Jak se dívat na hry Panthers online bez kabelu 2019

Jak sledovat pantery bez kabelu

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Panthers, je FuboTV . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže.


Carolina Panthers v minulé sezóně vyhráli jen sedm zápasů, ale pokud bude jejich nedávný trend lichých ročníků pokračovat, vrátí se k dvojciferným vítězstvím v roce 2019. Určitě k tomu mají ofenzivní palebnou sílu.

tenisové rakety pro děti od 2 let

Hry Panthers budou letos buď na Foxu (11 her - vysílaných na vybraných trzích), CBS (3 hry - vysílané na vybraných trzích) nebo NFL Network (2 hry - celonárodně vysílané).

Pokud nemáte kabel, můžete hry Panthers sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Kanály Panthers v ceně : Fox, CBS (oba k dispozici naživo v Charlotte a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Panthers, ale FuboTV je celkově prostě fantastická volba. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku „Má možnost pro NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Panthers pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Kanály Panthers v ceně : Fox, CBS (oba jsou k dispozici naživo v Charlotte a na dalších vybraných trzích)

Cena : 44,99 $ za měsíc

Síť NFL není zahrnuta, ale toto je nejlevnější streamovací služba pro dalších 14 her Panthers v této sezóně a navíc Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Panthers pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a hry vysílané na národní úrovni: Sling TV & CBS Naplno

Kanály Panthers v ceně : Fox (Sling Blue), NFL Network (Sling Blue), CBS ( Kanál CBS Amazonu Prime nebo CBS All-Access )

Cena : 25 $ měsíčně za Sling Blue; 5,99 $ měsíčně za CBS kanál Prime nebo CBS All-Access

Tato možnost dohromady činí 31 $ za měsíc, takže je celkově nejlevnější, ale rychle se prodraží, pokud chcete to, co některé z výše uvedených streamovacích služeb nabízejí, například DVR (5 $ měsíčně) nebo NFL RedZone (10 $ měsíčně). CBS navíc není zahrnuto, takže je zde další potíže s používáním druhé streamovací služby pro tyto hry. Pokud ale chcete pouze hry Fox a NFL Network (na těchto kanálech bude 13 her Panthers), Sling Blue je na to skvělá a levná volba.

Zde se můžete zaregistrovat do Sling TV , a hry Panthers pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

U her CBS můžete sledovat buď CBS kanál Amazon Prime, nebo CBS All-Access:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který stojí 5,99 $ měsíčně a je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

To je v konečném důsledku stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

wii sportovní tenisový trik

Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Panthers a všech ostatních her NFL na vašem počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Po registraci můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled na sezónu Panthers 2019

V sezóně 11-5 v roce 2017 Panthers loni zklamali na cestě k rekordu 7-9.

Carolina se umístila na osmém místě ve yardech na pohon a na 11. místě v bodech na jeden pohon.

Quarterback a 2015 MVP Cam Newton dokončili 67,9 procenta jeho přihrávek na 3 395 yardů, 24 přistání a 13 zachycení, než ho zranění zad vyřadilo z posledních dvou soutěží týmu.

Běh zpět Christian McCaffrey ve své druhé sezóně nashromáždil 1 965 yardů od rvačky, třetí nejvyšší v lize, a odehrál 13 přistání.

V srpnu hlavní trenér Ron Rivera přirovnal McCaffreyho k síni slávy běžící zpět LaDainian Tomlinson.

LT je dobré srovnání, řekl Rivera Pozorovatel Charlotte . To opravdu je. LT byl tak silný běžec a tak velká hrozba ze zadního pole, a vidíte to s Christianem. Takže je opravdu skvělé to sledovat.

McCaffrey bude mít za sebou na hloubkové tabulce dvojici nováčků: Jordan Scarlett, výběr z pátého kola v dubnu, a nedraftovaný Reggie Bonnafon.

jak se píše racquetball?

Oba mají různé dovednosti, řekl generální manažer Marty Hurney Panthers.com . Oba budou použity různými způsoby. Bylo by nefér říkat, že jeden jsou dva, jeden jsou tři. Reggieho přijímací schopnosti jsou zjevně velmi dobré, ale jako běžec se zlepšil. Offseason uřízl 10 nebo 12 liber a je to chlap, na kterého ukazuješ. Přišel jako nováček volného hráče, tvrdě pracoval, mění své tělo a v této pozici se pro nás skutečně stal faktorem. Jordan je spíše vnitřním typem běžce, ale dokáže ho odrazit ven. Rozbíjí spoustu soubojů.

Pouze sedm týmů odevzdalo více bodů za jízdu a pouze osm připustilo více yardů za jízdu v roce 2018. Během offseason, Panthers podepsali obranné náčiní Gerald McCoy, obranný konec Bruce Irvin a safety Tre Boston, aby podpořili svou obranu.

Rozhodně potřebujete opakování, řekl Boston podle toho, že se přizpůsobil novým spoluhráčům Panthers.com . Já a [kolega z bezpečí Eric Reid] si rádi spolu povídáme při každé hře, protože bychom mohli věci vidět jinak. Chceme vědět, jak to oba vidíme. Chceme se dostat do bodu, kdy nemusíme ani mluvit.

Právě teď si musíme všechno promluvit. Pokud ale dokážete eliminovat vteřinu mluvení a soustředit se více na hraní hry uvnitř hry s vědomím, co přestupek dělá, může nám to pomoci o něco více. Ale chce to čas. To vyžaduje důvěru a to si musíte vybudovat.


Populární Problémy

Jak cvičit správnou hygienu rukou. Dobrá hygiena rukou je jedním ze základů lékařské praxe. Často je to jedna z prvních obranných linií proti infekcím. Dobrá hygiena rukou je základní dovedností každého profesionála pracujícího v ...

Zde je návod, jak sledovat 2. sérii, epizodu 7 Yellowstone online zdarma, i když nemáte kabel.

Elina Svitolina se ve čtvrtek ve čtvrtfinále Štrasburku poprvé utká s Jilem Teichmannem na turné WTA. Svitolina je papírově oblíbená, ale vzhledem k nedávné formě Teichmanna je nepravděpodobné, že by to pro Ukrajince bylo snadné vítězství.

Jak běhat v chladném počasí. Pokud žijete v oblasti s chladnými zimami, je pravděpodobné, že když se ochladí, strávíte méně času venku. Pokud nepatříte do posilovny, může být obtížné cvičit. Venku můžete běhat, ...

Pád z koně je téměř nevyhnutelný, pokud jezdíte často. Naučit se předcházet pádům a elegantnímu pádu, když k tomu dojde, může pomoci zabránit vážnému zranění, i když nemůžete nic udělat, abyste se úplně chránili. Pokud jsi...

Rezavé nebo pošpiněné šperky mohou vypadat matně a ne tak hezky jako nové šperky. Rez vypadá načervenalé a vločkovitě a obvykle se projevuje na bižuterii, zatímco matný vzhled je matný a obvykle ovlivňuje stříbrné šperky. Můžete vyčistit své rezavé ...