Jak šněrovat boty na skate

Skateboarding je zábavná a náročná činnost, ale tkaničky mohou bruslařům způsobit zbytečné nehody, pokud nejsou správně zašněrované. Bruslaři potřebují šněrovat své brusle jinak než běžné tenisky, aby se minimalizovalo riziko zlomení tkaniček nebo jejich zachycení ve skateboardu.

levné tenisové rakety na prodej

Metoda 1 ze 3: Šněrování Reverse Criss Cross

 1. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes Krok 1

  1 Začněte očky nejblíže k prstu. Provlékněte pravou stranu tkaničky dolním pravým očkem a levou stranu tkaničky provlékněte levým očkem, abyste vytvořili přímku mezi oběma očky.
  • Před pokračováním se ujistěte, že jsou tkaničky stejně dlouhé.


 2. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes Krok 2

  2 Provlečte obuvníka druhými očky. Vezměte šněrování na levé straně boty a překřižte ji, abyste ji provlékli druhým očkem na pravé straně boty. Poté vezměte šňůrku na pravé straně boty a překřižte ji, abyste ji provlékli druhým očkem na levé straně boty.
  • Měli byste skončit přímkou ​​mezi dvěma spodními očky a „x“ mezi druhými dvěma očky.
  • Tkaničky by měly procházet druhými očky směrem dovnitř boty.
 3. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes Krok 3

  3 Opakujte šněrování křížem krážem. Pokračujte v překračování konce šněrování a vkládejte je dolů do oček, aby se bota šněrovala. Zastavte se, až získáte poslední očka.
  • Ujistěte se, že obuv vždy přivádíte dolů očky směrem dovnitř boty.
 4. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes Krok 4

  4 Uvazujte tkaničky. Když dorazíte k posledním očkům, musíte zavázat šňůrku, abyste ji zajistili na místě. Vezměte šněrování na levé straně boty a vytvořte uzel v šňůrce blízko očka na vnitřní straně boty. Tento postup opakujte s podnožkou na pravé straně boty.
 5. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes Krok 5

  5 Odřízněte extra obuv. Po navázání bezpečných uzlů můžete přebytečnou obuv odstřihnout. Po uzlu ponechte asi půl až jeden palec obuvi a zbytek odřízněte. Oříznutí extra obuvi pomáhá zabránit možnosti zranění v důsledku zachycení tkaniček ve vašem skateboardu.
  • Pokud si nechcete své tkaničky přestřihnout, můžete je místo toho zavázat do mašle uvnitř boty za jazykem.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Dosažení přímého šněrování

 1. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes Step 6

  1 Očíslujte očka v botách. Tím, že dáte očkům čísla, vám to pomůže pochopit, jak si rovnou šněrovat boty. Počínaje očky nejblíže ke špičce boty a číslem jedna, spočítejte očka, která každému páru otvorů přiřadí číslo.
 2. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes Krok 7

  2 Krajkové očko číslo jedna jako první. Vezměte jeden konec šňůrky a vložte jej do levého očka číslo jedna, pak vezměte druhý konec šňůrky a vložte jej do pravého očka číslo jedna.
  • Měli byste skončit s tím, že obuvi uděláte přímku přes obě očka číslo jedna a konce tkaniček by měly být na vnitřní straně boty.
 3. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes, krok 8

  3 Provlékněte levou stranu obuvi očky číslo dvě. Vezměte konec levé strany obuvi a provlékněte ji levým očkem číslo dvě. Vytáhněte přezku přes botu a poté ji provlékněte očkem na pravé straně číslo dvě.
  • Nyní byste měli mít levou stranu obuvi dolů očkem číslo dvě na pravé straně boty a pravou stranu obuvi dolů očkem číslo jedna na pravé straně boty.
 4. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes, krok 9

  4 Provlékněte pravou přezku očky číslo tři. Vezměte konec pravé strany obuvi a provlékněte ji pravým očkem číslo tři. Natáhněte přezku přes botu a poté ji protáhněte levým bočním očkem číslo tři.
 5. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes, krok 10

  5 Navlékněte levou přezku očky číslo čtyři. Vezměte konec levé strany obuvi a provlékněte ji pravým očkem číslo čtyři. Natáhněte přezku přes botu a poté ji protáhněte levým očkem číslo čtyři.
 6. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes, krok 11

