Jak vypadat krásně za 10 minut

Když se opozdíte, těch pár minut, které máte na přípravu, přijdete a odejdete mrknutím oka. Naštěstí vám stačí 10 minut na to, abyste se stali nádhernými a vyrazili včas do práce nebo do školy! Existuje spousta malých triků, které můžete zkusit urychlit, když se ve spěchu chystáte. Můžete také použít výrobky šetřící čas, jako jsou tónované zvlhčovače, osvěžující ubrousky a suchý šampon, abyste zefektivnili svou rutinu, aniž byste obětovali svoji krásu.

Metoda 1 ze 4: Osvěžování ve spěchu

 1. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut Krok 1

  1 Přeskočte sprchu a otřete si tělo vlhkými ubrousky. Pokud máte jen 10 minut na to, abyste se dostali ven, sprcha vám zabere spoustu času. Přeskočte sprchu a zkuste místo toho vlhčené ubrousky! Rychle si otřete ruce a nohy, než zasáhnete hotspoty, jako jsou podpaží a slabiny. Zabere to méně než minutu, ale může to mít velký vliv na to, jak se cítíte svěží a čistí.
  • Kupte si ubrousky vyrobené bez drsných chemikálií, zvláště pokud máte citlivou pokožku.
  • Pokud se vám často stává, že ráno spěcháte, zvykněte si sprchovat se večer před spaním.


 2. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 2

  2 Rychle si umyjte obličej čisticím prostředkem nebo použijte vlhkou utěrku. Nastříkejte na obličej teplou vodu, naneste jemný čisticí prostředek a několik sekund napěňte, než si obličej důkladně opláchnete. Pomocí měkkého, čistého ručníku jemně odstraňte přebytečnou vlhkost. Nechte však tvář trochu vlhkou!
  • Pokud na to nemáte čas, použijte místo toho jemný vlhký ubrousek na obličej.
 3. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 3

  3 Na ještě vlhkou pokožku naneste zvlhčovač, abyste obličej hydratovali. Vlhká pokožka lépe absorbuje zvlhčovač a pomáhá zablokovat hydrataci. Aby vaše tvář vypadala svěží a orosená, věnujte několik sekund rovnoměrnému rozetření polévky svého oblíbeného zvlhčovače po čisté, vlhké pokožce.
  • Použijte tónovaný zvlhčovač pro přirozeně vypadající způsob, jak vyrovnat tón pleti.
  • Pokud plánujete jít venku, určitě použijte zvlhčovač s SPF 30.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Zrychlení rutiny líčení

 1. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 4

  1 Naneste korektor na problémová místa a vmasírujte ho do pokožky. Pokud spěcháte, celá tvář líčení prostě není realizovatelná! Tečkovaný korektor na obličeji všude tam, kde potřebujete trochu zakrýt - přes kazy a tmavé skvrny, kolem oblasti očí, pokud máte tmavé kruhy, a kolem oblasti nosu, pokud máte zarudnutí. Pomocí prstu nebo kosmetického mixéru vklepejte korektor do pokožky.
  • Pokud máte na očních víčkách zarudnutí, neutralizujte jej rychlým přejetím primeru nebo báze očních víček.
  • Dab korektor na vnitřní koutky očí pro rozjasňující efekt.
 2. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 5

  2 Pro orosený vzhled naneste tekutý rozjasňovač na vysoké body obličeje. Tekutý zvýrazňovač může dát vašemu obličeji rozměr a vytvořit zdravou záři, která nevypadá silně nalíčená. Naneste malé množství na lícní kosti, pod oči, na špičku nosu, na luk Amorova a na bradu. Vklepejte si ho do pokožky čistým prstem nebo vlhkým kosmetickým mixérem.
  • Oči: šikmé pruhy pod očima a nad lícními kostmi.
  • Nos: Přejeďte svislým pruhem po délce nosu.
  • Cupid’s Bow: Nakreslete malý svislý proužek do V horního rtu.
  • Brada: Navlečte si svislý proužek uprostřed přímo pod ústa.
 3. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 6

