Jak vypadat dobře s rozpočtem

Vypadat dobře má vliv na to, jak vás ostatní vnímají a jak se k vám chovají. Může vám to pomoci získat vysněnou práci, přilákat romantickou pozornost někoho, koho máte rádi, pomoci vám najít přátele a získat si respekt. Když vypadáte dobře, můžete se také cítit dobře, zvýšit si sebevědomí a zvýšit sebevědomí. Vypadat dobře může být také drahé, pokud věříte, že dobré je jen drahé oblečení, kosmetika atd. Náklady na oblečení, obuv, doplňky, kosmetické výrobky a neustálé výlety do kadeřnictví se mohou rychle sčítat. Existuje však několik způsobů, jak můžete stále vypadat dobře, aniž byste vyčerpali svůj rozpočet. Uvědomte si, že bez ohledu na váš vzhled nemusí vypadat dobře pro každého, neexistuje univerzální definice, jak vypadat dobře. Přečtěte si tyto kroky a řiďte se všemi, které se vám líbí.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Rozpočet peněz jako teenager Krok 5

  1 Nastavte si rozpočet. Je zcela na vás, kolik si myslíte, že je rozumné utratit za oblečení, kosmetiku, střihy atd. Podívejte se na svůj příjem a na to, co potřebujete utratit naživo, a přidělte částku za to, že budete vypadat dobře. Zvažte svůj životní styl a to, co opravdu potřebujete. Když se držíte rozpočtu, je klíčovým prvkem, jak co nejlépe využít svůj vzhled, podívat se na svůj skutečný život a na to, jaké typy oděvů a kosmetických ošetření váš skutečný život vyžaduje. Jen proto, že ty červené kůže, vysoké podpatky za 175 dolarů vypadají úžasně, neznamená, že si je koupíte, zvláště pokud pracujete v krajinářství a jen zřídka nosíte šaty, pokud do týdne zničíte gelové nehty, neobtěžujte se a pokud hodně plavete, účes s vysokou údržbou nemusí vyhovovat. Buďte praktičtí.
  • Vycházejte z principu návratnosti investice položky (ROI), i když jde o pár náušnic v hodnotě 3 $. Jak často je budete nosit? S kolika outfity je můžete nosit? Jak dlouho vydrží?


 2. Obrázek s názvem Vyberte si oblečení, které vám vyhovuje Krok 10 Bullet4

  2 Vězte, že stavba šatníku vyžaduje čas. Pokud nemáte schovanou hromadu hotovosti nebo vám na bankovní účet nebylo uloženo pěkné daňové přiznání, pamatujte, že stavba šatníku se nestane přes noc. Chcete pomalu získávat základní a univerzální kousky za co nejnižší cenu, díváte se dopředu a ptáte se sami sebe: „Bude to ještě za pár let nositelné?“
  • Nakupujte mimo sezónu. Nakupujte jarní a letní zboží na podzim a v zimě a naopak. Prohlížení prodejních stojanů pro položky, které lze nosit v opačném období, než je vaše, může vést k velkým výhodným smlouvám. Mějte na paměti, že vaše smlouva může být mimo módu v sezóně, kdy ji budete nosit. Vyhněte se extrémům módy, pokud je pro vás důležité být ve stylu.
  • Vydejte se do outletových obchodů, kde velcí maloobchodníci vykládají nadměrné zásoby, které obchody prodávají za snížené ceny. Buďte však opatrní, protože někdy mají položky vady.
  • Nakupujte ve diskontních prodejnách, jako jsou Marshall’s a TJ Maxx, kde maloobchodníci také vykládají své nadměrné zásoby. Často můžete najít výhodné nabídky na kabelky, boty a doplňky. Kolem prázdnin a konce sezóny mají také pravidelně velký výprodej.
 3. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 3

  3 Nezbláznit se v obchodech. Místo toho vybírejte selektivně a sledujte kvalitu před kvantitou. Stejně jako nakupování v outletových a diskontních obchodech se ovládněte i ve všech ostatních obchodech. To, že je něco v prodeji za 19,99 $, neznamená, že to potřebujete, nebo že byste si to měli koupit. Těch 19,99 $ může být i 100 $, pokud žijete s opravdu napjatým rozpočtem. Pokud ve vašem celkovém šatníku nehraje mnohostrannou roli, pokud se nemůžete vidět, že ho za pár let nosíte, a pokud vám vadí, vraťte jej.
  • Vždy myslete na kvalitu nad kvantitou. Je mnohem lepší koupit si džíny za 65 $ a nechat si je ušít na míru, než si koupit dva páry džín o 30 $, které se prohýbají po zadku a jsou příliš dlouhé.
 4. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 4