  6 Opakujte tento typ šněrování přes zbývající očka. Pokračujte v šněrování boty tímto způsobem, dokud nedosáhnete druhého až posledního očka. Obě strany podprsenek budou šněrovat stejným směrem.
  • Levá šněrovačka bude šněrovat očka se sudými čísly a pravá šněrovačka šněruje lichá očka.
 7. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes, krok 12

  7 Krajkové poslední očko a kravatu. Chcete -li šněrovat poslední očko, provlékněte šněrování, které je na levé straně boty, posledním očkem na levé straně. Zaveďte obuv, která je na pravé straně boty, posledním očkem na pravé straně. Poté spojte šňůrky bot dohromady.
  • Tkaničky by měly dělat rovné čáry mezi očky vašich bot.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Použití armádního šněrování

 1. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes, krok 13

  1 Začněte očky nejblíže k prstu. Zaveďte pravou stranu tkaničky nahoru skrz spodní pravé očko a levou stranu tkaničky provlékněte levým očkem, abyste vytvořili přímku mezi oběma očky.
 2. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes Step 14

  2 Krajkujte druhý pár oček. Navlékněte tkaničku na levé straně boty skrz druhé očko na levé straně boty. Navlékněte tkaničku na pravé straně boty skrz druhé očko na pravé straně boty.
  • Měli byste skončit s vodorovnou čarou mezi dvěma spodními očky a dvěma svislými čarami, které vedou od spodních oček k očku přímo nad nimi.
 3. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes, krok 15

  3 Criss překřížit tkaničky, aby šněrovaly třetí očko. Vezměte tkaničku na levé straně boty a vezměte ji přes jazyk, abyste ji provlékli třetím očkem na pravé straně boty. Vezměte tkaničku na pravé straně boty a přetáhněte ji tak, aby na jazyku vytvořila „x“, a provlékněte ji třetím očkem na levé straně boty.
 4. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes, krok 16

  4 Opakujte dva styly šněrování, abyste botu šněrovali. Opakujte krok dva, abyste šněrovali čtvrtá očka a vytvořili dvě svislé tyče. Poté opakujte krok tři, abyste vytvořili páté očko a ‚x '. Pokračujte v přepínání tam a zpět, abyste šněrovali všechna očka na botě.
 5. Obrázek s názvem Lace Skate Shoes, krok 17

  5 Zavažte tkaničky. Když dosáhnete posledních dvou oček, spojte obě tkaničky do dvojitého uzlu, abyste ji zajistili. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Kupte si boty speciálně určené pro skateboarding s poutky na krajky, které minimalizují riziko popraskání tkaniček nebo způsobení nehody.
 • Kupte si ploché krajky, které vám usnadní šněrování a pomohou vašim tkaničkám zůstat na svém místě.
 • Ujistěte se, že začnete se dvěma stranami tkaniček stejné délky.
 • Kupte si několik párů tkaniček, které budete mít po ruce, protože tkaničky bruslařů se mohou snadno roztřepit nebo zlomit.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Populární Problémy

Jak mít úspěšný vztah. Láska je důležitá, ale aby byl vztah dlouhodobě úspěšný, potřebuje více než pouhé pocity lásky. Vy i váš partner budete muset na sobě a svém vztahu zapracovat ....

Jak přimět každou dívku, aby tě chtěla políbit. Zjistit, kdy je správný čas políbit dívku, může být matoucí. Možná si nejste jisti, jestli vás vidí jen jako přítele, nebo možná jen nevíte, jestli je připravena se políbit. Pokud si chcete vzít ...

Juan Martin del Potro nezvládl slzy v Dubaji, protože ho může čekat další dlouhý post na postranní čáře kvůli opakujícímu se zranění zápěstí.

V pondělí došlo v Římě k vítězství Kei Nishikoriho a Gregora Dimitrova, ale Dan Evans a Felix Auger-Aliassime jsou mimo.

Jak používat řezací hořák. Oxyacetylenový hořák, také známý jako foukací hořák, je nebezpečný řezací systém, ale je to také účinný a užitečný nástroj, pokud potřebujete řezat ocel. Vytvořením bezpečného pracovního prostředí a pečlivým monitorováním ...