  3 Pomocí nadýchané tvářenky naneste na skryté oblasti sypký pudr. Pudr na obličej pomůže nastavit váš korektor a zbavit ho přebytečného lesku. Natočte nadýchaný štětec do sypkého pudru a jemně vklepejte a vmasírujte pudr do oblastí, kde jste nanesli korektor. Neaplikujte pudr na celý obličej a vyhněte se oblastem, kde jste nanesli tekutý rozjasňovač.
  • Nanesením pudru do strategických oblastí bude váš makeup vypadat orosený a přirozený.
 4. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 7

  4 Aplikujte tvářenku na jablka na tvářích pro růžovou, zdravou záři. Použijte broskvovou nebo růžovou barvu, aby vypadala přirozeně. Práškové a krémové tvářenky fungují skvěle, takže použijte tvářenku, kterou dáváte přednost. Koncentrujte tvářenku na jablka na tvářích a začervenejte ji směrem k spánkům.
  • Krémová tvářenka vypadá nejpřirozeněji.
  • Můžete také improvizovat otřením růžové rtěnky na tváře. Poté pomocí prstů rozmixujte.
 5. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 8

  5 Přejeďte si řasou pláštěm, aby vaše oči vypadaly větší. Protože na oční stíny a oční linky opravdu nemáte čas, je řasenka rozhodně zásadní! Trvá jen několik sekund, než si na horní řasy nanesete vrstvu objemné řasenky a vaše oči budou okamžitě vypadat jasnější a větší.
  • K tomu můžete použít černou nebo hnědou řasenku! Hnědá vypadá přirozeněji, ale pokud se budete držet 1 vrstvy, černá bude také vypadat docela přirozeně.
 6. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 9

  6 Vyložte svou spodní vodorovnou čáru nahou tužkou, aby vypadala vzhůru. Pokud potřebujete ve spěchu vypadat vzhůru, popadněte čerstvě nabroušenou aktovou tužku a spusťte ji po vnitřním okraji víčka. Udržujte své linie velmi tenké použitím nejmenšího tlaku na špičku tužky.
  • To je volitelné, ale pokud si to chcete vyzkoušet, může to opravdu rozzářit váš obličej!
  • Držte se tenké linky oční linky, která je právě teď in a dodá vám přirozený, zářivý vzhled.
 7. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 10

  7 Dokončete svůj vzhled rychlým přejetím lesku na rty nebo rtěnky. Lesk na rty je nejjednodušší řešení, protože k jeho nanesení opravdu nepotřebujete ani zrcátko - stačí přejet prstem a jít. Nahá rtěnka je další skvělá volba, protože k jejímu nanesení nevyžaduje mnoho přesnosti ani času.
  • Pokud chcete rozzářit tvář, naneste výraznou rtěnku jako rubín nebo růžovou lila. Odvážný ret může vytvářet iluzi, že jste líčením strávili mnohem více času, než ve skutečnosti.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Vytvoření rychlého a snadného účesu

 1. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 11

  1 Na vlasy naneste suchý šampon, který absorbuje olej a osvěží vaše vlasy. Pokud máte jen 10 minut, rozhodně nemáte čas si umýt vlasy! Můžete osvěžit své zámky a absorbovat jakoukoli mastnost suchým šamponem. Držte plechovku 20–30 cm od vlasů a nastříkejte ji. Prsty jej vetřete do vlasů.
  • Rychle si pročešte vlasy a zbavte se všech bílých zbytků.
  • Suchý šampon také dodá vašim vlasům dostatek objemu a textury.
 2. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 12

  2 Upravte si vlasy pomocí šátku nebo čelenky pro rychlé a snadné řešení. Pokud nemáte času nazbyt, omotejte si šátek kolem vlasů jako čelenku nebo použijte roztomilou čelenku, kterou již vlastníte, aby vám vlasy nedávaly z obličeje. Rychle vykartáčujte délky vlasů a vydejte se ven.
 3. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 13

