Jak vypadat horko pro svého přítele

Chcete, aby váš přítel nebo jakýkoli muž po vás chtěl víc? Sexualitu lze naplánovat. Není pravda, že buď máte, nebo nemáte. Existují osvědčené způsoby, jak můžete pro svého přítele vypadat žhavěji. Zvyšte svou horkost přes noc.

Část 1 ze 3: Zvýraznění vašeho vzhledu

 1. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 1

  1 Naučte se používat make -up. Muži mají rádi malé líčení. Myslí si, že je to horké, pokud použijete make -up, který zvýrazní přirozenou krásu vašich očí nebo zvýrazní svěžest vašich rtů. Ale to je klíč: Musí to vypadat přirozeně. Nechcete příliš vypadat jako tomgirl, která nikdy nenosí make -up, ale také byste to neměli dortovat.
  • Použijte třpytivý prášek nebo pleťovou vodu s třpytem, ​​aby se vaše tělo lesklo. Nasaďte si ji na dekolt a ramena.
  • Zkuste použít subtilní falešné řasy . Je nepravděpodobné, že by si jinak uvědomil, co jste udělali, ale krásné oči s bujnými řasami ho určitě přitáhnou.
  • Muži nejsou fanoušky jasných očních make -upových barev, jako je zelená nebo jasně modrá. Lepší volbou, pokud jdete ven, je kouřové oko. Použijte odstíny šedé, stříbrné, zlaté, hnědé a černé, abyste vytvořili kouřový pohled. Naneste prášek pod oko a nad víčko. Ale pokud ano, zvolte neutrální ret.
  • Nepoužívejte nadměrně oční linky nebo rty. Možná zkuste vzhled Angeliny Jolie - černá tekutá vložka jemně nanesená na horní víčko a broskvové nebo hnědé oční stíny s trochou černé řasenky.


 2. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 2

  2 Být upravený. Dbejte na hygienu. Pokud neukážete, že si vážíte sami sebe, proč bude respektovat vás?
  • Dostat vosk do bikin . Zkuste „tam dole“ něco jiného, ​​abyste ho překvapili. Pravidelné vosky do bikin mohou být trochu bolestivé, ale dodají vám sebevědomí.
  • Nechte si udělat nehty profesionálně. Štípané nehty nejsou horké.
  • Oholte si nohy a podpaží. Zjevné věci - ale zásadní.
  • Získejte své obočí profesionálně tvarovaný. Stačí zajít do jakéhokoli nehtového nebo kosmetického salonu a pravděpodobně je budou moci poměrně levně navoskovat. Budete překvapeni, jak péče o vaše obočí může okamžitě zlepšit váš vzhled.
 3. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 3

  3 Nalákejte ho pomocí barvy. To, co si oblečete - na nehty, oblečení - v něm vyvolá různé pocity v závislosti na barvách, které si vyberete.
  • Mysli červeně. Bude si myslet, že jsi sexy. Studie ukázaly, že muži hodnotí ženy v atraktivitě, když nosí červenou, a je pravděpodobnější, že s nimi budou chtít chodit.
  • Je dobré nosit maximálně dvě barvy najednou. Pokud nosíte černou, přidejte záblesk barvy s jasným náhrdelníkem nebo botami. Pouhý jeden šperk může vypadat tepleji.
  • Černá je také barva, která je spojena se sex -appealem. Pokud ho nosíte, muž vás také bude pravděpodobně považovat za sofistikovaného a elegantního.
  • Jiné barvy, jako je modrá a hnědá, jsou méně pravděpodobné, že budou spojeny s „horkostí“. Poskytují spolehlivost a stabilitu.
 4. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 4

