Jak zjistit, zda si s vámi hraje

Pokud se opravdu cítíte jako chlap a nejste si jisti, zda je na stejné stránce, může vám to způsobit velký stres a pochybnosti o sobě. Pokud si nejste jisti, jestli si s vámi ten chlap hraje, pak musíte přemýšlet o věcech, které dělá a říká, když jste spolu. Ačkoli neexistuje žádný spolehlivý způsob, jak zjistit, zda si s vámi hraje, pokud ho o to nepožádáte nebo ho nechytíte, existuje mnoho náznaků, že s vámi není upřímný, a je důležité vědět, jestli byste si měli dávat pozor co nejdříve.

Část 1 ze 3: Vidět, co dělá

 1. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  1 Podívejte se, jestli se s vámi bude potloukat jen v určitých částech města. Jedním ze způsobů, jak zjistit, zda si s vámi hraje, je zjistit, zda se mu líbí být s vámi kdekoli, nebo být nervózní nebo váhat, pokud se chcete potloukat v nové části města nebo vyrazit za novým dobrodružstvím. Pokud se chová tímto způsobem, může to být proto, že se potloukal s jinými dívkami v jiných částech města a nechce mít žádné trapné nájezdy. Pokud chcete vědět, jestli s vámi hraje, měli byste příležitostně zmínit, že chcete jít do jiné restaurace, jiného kina nebo jiného veřejného parku ve městě, abyste zjistili, jestli to pro něj má nějaký význam.
  • Pokud vás opravdu hraje, pak pravděpodobně má svůj vyrovnávací čin až k umění. Pokud se pokusíte změnit jeho obvyklý rozvrh, možná budete moci zavolat jeho blaf.
  • Zeptejte se sami sebe, zda je vždy tím, kdo rozhoduje, kam byste měli jít. Samozřejmě může chtít převzít vedení z jiných důvodů, ale může to být dárek, který vás chce odvést z míst, kde pravděpodobně narazíte na některé z jeho dalších dam.