  4 Začněte budovat své základy. Když uslyšíme: „Musíte prostě začít od základů,“ často si myslíme: „Dobře, přichází nudné nakupování.“ Základy nemusí být nudné. Místo toho musí jít o univerzální, jednobarevné kousky, které tvoří základ vašeho šatníku. Čím jsou univerzálnější, tím dále můžete svůj šatník natáhnout. Mnoho takových položek není ani zdaleka nudných, protože jsou vyráběny v různých střizích, materiálech a texturách, které lze kombinovat a kombinovat.
  • Například spárování různých textur, jako je dres s krajkou nebo hedvábí s vlnou, vyžaduje základy od nevýrazného po brilantní.
  • Míchání textur také neporušuje princip krásy, že jednoduché je více nebo lépe. Tento koncept je skvělý, když upravujete rozpočet, protože oblékání prostě nemusí stát mnoho. Jen je potřeba to dobře poskládat.
  • K základům základů obvykle patří: černé šaty; bílé zapínání na knoflíky, vypasovaná blůza; bílé tričko s krátkým rukávem; dobře namontovaný sako; khaki kalhoty; vybavené džíny; jednobarevná kombinéza kalhot nebo sukně/saka pro práci, je-li potřeba; a pár černých plavek a jednobarevných tenisek. To, co potřebujete, je radikálně odlišné.
 5. Obrázek s názvem Start a Fashion Label Krok 13

  5 Držte se jednoduché barevné palety. Poté, co budete mít základní základy, budete muset postupně přidávat další. Pro své základy se držte jedné nebo dvou barevných rodin a stavte odtud. Například neutrály - černá, hnědá, šedá, opálená, námořnická a někteří by řekli bílou - jsou barvami základů z nějakého důvodu. Hodí se téměř ke všemu, včetně sebe navzájem. Lepení na jeden nebo dva vám umožní nejen je míchat mezi sebou, ale také k sobě pouze kupujte kousky, které jsou barevně sladěny s vašimi základními paletami.
  • Ujistěte se, že nekupujete nic, co by neodpovídalo alespoň dvěma až třem dalším položkám, které již máte!
  • Koordinace barev je docela snadná. Podívejte se online na barevné kolečko. Chcete -li najít doplňkovou barvu položky, kterou chcete nosit, podívejte se přímo přes barevné kolečko na druhou stranu. Barva, kterou vidíte, je doplňkovou barvou vaší položky. Vypadat dobře může vyžadovat vypadat odvážně a nekonvenčně. Spárujte jakékoli barvy vy jako.
  • Barvy na každé straně doplňkové barvy jsou polokomplementární barvy a lze je také nosit po jednom, pokud jste velmi konvenční a nudní. Pamatujte si, že v reálném životě neexistuje žádná módní policie.
  • Pokud chcete, můžete nosit námořnické obleky nebo modré košile s hnědými koženými botami a opasky. Hnědá je nejblíže oranžové/červenooranžové, která je naproti modré na barevném kolečku. Můžeš ne? Vypadejte dobře v tomto oblečení na pláži nebo při práci na zahradě.
 6. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 6

  6 Převeďte levné oblečení na dražší položky. Rozdílem mezi levným a drahým oblečením je často použitá tkanina a střih, díky čemuž dražší oblečení vypadá elegantně a dobře padne. Jedním ze způsobů, jak to napravit, je nošení spanx a jiných tvarovek. Dalším rozdílem je, že drahé oblečení je často podšité, zatímco levnější oblečení často ne. To může znamenat velký rozdíl v celkovém vzhledu kusu. Rychlé řešení je například oblékání se pod šaty nebo sukni nebo čistá košilka pod košili.
  • Další možností je nechat si ušít oblečení na míru. To by bylo nejlepší, kdybyste našli drahý, ale nadčasový základ za výrazně zlevněnou cenu, která nebyla úplně správná velikost nebo velikost. Je to také dobrá volba pro drobné úpravy položky, za kterou jste utratili o něco více kvůli kvalitě nad kvantitou.
 7. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 7

