Jak sledovat premiéru série „Emergence“ online bez kabelu

Vznik

ABC/Virginia Sherwood V 'Emergence' hraje Allison Tolman jako policejní šéf, který vezme malé dítě na místo záhadné nehody.

V nejnovějším mysteriózním thrilleru ABC Vznik , policejní náčelník vezme malé dítě, které najde poblíž místa záhadné nehody, které si nepamatuje, co se stalo. Vyšetřování ji vtáhne do spiknutí většího, než si kdy představovala, a v centru všeho je identita dítěte.

Nová série má premiéru v úterý 24. září ve 22 hodin. ET/PT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

western grip tenis

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Vznik na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Vznik na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

tejpování tenisového lokte sami

AT&T TV nyní

AT&T TV nyní nabízí šest různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš zaregistrujte se do AT&T TV hned tady , a poté můžete sledovat živý přenos z Vznik na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým DVR.


Náhled premiéry řady „Emergence“

V Peconic Bay na Long Islandu najde policejní velitel malé dítě poblíž místa záhadné nehody. Dítě nemá paměť ani to, co se stalo, ani si nepamatuje, kdo je, ale její identita se stává klíčovým faktorem rostoucího tajemství, které přeroste v úplné spiknutí. Allison Tolman ( Fargo , Castle Rock ) je Jo Evansová, nově rozvedená policejní šéfka a matka dospívající dcery Bree, která si vezme tajemnou mladou dívku Piper a je odhodlána ji chránit před těmi, kteří chtějí dítě. Jak se příběh odvíjí, spojení dívky s incidentem je čím dál divnější, protože série bizarních elektronických poruch, nevysvětlitelné síly a podivný záhadný symbol jsou nakonec spojeny s mladou dívkou.

10 pravidel stolního tenisu

Alexa Skye Swinton hraje Piper, dotyčnou dívku a přežila leteckou havárii. Zbytek obsazení zahrnuje Ashley Aufderheide jako Joinu dceru Bree; Clancy Brown jako Ed Evans, bývalý hasič a Joův otec, který také bojuje s rakovinou; Donald Faison jako Alex Evans, Joův znepokojený bývalý manžel; Owain Yeoman jako Benny Gallagher, vyšetřovatel, který pracuje pro Reuters; Robert Bailey Jr. jako Chris Minetto, policista; a Zabryna Guevara jako Abby Fraiser, dětská lékařka a Joova nejlepší kamarádka.

Ztracený ‘Terry O’Quinn hraje v opakující se roli Richarda Kindreda, okouzlujícího, ale nemilosrdného multimiliardáře a šéfa Augur Industries, technologické firmy s tajemnou a velmi tajnou agendou. (Vždy musí existovat stinná a zlá společnost!)Hrát si

Vznik | Oficiální NOVÝ upoutávka | ABC Mimo vysvětlení ... mimo chápání ... leží pravda. Emergence přichází do ABC. Přihlásit se k odběru: goo.gl/mo7HqT Emergence je žánrovým thrillerem postaveným na motivy policejního náčelníka, který si vezme malé dítě, které najde poblíž místa záhadné nehody, které si nepamatuje, co se stalo. Vyšetřování ji vtáhne do spiknutí většího, než… 2019-05-14T20: 06: 28.000Z

Oficiální ABC popis Epizoda Pilot zní: Jo Evans (Tolman), chytrá policejní šéfka, vrhá svou rodinu do prohlubujícího se tajemství, když v noci objeví nevysvětlitelné letecké neštěstí v [a] klidném severovýchodním městě a rozhodne se chránit její. Kdo je to dítě? Odkud přišla a co ví? Benny Gallagher, investigativní reportér, vstupuje do Joova vyšetřování svým vlastním pojetím stínových důkazů. Jo musí svůj rostoucí, ochranný vztah s Piper vyvážit svou láskou a starostí o vlastní rodinu: dceru Miu; její otec, Ed; a jejího bývalého manžela Alexe. Jak se okouzlující tajemství odvíjí, rodinné vztahy jsou testovány, nevysvětlitelné události zpochybňují realitu a každý pronásleduje šokující odpovědi. Co se stane, když normální rodinu zachvátí nepředstavitelné okolnosti?

Série pochází z Kevin (pravděpodobně) zachraňuje svět tvůrci/výkonní producenti Michele Fazekas a Tara Butters, režisér Paul McGuigan a ABC Studios. Podle Uzávěrka , Vznik koupila NBC loni na podzim, ale když NBC nakonec prošla, ABC rychle jednala.


Populární Problémy

Jak udržet jídlo teplé na večírku. Když pořádáte večírek, dohlížet na jídlo je náročný, ale důležitý úkol. Potraviny ponechané vychladnout nejen nepříjemně chutnají, ale kvůli růstu bakterií se stávají nebezpečnými. Naštěstí,...

Conor McGregor a Dustin Poirier dokončují svoji trilogii v sobotu na UFC 264. Zde je návod, jak nakupovat a sledovat PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Arsenal a Fiorentina se v sobotu setkají v Charlotte na Mezinárodním poháru mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Jak prát samet. Samet je tkanina, která je svěží, luxusní a okouzlující. Stejně jako hedvábí je samet obecně vysoce kvalitním materiálem používaným v oblečení, nábytku a dalších předmětech, jako je ložní prádlo. Protože čistý samet je často drahý a ...

„Instruktor psycho jógy“, nejnovější celoživotní film, má premiéru v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se na film online.

Dominic Thiem obdržel zástupný znak pro European Open 2021 Hamburg, událost ATP 500, která má začít 12. července.