 2. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  2 Podívejte se, jestli se zdráhá setkat se s vašimi přáteli nebo s vámi. Pokud se váš chlap nikdy nechce setkat s vašimi přáteli, může to být proto, že nechce ze vztahu udělat vážný závazek. Pokud nechce, abyste se setkali s jeho přáteli, může to být ze stejného důvodu, s další obavou, že jeho přátelé mohou říci něco o ostatních dívkách, které vidí. Ať už vidí někoho jiného nebo ne, pokud jste spolu nějakou dobu a on neprojevil zájem o to, aby se chtěl setkat s vašimi přáteli, nebo se chcete setkat s jeho, je to červená vlajka.
  • Pokud se nechce stát větší součástí vašeho života, pak je to proto, že nechce, aby věci byly příliš vážné.
  • To znamená, že pokud se ho pokusíte spěchat na setkání se svými přáteli nebo dokonce s rodinou, po několika týdnech randění, možná se budete pohybovat příliš rychle. Může mít oprávněné důvody brát věci pomalu, například chtít se ujistit, že ví, kde se věci nacházejí, nebo dát svým přátelům nějaký čas, aby si zvykly na myšlenku, že má novou přítelkyni, protože se nedávno dostal z vážného vztahu.
 3. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  3 Podívejte se, jestli se chová divně, pokud na vás narazí na veřejnosti. Pokud jsou věci skvělé, když jste vy a váš chlap sami a on vám najednou udělá chladné rameno, když na něj narazíte v obchoďáku nebo mimo restauraci, pak je něco v pořádku. Buď se chová divně, protože vidí jinou dívku a nechce být viděn s vámi, nebo proto, že nechce, aby si jeho přátelé nebo někdo jiný myslel, že s vámi chodí. V každém případě by to mělo být důvodem k obavám.
  • Pokud se o vás opravdu stará, měl by být nadšený, že vás vidí, a dokonce by vám měl projevovat určitou náklonnost. Samozřejmě nemusí být na veřejnosti tak láskyplný jako v soukromí, ale měl by se chovat, jako by vás opravdu chtěl vidět.
  • Podívejte se na jeho řeč těla. Navazuje oční kontakt a pohybuje se směrem k vám? Pokud ano, pak je to dobré znamení. Ale pokud se od vás vzdaluje, zkříží ruce na prsou a stále se rozhlíží, místo aby se díval na vás, pak to znamená, že se snaží udržet si odstup.
 4. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  4 Podívejte se, jestli se zdráhá být s vámi na veřejnosti láskyplný. Pokud vy dva chodíte na rande, ale chová se, jako byste byli bratr a sestra, měli byste si položit otázku, proč. Pokud vás hraje, pak nechce, aby svět věděl, že vás vidí, ať už proto, že vidí také někoho jiného, ​​nebo chce jen nechat své možnosti otevřené. Ačkoli například ne všichni chlapi se drží za ruce, měl by vám chtít dát nějakou náklonnost, pokud se o vás opravdu stará.
  • Nechcete na něj vyvíjet tlak, aby byl na veřejnosti příliš láskyplný příliš brzy, ale pokud jste odešli na několik schůzek a on se od vás stále vzdaluje, kdykoli jste spolu, pak to může být důvod k obavám.
