Jak vyrobit LEGO gumovou pistoli

Takže jste objevili starou krabici LEGO a zvažujete jejich vyhodení? Než to uděláte, položte si otázku: „Co z nich mohu udělat, než se jich zbavím?“ Tento článek vám řekne, jak vyrobit gumovou pistoli pomocí LEGO.

Metoda 1 ze 2: Lego ruční zbraně

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si gumovou pistoli LEGO, krok 1

  1 Pochopte mechanismus střelby ze zbraně Lego. Obecně je gumička natažena z pevného háku nebo zářezu na předním konci zbraně (kde by byla skutečná hlaveň zbraně) k pohyblivému mechanismu v zadní části zbraně (kde by bylo skutečné kladivo zbraně). stisknete spoušť, mechanismus se posune, což umožní gumičce zacvaknout dopředu a letět ve směru, kterým ukazuje „hlaveň“ zbraně.
  • Existuje mnoho možností Lego gumových zbraní, stejně jako mnoho variací na odpalovací mechanismus. Obecný princip většiny Lego zbraní - natažená gumička uvolněná na jeho zadním konci - se však mění jen zřídka.


 2. Obrázek s názvem Vyrobte si gumovou pistoli LEGO, krok 2

  2 Postavte „paprsek“ nebo hlaveň zbraně. „Velikost a síla vašich gumiček by měla ovlivnit délku hlavně. Pokud používáte velké gumičky, budete chtít mnohem delší hlaveň, než když používáte malé ortodontické pásky z rovnátek. Paprsek by měl být robustní - bude muset nést napětí jedné nebo více gumiček.
  • Dobrá základní „sudová“ sestava je soustředěna kolem dvou dlouhých tenkých kusů s otvory. Tyto kusy jsou odděleny prostorem jednoho bloku - to dává prostor pro vypalovací mechanismus, který lze snadno nastavit tak, aby se otáčel v jednom z otvorů v dlouhých tenkých kusech.
  • Na konec hlavně vložte malý zářez nebo bouli, aby se guma zachytila, když je natažená. Ujistěte se, že je dostatečně pevný, aby udržel napětí v gumičce, aniž by spadl!
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si gumovou pistoli LEGO, krok 3

  3 Začleňte do paprsku odpalovací mechanismus. Základní odpalovací mechanismus je jednoduše zářez pro zachycení gumičky, který je připevněn k nápravě mezi dvěma kusy v paprsku zbraně. Osa by měla být zajištěna proti volnému otáčení mechanismem, který se uvolní, když ji stisknete - „spoušť“ zbraně. Když stisknete spoušť, odpalovací mechanismus se může volně otáčet. Napětí v gumičce způsobí, že se otočí dopředu a uvolní gumičku do ucha vašeho brattina bratrance.
  • Ačkoli téměř všechny dodržují stejný základní princip, pro vaši zbraň Lego existuje řada mechanismů střelby a spouštění. Nejjednodušší obsahuje několik jednoduchých a rovných kusů Technic ve tvaru písmene L, které se otáčejí na samostatných nápravách, aby se dosáhlo skvělého efektu.
 4. Obrázek s názvem Vyrobte si gumovou pistoli LEGO, krok 4

  4 Přidejte ke své zbrani rukojeť. Rukojeť může být stejně jednoduchá jako čtvercový „komínový“ sloupek bloků přilepených na spodní části zbraně, nebo může obsahovat zaoblené kusy, které vytvoří vlastní úchop vaší ruky. Je to na vás - stačí se ujistit, že je dostatečně pevný, aby unesl váhu zbraně a napětí v gumičce, jinak si vystřelíte do nohy!
 5. Obrázek s názvem Vyrobte si gumovou pistoli LEGO, krok 5

  5 Přizpůsobte si zbraň. Nyní, když jste vytvořili svlečenou, ale funkční zbraň Lego, máte možnost si ji přizpůsobit. Můžete zkusit přidat součásti do zbraně, abyste simulovali vzhled skutečné zbraně, jako je hrůzostrašná pistole Desert Eagle. Můžete také zkusit méně realistický vzhled, například futuristické železniční dělo nebo raketomet. Je to na vás - buďte divokí a střílejte stylově.
 6. Obrázek s názvem Vyrobte si gumovou pistoli LEGO, krok 6