  4 Když se probudí, vypadej dobře. Mnoho mužů má tento test. Vypadá žena dobře, když se ráno probudí, nebo je na ni děsivý pohled, když nemá nalepený make -up?
  • Vyzkoušejte vzhled bez makeupu (možná i přes den), abyste mu ukázali, že můžete. Pokud si myslí, že i takto vypadáte krásně, bude na něj velký dojem. Klíčem k odstranění vzhledu bez make -upu je zdravá strava a skvělá péče o pleť (každý večer si čistěte obličej a používejte vysoce kvalitní krém na obličej. Během dne nezapomeňte na opalovací krém).
  • Nechoďte spát s nalíčeným. Svěží tvář bude v ranním světle vypadat lépe než rozmazaná řasenka a rtěnka. Také nechcete nechat šmouhy po make -upu po celém polštáři.
  • Probuď se dřív než on a vklouzni do koupelny. Vyčistěte si zuby, rychle si učesejte vlasy a naneste trochu tvářenky nebo pudru (nedávejte to ale jasně najevo).
 5. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 5

  5 Noste do postele něco hezkého. Nemusíte být připoutáni korzetem nebo podvazkovým pásem, ale nespěte vedle něj v rozcuchaném pyžamu nebo neforemných běžeckých kalhotách.
  • Nosit do postele jen jeho tričko je věc, kterou bude téměř vždy považovat za žhavou.
  • Noste něco se špagetovými ramínky nebo hedvábím. S těmito nikdy neuděláte chybu. Každou chvíli ho překvapte sexy, ale elegantním prádlem.
  • Vyberte si lehké bavlněné tričko nebo tílko a spárujte je s pyžamovými šortkami. S největší pravděpodobností si bude myslet, že je to sexy.
 6. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 6

  6 Získejte trochu barvy. Je špatné jít na solárium, protože později zaplatíte cenu za vrásky a stárnoucí kůži. Ale v dnešní době můžete používat samoopalovací přípravky, které vypadají přirozeněji.
  • Trochu záře najdete v místním soláriu, které nabízí přirozeně vypadající spreje. Vyberte nejnižší úroveň, aby vaše pokožka vypadala sotva políbená na slunci. V dnešní době jsou výrobky tak sofistikované, že obvykle vypadají přirozeně, alespoň z velké části.
  • Použijte bronzovací prášek na jablka na tvářích, aby vaše pokožka získala okamžitý barevný výbuch. Trocha barvy vypadá zdravě.
 7. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 7

  7 Věnujte pozornost chodidlům. Někteří lidé ignorují své nohy, což může být chyba. Krásný outfit můžete zničit, pokud na sobě máte staré, odřené, matronické boty.
  • I když byste je neměli nosit pořád, vysoké podpatky na noc si u muže téměř vždy budou myslet, že je „horko“.
  • Udělejte si pedikúru. Červené lesklé dobře udělané nehty na nohou způsobí, že i žabky budou vypadat docela žhavě.
  • Zjemněte pokožku. Pomocí krému na paty zjemněte i ta nejdrsnější místa na chodidlech.
 8. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 8

  8 Zahrajte si své rty . Pokud soustředíte pozornost na své rty, přiměje ho, aby vás chtěl políbit nebo přemýšlet o tom, že vás políbí. A pravděpodobně mu to bude připadat žhavé.
  • Studie ukazují, že muži dávají přednost jemnému lesku na rty před jasně červenou nebo jinými jasnějšími barvami.
  • Vyberte lesk před matnou rtěnkou. Určitě chcete usilovat o přidání vlhkosti do rtů. Použijte Burt's Bees Lip Shimmer nebo Carmex Moisture plus Clear Gloss.
  • Jednou za čas můžete do svých outfitů vklouznout trochu do červena. Zvláště s černou.

Část 2 ze 3: Mít žhavý přístup

 1. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 9

  1 Nebuďte příliš nároční na údržbu. Muži mají rádi, když žena dbá na úpravu srsti (proto si oholte podpaží a vytrhejte obočí). Ale nemusí se jim nutně líbit, pokud jsou vaše nohy vždy nacpané do vysokých podpatků a vy nevíte, jak si nechat rozpustit vlasy.
  • Pokud dokážete občas zvládnout glamour a také uvolněný ležérní vzhled, bude si myslet, že je to žhavé. Buďte tedy hrou téměř pro cokoli. Buďte ochotni jít na sportovní akci, zkusit rybaření, setkat se s kluky, jít na procházku po pláži.
  • Můžete vypadat horko, pokud si dáte vlasy do ocasu a někdy budete oblékat tepláky po domě - ale ne, když tak vypadáte, když jdete do obchodu s potravinami nebo na večeři.
 2. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 10