 5. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  5 Podívejte se, jestli je k vám v jednu minutu milý a v další chvíli vzdálený. Pokud je celý milující, milý, laskavý a chce vás políbit jednu minutu a pak další, chová se, jako by sotva věděl, kdo jste, pak to může být proto, že si s vámi hraje. Možná má náladu se s vámi v určité dny potloukat, zatímco si myslí, že na ostatních má lepší věci. Ať už to znamená, že bude raději viset s jinou dívkou nebo trávit čas se svými kamarády, pokud je mu vždy horko a zima, určitě si s vámi zahraje.
  • Přemýšlejte o tom: nechává ve vás často zmatek v tom, co k vám skutečně cítí nebo kde s ním stojíte? Pokud ano, může to být proto, že si hraje s vašimi emocemi.
 6. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  6 Podívejte se, jestli by pro vás nikdy nevzdal noc se svými přáteli. Pokud si s vámi ten chlap hraje, nikdy si nebude myslet, že jste s ním na prvním místě. Vždy strávil noc venku se svými kamarády, ale pokud jde o vás, bude s vámi trávit čas jen v určitých časech, když máte podezření, že jeho přátelé mohou být zaneprázdněni nebo že ve svém sociálním kalendáři nemá nic jiného. Pokud vás má opravdu rád, bude na vás myslet jako na prioritu, ne jako na sociální odfláknuté vteřiny. Pokud chcete vědět, jestli si s vámi hraje, podívejte se, jestli se někdy nevzdá noci se svými přáteli a užije si s vámi hezký večer.
  • Pokud to s vámi ten chlap myslí vážně, měl by být nadšený, že se s vámi bude bavit místo svých přátel, alespoň po určitou dobu. Ačkoli nechcete, aby se pro vás úplně vzdal ostatních přátel nebo společenského života, pokud pro vás nedělá vůbec žádné kompromisy, může to být proto, že si s vámi hraje.
 7. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  7 Podívejte se, jestli se svým telefonem nestíní. Jeden mrtvý dárek, který si s vámi chlap hraje, je, že je velmi tajný, pokud jde o jeho telefon. Pokud neustále kontroluje svůj telefon a poté vám posílá SMS pryč z vašeho směru, vykračuje, aby hodně přijímal hovory, aniž by vám řekl, kdo vám volal, nebo chodí hodiny bez zvednutí telefonu bez vysvětlení, pak to může být proto, že si s vámi hraje. Někteří kluci si samozřejmě chrání své soukromí a to je naprosto normální, ale pokud je stále na telefonu a nikdy nevíte, co dělá, může to být červená vlajka, že s vámi hraje.
  • Přemýšlejte o tom: Nechá někdy svůj telefon, byť jen na vteřinu, nebo je vždy zaseknutý v kapse? Ačkoli to nechcete prošmejdit, pokud můžete říct, že se zbláznil, dokonce i kvůli myšlence, že uvidíte, kdo mu volá nebo mu píšete zprávy, můžete mít problém.
  • Další věc, na kterou si můžete dát pozor, je, když úplně vypne telefon, když je s vámi. Ačkoli to může být milé gesto, které vám poskytne jeho plnou pozornost, může to být také jeho způsob, jak zahnat ostatní dívky, které by mu mohly volat, když jste spolu.
  reklama

