Jak si přizpůsobit mikinu

Mikiny mohou být nejpohodlnějším oblečením všech dob, ale ne vždy jsou nejroztomilejší. Naštěstí můžete téměř jakoukoli mikinu upravit tak, aby z ní byl stylový kousek oblečení, který můžete nosit kdekoli! Ukažte svou osobnost objednáním vlastní mikiny nebo přidáním nášivek, nášivky nebo dokonce kravaty na mikinu, kterou již vlastníte!

Metoda 1 ze 3: Objednávka vlastní mikiny

 1. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 1

  1 Vyberte si společnost, která vám mikinu přizpůsobí. Přečtěte si recenze zákazníků a před objednáním se zeptejte přátel, rodiny a kontaktů na sociálních sítích, abyste si vybrali renomovanou společnost.
  • Porovnejte recenze kvality z několika různých webů a vyberte ten, který má většinou příznivou zpětnou vazbu.
  • Porovnejte ceny několika společností, abyste si byli jisti, že získáte nejlepší nabídku.
  • Mezi oblíbené webové stránky, kde si můžete navrhnout vlastní mikinu, patří CustomInk, Spreadshirt a Zazzle.


 2. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 2

  2 Vyberte si styl a barvu mikiny. Možná budete chtít mikinu s klokaní kapsou nebo dáte přednost obyčejné mikině. Procházejte dostupné možnosti a vyberte mikinu, která nejlépe odpovídá vašemu stylu.
  • Pokud objednáváte pouze jednu mikinu, ujistěte se, že zvolený styl nevyžaduje minimální objednávku.
 3. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 3

  3 Vyberte své logo a text. Můžete procházet dostupné designy společnosti, nahrát vlastní obrázek, přidat text - cokoli, co ukazuje vaši osobnost. Zkuste zkombinovat obrázek s vtipným popiskem, nebo si jen nakreslete obrázek se symbolem jako hvězda nebo emoji.
  • Nenahrávejte žádné logo, které může být chráněno ochrannou známkou, včetně sportovních týmů nebo loga značek. Pokud je však web má k dispozici jako šablonu, můžete je použít.
  • V závislosti na stylu mikiny, který si vyberete, můžete být omezeni, kam můžete své návrhy umístit. Například možná nebudete moci tisknout na klokaní váček.
  • Možná máte možnost vytisknout text na rukávy nebo kapuci mikiny, i když některé společnosti to nabízejí pouze pro hromadné objednávky.
 4. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 4

  4 Uložte si svůj design a objednejte si mikinu. Vyberte požadované množství pro každou velikost. Pokud si objednáváte pouze jednu mikinu, stačí dát 1 vedle požadované velikosti. Poté zadejte informace o své kreditní kartě a počkejte, až vám přijde nová mikina! reklama

Metoda 2 ze 3: Proměna vaší mikiny bez šití

 1. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 5

  1 Pokud je mikina příliš těsná, uřízněte jí límec. Pokud milujete způsob, jakým vám mikina sedí, kromě toho, že je v límci příliš těsná, můžete si snadno vytvořit nový výstřih. Jednoduše otočte mikinu naruby a nakreslete čáru tam, kde chcete, aby byl váš nový výstřih, a poté ji ustřihněte.
  • Prořízněte límec ve 2 ostrých úhlech a vytvořte výstřih do V.
  • Prořízněte širokou límec přes límec a vytvořte lodní krk.
  • Mírně střihněte do horní části jednoho rukávu, abyste vytvořili vzhled mimo rameno.
 2. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 6

  2 Vybarvi si mikinu pokud chcete změnit barvu. Barvení mikiny je snadný způsob, jak jí dát nový vzhled. Připravte barvivo podle pokynů k balení, poté mikinu namočte do barviva na 10-30 minut. Důkladně ho umyjte a užijte si nový vzhled!
  • Zajistěte si ochranu pracovního prostoru ručníky a noste rukavice, abyste si nebarvili ruce!
  • Pokud je vaše mikina tmavé barvy, můžete ji zesvětlit pomocí odstraňovače barviva nebo bělidla.
  • Na oblékni si mikinu , stočte oděv do uzlů a zajistěte jej gumičkami. Poté mikinu ponořte do barviva, jako obvykle.
 3. Obrázek s názvem Zabraňte natahování svetrů, krok 12

  3 Zmenšete mikinu pokud je příliš velký. Milujete styl, barvu a design, ale ne velikost? Ponechte si mikinu, ale zmenšete ji a trochu zmenšete. Lépe padnoucí mikina se může ve vašem šatníku cítit jako zbrusu nový oděv!
 4. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 7

  4 Žehlit na záplatě pro skvělou vlastní grafiku. Nažehlovací nášivky si můžete koupit v řemeslných obchodech, obchodech s tkaninami a dokonce i v obchodech s novinkami. Položte mikinu na žehlicí prkno a umístěte náplast na požadované místo, poté na náplast položte tenký ručník a položte žehličku na ručník asi na 15 sekund.
  • Zkuste najít nášivku s logem své oblíbené kapely, abyste ukázali svou lásku k hudbě!
  • Nášivky jsou skvělý způsob, jak zakrýt díru v mikině!
  • K dispozici jsou všechny druhy barevných možností, jako jsou plné, duhové a metalické barvy.
 5. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 8

