Jak zabít pavoučí vejce

Většinu času je snadné se vypořádat s pavoučími vejci, než se stanou problémem. Začněte tím, že se pokusíte identifikovat druhy pavouků. Zatímco většina pavouků je neškodná, měli byste hledat vlastnosti jedovatých pavouků, abyste zůstali na bezpečné straně. Pokud máte co do činění s jedovatým druhem nebo velkým zamořením, je rozumné zavolat profesionála. Nejsnadnějším a nejefektivnějším řešením je obvykle vysávání pavouků a jejich vaječných váčků. Můžete také nastříkat pesticid přímo na pavouky a vaječné vaky. Jen se ujistěte, že je váš produkt na bázi oleje, protože pesticidy na vodní bázi jsou proti vaječným váčkům neúčinné.

Metoda 1 ze 3: Vyloučení jedovatých druhů

 1. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 1

  1 Identifikujte pavouka a vaječné vaky k vyloučení jedovatého druhu. Téměř všichni pavouci jsou neškodní, ale existuje několik druhů s kousnutím, které vyžadují lékařskou pomoc. Pokud je to možné, zkontrolujte vaječné vaky a okolní pavouky na vlastnosti jedovatých druhů. Zvažte přivolání profesionála, který by se vypořádal s jedovatými pavouky.
  • Různé druhy černé vdovy se vyznačují červenými znaky, obvykle ve tvaru přesýpacích hodin, na spodní straně jejich břicha. Točí trychtýřovité pavučiny a jejich vaječné váčky jsou béžové až žluté, hladké, kulaté a mají průměr 1 až 1,25 cm (0,39 až 0,49 palce).
  • Hnědé vdovy jsou jedovaté, ale nejsou tak agresivní jako černé vdovy. Značení ve tvaru přesýpacích hodin pod jejich břichem může být žluté nebo oranžové a na nohou mají tmavé pásy. Jejich vaječné vaky jsou také béžové až žluté, ale jsou pokryty malými hedvábnými hroty.
  • Hnědí samotářští pavouci mají dlouhá těla a štíhlé nohy. Vyznačují se tmavým znakem ve tvaru houslí na zádech a na rozdíl od většiny pavouků mají pouze 6 očí. Jejich sítě jsou ploché, bez vzorů a podobné listům a jejich vaječné váčky jsou hedvábné, poněkud drsné a nepravidelného tvaru a mají průměr 1,5 cm (0,59 palce).


 2. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 2

  2 Profesionálně se vypořádejte se zamořením. Je moudré zavolat profesionála, pokud máte na rukou velké zamoření, jako je sklep s pavouky a vaječnými vaky na každém kroku. Mezi jedovatými druhy je obzvlášť obtížné ovládat hnědé samotářské pavouky.
  • Hnědí samotářští pavouci mohou vydržet měsíce bez jídla a vody. Jelikož loví pavouky, bloudí, skrývají se a jsou rychlí. Snadněji se ovládají pavouci, kteří čekají ve svých pavučinách na kořist.
 3. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 3

  3 Pokud se s jedovatým druhem vypořádáte sami, noste ochranný oděv. Budete se muset chránit, pokud se vám nechce najímat profesionála jen kvůli řešení jednoho nebo dvou vaječných váčků. Než vyrazíte do bitvy, nasaďte si pracovní rukavice a noste dlouhé rukávy a kalhoty. reklama

Metoda 2 ze 3: Pomocí vysavače

 1. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 4

  1 Vysajte pavouky, pavučiny a vaječné vaky pomocí dlouhého nástavce. Ve většině případů je váš vysavač nejlepší obranou proti pavoukům a jejich vaječným vakům. Pokud je vajíčko na vakuově přístupném místě, nasajte ho pomocí nástavce spolu s okolními pavouky.
  • K odstranění popruhů a vajec můžete také použít prachovku.
 2. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 5

  2 Vysajte vakuový sáček venku. Vyjměte vakuum ven a sáček sundejte. Pokud je na jedno použití, stačí jej uzavřít a vyhodit do venkovního kontejneru na odpadky. Pokud není komora na jedno použití, opatrně ji vyprázdněte do odpadkového pytle, sáček uzavřete a vyhoďte do venkovního koše na odpadky.
  • Pavouci jsou křehcí, takže vysátím jednoho ho snadno zabijete. Vaječný vak však nabízí trochu více ochrany, takže vejce nebo pavouci mohou přežít.
 3. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 6

  3 Zmrazte tašku, pokud máte co do činění s jedovatým druhem. Možná budete chtít učinit zvláštní opatření, pokud máte co do činění s jedovatými pavouky. Pokud je to možné, vložte vakuový sáček na několik hodin do mrazicího boxu nebo chladničky, než jej vyhodíte do odpadu.
  • Po dokončení důkladně vyčistěte mrazničku nebo chladič.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Použití pesticidu na bázi oleje