Část 2 ze 3: Vidět, co říká

 1. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  1 Podívejte se, jestli vždycky říká, že je pro vás příliš zaneprázdněný, ale zdá se, že má spoustu času pro všechny ostatní. Pokud jste ho slyšeli, jak vám znovu a znovu říká, jak je zaneprázdněný, že prý nemá pro nikoho deset volných minut, a pak jste slyšeli, že strávil noc venku s partou přátel, pak to může být podepište, že si s vámi hraje. Pravdou je, že pokud se s vámi chlap chce opravdu setkat, najde si na to čas. Ačkoli existují výjimky, pokud je opravdu velmi zaneprázdněn, pokud zjistíte, že tráví čas s jinými lidmi, měl by to být důvod k obavám.
  • Pokud řekne, že je zaneprázdněn studiem nebo prací, a pak zjistíte, že dělá něco jiného, ​​i když se právě potlouká se svým bratrem, pak vás hraje. Pokud by se o vás staral, pak by místo lhaní byl upřímný v tom, co dělá.
 2. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  2 Podívejte se, jestli se zdráhá zavázat se k něčemu více než dva týdny v budoucnosti. Pokud se váš chlap pokusí změnit téma kdykoli se pokusíte mluvit o budoucnosti, i když mluvíte pouze o svých prázdninových plánech, které jsou za měsíc, pak to může být známkou toho, že si s vámi hraje. Pokud to s vámi myslí vážně, pak vás bude chtít vidět jako součást své budoucnosti a neustoupí, když to předvedete.
  • Samozřejmě, pokud spolu chodíte tři týdny a začnete mluvit o své svatbě, je přirozené, že se z toho zblázní, ale pokud jen nadhodíte, co budete oba dělat za měsíc, pak on nemáš důvod si dělat starosti, když se o tebe stará.
  • Poslechněte si, jak mluví o vás a o vztahu. Pokud nikdy, nikdy nevytvoří budoucnost nebo vás nezahrnuje do svých budoucích plánů, pak vás možná bude hrát.
 3. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  3 Podívejte se, jestli o vás nikomu ze svých přátel neřekl. Pokud se konečně setkáte s jeho přáteli nebo narazíte na jeho přátele a řeknou vám něco jako: „Nevěděl jsem, že má přítelkyni…“ nebo jen vypadáte překvapeně vaší přítomností, pak je to proto, že ten chlap si nemyslel, že váš vztah je dost vážný na to, aby to přinesl svým přátelům. Pokud mu na vás záleží a vídáte se nějakou dobu, měl by být ze vztahu nadšený a měl by chtít, aby jeho přátelé věděli, kdo jste.
  • Pokud je k vám milý, když jste to jen vy dva, ale je kamarádnější nebo dokonce vzdálenější od svých přátel, pak s vámi může rád flirtovat, aniž by chtěl něco vážného.
  • Někteří kluci se samozřejmě rádi chovají před svými přáteli tvrdě a nemusí vás zasypat polibky, když je potkáte. Ale pokud jim o tobě nikdy ani neřekl, možná si s tebou jen hraje.
 4. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  4 Podívejte se, jestli se zdráhá vám říkat jeho přítelkyně. Pokud ho považujete za svého přítele a vídáte se s ním jen několik měsíců, zatímco jste nikdy neslyšeli slovo „přítelkyně“ vycházet z jeho úst, může to být proto, že si nemyslí, že je vztah tak vážný, jak si myslíte je. Pokud vám představuje lidi jako svého přítele nebo dokonce vypadá, že to necítí, když mu říkáte váš přítel, pak to může být tím, že si s vámi hraje.
