Jak vypadat dobře na kempu (dívky)

Chystáte se kempovat? Zajímá vás, jak budete moci vypadat úžasně bez zrcadel, rovnaček, obrovských krabiček na make-up a šatníků? Pokud je to vaše hlavní starost, přijdete o celý bod kempování, kterým je užívat si přírodu a být svým přirozeným já, ne někdo neustále vymýšlený. Existují však způsoby, jak zůstat zdravý a upravený.

Část 1 ze 3: Oblečení

 1. Obrázek s názvem Look Like a Rock Chick Krok 1

  1 Noste lehké, pohodlné oblečení. Vyhněte se smyčkám a fuzzy svrchnímu oblečení, které se může snadno zachytit na listí a větvích.
  • Zkontrolujte zprávy o počasí, abyste se ujistili, že oblečení, které si vezmete, odpovídá podmínkám.
  • Oblečte si pěkné tričko, svetr a džíny nebo tepláky, o které vám bude jedno, jestli se ušpiní. Nejlepší je nosit rychle schnoucí, snadno omyvatelný oděv.


  reklama

Část 2 ze 3: Udržování čistoty

 1. Obrázek s názvem Stříhání dlouhých vlasů, krátký krok 7

  1 Umyjte si vlasy den, kdy odjíždíte na kemp. To je jedna menší věc, o kterou se musíte starat. Nechte vonná tělová mléka, parfémy a související produkty z těla, protože přitahují pouze kousavý hmyz.
  • Deodorant je v pořádku a nezapomeňte si přibalit nějaký, který si vezmete s sebou.
  • Pochopte, že při kempování si možná nelze umýt vlasy. Možná na to není vhodné vybavení, takže si oblékněte hezký šátek, zaplést si vlasy , nebo jej uvázat zpět stuhou.
  • Pokud si myslíte, že se bez mytí vlasů neobejdete, použijte suchý šampon nebo kukuřičný škrob (jen posypte vlasy a extrémně důkladně rozčešte).
 2. Obrázek s názvem Opravit zacuchané vlasy Krok 2

  2 Učeš si vlasy . Pokud je dlouhý, zavažte ho zpět do culíku pomocí gumičky. Na kemp si nahoďte pár náhradních gumiček, protože nejlépe si budete každý den svazovat vlasy.
 3. Obrázek s názvem Měj krásné uvolněné afroamerické vlasy Krok 7

  3 Sbalte si hřeben se širokými zuby a bezoplachový kondicionér po plavání. Lehce vysušte vlasy a zkuste je upravit tak, že je jednou rukou budete tlačit nahoru a druhou česat.
 4. Obrázek s názvem Získejte opálení se světlou pletí Krok 2

  4 Zabalte si jemný čisticí prostředek na obličej a voděodolný opalovací krém se slušným SPF. Bude užitečné vzít si s sebou předem navlhčené, neparfemované čisticí ubrousky, což pomůže osvěžit se, když se nelze koupat. Ujistěte se, že jste vybrali neparfemované, abyste nepřitahovali divokou zvěř. reklama

Část 3 ze 3: Každé ráno

 1. Obrázek s názvem Zabraňte nafouklým vlasům ve vlhkém počasí, krok 10

  1 Každé ráno si vlasy navlhčete. Dejte nějaký bezoplachový kondicionér, ale ne příliš. Kartáčujte si vlasy a pokud je to možné, podívejte se do zrcadla nebo kamery telefonu, abyste si byli jisti, že se vám vaše vlasy líbí.
 2. Obrázek s názvem Oblečte se a vypadejte jako Effy Stonem, krok 6

  2 Vyberte si vhodný outfit pro daný den. Oblečte se a přidejte repelent proti hmyzu.
 3. Obrázek s názvem Vypadej jako princezna Krok 14

  3 Vlasy stáhněte zpět do culíku nebo copu. Držte gumu. Pomocí bobby pinů udržujte vlasy mimo obličej.
 4. Obrázek s názvem Úsměv, když si myslíte, že máte špatné zuby Krok 12

  4 Přivítejte všechny s úsměvem a nadšením pro další aktivity. Dobrý přístup a pocity štěstí vám pomohou při kempování vypadat co nejlépe. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Obávám se slaňování a podobných podobných aktivit, které budou zahrnuty v mém kempu. Jak mohu překonat svůj strach? DancerStar21 Zkuste každou z nich považovat za novou zkušenost. Pokud se soustředíte na vzrušující věci, které budete dělat, nebudete se tak bát. A udělejte to s přítelem, abyste měli podporu.
 • Otázka Co když jedete do školního tábora a mají sprchy? Claire Comptonová Pokud má váš kemp sprchy, jsou s největší pravděpodobností vnitřní a uvnitř stánku pro vaše soukromí. Obvykle je na jednu chatu asi 7 až 10 sprch.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Létající hmyz je přitahován vůněmi. Při kempování nenoste make -up ani kolínskou vodu a používejte neparfemovaný deodorant.
 • Držte se barev, které budou vypadat dobře, když jsou špinavé. Patří sem hnědé, tmavé zelené, pomeranče a hluboké fialové.
 • Ujistěte se, že máte dobré hákové boty nebo tenisky, abyste mohli snadno běhat a byli pohodlnější.
 • Noste si vlasy, aby se vlasy tak neznečistily.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Dávejte pozor, abyste se neopalovali příliš dlouho nebo příliš často, zejména někde s vysokým hodnocením UV.
 • Nenoste těsné oblečení; bude to nepříjemné, když se budete hodně snažit pohybovat.
reklama

Populární Problémy

Florida ve středu otevírá basketbalovou sezónu 20-21 proti armádě. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

Nesprávné držení hlavy vpřed může vést k chronické bolesti, necitlivosti paží a rukou, nesprávnému dýchání a dokonce i skřípnutí nervů. Důvodem je, že na každý palec se vaše hlava rozprostírá dopředu, váš krk musí podporovat dalších 10 liber ....

V roce 2012 vstoupila 16letá Donna Vekic do svého vůbec prvního hlavního losování WTA-a nakonec se dostala do finále.

Jak zmrazit karbanátky. Zmrazení masových kuliček může být velmi užitečnou metodou, pokud hledáte rychlý předkrm, který můžete dát do trouby a jíst na oběd nebo večeři. Většina obchodů prodává zmrazené karbanátky, ale mnoho z nich má výkrm ...

Je čas na Sunshine Showdown, protože soupeři Floridy a FSU se střetnou v sobotu v Gainesville. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Denis Shapovalov se v úvodním kole 2020 French Open utká s Gillesem Simonem. Francouz odešel do důchodu se zraněním v jejich jediném předchozím zápase na turné.