Americký krasobruslařský šampionát 2021 Přímý přenos: Jak se dívat online

Americké mistrovství v krasobruslení

Getty Alysa LiuMistrovství USA v krasobruslení 2021 začne ve čtvrtek v Orleans Arena v Las Vegas a bude se konat do neděle.Televizní přenosy z dvojic, tanečních, dámských a pánských soutěží bude rozdělena mezi NBC Sports Network a NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos mistrovství USA v krasobruslení 2021 online:jak se zdokonalit ve stolním tenise
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů), NBC Sports Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma používat se sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete 2021 US krasobruslařských šampionátů sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s cloudovým prostorem DVR a funkcí 72hodinového ohlédnutí, která vám umožní sledovat většinu událostí na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když ne t je zaznamenat.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích), NBC Sports Network a dalších 35 televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s těmito kanály, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:mám hrát tenis?

Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete 2021 US krasobruslařských šampionátů sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete 2021 US krasobruslařských šampionátů sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Americké krasobruslařské mistrovství 2021 Náhled

Všechny oči budou upřeny na Nathana Chena, který by zde mohl vyhrát svůj pátý národní titul v řadě. Pokud si popáté odnese domů hardware, bude prvním Američanem od Dicka Buttona v roce 1946, který vyhrál pětkrát v řadě. Button měl sedmiletou vládu, a řekl Chen Los Angeles Times že by to pro něj hodně znamenalo, kdyby vstoupil do takové elitní společnosti.

velikost úchopu tenisové rakety

Dick je jméno, které existuje odjakživa a rozhodně je velkým zdrojem inspirace, když vyrůstal jako dítě. To by bylo skvělé. Myslím si, že by to bylo něco, čeho bych si mohl doživotně vážit po zbytek svého života, pokud se to stane, řekl 21letý muž a dodal: Ale nyní, jak vždy říkám, je těžké předvídat výsledky. Dokud budu moci trénovat co nejlépe, připravit se co nejlépe a jít do soutěže a dělat vše, co budu moci, budu s výsledky spokojený.

Olympionici Vincent Zhou a Jason Brown budou primární soutěží pro Chena, který od zimního umístění na zimních olympijských hrách 2018 neprohrál.

Pak je tu 15letá Alysa Liu, která je dvojnásobnou šampiónkou, ale talentovaná mladistvá od zisku své poslední medaile narostla nejméně o tři palce a také se potýká se zraněním kyčle, které ji výrazně omezilo. dosah, spolu s její schopností cvičit trojité skoky.

sledujte hru dallas cowboyů online zdarma

Už mě moje umístění nezajímá, Řekl Liu . Očividně chcete vyhrát, ale nejdůležitější bude bruslit. Můžete vyhrát a bruslit špatně a nemáte ze sebe tak dobrý pocit. Raději bych velmi dobře bruslil a nesoustředil se na umístění.

Olympijská hvězda Bradie Tennell z roku 2018 a vítězka Skate America Mariah Bell patří mezi oblíbené jedny z nejlepších umělců v dámské akci.

Na jiných akcích budou obhájci titulu Madison Chock a Evan Bates bojovat s Madison Hubbell a Zachary Donohue v kategorii ledový tanec, zatímco Alexa Knierim bude bruslit s novým partnerem Brandonem Frazierem ve dvojicích. Knierim i Frazier mají za sebou úspěšnou kariéru u jiných partnerů a bude to pro ně první velká národní soutěž.

Naše zkouška byla zkrácena kvůli zablokování [COVID-19], řekl Frazier, podle NBC Sports. K rozhodnutí jsme ale nepotřebovali celý normální, tradiční pokus. Myslím tím, že jsme se navzájem chytili za ruku na ledě a udělali jsme kolo crossoverů. A já jsem prostě říkal: ‚Jo, to bude fungovat.‘

Kvůli pandemii koronaviru letos nebudou na tribuně šampionátu žádní fanoušci.


Populární Problémy

Leander Paes je jediným tenistou na celém světě, který se účastní sedmi po sobě jdoucích olympijských her. Leander Paes přidal OLY za své jméno na svých sociálních médiích, když obdržel certifikát.

Komplexní analýza losování Brisbane International 2020.

Osmdesátá léta byla zdaleka jednou z nejpamátnějších dekád, co se módy týkalo-kdo by mohl zapomenout na bláznivé návleky na nohy, objemné ramenní vycpávky a těsné, kyselé džíny a neonové oblečení? Pokud jste fanouškem módy 80. let a chcete se znovu připojit ...

Auburnský basketbal míří v pondělí do Orlanda na zápas proti UCF. Tato hra není v televizi, ale můžete se na ni podívat takto.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat přímý přenos silničního cyklistického závodu mužů na olympijských hrách 2021 v USA.