  • Někdy slova mluví hlasitěji než činy, a pokud vám odmítne říkat jeho přítelkyně, i když už nějakou dobu spolu chodíte, musí to mít svůj důvod.
  • Může se bát závazku, aniž by vás hrál. Pokud tomu tak je, musíte si o tom ještě promluvit.
 5. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  5 Podívejte se, jak mluví s ostatními dívkami. Pokud chcete vědět, jestli s vámi hraje, měli byste vidět, jak mluví s ostatními dívkami, které zná. Jistě, může být zdvořilý a nezajímá ho, když mluví s jinými dívkami, pokud stojíte těsně vedle něj, ale pokud ho vidíte koutkem oka mluvit s dívkou z druhé strany místnosti a on je být neuvěřitelně koketní, pak to může být proto, že s vámi hraje.
  • Pokud vás má opravdu rád, pak zjistí, že není nutné mluvit s ostatními dívkami koketně. Jistě, stále s nimi může mluvit a nemusí ignorovat každou dívku kromě vás, ale pokud z toho, jak mluví s jinými dívkami, poznáte, že od nich chce víc než jen přátelství, pak si možná hraje na vás .
  • Ačkoli ho nechcete špehovat nebo být příliš posedlí, pokud je jeden z vašich přátel na večírku, kde mluví s jinými dívkami, zeptejte se svého přítele, jaké to bylo. Ačkoli by se váš přítel neměl příliš dívat na to, jak ho sledovat, můžete si takto situaci lépe přečíst, než kdybyste byli sami v místnosti.
 6. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  6 Podívejte se, jestli je vždy plný výmluv. Klasickým znakem hráče je muž, který je vždy plný výmluv. Může být tak hladký a tak přesvědčivý, že si ani nevšimnete, že vám úplně lže. Může vám vyprávět o tom, že jeho babička onemocněla, jeho pes musel jít k veterináři nebo o tom, jak zapomněl na vaše rande, protože „zaspal“ nebo musel utěšit přítele. Jistě, věci se dějí, ale pokud zjistíte, že má dokonalou výmluvu pro každý malý důvod, proč vás zklamal, možná vás hraje.
  • Pokud jste slyšeli omluvu „můj telefon zemřel“ více než dvakrát, je pravděpodobné, že to není skutečný důvod, proč vám nezavolal zpět.
  • Pokud se vám zdá mimořádně milý a omluvný, když vám dává tyto výmluvy, pak to může být tím, že zakrývá skutečnost, že lže.
 7. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  7 Podívejte se, jestli se začne chovat nervózně, když se ho zeptáte na jeho noc. Dalším způsobem, jak zjistit, zda si s vámi hraje, je jednoduše se ho zeptat, jak proběhla jeho noc, pokud vám řekl, že bydlel nebo by se potloukal se svými přáteli. I když se nemusíte ptát na každý malý detail noci, pokud se jen tak mimochodem zeptáte na pár otázek o tom, co se stalo, ať už se zeptáte na jaký film se díval, když zůstal sám, nebo do kterého baru šel, pokud byl údajně venku s jeho přáteli, měli byste se podívat na jeho řeč těla a slova, abyste zjistili, jestli je nervózní, začne koktat nebo se jen chová nepříjemně.
  • Ačkoli ho nechcete vyslýchat, pokud mu položíte pár otázek, aniž byste s tím měli velký problém, možná ho dokonce dokážete přistihnout při lži.
  • Zeptejte se ho, když děláte něco jiného, ​​například procházení telefonem, aby neviděl, že se ho opravdu snažíte zjistit.
  reklama