  7 Příslušenství. Doplňky se šperky, šátky, čelenkami, botami, peněženkami, hodinkami atd. Mohou být nejdůležitější věcí, kterou můžete udělat, abyste vypadali skvěle s rozpočtem, pokud to není přehnané! Klasické doplňky lze nosit mnohokrát, mnoha způsoby a s mnoha různými outfity. Přidávají k vašim základům, táhnou vše dohromady. Mohou transformovat v podstatě stejné oblečení z jedné události nebo příležitosti na jinou, například z práce na večeři.
  • Mohou také povýšit levný vzhled na dražší vzhled. Pokud například skutečné diamanty nejsou ve vašem rozpočtu, oblékněte si kubické náušnice zirkonia s jednoduchými černými šaty.
  • Vyvarujte se falešné kůže, příliš mnoho plastů a příliš lesklých kovů. Vypadají levně. Místo toho jděte na plátno, dřevo a kartáčované nebo matné kovy.
  • Kupte si menší počet zajímavě navržených kousků, i když jsou o něco dražší, než spoustu příslušenství, které je v podstatě zaměnitelné.
 8. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 8

  8 Přidejte barvy. Barvu můžete přidat jinými způsoby než pomocí doplňkového příslušenství, abyste do základní palety přidali nějaký faktor wow. Tady vstupují do hry blejzry, kabáty, svetry, vesty, zavinovačky, světlé košile a tílka, barevné nebo vzorované punčocháče atd. Velká část metody se spoléhá na vrstvení, aby přidala barvu, a zajistila, že barvy budou ladit nebo nebudou přemáhat oblečení.
  • Barevné souřadnice pomocí analogických barev. Vezměte barvu kusu, který máte na sobě, podívejte se na barevném kolečku na barvu nalevo a barvu napravo od originálu. Toto jsou analogické barvy. Vyberte si jeden a použijte jej ke koordinaci s vaším originálem.
  • Někdy jste v situacích, kdy potřebujete tlumenější pohled. V těchto případech přidejte do neutrální palety jednu akcentní barvu. Například si vezměte černou sukni a sako na míru, černé podpatky a pod sako přidejte ozdobený top smaragdové barvy. Spojte je s umělou perlou a náušnicemi z černých korálků.
 9. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 9

  9 Udělejte své základy všestrannými. Nyní, když máte své základy, doplňky a další položky pro přidání barvy a textury, pracujte na míchání a sladění vašeho šatníku. Budete překvapeni, kolik oblečení můžete kombinovat s relativně malým množstvím oblečení a doplňků. Jednoduché modré šaty lze například připravit na koktejlovou párty se správným párem vysokých podpatků a šperků. Nebo přes něj můžete hodit svetr, přeměnit ho na sukni a na odpolední oběd si obout boty.
  • Pamatujte, že boty hrají důležitou roli v tom, aby byl váš šatník univerzálnější, ale nepotřebujete k tomu spoustu bot. Nechte boty samotné být univerzální. Pár vysokých, hnědých kožených bot lze obléknout například nahoru nebo dolů.
 10. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 10

  10 Postarejte se o své oblečení. I levnější oblečení, které má tendenci blednout a zmenšovat se, vydrží déle a při správné péči si lépe udrží svoji barvu, tvar a kvalitu. Ujistěte se, že jste si přečetli etikety a vyprali oblečení podle pokynů. Pokud říká, že je třeba chemicky čistit, nemyjte to! Obecně vždy perte oblečení s podobnými barvami. Tmavé barvy perte v chladu, aby nezmizely tak rychle. Kupte si sušící stojan, aby se vaše oblečení co nejvíce sušilo na vzduchu, aby se omezilo srážení, nebo prádlo sušte v sušičce na nízké teplotě. Nikdy nedrhněte skvrny; místo toho skvrnu namažte studenou vodou a poté před praním použijte odstraňovač skvrn.
  • Zvažte použití barviva RIT, když vaše černé oblečení hodně vybledlo, což se může stát rychle.
  • Dalším způsobem, jak vždy vypadat jako poskládaný, je prostě si oblečení před oblečením vyžehlit.
  • Pravidelné leštění bot také udělá zázraky. Pokud máte drahý pár bot, které jsou až na podrážky ve skvělém stavu, nechte je vyřešit.
  • Naučte se základní techniky šití a šití a ponechejte si další knoflíky, nitě a jehly pro základní opravy.
 11. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 11