  2 Mluv sexy. Pokud ovládáte umění verbálního flirtování, bude si o vás myslet, že jste sexy. Být horký je umělecká forma. Není to jen o tom, jak fyzicky vypadáš.
  • Zašeptal, zvláště do jeho ucha. Je horko.
  • Pochválte ho za jeho vzhled. Řekni mu, že vypadá žhavě. Pokud se cítí sebevědoměji, získá energii a může vám laskavost oplatit.
 3. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 11

  3 Mít zájmy mimo něj. Kleopatra nebyla žádná velká kráska. Ale její schopnost přitahovat muže byla legendární. To proto, že chápala, jak apelovat na společné zájmy muže, a mluvila několika jazyky.
  • Muži jsou fascinováni ženami, které mají zájmy mimo ně a mohou do konverzace něco přidat. Prohlubte tedy své znalosti v několika oblastech, které vás zajímají.
  • Najděte příčinu. Angelina Jolie se stala pro muže atraktivnější, když začala dělat filantropickou práci. Krásu sladila s vášní pro něco mimo sebe a muži to považují za atraktivní.
 4. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 12

  4 Buďte vtipní a sebevědomí. Rozesmějte muže a bude si myslet, že jste atraktivnější. Nechcete být příliš vážní nebo těžcí, abyste vždy potěšili.
  • Součástí smyslu pro humor je schopnost se zasmát sama sobě. Pokud vás někdo kritizuje, udělejte z toho vtip a setřeste to.
  • Pokud opravdu nemáte důvěru, předstírejte to. Lidé na vás budou reagovat odlišně, protože si budou myslet, že máte důvěru, což pak povede k posílení vaší skutečné důvěry.
 5. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 13

  5 Použijte oči. Soustřeďte se na své oči a použijte je ke svádění svého muže. Pokud navážete spojení očima, bude si pravděpodobně myslet, že jste sexy.
  • Umět se bez mrknutí podívat muži na několik sekund přímo do očí. Pak stydlivě uhněte pohledem, aby pohled nebyl příliš zastrašující.
  • Myslete na konkrétní emoce, kterou mu chcete sdělit, když se mu díváte do očí. To pomůže vytvořit emocionální spojení.
  • Oční kontakt je tak důležitý, že některé studie zjistily, že muži se nejprve podívají na ženský obličej - a oči - dokonce i při pohledu na obrázky nahých žen.
  • Chcete-li zvýraznit oči a udělat je svůdnými, ujistěte se, že máte obočí upravené, ale ne příliš tenké nebo řídké. Tmavší obočí je sexy.
 6. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 14

  6 Nevypadej trapně. Pochopte rozdíl mezi „horkými“ a špinavými. Může to být jemná linie, ale není mnoho mužů, kteří by chtěli ženu, která na jejich pažích vypadá nadutě nebo lacině.
  • Vypadat příliš špinavě - ukázat příliš mnoho kůže - ve skutečnosti žena vypadá pro muže nejistě. A to je velký obrat. Co místo vysokých jehlových podpatků zkusit místo toho třípalcové podpatky? Neukazujte velký výstřih. Jen náznak dekoltu je pro muže mnohem více sexy. Zanechte nádech tajemství, aby se mu chtělo víc.
  • Buď ukažte malou nohu nebo malý dekolt (a tím myslíme jen málo) - ne obojí. To je dobré pravidlo. Pokud předvádíte malý dekolt, noste kalhoty nebo delší sukni. Pokud ukazujete záblesk nohy, neukazujte vůbec žádný dekolt.
  • Noste však krajku - strategicky. Ženské a přitažlivé jsou například krajkové rukávy na košili.
  • Pokud chcete ukázat trochu kůže, co takhle předvést ramena? Na klíční kosti je něco, co je pro muže atraktivní, zvláště pokud vaše kůže září.
 7. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 15