Část 3 ze 3: Zjištění pro jistotu

 1. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  1 Zeptejte se ho. Pokud chcete vědět, jestli si s vámi hraje nějaký chlap, nejsnadnějším způsobem může být zeptat se ho. I když možná nebudete chtít vědět, jestli vás podvádí, můžete se ho jednoduše zeptat, kde s ním stojíte. Pokud to necítí tolik jako vy, pak je lepší to vědět dřív než později. Jednoduše si najděte chvilku být sám a zeptejte se ho, co si myslí o vás a vaší společné budoucnosti.
  • Ačkoli to nemusí být snadné, je to mnohem lepší, než přemýšlet měsíce. Budete mít definitivní odpověď, jednou provždy. A pokud evidentně lže, pak to uvidíte také.
  • Pokud se opravdu cítíte odvážně, můžete se ho jednoduše zeptat, zda podvádí. Ukažte na nějaké stinné chování, které vás vedlo k tomu, abyste se tak cítili.
 2. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  2 Zeptejte se svých přátel, co si myslí. Ačkoli je nejlepší se ho zeptat sami, můžete také získat skvělou zpětnou vazbu od svých přátel. Sledovali, jak se situace vyvíjí, a mohli mít pocit, jaký je vztah zvenčí. Mohou dokonce lépe vědět, zda s vámi hraje nebo ne, protože ho možná viděli s dívkami bez vás a mohou mít jiný dojem.
  • Řekněte svým přátelům, aby k vám byli upřímní. Neměli by vám lhát, aby šetřili vaše pocity.
  • Mohou trochu prozkoumat, pokud to opravdu chcete. Pokud to nebude vypadat příliš zjevně, můžete nechat někoho z vašich přátel ležérně ukázat se na místě, kde se pravděpodobně bude nacházet váš chlap, a dávat na něj pozor, abyste viděli, jak je na tom s ostatními dívkami. Samozřejmě, pokud si myslí, že jsi poslal špióna jeho směrem, bude se chovat nejlépe.
 3. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  3 Zvažte jeho následování. Dobře, takže pokud ti opravdu nezáleží na tom, aby tě někdo odhalil nebo zlomil jeho důvěru, pak jednu věc, kterou můžeš udělat, je následovat svého chlapa poté, co se potloukáš, nebo jen když víš, že bude v určitou dobu. místo, aby viděl, o co jde. Ať už jedete na dálku, jdete pěšky nebo jedete autobusem, snažte se být dostatečně daleko, aby vás neviděl, a mít připravený příběh pro případ, že vás přistihne při činu. To vás může vést k tomu, abyste zjistili, zda vidí ještě nějaká další děvčata - nebo se právě vrací domů, aby si poflakoval se svou kočkou.
  • Vězte, že je to docela riskantní chování, které vás může vést k tomu, že vás chytí. Pokud jste chyceni a nedělal nic špatného, ​​může to pro vás znamenat konec vztahu, takže se ujistěte, že si opravdu myslíte, že je dobré ho sledovat, než začnete.
 4. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  4 Ukažte se u něj, když to nečeká. Dalším způsobem, jak zjistit, zda s vámi hraje, je ukázat se neohlášeně na svém místě. Můžete vyrazit o hodinu dříve, než jste řekli, že tam budete, abyste zjistili, jestli je tam jiná žena, nebo jestli všechno podezřele uklízí. Můžete se také jen zastavit, protože jste „v oblasti“ v době, kdy by měl studovat nebo pracovat doma, aby mu přinesl kávu nebo pamlsek. Když se ukážete, podívejte se, jestli je rád, že vás vidí, nebo se zdá nervózní, jako by něco skrýval - nebo někoho.
  • Samozřejmě, pokud je úplně absurdní, že se z ničeho nic objevíš v jeho domě, pak bude na tobě. Ale pokud jste tam už přišli a nebylo to nic vážného, ​​zkuste to udělat přirozeně.
 5. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  5 Snoop přes jeho věci - pokud jste v pořádku s porušením jeho důvěry. Ačkoli čichání po věcech vašeho chlapa vám nezíská žádné body důvěry, pokud jste zoufalí a máte jistotu, že ho chcete podvádět, můžete se zkusit podívat přes jeho telefon nebo jeho e -mail, nebo se dokonce podívat skrz jeho pokoj. pro podezřelé věci, jako je ženské oblečení, které zjevně není vaše. Snooping je poslední možnost a měli byste to udělat pouze tehdy, pokud máte pocit, že opravdu potřebujete odpovědi a nic jiného nefunguje.
  • Problém při šmírování je v tom, že i když jste našli důkazy, budete muset přiznat, že jste toho chlapa procházeli, pokud ho chcete zavolat. To ho na vás naštve a soustředí se na skutečnou situaci.
  • Pokud se díváte přes jeho telefon, připravte si výmluvu pro případ, že vás chytí. Můžete říci, že vám zemřel telefon a že jste se dívali do restaurace, kde jste dva večeřeli, nebo že jste si potřebovali rychle zkontrolovat e -mail nebo co. Ačkoli to nemusí být příliš přesvědčivé, může to být lepší než nic.
 6. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  6 Zkuste ho chytit při lži. Můžete se také pokusit chytit toho chlapa ve lži, abyste zjistili, jestli si s vámi hraje. Pokud se zmínil o tom, že se té noci potloukal se svými přáteli nebo bratrem, až je uvidíte, můžete se zeptat, jak proběhla noc chlapce; pokud vypadají zmateně, pak možná víte, že lhal. Pokud vypráví příběh o tom, jak musel zůstat doma, protože jeho sestra měla drama, můžete se ho zeptat, jak se cítí o několik dní později; pokud se chová, jako by neměl tušení, o čem mluvíš, pak to může být proto, že už zapomněl na svou vlastní lež.
  • Můžete mu dokonce zkusit položit jednoduché otázky, například jaký film viděl, kdyby šel do kina se svými přáteli. Pokud vypadá rozpačitě nebo očividně nezná odpověď, pak budete vědět, že vás hraje.
 7. Obrázek s názvem Zjistěte, jestli