  3 Vytvořte rozcuchaný drdol pro roztomilý vzhled, který zvládnete za 2 minuty. Pročešte si vlasy až k temeni hlavy a sbírejte je v temeni. Zajistěte vlasy na místě gumou, stejně jako u culíku, kromě toho, že jakmile se dostanete k poslednímu zavinutí s gumičkou, vytáhněte vlasy pouze v polovině a vytvořte drdol. Uchopte buchtu na každé straně a spojte strany nahoru a vytvořte koblihovou buchtu. Omotejte další chloupek kolem drdolu a zajistěte vše na svém místě.
  • Potřebujete -li upravit tvar drdolu, stačí jej zatáhnout nebo utáhnout prsty.
  • Pokud chcete bezpečnější držení, použijte několik bobby pinů.
 4. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 14

  4 Získejte volné vlny rychlým zapletením navlhčených vlasů. Nastříkejte vlasy trochou vody, abyste je zvlhčili, a poté je volně splétejte. Zajistěte konec copu gumičkou a nechte vlasy vyschnout při cestě do práce nebo do školy. Když se dostanete do cíle, vytáhněte copánky a roztřepte si vlasy, aby vám vlny padaly kolem ramen.
 5. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 15

  5 Pro uhlazený vzhled udělejte styl asi 30 sekund s uhlazeným pozadím. Naneste gel na vlasy na přední část suchých vlasů a hřebenem od vlasové linie k temeni hlavy rozdělte gel. Rychle spusťte foukací sušičku po gelové oblasti po dobu 30 sekund, abyste nastavili styl a můžete vyrazit! reklama

Metoda 4 ze 4: Nalezení skvělého oblečení za pár minut

 1. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 16

  1 Oblékněte si celočerný komplet, abyste mohli rychle a snadno vypadat elegantně. Pokud se probudíte pozdě, nemáte čas se hrabat ve skříni pro barevně sladěný outfit. Spárování všech černých kusů dohromady je snadné, rychlé a vypadá to stylově.
  • Například si oblékněte pár černých přiléhavých kalhot, černý svetr pletený kabelem a pár černých kožených botiček, abyste měli vzhled připravený k práci.
  • Pro ležérní oblečení vyzkoušejte černé úzké džíny, černé přiléhavé tričko a roztomilý pár klasických černých tenisek Converse.
 2. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 17

  2 Pořiďte si roztomilé šaty nebo kombinézu, pokud celočerné oblečení není váš styl. Pokud černá od hlavy až k patě není vaší atmosférou, sáhněte po lichotivém jednodílném řešení, které si můžete rychle obléknout. Šaty, kombinézy a kalhoty jsou skvělé jednodílné doplňky, které vám pomohou dostat se ze dveří a vypadat fantasticky během chvilky.
  • Do školy si můžete obléknout hezké květinové šaty ke kolenům s empírovým pasem nebo roztomilý šusťák s tričkem dole.
  • Do práce si oblékněte propracovanou kombinézu nebo skromné ​​černé zavinovací šaty.
 3. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 18

  3 Noste skvělé boty nebo poutavý doplněk. Oblékání roztomilých bot a skvělého šperku zabere pár sekund, ale vypadá to, že do svého souboru vložíte úsilí. Nikdo nemusí vědět, že jste ospale strčili nohy do svých červených baletních bytů a slepě popadli hrst náramkových náramků ze své šperkovnice.
  • Pokud například máte na sobě celočerné oblečení, použijte k přidání pizzy nějaký doplněk a obuv. Vyzkoušejte pár červených balerínek nebo kaštanových semišových bot a robustní provazový náhrdelník, abyste okamžitě vypadali elegantněji.
 4. Obrázek s názvem Vypadejte krásně za 10 minut, krok 19

