Jak vyrobit Switchel

Mezi školou, prací, sportem, společenským životem a různými dalšími závazky někdy potřebujete jen tu extra energii. Než sáhnete po Red Bullu nebo 5hodinové energii, zvažte vytvoření jednoduché domácí alternativy. Switchel je osvěžující nápoj nabitý elektrolyty, což z něj činí perfektní doplněk. Recept vyžaduje pouze tři ingredience zakoupené v obchodě a vodu, takže příprava dávky tohoto lahodného osvěžení je rychlá a jednoduchá.

Ingredience

 • 4 polévkové lžíce (60 ml) jablečného octa
 • 4 polévkové lžíce (60 ml) čistého javorového sirupu
 • Čerstvý zázvor, strouhaný (asi 1 lžíce strouhaného nebo 1/4 unce)
 • 4 šálky (asi 1 litr) vody, neperlivé nebo perlivé
 • Citronová nebo limetková šťáva (volitelně)
 • Alkohol (volitelně)
 • Snítky máty na ozdobu (volitelně)


Část 1 ze 2: Shromažďování vašich potřeb

 1. Obrázek s názvem Make Switchel Krok 1

  1 Kupte si nejkvalitnější suroviny. Protože switchel je tak jednoduchý nápoj, každá složka je důležitá. Jak již bylo řečeno, tyto přísady by měly být nejlepší, jaké můžete najít. Podívejte se na surový jablečný ocet a ujistěte se, že zvolíte čistý javorový sirup, než ten, který uvádí na štítku desítky přísad. Vyhněte se sirupu, který říká „bez tuku“ nebo „bez cukru“, protože ty rozhodně nejsou čisté. Kupte si nejčerstvější zázvor, který je k dispozici.
  • Vysoce kvalitní přísady mohou být o něco dražší, ale nějakou dobu vám vydrží. Na tento recept použijete jen malé množství.
 2. Obrázek s názvem Make Switchel Krok 2

  2 Najděte si velkou sklenici nebo džbán. Protože budete muset své ingredience důkladně promíchat, je dobré použít nádobu s víkem, abyste ji mohli protřepat. Pokud nemáte nic dostatečně velkého, určitě můžete vše promíchat lžící. Switchel bude muset ve vaší ledničce prudce stoupat, proto si vyberte nádobu, která se hodí!
 3. Obrázek s názvem Make Switchel Krok 3

  3 Vyberte si vodu. To je prostě věc osobních preferencí. Pokud plánujete používat svůj switchel jako sportovní regenerační nápoj, možná budete chtít držet běžnou neperlivou vodu. Pokud máte rádi trochu šumění, použijte seltzer nebo perlivou vodu. Všimněte si toho, že v závislosti na tom, jaký typ vody používáte, se vaše pokyny mírně změní, aby se zajistilo, že šumivá voda nevyteče.
 4. Obrázek s názvem Make Switchel Krok 4

  4 Pořiďte si jakékoli speciální doplňky, které chcete. Někteří lidé rádi přidávají do svého vypínače kapku limetky nebo citrónu. Pokud jste v zákonném věku pro pití, můžete určitě použít svůj switchel jako mixér koktejlů. Pokud budete tento nápoj podávat přátelům, můžete si ho nechat ozdobit snítkou máty. S tímto nápojem je spousta možností, jak být kreativní. reklama

Část 2 ze 2: Míchání přepínače

 1. Obrázek s názvem Make Switchel Krok 5

  1 Zkombinujte ocet, sirup a zázvor. Použijte odměrky nebo šálky, abyste se ujistili, že přidáváte přesná množství. Pokud jde o sirup, začněte s méně, než si myslíte, že potřebujete. Protože je sirup tak sladký, můžete switchel zničit přílišným přidáním. Podle potřeby můžete později přidat další.
  • Pokud jste nikdy předtím nestrouhali zázvor, můžete se naučit, jak na to tady .
 2. Obrázek s názvem Make Switchel Krok 6

  2 Přidejte vodu. Pokud používáte běžnou vodu, nalijte do nádoby přísady. Pokud používáte seltzer nebo perlivou vodu, můžete tento krok přeskočit. Místo toho smícháte ostatní ingredience dohromady a svou šumivou vodu přidáte až těsně před podáváním. To zabrání tomu, aby se vaše voda sycená oxidem uhličitým zploštila.
 3. Obrázek s názvem Make Switchel Krok 7

  3 Protřepejte svůj kontejner. Pokud nemůžete nádobu uzavřít, důkladně ji promíchejte velkou lžící. Míchejte, dokud se javorový sirup nerozpustí. Nastrouhaný zázvor se časem přirozeně usadí na dně, takže budete muset znovu zatřepat nebo znovu promíchat pokaždé, když vypijete svůj switchel.
 4. Obrázek s názvem Make Switchel Krok 8

  4 Nechte switchel strmý. Vložte nádobu do chladničky na 12 až 24 hodin. Pokud používáte vodu sycenou oxidem uhličitým, můžete buď nechat přísady - bez vody - louhovat, nebo můžete nyní přidat vodu sycenou oxidem uhličitým a podávat ji bez máčení. Používáte -li běžnou vodu, namočte ji s posílením chuti, ale místo toho ji můžete okamžitě podávat, pokud se rozhodnete.
 5. Obrázek s názvem Make Switchel Krok 9

  5 Podávejte a užívejte si. Nalijte svůj switchel přes sítko, abyste zachytili kousky zázvoru. Servírujte svůj switchel s ledem, aby byl extra studený a osvěžující. Pokud máte chuť, přidejte snítku máty jako ozdobu. Tento pikantní, jedinečný nápoj určitě potěší dav, ať už ho sdílíte s rodinou nebo podáváte na večírku. reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Premiéra 9. série „Teen Mom OG“ má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Ve čtyřhře se představí také Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut a Dominic Thiem-Philipp Kohlschreiber.

Výběr tématu školky může být vzrušující i frustrující. Knihy pro děti, časopisy a weby jako Pinterest nabízejí tisíce nápadů, ale mohou být zdrcující, pokud nevíte, kde začít. Výběr dokonalého motivu pro ...

Rafael Nadal má velkou lásku k luxusním jachtám a jeho nová akvizice byla debutována tento víkend. Loď je vybavena funkcemi, které upouštějí čelisti, a může zahanbit jakýkoli pětihvězdičkový hotel.

Jak si vyrobit luk a šíp. Kdysi zbraň volby pro každého od indiánských lovců po turecké armády, luk je jedním z nejstarších loveckých (a bojových) nástrojů na Zemi. I když to není vhodné pro moderní zbraně a nyní ...

Reilly Opelka hovoří o poctě hrát Laver Cup v kontextu asociace Rogera Federera s touto událostí. Opelka také lyricky voskuje o mentální síle Švýcarů.