  7 I když neexistuje žádný důkaz, důvěřujte svému nitru. Pokud máte pocit, že ten chlap není upřímný, i když nemůžete najít žádný důkaz o tom prostřednictvím snoopingu, pak může být čas ukončit vztah. Možná nevidí jiné dívky, ale stále si s vámi může hrát jen proto, že to necítí tak jako vy. Dokud víte, že nejste ten, kdo má problémy se žárlivostí, a zjistíte, že máte skutečný důvod k obavám, pokud si opravdu myslíte, že by vás mohl hrát, pak je na čase ho uvolnit.
  • Když jste s mužem, který se o vás opravdu stará a který je tu jen pro vás, budete vědět. Nebudete trávit hodiny telefonováním a přemýšlením, kde je, a nebudete se muset sklonit tak nízko, jako když budete slídit po jeho věcech nebo ho sledovat, protože nebudete mít důvod to dělat. Budete vědět, že je tu pro vás na 100% a bude to úžasný pocit.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak poznáte, že se vám chlapec opravdu líbí? Vážený Gopmane
  Seznamovací trenérka Cher Gopman je zakladatelkou NYC Wingwoman LLC, datové koučovací služby se sídlem v New Yorku. „NYC Wingwoman“ nabízí dohazování, služby křídelnic, koučování 1 na 1 a intenzivní víkendové bootcampy. Cher je certifikovaná trenérka života, bývalá psychiatrická sestra a její práce byla uvedena na Inside Edition, Fox, ABC, VH1 a The New York Post. Vážený Gopmane Expert na randění s trenérem Odpověď Víte, že se vám někdo líbí, jak se k vám chová, jak se na vás dívá a jak o vás mluví a chová se k vám kolem jiných lidí. Lidé projevují náklonnost různými způsoby, ať už prostřednictvím objetí nebo věcí pro vás, ale pokud vás někdo má rád, bude tu pro vás a soustředí se na vás.
 • Otázka Co mám dělat, když vím, že mě můj přítel podvádí, ale druhá dívka, se kterou chodí, je můj nejlepší přítel a je do něj šíleně zamilovaná? Vyhoďte je oba. Očividně není loajální ani ona, jaký přítel se zamiluje do přítele jejich nejlepšího přítele? A jaký přítel na to působí? Ani jednomu z těchto lidí nemůžete věřit.
 • Otázka Nedávno jsem s někým začal mluvit a nejsem si jistý, kde jsme. Není příliš důvěřivý a říká mi, že si musím zasloužit své místo jako jeho dívka. Mám pokračovat? Pokud vám říká, že musíte VYDĚLAT místo jeho dívky, pak byste pravděpodobně měli jít dál. Pokud by mu na tobě opravdu záleželo, vzal by tě takového, jaký jsi, a už by od tebe nic nečekal. Bylo by pravděpodobně ve tvém nejlepším zájmu porozhlédnout se po dalších klucích a dát si s nimi schůzku, možná uvidí, co mu chybí, nebo si najdeš někoho lepšího, kdo si tě víc zaslouží.
 • Otázka Můj přítel mi jen stěží volá a vždy mi řekne, že je zaneprázdněný; může jít celé dny, aniž by mi zavolal, mám skončit nebo pokračovat? To je snadné. Řekněte mu, že chcete muže, který s vámi může trávit čas, a protože je příliš zaneprázdněný, budete hledat někoho, kdo to dokáže. Držte se svých zbraní a pokračujte.
 • Otázka Rozešla jsem se s přítelem, protože se ke mně nechoval laskavě. Měl jsem se s ním rozejít? Samozřejmě. Neexistuje žádný dobrý důvod zůstat ve vztahu s někým, kdo se k vám nechová dobře, zvláště pokud je to konzistentní.
 • Otázka Chodíme spolu 3 měsíce, vždy jsem ten, kdo platí za večeři a snaží se. V telefonu je tajnůstkářský. Hraje si na mě? Zní to tak. Pokud pro vás nedělá velmi pěkné a promyšlené věci, které jste nezmínil, vypadá to, že vás využívá a/nebo vidí někoho jiného.
 • Otázka Co když mě chce jen vidět v mém domě? Pak s vámi pravděpodobně jen hledá rychlý flirt nebo sex, i když je těžké to s jistotou vědět. Možná vás jen strká, takže buďte opatrní.
 • Otázka Jak poznám, zda mě má opravdu opravdu rád, pokud mě již hrál, tj. Měli jsme vztah on-and-off? To nemůžete s jistotou vědět, ale pokud vám řekl nebo ukázal, že se změnil, je to dobrý ukazatel. Pokud se omluvil za minulé chování a/nebo vám řekl, že chce být vážný, je to skvělé, ale přesto buďte opatrní. Pokud udělal/neřekl nic, nemáte důvod věřit, že se o vás opravdu stará.
 • Otázka Co když ten chlap, kterému si píšete, zpočátku začne být sladký, pak na několik dní zmizí a pak se znovu objeví s textem? Pokud nemá důvod, nejspíš nejste prioritou. Pokračujte. Chlap, který vás má rád, bude zodpovědný za své činy.
 • Otázka Hraje si na mě někdo, když na můj text neodpovídal téměř týden a poté odpověděl omluvou, že byl s přítelem? Možná si s vámi hraje, protože kdyby vás opravdu miloval, odpověděl by rychleji. Omluvil se, protože pravděpodobně neměl žádné jiné dívky, se kterými by si mohl psát.

Populární Problémy

Jak zabránit statice v prádle. Statické lpění na prádle může být velkou nepříjemností. Práce se statickým ulpíváním na oděvu může být dráždivou součástí praní. Předcházení statickému ulpívání však lze dosáhnout před i po ...

Je to Luka vs LeBron o Vánocích, protože Mavové naberou na Lakers. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

Chcete se v sobotu podívat na souboj McGregor vs Kovboj? Zde je návod, jak objednat UFC 246 PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Výběr správných kopaček může být matoucí. K dispozici je tolik různých typů obuvi a všechny jsou navrženy speciálně pro určité typy hráčů a podmínky. Zatímco konkrétní fotbalové kopačky mohou být perfektní v ...