  4 Vyberte si svůj outfit večer předtím, pokud často chodíte pozdě. Pokud často zjistíte, že máte na přípravu ráno jen 10 minut, může vám pomoci zvyknout si večer předtím vybírat oblečení. Tímto způsobem jej můžete jednoduše uchopit, nasadit a rychle přejít na vše, co potřebujete udělat. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co se stane, když to nebude fungovat? Naprosto nic. Pokud vyskočíte z postele a ukážete se do práce nebo do školy, možná dostanete pár otázek, ale nakonec na tom nezáleží. Nikdo vás nebude trestat za to, že jste si neudělali čas na úpravu vlasů a nalíčení, a pokud ano, je to jejich problém, ne váš.
 • Otázka Jak mohu být krásně přirozeně? Už jsi! Tyto tipy slouží pouze k vylepšení vaší přírodní krásy; skutečná krása pochází ze sebevědomí a sebepřijetí.
 • Otázka Jsem mladší, co mohu udělat, abych se stal krásným? pokud vám rodiče nedovolí používat make -up, stačí použít tónovaný balzám na rty. Když jste mladí, začněte si zvlhčovat obličej a používejte dobře hodnocené pleťové masky. Dostatek spánku na snížení otoků a spánek na zádech. Kromě toho se ujistěte, že jste čistí a pravidelně si čistíte vlasy a zuby.
 • Otázka Co mohu dělat, když se mi líčení vyčerpá? Můžete si s sebou vzít kosmetickou taštičku. Tímto způsobem, pokud budete potřebovat nějaké dotyky, budete připraveni.
 • Otázka Cítím se ošklivě a nesmím se líčit. Co bych měl dělat? Zkuste se zkrášlit a osprchujte se po celou dobu.
 • Otázka Jak mohu vypadat dobře bez make -upu, pokud jej nesmím používat? Soustřeďte se na budování sebevědomí a uvědomte si, že nepotřebujete líčení, abyste byla krásná. Existuje mnoho kroků, které můžete udělat, abyste si zajistili zdravější vzhled bez něj. Aby například vaše pokožka vypadala lépe, měli byste se každou noc prát a zvlhčovat, pít hodně vody a každý týden prát povlečení.
 • Otázka Jak mohu zmenšit póry na tváři? Podívejte se, jak zmenšit póry.
 • Otázka Jak si mohu vybrat správný zvlhčovač? Nejprve zjistěte, jaký typ pleti máte. Pokud si nejste jisti, jak to udělat, můžete si přečíst článek wikiHow na určování typu vaší pokožky pro nějaké tipy. Jakmile znáte svůj typ pokožky, můžete provést průzkum nejlepších zvlhčovačů pro tento typ pleti.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Vezměte si s sebou tašku na make -up pro rychlé opravy po celý den.
 • Pokud víte, že se ve spěchu snažíte nalíčit, zaměřte se raději na oblečení a vlasy.

reklama

Populární Problémy

Jak na Skank. Skanking je dvoustupňový tanec, který se hraje hlavně na koncertech ska, punku a reggae. Divoký, personalizovaný a objevující se v tanečních sálech od 50. let 20. století- skanking je jednou z nejjednodušších tanečních forem, které si můžete vyzvednout kdekoli a kdykoli. Základní...

Jak zůstat aktivní, jak stárnete. Jak stárnete, může se zdát obtížné začít cvičit, zvláště pokud jste v minulosti moc necvičili. Je však důležitější než kdy jindy cvičit, jak stárnete. Posilování...

Jak nosit sportovní kabát. Všestranný, ležérní a chladný sportovní kabát by měl být základním kamenem promyšleného šatníku. Ať už chcete nosit chytrý sportovní kabát na formální příležitost, nebo spárovat vzorovaný kostkovaný kabát s rockovou kapelou ...

Zde je návod, jak v sobotu sledovat živý přenos Nunes vs Spencer a všechny hlavní boje o karty UFC 250.

Statistická analýza ukazuje, že Rafael Nadal má lepší čísla, než jaké měl Roger Federer ve stejném věku. Kromě týdnů na statistikách č. 1 jdou ostatní hlavní parametry Španělskou cestou.

Jak zůstat střízlivý na svatbách jako uzdravující se alkoholik. Zatímco chcete podporovat své přátele v jejich zvláštních životních událostech, můžete váhat s účastí na svatbě, pokud víte, že se bude podávat alkohol. Můžete být v pokušení odmítnout ...