 1. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 7

  1 Místo přípravku na vodní bázi kupujte aerosolový pesticid na bázi oleje. Pesticid by mohl být tou správnou cestou, pokud není vaječný vak na místě přístupném vakuu, pokud nemáte vakuum nebo se prostě nechcete zabývat taháním vakua. Podívejte se online nebo ve svém obchodě s domácími potřebami na produkty na bázi ropy nebo ropy.
  • Vzhledem k tomu, že vaječné vaky odpuzují vodu, jsou pesticidy na vodní bázi neúčinné.
  • Přejděte na přímý aerosol nebo sprej. Foggery jsou také neúčinné proti pavoukům.
 2. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 8

  2 Při používání potenciálně nebezpečných chemikálií dodržujte bezpečnostní opatření. Zůstaňte na bezpečném místě a noste rukavice, dlouhé rukávy a dýchací masku. Pokud máte domácí zvířata, přečtěte si bezpečnostní upozornění svého produktu, kde najdete informace o držení zvířat mimo ošetřovaná místa.
 3. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 9

  3 Postříkejte pavouky a vaječné váčky přímo. Nastříkejte postižená místa podle pokynů k produktu. I po použití pesticidu je nejlepší ošetřenou oblast zamést nebo vysát.
  • Výrobky na bázi oleje jsou vysoce účinnými zabijáky vajec, ale nechcete riskovat. Kromě toho, pokud necháte web neporušený, může zachytit hmyz a přilákat další pavouky.
 4. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 10

  4 Odložte lepivé pasti, pokud máte co do činění s lovem pavouků. Lepivé pasti jsou v podstatě kusy lepenky pokryté lepidlem. Pokud jste viděli lovit pavouky, kteří pobíhají po podlaze, například vlky nebo hnědé pavouky, umístěte lepivé pasti podél zdí, za nábytek a na potenciální vstupní body, například poblíž sklepních nebo garážových vrat.
  • Pesticidy jsou účinnější proti tkalcům sítě než lov pavouků, kterým stačí utéct před chemickým postřikem.
  • Pokud jste nastříkali vajíčkový váček, ale mateřský pavouk se rozběhl pryč, můžete mít na rukou jiný vaječný váček dříve, než později. Většina pavouků se potřebuje pářit jen jednou za život, ale dokáže vyprodukovat až 5 vaječných váčků.
 5. Obrázek s názvem Kill Spider Eggs Krok 11

  5 Uvažujte o tom, že by vyhlazovač odstranil chemickou bariéru. Pokud budete mít i nadále problémy, může být nejlepším řešením bariéra proti pesticidům kolem vašeho domova. Pokud máte co do činění s loveckým druhem, měli byste vy nebo vyhlazovač také odložit lepivé pasti. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu odstranit pavouky? Joshua Bloom
  Specialista na kontrolu škůdců Joshua Bloom je specialista na kontrolu škůdců a viceprezident pro provoz standardní ochrany proti škůdcům, společnost zabývající se hubením škůdců se sídlem v New Yorku. Má více než 20 let zkušeností v oboru hubení škůdců a specializuje se na komerční a rozsáhlé řízení hubení škůdců. Standardní ochrana proti škůdcům se specializuje také na hubení mravenců, štěnic, švábů, much a hlodavců. Joshua je držitelem licence NYSDEC (New York State Department of Environmental Conservation) pro kontrolu termitů. Joshua Bloom Specialista na kontrolu škůdců Odborná odpověď Pavouci jsou ochrana proti škůdcům přírody - jsou to přirození predátoři jiného hmyzu. Chcete -li se jich zbavit, odstraňte podmínky, které přitahují jiný hmyz, například vlhkost kolem vašeho domova.
 • Otázka Co mám dělat, když vidím vejce a je mi nevolno, abych je nemohl zabít? Měli byste pomalu dýchat a přinutit se, abyste to udělali. Udělejte si čas a jděte tak pomalu, jak potřebujete.
 • Otázka Kolik druhů pavouků existuje? Na celém světě existuje asi 40 000 různých druhů pavouků.
 • Otázka Jaké bělidlo je nejlepší použít? Nezáleží na tom. Všechny komerční pláže jsou v zásadě stejné.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zvažte možnost nechat pavouky být, pokud si nejste jisti, že jsou jedovatí. Pavouci pomáhají ovládat další hmyz, který by mohl být spíše na obtíž, jako jsou mouchy a komáři.
 • Pavouci jsou dravci, takže se jich chcete zbavit, zkuste se zbavit podmínek, které přitahují jiný hmyz, jako je vlhkost.

reklama

Populární Problémy

Maria Sharapova a Garbine Muguruza si rezervovaly svá místa v posledních čtyřech ve Wimbledonu.

Jak cvičit s činkami. Činky lze využít k posilování i posilování celého těla. Použití činek může být skvělý způsob, jak cvičit doma nebo v posilovně. Existuje mnoho různých cviků, které můžete dělat, a váha může ...

Colts and Bills otevírají v sobotu play -off NFL 2021 zápasem. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos ze hry takto.

USA se v pátek utkají se Švýcarskem na mistrovství světa v hokeji žen IIHF. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Jak stylovat sluneční brýle pro muže. Sluneční brýle jsou víc než jen praktický doplněk - pokud je nosíte správně, stanou se nezbytnou součástí vašeho outfitu. Proto je důležité vědět, kdy a jak je nosit, a také jaký styl ...