  6 Až budete připraveni střílet, nahrajte gumičku. Uchopte gumičku do zářezu v přední části zbraně, poté ji natáhněte zpět a zachyťte na odpalovacím mechanismu.
  • Pokud je konstrukce vaší zbraně dostatečně pevná, experimentujte s nabíjením více gumiček najednou. Efekt „brokovnice“ můžete získat s více pásy.
 7. Obrázek s názvem Vyrobte si gumovou pistoli LEGO, krok 7

  7 Cíl! Podívejte se dolů na paprsek zbraně a zarovnejte zářez na konci zbraně se svým cílem.
  • Nikdy nemiřte na někoho, včetně obličeje, paží, hrudníku atd.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Destrukce Lega vysokého kalibru

 1. Obrázek s názvem Vyrobte si gumovou pistoli LEGO, krok 9

  1 Jděte plně auto! Představte si zmatek, který budete moci způsobit gumovým kulometem Lego! Pokud máte přístup k elektromotoru, mechanismus může být překvapivě jednoduchý - vše, co potřebujete, je zařízení se středem v zadní části paprsku zbraně, které se může otáčet přes motor. Propracovanější kulomety Lego mohou dokonce obsahovat rotující hlavně ve stylu „minigun“. Zásobte se gumičkami, než se vydáte na řádění s jedním z nich.
 2. Obrázek s názvem Vyrobte si gumovou pistoli LEGO, krok 10

  2 Vyjměte své cíle z dálky! Vysoce výkonná odstřelovací puška Lego vám umožní čistě a přesně obtěžovat vaše cíle, než vás vůbec uvidí. Všechny odstřelovací pušky budou mít extra dlouhý, robustní paprsek, který pojme dlouhé a silné gumičky, které zanechají na vašich protivnících stopy. Pokročilé odstřelovací pušky Lego mohou pro větší přesnost dokonce obsahovat střelný mechanismus a namontovaný dalekohled.
 3. Obrázek s názvem Vyrobte si gumovou pistoli LEGO, krok 11

  3 Použijte své ninja dovednosti. Sestavení malé skryté zbraně Lego je perfektní způsob, jak vytáhnout nic netušícího přítele nebo zasáhnout někoho, kdo si myslí, že jste ve hře Lego tag neozbrojení. Vše, co musíte udělat, je vyrobit opravdu malou základní lego zbraň - jen paprsek a odpalovací mechanismus. Poté jej naložte a připoutejte pod dlouhý rukáv nebo schovejte do srolovaných novin a BLAM! Vaše známka ani nebude vědět, co je zasáhlo. Buďte kreativní - využijte své schopnosti k výrobě pasti na zbraně Lego nebo skryjte svoji ninja zbraň na bláznivém místě! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Posilujte kusy, které jsou ohnuté a roztažené, když na sebe navléknete další gumičky, abyste mohli více nakládat.
 • Čím déle je paprsek vpředu, tím dále budou gumové pásy střílet, až do bodu - příliš dlouhé a slabší gumičky prasknou.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nemířte pistolí do očí lidí, mohlo by to způsobit vážná zranění nebo dokonce oslepnutí.
 • Vždy sledujte praskliny v konstrukci zbraně. Pokud se rozpadne, mohlo by dojít k vynechání zapalování, což by vás potenciálně zasáhlo do očí.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Sortiment dílků LEGO TECHNIC. Vše, co potřebujete, je v sadě 'NXT'.
 • Gumičky.


Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o tom, jak streamovat The Nightmare Before Christmas právě teď, stejně jako konečný průvodce prohlížením se zábavnými fakty, informacemi a dalšími.

Jak vyrobit padák na hračky. Padáky jsou skvělý způsob, jak se seznámit s gravitací a odporem vzduchu. Jsou také skvělým způsobem, jak trávit čas, zvláště když začnete experimentovat s různými váhami a velikostmi. Pokud už víte ...

Vysoce uznávaný film Pippy Bianco „Share“ má premiéru v sobotu na HBO. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online bez kabelu.

Jak provést můstkové cvičení. Cvičení na můstku je záklon, posilovač jádra a rovnováha v jednom. Pravidelné cvičení můstku vyžaduje, abyste pohybovali boky nahoru ke stropu, zatímco jógový most představuje ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Kentucky Oaks online bez kabelu.

Jak zacházet s lavinovou obětí. Horolezectví, turistika a zimní sporty v horských oblastech mohou být krásné a vzrušující. V případě nouze byste však měli vědět, jak se starat o někoho, kdo je zasažen lavinou ....