Jak se naučit kouzelné triky

Po staletí magické triky mystifikovaly a bavily lidi po celém světě. Kouzelnické triky jsou skvělý způsob, jak se stýkat a získávat nové přátele, ale můžete je také použít k zapůsobení na přátele, rodinu a kolemjdoucí. Provádění kouzelnických triků může zlepšit vaše řečnické dovednosti a dokonce může vést k obohacujícímu koníčku nebo zaměstnání.Raketa ve 3 osobách

Část 1 ze 4: Příprava na učení magie

 1. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 1

  1 Trénujte svoji manuální zručnost. Hlavní složka mnoha magií, zejména magie rukou, závisí na šikovnosti vašich rukou a rozptýlení publika. Některé činnosti, které můžete udělat, abyste zlepšili svou manuální zručnost a usnadnili si kouzla na ruce, jsou:
  • Šití a jehla
  • Učení a hra na nástroj
  • Malování
  • Modelářství


 2. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 2

  2 Zlepšete svou sílu a reflexy. Pravděpodobně budete muset mnohokrát nacvičit trik, než ho zvládnete a budete ho moci provést před ostatními. Síla vám pomůže vytrvat, i když vás svaly unaví, a reflex vám pomůže napravit chyby při cvičení a předvádění. Sílu a reflex můžete trénovat následujícími způsoby:
  • Běh na lyžích
  • Vybíjená
  • Videohry (zejména reakce/hry založené na přesnosti)
  • Raketa
 3. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 3

  3 Upřesněte své soustředění a koncentraci. Vaše mentální síla napodobuje vaše fyzické tělo v tom, že může být posilováno tréninkem. Když jste na jevišti, nechcete, aby vaše soustředění nebo soustředění sklouzlo, což má za následek zpackaný trik. Možná budete chtít:
 4. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 4

  4 Získejte vhled do psychologie. Kromě fyzického zvládnutí svého kouzelnického triku vám porozumění malé psychologii může pomoci dosáhnout největšího úspěchu při hraní. Vaše triky budou účinnější, pokud porozumíte psychologii za skupinovou dynamikou, vnímáním a iluzemi. reklama

Část 2 ze 4: Studium kouzelnických triků

 1. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 5

  1 Najděte své studijní materiály. Může to být kniha, video nebo web, který vám poskytne přehled o mechanice za kouzlem. Magickou část vaší místní veřejné knihovny můžete najít v sekci 793.8 (Deweyho desetinný systém) nebo v sekci GV 1541-1561 (systém Kongresové knihovny).
  • Většina knihkupectví má kouzelné knihy v sekci koníčky nebo hry.
 2. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 6

  2 Vyberte si trik, který vás zaujme. Obsah svého studijního materiálu můžete procházet, dokud nenajdete trik, který vás uchvátí a zaujme. Tento zájem vás bude motivovat cvičením a cvičením, které budete muset udělat, než zvládnete trik.
  • Může vám pomoci, když začnete trikem, který používá běžné položky, jinak budete možná muset investovat do komponent pro složitější trik. Mezi běžné položky používané v základních kouzelnických tricích patří: hrací karty, mince a párátka.
 3. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 7

  3 Pečlivě dodržujte pokyny. Pomocí instruovaných předmětů (nazývaných také rekvizity) byste se měli snažit dodržovat pokyny co nejpřesněji při procvičování dodaných řádků nebo slov (nazývaných plácání). Opakujte pokyny, dokud si nezapamatujete pohyby a plácání.
  • I když se vám poskytnuté předvádění nelíbí, mluvení při provádění akcí vašeho kouzelnického triku vás připraví na interakci s publikem poté, co tento trik zvládnete.
 4. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 8

  4 Procvičte si trik naslepo. Odstraňte své pokyny z dohledu a předstírejte, že je před vámi publikum. Pokračujte v praktikování svého triku tímto způsobem, dokud to nebudete moci dělat hladce a bezproblémově.
  • Vyzkoušejte svůj trik z různých pozic, například ve stoje nebo v sedě.
  • Cvičte před zrcadlem a sledujte své výrazy. Vypadáte přirozeně? Vidíte nějaké oblasti, kde byste mohli své popravy zpřísnit?
 5. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 9