  7 Úsměv - hodně. Nejde jen o to, dát si na rty lesk na rty. Jde o to ukázat radost ze života a nic jako krásný úsměv člověka nepřiláká.
  • Získejte své zuby vybělené u zubaře nebo koupit bělící soupravy v drogerii. Na tlamě plné žlutých nebo zbarvených zubů není nic přitažlivého.
  • Nenuťte svůj úsměv - udělejte z něj přirozený úsměv.
 8. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 16

  8 Škádlit ho. Řekněte mu, že máte novou podprsenku v barvě, která je odlišná, a požádejte ho, aby to uhádl. Navrhněte, že pro něj máte ten večer naplánováno něco, co si užije. Buďte svůdní a škádlete ho, ale stydlivě a tajemně. Nikdy nebuď hrubý.
  • Lehké doteky budou muže dráždit v dobrém slova smyslu. Krátce mu polož ruku na koleno. Zašeptal mu do ucha. Chyť ho za ruku.
  • Ovládněte umění dvojitého entendra. Být stydlivý a tajemný.
 9. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 17

  9 Obejměte své křivky. Měli byste se snažit být zdraví. Vytvořte si tréninkovou rutinu, i když budete chodit 30 minut několikrát týdně. A jezte zdravou stravu, která je bohatá na přírodní potraviny, jako je ovoce a zelenina. Nenechte se ale chytit do pasti, že muži chtějí kostru.
  • Mnoho mužů skutečně říká, že dávají přednost několika křivkám na ženě, dokonce i zaoblenému žaludku.
  • Klíčem je důvěra v projekt. Udělejte si pohodlí v tom, kdo jste, a nebuďte typ ženy, která chodí na večeři s mužem a nedotkne se jejího talíře. To není pro muže příliš horké.
  • Nevypadat perfektně ve skutečnosti může zvýšit sebevědomí muže, protože nebude cítit tlak, aby také vypadal perfektně.

Část 3 ze 3: Aktivace všech jeho smyslů

 1. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 18

  1 Chutná dobře. Když jde na polibek, překvapte ho leskem na rty, který má příchuť. Tak budete chutnat dvakrát lépe.
  • Dokonce i některé kaple mají příchuť. Napadá mě třešňová chapstick Katy Perry.
  • Některá mléka mají také ochucené vůně.
  • Ujistěte se, že váš dech dobře voní. Noste v kabelce osvěžovače dechu a pravidelně si čistěte zuby a jděte k zubaři.
 2. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 19

  2 Aktivujte jeho smysl pro chuť. Jeho zážitky z pobytu s vámi můžete vylepšit, pokud s ním budete sdílet smyslné jídlo.
  • Sdílejte s ním čokoládu nebo bobule. Čokoláda uvolňuje v mozku chemický serotonin, který vytváří pocity potěšení.
  • Upečte mu domácí sušenky a podělte se o ně po sexy rande s lahví vína.
 3. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 20

  3 Vyberte si správnou vůni. Chcete něco lehkého. Mysli na vanilku. Nebo slabý pižmový zápach. Nechcete vonět jako vaše babička. Parfém by měl být lehce nanesen, ale chcete výraznou vůni.
  • Zároveň si časem na vaši scénu zvykne, takže si to občas promíchejte a překvapte ho něčím novým.
  • Spěňte na lehce vonící pleťovou vodu v něčem jako šeřík nebo opět vanilka, která byla spojena se zvýšenou touhou.
  • Nastříkejte parfém do vzduchu a projděte jím dozadu. Tímto způsobem, když vás obejme, budete mu vonět, protože jeho hlava bude blízko vašich zad.
  • Především nenanášejte příliš mnoho parfému. Muži to nenávidí Nikdo nechce chodit s obchodním domem.
 4. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 21

  4 Zjemněte svou pokožku. Není nic žhavějšího, než když vám mužská ruka opráší nohy a jsou hedvábně měkké. Chcete kůži, které se muž chce dotknout.
  • Chcete -li získat jemnou pokožku, použijte hydratační exfoliační tělový peeling k odstranění suché pokožky z vašeho těla. Tyto křoviny mají také příjemnou vůni.
  • Vyberte si holicí strojek určený pro ženy, abyste při holení zachytili veškeré strniště. Poté si na celé tělo naneste tělové mléko nebo tělové máslo.
 5. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 22

