Rafael Nadal se stahuje z Monte Carla: 'Moje tělo mi to prostě nedovolí'

Jedenáctinásobný šampion napsal: 'Nemáš ponětí, jak těžké je pro mě, že nemůžu hrát tyto události.'Návrat Rafaela Nadala na ATP Tour byl odložen minimálně o další turnajový týden.

A je to ten, který pro 22násobného majora šampiona během jeho kariéry tolik znamenal.raketbalový výstřel

Ve čtvrtek Nadal řekl, že „moje tělo mi prostě nedovolí“ hrát příští týden turnaj Monte Carlo Masters. Levák jednou zaznamenal 46-zápasovou vítěznou jízdu na zastávce 1000, přičemž cestou nasbíral 11 trofejí při budování rekordu 73-6.

'Jsou to pro mě velmi těžké chvíle, co se týče sportu,' napsal Nadal na svých účtech na sociálních sítích.

Sledujte nejisté hbo online zdarma

„I když tvrdě pracuji a každý den vynakládám maximální úsilí se vší vůlí znovu hrát a soutěžit na turnajích, které pro mě byly velmi důležité, pravdou je, že dnes hrát nemohu. Nemáš ani ponětí, jak těžké pro mě je, že nemůžu hrát tyto akce.'"Thanks again to all, as always, for all the support and best wishes!" concluded Nadal.

'Ještě jednou všem děkuji, jako vždy, za veškerou podporu a přání všeho nejlepšího!' uzavřel Nadal.je ping pong a stolní tenis to samé

Španěl se v Monte Carlu neobjevil od roku 2021, kdy ve čtvrtfinále podlehl Andrey Rublevovi.

V březnu Nadal odcestoval do Las Vegas, aby se připojil k Carlosu Alcarazovi na exhibiční zápas. Sedmatřicetiletý hráč poté zamířil do Indian Wells, kde trénoval, ale nakonec se rozhodl, že není vhodný na účast na BNP Paribas Open.

Nadal zahájil svou sezónu 2024 vítězstvím ve dvou zápasech v Brisbane, než Jordan Thompson odvrátil tři zápasové body a vyhrál čtvrtfinále. Během této porážky Nadal utrpěl zranění, které se později ukázalo jako „mikro“ natržení svalu na kyčli.

'Jediné, co mohu udělat, je přijmout situaci a pokusit se podívat na bezprostřední budoucnost, udržet si vzrušení a vůli hrát, aby mi dal šanci, aby se věci zlepšily,' prohlásil Nadal.

Barcelona Open Banc Sabadell přímo navazuje na Monte Carlo. Nadal, 12násobný držitel titulu na 500-úrovňovém turnaji, dříve vstoupil se svým chráněným žebříčkem č. 9. Krajan Alcaraz tuto trofej zvedl v posledních dvou letech.

Populární Problémy

USC si v sobotu odpočinul od hry Pac-12 na obrovský zápas v Notre Dame. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online bez kabelu.

Rafael Nadal bude soutěžit na 2021 Barcelona Open, které se koná od 17. do 25. dubna tohoto roku.

Už jste si někdy představili, jak Federer nosí neslavně proslulé parmice nebo utíná rozhodčí ve stylu McEnroe?

Jak vyrobit farmy na zahradě a sklepě. Tento článek je zaměřen na ty, kteří to s používáním dvorku nebo suterénu svého domova myslí vážně, aby odchovali návnady pro ryby pro vlastní potřebu nebo pro zisk a pro zábavu při sledování něčeho ...

LSU vezme svůj neporažený rekord do Starkville, aby v sobotu čelil státu Mississippi. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.