  jedenáct Mít skvělé vlasy za méně. Vypadat dobře také zahrnuje mít nějakou formu účesu, která vypadá účelně. Nechat si pravidelně provádět profesionální vlasy, vás však může být velmi drahé. Zeptejte se svého stylisty, zda vám bude dělat vlasy z domova, což někteří udělají levně, protože salony dávají do kapes asi 60% z celkového poplatku. Zeptejte se, zda je ve vašem salonu junior stylista s nižšími cenami. Podívejte se na stylisty, kteří pracují z domova; pro nové salóny ve městě se slevami Grand Opening; ve škole krásy; a v holičství, kde můžete ušetřit balík na jednoduché střihy.
  • Nechte si přítele nebo člena rodiny ostříhat vlasy a obarvěte si je sami. Nebo si nechte stříhat salon a holičství a obarvěte si ho sami. Vyzkoušejte napůl trvalou barvu.
  • Podívejte se na salonní věrnostní programy, ve kterých získáte po určitém počtu návštěv a podobně službu zdarma.
 12. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 12

  12 Snižte náklady na vlasové produkty. Nejprve vynechejte čiřící šampon a místo toho každých šest týdnů smíchejte 1 polévkovou lžíci prášku do pečiva se 2 lžícemi bílého octa, vmasírujte do vlasů a opláchněte, abyste se zbavili usazenin. Nedělejte to po barvení vlasů, jinak barva odstraní. Za druhé, vyměňte drahé šampony za dětské šampony. Střídavě si také vlasy myjte a upravujte. Nakonec, abyste získali lesk, smíchejte ¼ šálku citronové šťávy s 1 šálkem teplé vody a po umytí pro světlejší vlasy si je nalijte na vlasy. Na tmavší vlasy použijte ¼ šálku bílého octa a 1 šálek teplé vody.
  • Obecně použijte polovinu všech doplňkových produktů. Logicky nepotřebujete objemný šampon a kondicionér, posilovač myší a kořínků, pokud si stále musíte dráždit vlasy.
 13. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 13

  13 Používejte make -up moudře. Nemusíte si kupovat drahý make -up, abyste i při nošení vypadaly skvěle. Existuje spousta dobrých, ale levných drogistických produktů. Klíčem k hezkému líčení je vědět, jaké barvy použít a jak je nanést. Začněte tím, že se vydáte do sekce líčení obchodního domu a uvidíte, jestli se můžete nechat proměnit. Další možností je najít dobré návody na YouTube.
  • Při nákupu make-upu jděte nejprve na drogerické produkty. Zásobte se na nich, když si obchody koupí jeden, získejte jeden zdarma, což se stává pravidelně.
  • Pokud na produkt děláte marnotratnost, ujistěte se, že je to něco, co pomůže vzhledu vaší pokožky jako podklad nebo korektor, nikoli rtěnka nebo oční stíny.
 14. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 14

  14 Pečujte o nehty. Upravené nehty jsou důležitou součástí celého balíčku. Hrubé, odbarvené nebo neposkvrněné nehty mohou zkazit oblečení, které je jinak ve špičkovém tvaru-perfektně upravené, barevně sladěné, leštěné a lisované. Naštěstí můžete většinu problémů s nehty opravit sami pomocí nůžek a pilníku na nehty. Pro lepší lesk přidejte vrchní nátěr. Pokud chcete přidat barvu, naneste základní vrstvu, dvě vrstvy barvy a poté vrchní vrstvu. Pokud děláte tyto věci a necháváte si kutikuly dobře zvlhčit pleťovou vodou, můžete zachránit svazek tím, že si je nenecháte udělat v salonu.
 15. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 15

  patnáct Přejděte do spořitelny, dobročinných obchodů a second handů. Pokud jste ochotni projít regály oblečení, které nebudete chtít, najdete v obchodech se spoustou věcí mnoho skrytých drahokamů. Úžasné kožené kabáty za 25 dolarů. Kašmírové svetry za 5 $. Perfektní vlněný kalhotový kostým Ralph Lauren za 8 dolarů, který můžete nosit do práce. Někdy, zvláště v luxusnějších částech města, dokonce najdete cenovky stále na oblečení. Jsou také skvělým místem k nalezení bot, peněženek, šátků, šperků, složenek, opasků, kravat a klobouků.
  • Některé obchody mají dny slev a často každý den existuje nějaká sleva. Zavolejte a zeptejte se, než půjdete. Například Value Village, pokud je někdo ve vašem okolí, vám dává 20% slevu na vše, co si ten den koupíte, pokud darujete jen jednu položku, když vejdete. Slevy se liší podle organizace.
 16. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 16

