT vs Švédsko na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


USWSNT vs Švédsko Friendly Preview

USA budou v tomto zápase bez několika svých největších hvězd, včetně Megan Rapinoe, která je kvůli zranění venku, a Alex Morgan, který nedávno oznámil, že je těhotná se svým prvním dítětem . USA budou mít po ruce hvězdy Julie Ertz, Tammy Sauerbrunn a Rose Lavelle a pro některé bylo hraní v Central Ohio tak trochu návrat domů.

Byl jsem schopen řídit své vlastní auto nahoru, opravdu rychlou jízdu nahoru 71. Právě jsem si vyrazil, Řekl Lavelle, původem z Ohia . Jsem si jistý, že tak se bude cítit i moje rodina, když ve čtvrtek přijdou.

červené tenisky

To budou Američané první zápas pod novým hlavním trenérem Vlatko Andonovski, který přebírá vedení za Jill Ellis. Andonovski nedávno řekl, že tým měl hladký start poté, co s nimi minulý víkend vedl svůj první trénink. Zatím to bylo úžasné. Za prvé, všichni jsou tak vítaní a tak milí, tak nápomocní. Je to prostě skvělé prostředí a je to velmi pozitivní, řekl . Andonovski se ve svém vůbec prvním zápase ve funkci hlavního trenéra amerických žen utká s tvrdým švédským týmem.

Švédsko v tomto zápase nepohne - ve Světovém poháru 2019 se umístilo na třetím místě. Povede je záložník Kosovare Asllani, který má 37 gólů v kariéře . Strážce Hedvig Lindahl, finalista soutěže Nejlepší brankář roku FIFA , bude muset přinést její A-hru jako Lavelle a Crystal Dunn.

Tentokrát jeden pozoruhodný přírůstek do týmu USA: USA budou mít NWSL Brankář roku Aubrey Bledsoe v kádru a spolu s brankářkou mistryně světa Alyssou Naeherovou bude zajímavé sledovat, jak Andonovski využívá tyto dva držitele moci.

USA jsou 6-1-1 na stadionu MAPFRE a jsou 22-6-11 po celou dobu proti Švédsku, včetně vítězství 2: 0 na mistrovství světa letos v létě.


Populární Problémy

Strýc Toni vzpomínal na fyzické boje Rafaela Nadala před finále Australian Open 2009 proti Rogeru Federerovi. Toni Nadal také Federerovi složil bohaté komplimenty s tím, že mu bylo z plačtivé pozápasové prezentace špatně.

Jak zpevnit prsa. Není neobvyklé chtít mít pevná a energická prsa. Bohužel těhotenství, kolísání hormonů a stárnutí prsní tkáně a kůže může snadno způsobit pokles prsou. Zatímco můžete rychle ...

Výchozí nastavení Novaka Djokoviče z US Open rozjelo nerozhodně dvouhru mužů. Hodnotíme uchazeče.

Očekává se, že zdatný a uvolněný Federer bude mít náskok v tomto střetnutí s mladým Chorvatem, jejich prvním na antuce.