  5 Zahrajte si svoji ženskost. Ačkoli muži mají rádi dívku, která s nimi může viset, není pravděpodobné, že by divošku klasifikovali jako „žhavou“. Pokud zahrajete svou ženskost, bude se cítit mužně a ochranně.
  • Nosit sukně a šaty více než kalhoty. Díky tomu budete vypadat více žensky.
  • Pokud nosíte modré džíny, vyhněte se džínám, které jsou příliš obyčejné nebo mají dírky.
 6. Obrázek s názvem Look Hot for Your Boyfriend Krok 23

  6 Mít hedvábné vlasy, kterých se chce dotknout. Dotek je smyslný. Pečujte o své vlasy. Flip lesklých, zdravých vlasů určitě přiláká každého muže. Je skvělé mít skákací, lesklé vlasy.
  • Získejte přirozené barvy nebo jemné odlesky. Vyhněte se vzhledu „skunku“ nebo něčemu příliš přehnanému. Vyvarujte se těsných trvalek. Muži mají rádi vlasy, kterými mohou projet prsty. Nechte se pravidelně stříhat každých 6 týdnů, abyste se zbavili roztřepených konečků.
  • Nosit vlasy zametané do strany vypadá romanticky a horko, zvláště pokud do nich dáte pár plážových kadeří pomocí kulmy nebo středně velkých válečků. Po stylingu naneste na vlasy lesklý sprej. To dodá vašim vlasům více lesku.
  • Použijte salonní šampon a kondicionér. Pokud si na vlasy nedáte kvalitní výrobky, výsledky se ukážou.
  • Noste si vlasy dolů a nepoužívejte hodně laku na vlasy. Muži nebývají fanoušky příliš stylizovaných účesů. Nechtějí mít pocit, že se jim ruce budou zakrývat produktem, pokud vám prsty projdou vlasy.
  • Nedržte se příliš blízko zjevných trendů vlasů. Najděte místo toho vzhled, který vyhovuje vaší osobnosti a tvaru obličeje.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pokud by si mě můj přítel vzal, znamenalo by to, že to musím dělat navždy? Nejdůležitější je, abyste byli sami sebou. Pokud vás pro vás nemiluje, rozhodně byste s ním neměli strávit zbytek života. Je v pořádku vynaložit úsilí na to, jak vypadáš, abys potěšil někoho jiného, ​​ale neber to příliš daleko.
 • Otázka Jak mám jednat kolem chlapců? Chovejte se sebevědomě, dělejte si legraci, pokud je to vhodné, a pamatujte si, že jsou pravděpodobně také ve stresu z rozhovoru s dívkou. Jen buďte přátelští a laskaví.
 • Otázka Jak přimím kluka, aby mě měl rád? Nemůžeš udělat chlapa, jako jsi ty, ale zkus být sám sebou a sebevědomý. Udělejte maximum pro to, abyste se hezky oblékli a voněli, a snažte se upoutat jeho pozornost tím, že budete odchozí a flirtující. Usmívejte se na něj, dotkněte se jeho paže, když s vámi mluví, plaťte mu komplimenty atd. Pokud vše ostatní selže, jednoduše mu řekněte, že se vám líbí, a uvidíte, co se stane!
 • Otázka Jak poznám, co se klukům líbí? To opravdu závisí na tom, jaký je to chlapec. Některým klukům se líbí sexy dívky, některým se líbí dívky s křivkami, některým se líbí určitý typ barvy vlasů. Je opravdu v pořádku chtít zapůsobit na kluky, které máte rádi, ale nemůžete z toho udělat hlavní věc svého života. Potřebuje vás mít rád takového, jaký jste, s vašimi ctnostmi a vadami, s vašimi sny a strachy, s vašimi úsměvy nebo jizvami. Pokud ne, pak není pro vás ten pravý.
 • Otázka Jaký typ obuvi bych měl nosit, pokud nesmím nosit vysoké podpatky? Upřímně řečeno, myslím si, že nosit tenisky nebo tenisky je cesta. Ukazuje to, že jsi hravý a víš, jak být aktivní, místo aby ses díval, ale vždycky vyrazíš do města. Kluci jako někdo spontánní a zábavný.