  5 Proveďte úpravy tak, aby vyhovovaly vašemu provedení. Možná jste levák a váš trik může vyžadovat přihrávku pro praváky. Nebojte se změnit rukou, pokud vám to pomůže udělat trik snadněji.
  • Měli byste také zvážit změnu vzoru, aby vyhovoval vaší osobnosti a doručení. Experimentujte s formulacemi, které jsou konverzační, formální, vtipné, nebo můžete úplně odstranit plácání a hrát v tichosti nebo při hudebním výběru.
  reklama

Část 3 ze 4: Naučit se levitovat kartu

 1. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 10

  1 Shromážděte své materiály. K provedení tohoto jednoduchého triku budete potřebovat pár rekvizit, abyste si vytvořili iluzi, že levitujete rotující kartu. Tento trik bude vyžadovat:
  • Hrací karta
  • Čistá páska
  • Jasná elastická/rybářská šňůra (několik stop na délku)
 2. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 11

  2 Vytvořte si iluzi. Pro tuto iluzi budete muset na čistou pásku připevnit linku na zadní stranu vaší hrací karty. Aby to fungovalo co nejlépe, zkuste to udělat tak, aby se čára navlékala nahoru a od středu zadní části karty.
 3. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 12

  3 Smyčka rybářské šňůry. Abyste mohli tento trik provést rychle a bez vyvolávání podezření, měli byste na volném konci řádku vytvořit smyčku nebo jednoduchý nastavitelný uzel. To lze navléknout přes knoflík na tričku, připnout na sponu opasku nebo připevnit někam jinam na tělo, třeba do rukávu.
  • Udělejte si čas na vypracování nejlepší délky pro tento trik. Budete potřebovat dostatek vlasce, abyste mohli kartu spustit z ruky, nechat ji viset pod sebou a otáčet se.
 4. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 13

  4 Najděte si optimální trasu linky. V závislosti na vaší ruce může existovat lepší způsob, jak skrýt rybářskou šňůru před pohledem, ale můžete zkusit spustit vlasec přes ukazatel a prostředník podél hřbetu ruky rovnoběžně s rýhou mezi palcem a ukazatelem prst, a pak na knoflík nebo pásek na tričku.
 5. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 14

  5 Procvičte si levitaci karty. Dávejte pozor, abyste se nezamotali do své neviditelné řady, zamíchejte balíček karet, dokud nebudete připraveni kartu vznášet. Potom zvednutím ruky s roztaženými prsty uchopte neviditelnou nit mezi ukazováčkem a prostředníčkem. Při tom držte balíček karet volně a jak zvednete ruku, karta se zvedne, jako by se vznášela, na vaší neviditelné niti.
  • Případně můžete zamíchat, dokud nebudete připraveni, vzít do ruky svoji trikovou kartu a spustit ji gestem podobným jako při házení frisbee. To způsobí, že se vaše karta rychle točí a visí ve vzduchu. Snažte se nepoužívat nadměrnou sílu! Pokud se vaše karta příliš hýbe, vaše publikum si může uvědomit klíčový bod, ze kterého visí.
  reklama

Část 4 ze 4: Provádění a zdokonalování vašich triků

 1. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 15

  1 Vystupujte s testovacím publikem. Pokud je to možné, měli byste to zkusit udělat pro někoho cizího nebo pro příležitostného známého, protože tito lidé budou nestrannější. Bez ohledu na reakci můžete měřením publika lépe vědět, jak zlepšit svůj výkon.
 2. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 16

  2 Dělejte si poznámky po svém výkonu. Je snadné zapomenout na detaily, zvláště po shonu představení. Pište si malý deník nebo notebook do zákulisí a zaznamenávejte reakce na svůj výkon, jakmile skončíte.
  • Měli byste si také všimnout jakékoli osobní kritiky. Oblasti, kde jste klopýtli, by měly být vyhlazeny větším cvičením, trapné pauzy nebo jiné potíže lze zlepšit doladěním nebo promyšlením.
 3. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 173 Zkontrolujte, předělejte a znovu proveďte test. Proveďte změny podle svých poznámek a nacvičte svůj trik, dokud vám nebude zase dobře. Nyní jste připraveni vyzkoušet svůj trik před jiným testovaným subjektem, nebo dokonce před malým testovacím publikem.
 4. Obrázek s názvem Learn Magic Tricks Krok 18

