Jak sledovat Djokovic vs Nadal na zařízeních Roku, Firestick a dalšíchGetty Míč vrací Španěl Rafael Nadal.

Dva z nejlepších všech dob se střetnou ve finále French Open, protože Rafael Nadal a Novak Djokovic se v neděli vydají na mistrovství.

Ve Spojených státech začíná zápas v 9:00 ET a bude vysílán v televizi NBC. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat živé přenosy Djokovic vs Nadal na vašem počítači, Roku, Firesticku, Apple TV nebo jiném zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

pravidla raquetballu

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Djokovic vs Nadal můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní znovu sledovat zápas do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávejte to.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

kolik vydělávají profesionální tenisté

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Kenin vs Swiatek živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

sledujte hard knocks browns online zdarma

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Kenin vs Swiatek můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Djokovič vs Nadal

V roce, kdy se nic nepovedlo podle plánu, byl French Open jen trochu předvídatelný, protože semena č. 1 a 2 se postavila proti titulu Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče.

Nadal se dostal do finále třísetovým vítězstvím nad Diegem Schwartzmanem, vyhrál 6-3, 6-3, 7-6.

Abych mohl hrát proti Novakovi, musím hrát co nejlépe. Bez hraní svého nejlepšího tenisu je situace velmi obtížná, řekl Nadal. Vím, že je to kurt, na kterém hraji dobře [na] tak dlouhou dobu, takže to pomáhá. Ale zároveň má také úžasný rekord, protože je téměř vždy ve finálových kolech.

Djokovič to musel zapnout pozdě v semifinálovém zápase, v pěti setech překonal Stefanose Tsitsipase. Proti Nadalovi však čelil více než padesátkrát, takže Djokovič ví, co může od hlavního zápasu očekávat.

bažinatá věc, kde se dívat

Hrál jsem [Rafa] více, než jsem [hrál] jakéhokoli jiného hráče ve své profesionální kariéře, řekl Djokovic. Náš head-to-head je největší vzájemný zápas v historii tohoto sportu. Počet zápasů, které jsme odehráli, je téměř 60 zápasů ... Je to rozhodně můj největší soupeř.

Pokud by porazil Djokoviče, Nadal by výhrou vyrovnal Rogera Federera s 20 grandslamovými výhrami.

Je to jeden z nejtěžších možných soupeřů. Ale jsem tu, abych se snažil, jak nejlépe umím, řekl Nadal. Rád hraji v tomto scénáři. Vím, že musím udělat krok vpřed. Myslím, že jsem jednu udělal [v pátek]. Ale na neděli to nestačí. Potřebuji udělat další. To je to, co hledám. Budu tvrdě pracovat, abych se to pokusil uskutečnit.

můžete ztratit při podání ve stolním tenise

Byla to vášnivá rivalita, ale Nadal má na antuce výraznou výhodu. Na hřišti má proti Djokovičovi bilanci 17-7, včetně vítězství v každém z jejich posledních tří setkání. Tento zápas se však nepodobá žádnému jinému, s omezeným davem kvůli obavám z koronaviru.

Všichni víme, že podmínky a okolnosti se zjevně liší od toho, na co jsme zvyklí. Bude zajímavé sledovat, jak se jeho hra a moje hra shodují, jak to celé v neděli dopadne, řekl Djokovic. Podle toho, jaká je také teplota. To hodně ovlivňuje kurt, ať už je těžký, málo poskakuje, kluzký, větrný. Všechny tyto věci mohou ovlivnit nás oba, mentálně i naše hry.

Nadal je mírným favoritem na -140, aby vyhrál zápas. Over-under pro odehrané hry je na 40,5


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat fotbalové zápasy Kansas Jayhawks online bez kabelu v roce 2020.

Může Rafael Nadal získat svůj 12. titul French Open ?.

CBS odvysílá v neděli speciální rozhovor Oprah s Meghan a Harrym. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online streamování zdarma.

Jak držet pádlo Ping Pong. Naučit se držet pingpongové pádlo je prvním krokem ke zvládnutí stolního tenisu. Naštěstí neexistuje jen jeden správný způsob, jak držet ping pongové pádlo. Je tu oblíbený shakehand grip, ...

Zde jsou časy, kdy to, co měl sportovec na sobě, dělalo více titulků než jejich výkon na kurtu. .

Jak nenechat boty zapáchat. Trápí vás jemný, ale rostoucí zápach vycházející z vašich bot a nohou? Pach nohou může být způsoben mnoha věcmi: nadměrným používáním jednoho páru obuvi, bakteriální nebo houbovou infekcí nebo ...