 • Otázka Nemám přítele. Jak ho získám? Zuzanna Poradowska Nikoho nemůžete donutit, aby vás miloval. Buďte laskaví, bezstarostní a přístupní, jděte na veřejné akce a večírky, setkávejte se s mnoha lidmi. Pokud už máte na mysli konkrétního chlapce, zkuste ho rozesmát, nebo mu pomozte něčím malým, pokud vás o to požádá a můžete, a zkuste se s ním takto spřátelit. Pokud tě má rád zpět, bude chtít přátelství udržet. Pokud vám stále píše, chce se s vámi více vidět, znamená to, že má zájem. Zvažte, jestli jste připraveni na vztah, v případě, že se vaše přátelství vyvine v něco víc, ale netlačte na to a nebuďte na sebe příliš tvrdí, pokud tomu tak není. Každá zkušenost je cenná lekce.
 • Otázka Proč bych se chtěl pro svého partnera oblékat sexy? Sexy oblékání dává partnerovi najevo, že jste ve vztahu neuspěli, a přesto jste ochotni vyvinout stejné úsilí, jako když jste se ho poprvé pokoušeli nalákat.
 • Otázka, pokud půjdu na pláž, jak se mám obléknout? Pokud jdete dovnitř a ven z vody, noste něco lehkého a snadno se svléknete a sundáte.
 • Otázka Co mám dělat, když mě můj přítel nazývá tlustým? Takhle by se přítel k přítelkyni chovat neměl! Dejte mu vědět, že to, co říká, je velmi zraňující a bezmyšlenkovité. Je to také manipulativní a potenciálně se vás tím snaží ovládat. Pro své vlastní dobro si pamatuj, že bys měl být zdravý pro své vlastní dobro a ne proto, aby na tebe zíral někdo jiný. Pokud to nepřestane říkat, je možné, že ten vztah pro vás není zdravý a budete se mít lépe sami.
 • Otázka Jak bych mohl vědět, jestli se mi chlapec líbí? Všimněte si, jak se chová kolem vás. Je to hravé? Rezervováno? Něco jiného? Chová se takto kolem vás a jen vy, nebo se chová stejně i u ostatních dívek? Zkuste dávat pozor na jemné náznaky. Možná s vámi hravě flirtuje. Pokud vše ostatní selže, vyjádřete své pocity! Možná vás nemá rád, ale může být otevřený randění. Nebo se mu může líbit skutečnost, že jste si byli jisti, že se přiznáte! Pamatujte, že nejhorší, co se může stát, je odmítnutí. Což jen znamená, že pro tebe nebyl ten pravý.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Jak doživotně tančím kolem svého partnera?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pozor na alkohol. Opilá dívka na chlapa nikdy nepůsobí žhavě.
 • Měňte své polibky. Jemné, docela normální, plné snogy a další.
 • Buďte opatrní při flirtování. Dělejte to příliš často a začne ho to nudit. Musíte to dělat často, ale ne příliš často. Díky tomu chce víc.
 • Bez ohledu na to, číslo jedna způsob, jak se zdát žhavější, je jednoduše projevit důvěru. Ne arogance - to není nikdy atraktivní. Ale vězte, kdo jste, a buďte s tím spokojeni.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

V pondělí vstoupil Novak Djokovič do svého 320. týdne na světové jedničce, čímž si prodloužil svůj vlastní rekord po většinu týdnů na vrcholu mužského pole.

Raketa Wilson's Spin Effect: měnič her nové generace.

Mikiny mohou být nejpohodlnějším oblečením všech dob, ale ne vždy jsou nejroztomilejší. Naštěstí můžete téměř jakoukoli mikinu upravit tak, aby z ní byl stylový kousek oblečení, který můžete nosit kdekoli! Ukažte svou osobnost tím, že ...

Jak si odlepit ruce? V průběhu projektu, který zahrnuje lepidlo nebo v průběhu aplikace falešných nehtů, se vaše prsty a ruce mohou potáhnout lepidlem. Nepropadejte panice; vyhněte se jakýmkoli pokusům oloupání nebo trhání ...