Jak vyrobit falešná rovnátka

Pokud máte přirozeně rovné zuby, ušetříte spoustu času, peněz a nepohodlí tím, že vynecháte proces rovnátek. Někdy však vzhled rovnátek toužíte, ať už jsou nebo nejsou nutné. Ať už je potřebujete ke kostýmu, nebo jen chcete změnit svůj vzhled, rovnátka jsou dokonalým způsobem, jak vypadat geek šik. Existuje několik způsobů, jak snadno vyrobit falešná rovnátka. Dávejte si však pozor. Kdykoli si na zuby přiložíte kov, riskujete poškrábání skloviny. Falešné rovnátka byste neměli nosit delší dobu-použijte je, když si chcete zahrát nebo potřebujete doplněk ke kostýmu!

Metoda 1 ze 2: Pomocí kancelářské sponky a korálků

 1. Obrázek s názvem Make Fake Braces Krok 1

  1 Rukama rozviňte kancelářskou sponku. Pro tento projekt nezapomeňte vybrat tenkou kancelářskou sponku. Silnější kancelářské sponky pro tuto metodu nebudou fungovat a budou také vypadat neohrabaně a nerealisticky na vašich zubech. Korálky, ze kterých budete používat závorky, se také nevejdou na silnější sponku.
 2. 2 Ohněte kancelářskou sponku do velkého tvaru „U“. Tento tvar by měl sedět kolem vašich horních zubů. Jakmile vytvoříte „U“ a vyhladíte jakékoli zalomení drátu, vyzkoušejte to. Usmívejte se a nasaďte drát na horní zuby a sledujte, jak se cítí. Opravte všechny oblasti, kde je to nepříjemné nebo nevypadá přirozeně. [[[
 3. Obrázek s názvem Make Fake Braces Step 3

  3 Spočítejte si zuby v úsměvu. Jinými slovy, podívejte se, kolik zubů se zobrazuje, když se přirozeně usmíváte. Na každý viditelný zub budete potřebovat jeden korálek. Korálky budou vypadat jako závorky rovnátek.
 4. 4 Navlékněte korálky na kancelářskou sponku. Malé korálky najdete v každém obchodě s výtvarnými potřebami a vyberte si barvy, které byste chtěli pro rovnátka. Poté, co jsou všichni na kancelářské sponce, držte ji u úst a znovu se usmějte. Upravte korálky tak, aby každý z nich byl vycentrován na zub. Jakmile je správně vycentrujete, opatrně vyjměte ortézu z úst.
 5. 5 Přilepte korálky na místo. Opatrně položte kancelářskou sponku na papírový talíř nebo kus papíru a ujistěte se, že se nepohybovaly ze svých měřených poloh. Pomocí netoxického lepidla opatrně nalepte kuličky na místo. Nechte lepidlo zaschnout asi deset minut. Jakmile jsou korálky pevně na svém místě, opatrně prstem seškrábněte přebytečné lepidlo.
  • Superglue se v ústech nerozbije tři až čtyři týdny. Pravděpodobně nebudete nosit rovnátka 24/7, takže vaše falešná rovnátka vydrží ještě déle.


 6. 6 Ohněte konce kancelářské sponky. Vezměte kleště a ohněte konce o 90 stupňů do tvaru písmene „L“. Nyní ohněte špičku svého „L“ zpět, dokud nebude ležet naplocho podél zadní části „L.“ V podstatě se drát zdvojnásobí. Udělejte to pomalu a opatrně a buďte trpěliví. Vytvoření tohoto stlačeného ohybu bude vyžadovat několik jemných stlačení kleštěmi.
 7. 7 Naneste ortodontický vosk. Ortodontický vosk najdete ve většině obchodů s drogami. Zlomte tyčinku ortodontického vosku na dvě části a každý kousek přejeďte mezi dlaněmi, abyste vytvořili dvě kuličky vosku. Protáhněte každý konec rovnátka koulí vosku.
 8. Obrázek s názvem Make Fake Braces Step 8

  8 Vyzkoušejte si rovnátka. Jemně položte rovnátka na horní zuby a upravte je. Jemně zatlačte ortodontický vosk na zuby, aby pomohl udržet rovnátka na místě a zároveň se vyrovnal, aby vypadal přirozeněji. Možná si budete muset trochu pohrát s rovnátky, aby vypadaly perfektně.
  • Pamatujte si, že své falešné rovnátka noste jen krátkou dobu, abyste si neporanili zuby nebo dásně.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Pomocí gumičky a náušnic

 1. Obrázek s názvem Make Fake Braces Step 9

  1 Pořiďte si gumičku správné velikosti. Budete potřebovat ten, který se vejde kolem předních zubů a obejde se vzadu. Nejlépe se používají malé gumičky používané pro drobné copánky. Najdete je v drogeriích a prodejnách kosmetiky.
 2. 2 Přidejte záda motýlích náušnic. Ke každému zubu, který je vidět, když se usmíváte, budete muset znovu nasadit jednu náušnici. Umístěte je všechny na gumičku stejným způsobem. Plochá část motýlích zad bude proti vašemu zubu, hrbolky směřují ven. Ty budou vypadat jako závorky závorek.
 3. Obrázek s názvem Make Fake Braces Step 11