  4 Vraťte se na jeviště. Atmosféra bude vždy mírně odlišná, když budete na místě dělat kouzla. Na testovací publikum se připravíte fyzicky i emocionálně, ale nyní se musíte vrátit na své pódium, i když je to jen třída nebo přestávková místnost vaší kanceláře. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zajistím, aby mince zmizela? Potřebujete průhledný plastový kelímek, papír, pásku, nůžky, ubrousek, papír a minci. Odřízněte kus papíru, který odpovídá okraji šálku, položte jej na okraj a poté jej zlikvidujte. Ujistěte se, že máte druhý list papíru stejný jako ten poslední, a pak na něj položte šálek, aby to vypadalo, že pod šálkem není nic jiného než papír. Chcete -li dosáhnout výkonu, vezměte si ubrousek a přikryjte jím šálek, vezměte šálek s ubrouskem přes minci (nenechte publikum vidět okraj). Pak odneste ubrousek a bude to vypadat, jako by mince zmizela!
 • Otázka Jak šlápnu na minci a vyletí mi z pusy? Potřebujete 2 mince. Skrýt jeden v pravé ruce. Ty musíš být bosý. Jednu minci si dejte pod nohu a pak ubohá, jako byste se chystali zvracet. Přiložte pravou ruku k obličeji a tajně si vsuňte minci do úst. Otevřete ústa, abyste odhalili minci, zvedněte nohu, chyťte minci nohou a mince zmizí.
 • Otázka Jak mohu být kouzelníkem, když mám trému? Soustřeďte se raději na to, jak jste nadšení z kouzlení a jak moc chcete na publikum zapůsobit, než na to, jak jste nervózní z toho, že jste na jevišti.
 • Otázka Jak mohu vydělat peníze kouzelnickými triky? Na YouTube můžete zveřejňovat návody a zpeněžovat svůj kanál, nebo můžete vystupovat na veřejnosti a přijímat tipy, ale k tomu můžete potřebovat speciální licenci, podle toho, kde žijete.
 • Otázka Jak vytvoříte něco, co bude plavat? CCje úžasné Použijte nějaký polymerový řetězec (čistý řetězec) a přilepte jej k předmětu, který chcete levitovat. Nakonec si to přilepte na dlaň a sledujte zábavu!
 • Otázka Jak přimím osobu vznášet se ve vzduchu? Na cizím člověku to nezvládnete, ale můžete požádat přítele, aby vám pomohl s nastavením tohoto triku. Abyste je však zvedli, museli byste použít nějaký neviditelný drát nebo šňůrku.
 • Otázka Můžete používat kouzelné hůlky? Stinkyegg Jestli budeš chtít. Mnoho kouzelníků používá hůlky, aby jejich výkony vypadaly realističtěji.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pamatujte, že dojem z triku a zábava, kterou vytváří, jsou důležitější než tajemství. Vyberte si trik na základě požitku, který z něj získáte, než na složitosti jeho tajemství.
 • Věnujte svůj čas zdokonalování několika triků, než abyste se snažili naučit mnoho triků najednou. Profesionální kouzelníci mnohokrát zkouší, zdokonalují a mění své triky, dokud nejsou spokojeni s výsledky. Někdy tento proces trvá týdny, měsíce nebo dokonce roky vrtání.
 • Naučit se kouzelné triky je podobné jako naučit se část hry. Každý trik je jako jednání ve větší scéně. Pokud objevíte několik triků, které se vám líbí a které spolu dobře fungují, dejte je dohromady do rutiny.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Buďte opatrní při jakýchkoli tricích, které zahrnují ostré předměty, oheň nebo jiné nebezpečné materiály. Dodržujte všechny pokyny přesně tak, jak jsou napsány. Pokud si nejste jisti bezpečností triku, může být dobré jej přeskočit.
reklama

Populární Problémy

Kansas č. 1 absolvuje na silnici velký test proti č. 18 Villanova. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.Jak najít číslo modelu Bulova. Zjistit, jaký model jsou vaše hodinky Bulova, může být docela náročné. Důvodem je, že na nich nejsou vyražena žádná čísla modelů. Často však existují kódy data a/nebo sériová čísla, která mohou pomoci ...Benoit Paire nedávno dlouze hovořil o Velké 3 tenisu mužů - Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic. Paire tvrdil, že je ohromen obětavostí a motivací Velké 3, a připustil, že nikdy nemůže být stejný.Sergejev porazil Stathama v kazašském tenise