  5 Ozdobte svou mikinu špendlíky, které předvedou vaši osobnost. Ať už se chcete pochlubit láskou ke všem svým oblíbeným kapelám nebo přidáte jen pár špendlíků se sarkastickými rčeními, je to skvělý způsob, jak si mikinu přizpůsobit. Ještě lépe, můžete změnit vzhled tak často, jak chcete!
 6. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 9

  6 Nakreslete své vlastní návrhy na triko barvou na textil nebo fixami. Nakreslete na papír pár nápadů, abyste viděli, co se vám líbí, a pak obkreslete obrys svého designu na mikinu kouskem křídy. Až budete s kresbou spokojeni, projděte si design barvou na textil nebo permanentními značkami určenými pro látku.
  • Zkuste si na mikinu nakreslit malé lebky, abyste předvedli punkovou nebo emo atmosféru.
  • Ozdobte svou mikinu abstraktním grafickým designem, aby měla moderní vzhled.
  • Nechte všechny své přátele podepsat vaši mikinu a získejte jedinečnou vzpomínku, kterou si můžete uchovat navždy.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Šití mikiny

 1. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 10

  1 Přišijte nášivku a proměňte obyčejnou mikinu. Přidání aplikace na mikinu je jedním z nejjednodušších způsobů, jak si ji přizpůsobit. Stačí přišít kolem okraje aplikace a připevnit ji k mikině.
  • Předem vyrobené aplikace najdete v každém obchodě s řemesly nebo látkami, nebo si můžete vyrobit vlastní vysledováním designu, který se vám líbí, na látku! Experimentujte s různými vzory, které ukážou vaši osobnost, například krokve, květinu nebo dokonce vaše jméno!
  • Pokud si vyrábíte vlastní aplikaci, přilepte na zadní stranu tavitelnou síťovinu. Jedná se o tepelně aktivovanou, lepivou látku, která pomůže aplikaci zůstat na místě, zatímco ji přišijete na mikinu. Fusible web si můžete koupit v jakémkoli obchodě s řemeslnými výrobky za zhruba 5–10 $.
 2. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 11

  2 Pomocí kousků látky přidejte kapsy nebo nášivky. Odřízněte čtverec z jakékoli látky, kterou máte položenou, jako krajkový ubrus nebo malý šrot, který zbyl z jiného projektu. Pomocí útržků vytvořte na mikině skvělé nášivky nebo kapsy, kdekoli se vám líbí!
  • Pokud vytváříte kapsu, ušijte pouze 3 strany látky. Pokud šijete na nášivku, připevněte všechny 4 strany.
  • Zkuste do mikiny přidat loketní nášivky, abyste získali trendy vzhled!
  • Krajkové kapsy dodají krabičce s kapucí hezký, ženský nádech.
 3. Obrázek s názvem Přizpůsobte si mikinu, krok 12

  3 Přidejte krajkový lem pro hezkou, elegantní mikinu. Uřízněte spodní lem mikiny a poté sešijte pásek krajky úplně dole, abyste vytvořili nový lem.
  • Experimentujte s různou šířkou krajky a najděte preferovanou délku lemu. Malá stuha krajky vytvoří například jemný lem, zatímco širší kousek krajky lze použít k odvážnému vzhledu.
 4. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 13

  4 Ozdobte svou mikinu drahokamy a dodejte jí jiskru. Třpytivé cvočky a drahokamy jsou skvělý způsob, jak si přizpůsobit mikinu. Většina z nich se připevňuje jednoduchou smyčkou nitě, podobně jako přišití knoflíku.
  • Vytvořte rockově elegantní vzhled přidáním kovových cvočků na ramena vaší mikiny.
  • Vytvořte na své mikině krásný výstřih tím, že kolem límce připevníte jiskřivé drahokamy.
 5. Obrázek s názvem Přizpůsobení mikiny Krok 14

  5 Vytvořte ze své mikiny odvážný vzhled. Úplně proměňte svou mikinu tím, že ji vepředu upnete rovnou uprostřed. Šijte po obou stranách střihu. Pokud chcete, můžete přidat uzávěry jako tlačítka nebo zip . reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jste začátečník, který chce udělat další krok a zlepšit svou bowlingovou hru? Pokud chcete zaháknout bowlingovou kouli, pak stačí zvládnout správný úchop a techniku ​​a dodržovat ji. A potřebujete nějaký čas a ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Duke vs. Auburn na Maui Invitational 2018, včetně možností, pokud nemáte kabel.

Nepromokavé boty jsou jedním z nejdůležitějších kusů vybavení, které můžete vlastnit, pokud vás zajímá pěší turistika, intenzivní práce v prostředí, které je téměř vždy mokré, nebo žijete v místě s velkým množstvím deště. Nicméně,...

Jak relaxovat a přitom střílet. Přiznejme si to: záběry mohou být děsivé. Mnoho lidí má strach z jehel nebo injekcí, což je zcela normální. Je však důležité si uvědomit, že výstřely bolí jen asi tři sekundy, a pak ...

Jak se připravit na konferenci o narovnání. Konference o narovnání se používají ve všech druzích soudních sporů, ale jsou velmi časté v případech rozvodů a zranění osob. Účelem konference je vyřešit spor způsobem, který ...

Nadal vyhrál v Římě, aby získal svůj první letošní titul, Plíšková porazila Kontu, zatímco Federer a Osaka se kvůli zranění stáhli.