  3 Nasaďte si gumičku kolem zubů. Dávejte pozor, abyste pásku jemně natáhli, aby nezacvakla. Jakmile je gumička obtočena kolem všech vašich horních zubů, můžete upravit záda motýla. Posuňte každý, dokud nebude vycentrován přes každý zub.
  • Motýlí záda mohou způsobit podráždění dásní a poškrábání zubů, takže je noste jen na krátkou dobu. Sundejte si falešná rovnátka, když jíte a spíte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je mi trapné chodit do školy s rovnátky a moje matka nemá dost peněz na neviditelná rovnátka. Co můžu dělat? Dixie Cup Nebuďte v rozpacích! V současné době jsou rovnátka tak běžná, že jsem si téměř jistý, že nebudete jediný s rovnátky. Pokud vás někdo škádlí, ignorujte ho nebo řekněte: „Co tě to zajímá?“
 • Otázka Může to poškodit vaše zuby? Spona na papír a zadní strana náušnice mohou poškrábat sklovinu vašich zubů. Noste své falešné rovnátka na krátkou dobu a ujistěte se, že jste jemní při jejich aplikaci a odstraňování.
 • Otázka, pokud mám křivé zuby, pomůže to místo skutečných rovnátek? Dixie Cup Ne. Měli byste mít rovnátka, pokud máte křivé zuby. Zajděte si ke svému zubaři, abyste se podívali do skutečných rovnátek.
 • Otázka Co mohu použít, pokud nemám kancelářskou sponku? Můžete použít kovovou šňůrku/nit, která se prodává v mnoha obchodech s tkaninami/šitím. To je však obvykle dražší než pořízení kancelářské sponky a měli byste se vyhnout měděným nitím, protože mohou být toxické.
 • Otázka Proč je to vůbec téma? Někteří lidé chtějí najít způsob, jak vyrobit rovnátka pro potřeby cosplay nebo kostýmů. Existují také lidé, kteří by chtěli rovnátka, ale mají rovné zuby!
 • Otázka Mohou lidé dostat rovnátka, pokud je nepotřebují? Skuteční? Nepravděpodobné? Proč trpět nepohodlí a utrácet peníze, když nemusíte?
 • Otázka Proč by to někdo chtěl dělat? Uráží ty z nás, kteří musí nosit rovnátka. Někteří lidé si myslí, že rovnátka vypadají skvěle (což dělají!), Takže by se mohli pokusit znovu vytvořit vzhled sami. Může to být také pro účely cosplay nebo divadla.
 • Otázka Pomůže to skutečně vašim zubům? Vůbec ne, pokud byste si chtěli nechat narovnat zuby, měli byste navštívit zubaře.
 • Otázka Jaký typ gumičky přesně používám? Můžete použít jakýkoli druh gumičky, jen se ujistěte, že je tenký, protože tlusté pásy nebudou vypadat tak realisticky.
 • Otázka Co mohu použít, když nemám korálky? Motýlkovou náušnici můžete přichytit zády k drátu (drát by měl jít mezi oběma obručemi). Můžete také několikrát omotat různě barevné gumičky kolem drátu.

Populární Problémy

Jak získat tělo tanečníka. Je možné dosáhnout dlouhého, štíhlého a silného těla tanečníka, aniž byste byli tanečníkem celý život, ale bude to vyžadovat tvrdou práci a sílu. Připravte se cvičit každý den a dodržujte zdravou výživu ....

Jak provádět pasivní rozsah pohybu. Cvičení s rozsahem pohybu (ROM) pohybují kloubem člověka celým pohybovým cyklem v jednom kloubu nebo končetině. Cvičení ROM může být aktivní i pasivní. Zatímco aktivní cvičení provádí ...

Jak měřit velikost ruky. Existuje několik způsobů, jak měřit velikost ruky, a konkrétní metrika, kterou potřebujete, bude záviset na tom, proč tyto ruce měříte. Správné dimenzování rukavic vyžaduje měření obvodu nebo délky v palcích nebo ...

Jak vystřelit lakrosovou kouli. Lacrosse vyžaduje, abyste k házení míče do branky použili hůl se sítí na konci. V tomto rychle se rozvíjejícím, vysoce fyzickém sportu je důležité zdokonalit základy střelby. Střelba vyžaduje řádné ...

Angličanka Maud Watsonová byla první wimbledonskou vítězkou dvouhry žen, ale kdo je nejstarší?

Mistryně Roland Garros 2017 Jelena Ostapenko je jen dva zápasy od slávy trávy.