Jak být flexibilnější při učení čínského kung -fu

Pokud jste v čínském kung -fu nebo v jiných bojových uměních úplní nováčci, nebo teprve začínáte s protahováním a flexibilitou a chcete být flexibilnější, toto je článek pro vás. Pokud se chcete naučit tradiční čínskou Shaolin Kung Fu, mít flexibilitu pro začátek je docela důležité. Začněte takto:

Kroky

 1. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu Krok 1

  1 Kung Fu je bojový sport pocházející z Číny. Kung Fu vzal profesorům mnoho definic, které se opírají o odbornost a povědomí a porozumění všem, kromě toho, že slovo, pokud jej chceme nazvat definicí stylu jeho sláva znamená čas a úsilí. Cvičení a pozitivní dopad na muže i ženy a pro všechny věkové kategorie, které pomáhají budovat tělo v rovnováze a vědomou a vědomou mysl a ducha v rovnováze.
 2. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu Krok 2

  2 Metody
 3. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu Krok 3

  3 Jsou dvě části: první metody zbraní; jsou to pevné a Rkouhihovy zbraně. Pevné jako meč a Alzanhh a měkkýši jako nunchaku lano a řetězy trojnásobné a nunchaku. A druhé metody kopání a děrování
 4. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 4

  4 Hra Kung Fu Wushu sekce
 5. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 5

  5 San Shou nebo Sanda: sebeobrana a boj. Je to základ neboli páteř, která byla postavena na kung -fu hráče.
 6. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 6

  6 Metody: Tato část je známá jako estetika Kung Fu. Fouká olovo a podmínky ve spořádané a kondiční, pružné a silové skupině a skupině s vysokou koncentrací, aby získala krásný tvar. Je přínosem těchto metod, které pomáhají pozvednout hráče a jeho kondici a flexibilitu jeho těla a umožňují volnou úroveň a rozvíjejí schopnost inteligence zachraňovat údery a za jakýchkoli podmínek. Tyto metody zahrnují jižní a severní styl a Taiji a Snake a Eagle a mnoho dalších metod dává této hře krásný tvar.
 7. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 7

  7 Testy pásů: skupinová stávka a obrana a podmínky řádu a systému provedly konkrétní téma specializovanou komisí nazvanou Výbor pro testy. Pásový test jako test hráče a jeho recenze toho, co se v této hře naučil a procvičil, aby aktivoval a udržoval svou mysl, aby nezapomněl na to, co se naučil.
 8. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 8

  8 Stupně
 9. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 9

  9 Hráči ocenění v každém fázovém pásu, každý pás slouží jako hráč procházející určitou fází hry. Úspěch v testu vyžaduje, aby hráč získal alespoň 65% z konečné známky. Pořadí pásů je následující:
 10. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 10

  10 Žlutá
 11. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 11

  jedenáct oranžový
 12. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 12

  12 Zelená
 13. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 13

  13 Modrý
 14. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 14

  14 Síť
 15. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 15

  patnáct Hnědý
 16. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 16

  16 Černý od 1 do 5 Dan Dan
 17. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 17

  17
 18. 18 #Začněte pomalu. Provádění protahovacích cvičení alespoň dvakrát denně postupně zlepší vaši flexibilitu.
 19. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 18

  19 Zavázat se. Když si dáte malý závazek, bude pro vás snazší dodržovat svá cvičení obvyklým způsobem.
 20. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 19

  dvacet Specifikujte cvičení pro každou část těla. Máte asi 15 cílových oblastí, které je třeba natáhnout pro trénink čínského kung -fu.
  • Věnujte cvičení maximálně 20 minut denně. Každý si může dovolit každý den 20 minut na protažení a pro začátečníka je spousta času na pokrytí hlavních svalových skupin.


 21. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 20

  dvacet jedna Odměňte se. Pokud vás to nebaví jako relaxační aktivita, odměňte se na konci každého tréninku. Tato motivace vám pomůže vytrvat a dokonce si můžete vytvořit nový zájem o svůj režim.
 22. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 21

  22 Stanovte si cíle. Krátkodobých cílů lze snadno dosáhnout a budete mít pocit, že postupujete hned od začátku. Pokud potřebujete pomoc při sledování cílů, jak postupujete, začněte nejprve s krátkodobým cílem a poté si stanovte cíle dlouhodobé.
 23. Obrázek s názvem Buďte flexibilnější při učení čínského kung -fu krok 22

  2. 3 Vyhodnoťte svůj pokrok. Někdy může být trénink flexibility frustrující, protože výsledky je těžké měřit. Jak budete postupovat, bude pro vás důležitější měřit svůj pokrok v kontextu vašeho školení v čínském kung -fu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je kung fu lepší a účinnější než karate? Záleží na tom, na jaké úrovni jste, jaké pohyby používáte atd. Na vaši otázku vlastně neexistuje jediná odpověď.
 • Otázka Jak mohu zvýšit flexibilitu svých nohou? Shrek33sander Základní protažení nohou, například výpady, hodně pomůže. Udělejte si jógu, pokud se chcete opravdu uzdravit.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Cvičení nepřehánějte. Pokud nemůžete provádět konkrétní cvičení, aniž byste se zranili, vyhýbejte se tomuto cvičení, dokud nebudete zkušenější.
 • Protahujte se denně.
 • Před zahájením jakéhokoli cvičebního režimu se poraďte se svým lékařem. Může to být zbytečný postup, ale možná budete muset porozumět svým prahům a nadcházejícím výzvám, se kterými se setkáte a které váš lékař bude vědět.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Vyhněte se extrémním cvičením. Cvičení není určeno k vyvolání bolesti - má posilovat tělo. Pokud jste zraněni, odpočívejte několik dní nebo dokud se zranění zcela nezhojí.
reklama

Populární Problémy

Washington míří v sobotu do Berkeley na schůzku s Calem. Pokud nemáte síť Pac-12, můžete hru sledovat online naživo.

„Gossip“, nový dokumentární seriál Showtime o životě a kariéře Cindy Adams, má premiéru dnes večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Váš průvodce streamováním hry „Pamatujte na Titány“ online a na Disney+. Byla inspirována skutečnými událostmi a hvězdami Denzel Washington.

Zde je vše, co potřebujete vědět ke sledování každé hry basketbalového turnaje Sun Belt 2020.

Šampion Australian Open porazil Španělku Carlu Suarezovou ve dvou setech.