Jak sledovat hru Falcons vs Packers bez kabelu zdarma

Packers vs Falcons hodinky

Getty Matt Ryan z Atlanta Falcons a Aaron Rodgers z Green Bay PackersDva z nejlépe hodnocených přestupků v NFL se střetnou v noci na pondělí, kdy Green Bay Packers (3-0) budou hostovat Atlanta Falcons (0-3) v Lambeau Field.Utkání začíná ve 20:50. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos hry Falcons vs Packers online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Falcons vs Packers naživo v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.bílé tenisky pro kluky

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Falcons vs Packers naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Falcons vs Packers naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Falcons vs Packers naživo v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat Falcons vs Packers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, tablet iPad nebo Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Falcons vs Packers

Oba týmy jsou aktuálně řešení zásadních problémů na širokém přijímači. U Packers je opět nejzásadnější Davante Adams diskutabilní a Allen Lazard byl tento týden umístěn na zraněnou rezervu, takže Marquez Valdes-Scantling, Darrius Shepherd a Malik Taylor pravděpodobně uvidí, že jejich počet bude v tomto případě mnohem větší.

Na druhé straně jsou Julio Jones a Calvin Ridley v závěrečné zprávě Falcons o zranění uvedeny jako diskutabilní. Ridley má chytil 21 přihrávek v této sezóně zatím na 349 yardů a čtyři přistání a v každé hře hrál dobře, takže jeho stav bude na co sledovat. Jones vynechal minulý týden zápas s Medvědy a měl by být na cestě k návratu, protože byl tento týden zpět na tréninku.

Když už mluvíme o Medvědech, Atlanta se mohla docela dobře stále vzpamatovávat poté, co Chicago minulý týden přišlo zpoza vítězství. Poté, co v 1. týdnu dosáhl obrovského náskoku, se tým Dana Quinna opět epicky zhroutil. Týden 3. Sokoli zahájili čtvrté čtvrtletí s náskokem 26–10 a sledovali Nicka Folese a medvědy nasbírejte 20 nezodpovězených bodů , nakonec vyhrál 30-26.

Ztráta určitě byla, ale Matt Ryan a společnost nemají luxus bydlet na ní, když čeká další neporažený tým NFC North - a ten vedou Aaron Rodgers a Aaron Jones. Přesto si nemyslete, že Smečka přehlédne Sokoly.

Přichází sem velmi hladový tým Atlanta Falcon, který by měl být bezpochyby 2-1 právě teď, hlavní trenér Green Bay Řekl Matt LaFleur . A nejsou, ale takový je život v této lize. Každá hra má za následek jen několik her sem a tam, které mohou skutečně změnit výsledek.

Jedna věc, která může také ovlivnit výsledek, je obrana a právě teď je Atlanta víc naštvaná, než už dlouho nebyla. Pět startujících, včetně Grady Jarretta, Takka McKinleyho, nováčka A.J. Terrell, bezpečnost Keanu Neal a bezpečnost Ricardo Allen, se potýkají s různými nemocemi a rohový Darqueze Dennard byl tento týden umístěn na IR.

sledujte světovou sérii online zdarma živě

Vzhledem k tomu, že jeho tým byl prošpikován zraněními a šance proti němu byla silná proti silnému týmu Packers, Quinn tento týden navrhl, že klíčem k této hře mohou být nucené obraty.

Musíte je přinutit, Řekl Quinn o vynucení obratů proti tomuto vysoce oktanovému útoku Packers. Zadák neudělá jednoduchou chybu tam, kde je chybným čtením pokrytí nebo svrženého míče. Na to je příliš přesný, na to příliš chytrý, takže musíte být promyšlení při fotografování a vynucování.


Populární Problémy

Jak používat DSi jako budík. Máte Nintendo DSi? Má vestavěný budík. Pokud chcete vědět, jak jej používat jako budík, přečtěte si jej dopředu. Spusťte systém a přejděte do nabídky DSi.

Váš průvodce sledováním Andi Mack online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Nabíječky se v neděli utkají se Lvy v akci NFL 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online bez kabelu.

Jak rozštěpit psí nohu. Řekněme, že váš pes zlomí kost v noze jako jeho holenní nebo loketní kost, a pak se pokusí stát a chodit po poškozené kosti. Umístění váhy na zlomenou končetinu nejen zvýší bolest vašeho psa ...

Přikrývka může být teplým a útulným doplňkem vaší postele. Chcete-li, aby byl váš prachový peří nadýchaný a čistý, budete ho chtít čas od času vyprat. Díky rutinnímu čištění můžete nechat svůj šidítko vypadat jako nové. Dávat pozor na...

Dominic Thiem nedávno odhalil svou nejposlouchanější hudbu na Spotify prostřednictvím příspěvku na Instagramu. Popové kapely zaujímají většinu míst v Top 5 kapelách Thiem za rok.