  16 Podívejte se na zásilkové obchody. Obchody s módními zásilkami jsou obvykle menší, místní podniky, které obvykle prodávají značkové oblečení v dobrém stavu. Výběr je mnohem menší než v úsporných obchodech, ale je více zaměřený. Ceny jsou vyšší než v úsporných obchodech, ale můžete být rychle dovnitř a ven. Totéž nelze říci, když jdete šetrně nakupovat.
 17. Obrázek s názvem Start a Fashion Label Krok 15

  17 Hledejte nabídky online. Nejlepší slevy na značkové oblečení, obuv, kosmetické výrobky a doplňky mohou být na Overstock.com. Ve skutečnosti ušetříte peníze a je z čeho vybírat. Společnost nabízí řadu slev po celý rok a také slevu za členství. Nakupovat můžete také online na eBay. Hledejte položky, které nejsou dobře prodávány, mají fotografie horší kvality nebo jsou špatně označeny. To často znamená, že je neprodává profesionální prodejce eBay, takže často dostanou méně nabídek a budou levnější.
  • Podívejte se pozorně na podmínky karty MasterCard spojené s Overstock.com. Abyste získali body, musíte na kartě hodně utratit a úspory nemusí skončit zaplacením úroků z nákupů karty.
  • Nevýhodou obou je, že si nejdřív nemůžete věci vyzkoušet a získání náhrady za nákup na eBay může být složité.
 18. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 18

  18 Módní oblečení. Také nazývané upcycling, přetváření oblečení se v poslední dekádě stalo docela populární. Zahrnuje to, že vezmete staré oděvy nebo látky a upravíte je, abyste vytvořili něco nového. Můžete změnit velikost, přidat ozdoby nebo vystřihnout články a spojit je dohromady, abyste vytvořili nový kousek. Použijte své staré oblečení, spořitelnu, kousky látek, přikrývky atd. Můžete také vyrábět doplňky z různých materiálů.
 19. Obrázek s názvem Podívejte se dobře na rozpočet Krok 19

  19 Pořádejte večírek na výměnu oblečení. Shromážděte přátele, nechte každého přinést oděvy a doplňky, které často nenosí, a začněte obchodovat. Většina lidí, dokonce i těch s omezeným rozpočtem, má v zádech svých skříní schované pěkné věci pro nedostatek opotřebení. I když má přítel něco, co se k němu nehodí, přetvořte to, vezměte si to do sebe nebo navštivte krejčího. Dokončete výměnu oblečení módní přehlídkou! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je mi čtyřicet. Jakou barvu blejzru bych měl nosit k džínám a tričku a jaké boty? Lidská bytost Top Answerer Tmavě modrý sako s bílým tričkem a hnědými mokasíny je velmi klasický vzhled. Nápadně může vypadat i červený sako. Můžete nosit jednoduché, ploché boty neutrální barvy nebo dokonce kotníčkové boty na nízkém podpatku. Pokud ho najdete, béžový nebo kamenný blejzr se zářivějším tričkem je univerzálním vzhledem pro každou příležitostnou příležitost.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Důvěra je klíčem k tomu, aby každý vzhled, jakýkoli rozpočet zazářil.
 • Úsměv je nejlepší konečný dotek a je zdarma!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Síťované boty jsou proslulé tím, že jsou schopné absorbovat téměř cokoli, s čím přijdou do styku, což ztěžuje jejich čištění. Naštěstí s trochou péče je můžete uchránit před nečistotami a dokonce jim dát pěkné, důkladné čištění ...

Mats Wilander věří, že nedávná dominance Novaka Djokoviče na turné mužů ukazuje, že Srb může zůstat na vrcholu ještě několik let, dlouho poté, co to Roger Federer a Rafael Nadal označili za den.

Jak používat jógu při bolestech ramen. Pokud vás bolí a svíjí ramena, nejste vůbec sami. Většina lidí si neuvědomuje, kolik stresu a napětí drží v ramenou, a vy pravděpodobně napínáte ...

Hledáte živý přenos z Food City 500. Zde je souhrn toho, jak v neděli sledovat veškerou akci z Bristol Motor Speedway.

EPL je zpět a zde je návod, jak sledovat sobotní zápas Watford vs Leicester v přímém přenosu online, pokud nemáte kabel.