Jak kopnout do cíle (ragby)

Vykopnutí branky je jedním z nejdůležitějších aspektů ragby, protože dnešní hry rozhodují trestné góly a konverze. Dobrému gólovému kopači lze obvykle zaručit místo v týmu. K zakrytí budete potřebovat spoustu cílů a spoustu materiálů, jako je rugbyový míč, ragbyové tričko, hřiště, ragbyové boty a rugbyový gól.Kroky

 1. Obrázek s názvem Kick for Goal (Rugby) Krok 1

  1 Zahřát se. Je velmi snadné natáhnout vazy na noze při kopání na branku, takže zahřátí a natažení je zásadní.
 2. Obrázek s názvem Kick for Goal (Rugby) Krok 2

  2 Umístěte míč na odpaliště. K dispozici je mnoho typů odpališť a můžete dokonce použít hromadu písku, ale v ideálním případě chcete, aby se míč naklonil mírně dopředu, aby odhalil sladké místo se švem namířeným na váš cíl. Namiřte napravo od sloupků. Namiřte svou nekopající nohu doprostřed sloupků.
 3. Obrázek s názvem Kick for Goal (Rugby) Step 3

  3 Ustupte od míče a připravte si rozběh. Všechno je to o osobních preferencích. Můžete udělat 3 dlouhé kroky vzad, podívat se na cíl, abyste se ujistili, že jste správně seřazeni, a pak udělat 2 dlouhé kroky doprava, pokud jste levou zápatí. Pokud jste pravá zápatí, možná budete chtít vykročit doleva, ale je to na vás. A pokud dáváte přednost jinému stylu, je to také v pořádku: dělejte, co vám vyhovuje.
 4. Obrázek s názvem Kick for Goal (Rugby) Step 4

  4 Soustřeďte svou energii do kopající nohy. Můžete to udělat mnoha způsoby, jako je kývání rukama nebo tleskání rukama.
 5. Obrázek s názvem Kick for Goal (Rugby) Step 5

  5 Začněte běhat k míči. Když se blížíte k míči, zkuste zasadit svou nekopající nohu co nejblíže k odpališti.
 6. Obrázek s názvem Kick for Goal (Rugby) Step 6

  6 Přesuňte váhu na nekopající nohu a nechte kopající nohu, aby se houpala úderem míče.
 7. Obrázek s názvem Kick for Goal (Rugby) Step 7

  7 Udeřte míč nártem na sladké místo míče. Sladké místo se nachází asi v 1/3 míče.
 8. Obrázek s názvem Kick for Goal (Rugby) Step 8

  8 Projděte nohu, abyste získali maximální výšku a vzdálenost. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu maximalizovat vzdálenost? Udělejte delší běh. Proveďte několik cviků na nohy, abyste si vybudovali čtyřkolky, lýtka a hamstringy.
 • Otázka Mohu kopnout, pokud jsem bok? Ano. Pokud jste nejlepším hráčem svého týmu, budete tím, kdo bude kopat body.
 • Otázka Mohu kopnout na gól, když hraji rekvizitu? Ano. Nezáleží na tom, jakou pozici hrajete.
 • Otázka Proč mířím jen doprava? Protože při kopání je vaše tělesná hmotnost často vlevo od míče na levé noze. P! Acing míč ve středu tyčí riskuje kop do široka doleva, zatímco vy jej můžete přesněji stočit s míčem těsně vedle tyčí.
 • Otázka Mohu kopnout, pokud jsem obránce? Ano. Nezáleží na tom, jakou pozici hrajete, pokud jste nejlepším hráčem týmu.
 • Otázka Proč otáčet míč trochu vpravo od sloupků? Pokud máte pravou nohu, míč se po kopu přirozeně bude chtít stočit doleva.
 • Otázka Existuje konkrétní část chodidla, se kterou je nejlepší kopat do míče? Vnitřek chodidla vám poskytne mnohem lepší přesnost. Zkuste zamířit na kloub, který spojuje váš palec na noze s vaší nohou.
 • Otázka Proč jsou na posledním obrázku oči kopajícího zaměřeny na cíl/cíl a ne na to, kde byl míč? Protože když se díváte směrem, do kterého míč kopáte, pomůže vám to zamířit podobně jako v tenise, kdy byste se podívali na místo, kam chcete míč trefit.
 • Otázka Proč hráči dělají dva kroky stranou, než kopou na branku? Obvykle to má přidat hybnost. Vykopnutí s přímým náběhem vám může poskytnout dobrou přesnost, ale většinu času to neudělá. Tento přístup také usnadňuje dostat nohu pod míč a dodává míči křivku, pokud míč není na cíli.
 • Otázka Jak mám kopat, když jsem levák? Hodně cvičení se stejnými kroky. Pokud se vám opravdu nedaří střílet levou nohou, snažte se střílet co nejsilněji.

Populární Problémy

Jak udělat kurz na horském kole. Horská cyklistika je zábavný a obohacující sport, ale vyžaduje slušnou jízdu. Najít kurz, který je náročný i vzrušující, může být obtížné, protože nejlepší kurzy obvykle bývají ...LiAngelo Ball a sršni se v neděli utkají s Blazers v Summer League. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat hru živě online.„Zóna přátel“ - dva dobří přátelé, jeden pindající a toužící po druhém - je klasickým problémem ve vztahu a je součástí mnoha romantických komedií. Jste jen dobří přátelé? Mohl bys být víc? Jak se dostanete od přátel k ...

Jak udržovat abs při cvičení. Pravděpodobně jste někdy viděli radu „utáhnout břišní svaly“ nebo „zapojit jádro“ při provádění nejrůznějších cvičení. Ale co to vlastně znamená? Zpevnění břicha zahrnuje aktivaci ...Rafael Nadal nedávno hovořil o tom, jak je mnoho dospělých, kteří přicházejí do jeho akademie zdokonalovat své dovednosti. Nadal také zmínil, že akademii navštěvuje každý den, aby získal představu o tom, jak se vzdělávací programy vyvíjejí.