Jak nechat své nohy vypadat déle

Mnoho lidí si přeje mít delší nohy. I když nemůžete změnit svou genetiku, existuje několik triků, které můžete použít k vytvoření iluze dlouhých, štíhlých a sexy nohou. Nošení kalhot ve správných barvách může prodloužit vzhled vašich nohou, zatímco inteligentní výběr lemů, pasů a obuvi může také hodně přispět k vytvoření vzhledu, který jste vždy chtěli.zábal na tenisový loket

Metoda 1 ze 4: Nalezení správných bot

 1. 1 Přidejte do svého šatníku další vysoké podpatky a platformy. Nejviditelnějším způsobem, jak prodloužit nohy, je obout boty, které vaší výšce přidají centimetry. Vysoké podpatky také donutí vaše nohy se prodloužit, díky čemuž budou vaše lýtka vypadat delší a tvarovější.
  • Vyvarujte se nošení podpatků také často. Časem vám vysoké podpatky mohou poškodit klouby a způsobit chronické bolesti zad.
 2. 2 Noste boty, které se blíží vašemu tónu pleti. Bota, která splyne s vaší pokožkou, vytvoří dlouhou, nepřerušovanou linii, když máte na sobě sukně nebo šortky. Plná barva a přidaná délka od vašich nohou vytvoří iluzi delších nohou.
 3. 3 Slaďte si boty s kalhotami nebo punčochami. Stejnou nepřerušovanou linii můžete vytvořit také koordinací bot při nošení punčocháčů nebo kalhot. Zkuste například nosit černé punčochové zboží s černými podpatky. Tento monochromatický vzhled vytváří čistou linii, když oko cestuje z horní části nohy přímo dolů na podlahu, aniž by se zastavilo.
 4. 4 Vyhněte se kotníkům. Horizontální popruhy způsobí, že se oko diváka brzy zastaví, takže vaše nohy vypadají kratší. Kotníkové pásky mají opačný účinek než vysoké podpatky a střihy ve tvaru písmene V. Pokud milujete kotníkové popruhy, zvažte nošení punčocháčů stejné barvy jako pásek, abyste předešli lámání linie nohou.
 5. 5 Noste dlouhé boty. Kozačky nad kolena vytvářejí čistý, nepřerušovaný vzhled od stehna až k podlaze. Boty na kolena mají podobný, ale méně přehnaný efekt. Kotníkové boty vám naopak uříznou nohu těsně nad chodidlem. Stejně jako kotníkové popruhy způsobují, že vaše nohy vypadají kratší, než jsou.
  • Kotníková bota s výstřihem do V nahoře místo vodorovné čáry je z tohoto pravidla vyňata. Špičatá kotníková bota ve tvaru V může dokonce způsobit, že vaše nohy vypadají delší samy o sobě, protože prodlužují linii vašich nohou směrem dolů.
 6. 6 Jděte na špičatý prst. Špičatý prst prodlouží vaše chodidla (a vaše nohy) dvojnásobně: Za prvé, boty se špičatými prsty mají obvykle alespoň jeden palec nebo dva místa navíc, takže jsou fyzicky delší než boty s kulatou špičkou stejné velikosti. Za druhé, zužující se bod také vytváří iluzi, že vaše chodidla (a následně i nohy) jsou ještě delší. reklama

Metoda 2 ze 4: Hrajte si se svou siluetou

 1. 1 Přizpůsobte si oblečení. Efektivní silueta bude vypadat celkově vyšší a prodlouží vzhled vašich nohou. Šaty, které špatně sedí, mohou zvětšit vaši siluetu, takže budete vypadat kratší. Mezitím bude dobře oblečené oblečení vypadat elegantněji. Pokud nemůžete najít oblečení, které by se perfektně hodilo ze stojanu, přineste své oděvy krejčímu nebo se naučte, jak na tozměnit lemydoma.
 2. 2 Noste jednobarevné oblečení. Zkuste vytvořit oblečení složené převážně nebo zcela z jedné barvy. Když je vaše oblečení jednofarebné, pro někoho může být těžší rozeznat, kde začínají a končí vaše nohy.
  • Zatímco všechny barvy fungují pro jednobarevný vzhled prodlužující nohy, největší efekt budou mít velmi tmavé barvy, jako je černá.
 3. 3 Zakryjte si nohy tmavými barvami. Černá má zeštíhlující účinek, takže vaše nohy vypadají delší. Abyste mohli černou těžit z prodlužování nohou, nemusíte chodit černobíle. K čemu se hodí pár černých punčocháčů nebo úzkých riflí.
 4. 4 Přidejte do svého šatníku svislé pruhy. Svislé detaily přitahují oko nahoru a dolů a vytvářejí iluzi další délky. To je důvod, proč jsou svislé pruhy známé jako „zeštíhlující“ vzor. Využijte toho ve svůj prospěch tím, že budete nosit kalhoty, punčochy a sukně se svislými pruhy.
  • Potrubí, ostré záhyby a svislé řady tlačítek mohou vytvořit stejný efekt.
 5. 5 Vyberte si bundy, které jsou trochu na kratší straně. Oříznutá bunda bude mít při nošení na kratším rámu celkový prodlužující účinek. Rovněž vyváží delší trup, aby nohy vypadaly delší.
  • Zatímco oříznuté bundy způsobí, že se vaše nohy budou zdát delší, držte se dál od triček, které mají dlouhý trup. Crop top dále prodlouží váš kufr.
  • Bundy s pouze mírným zúžením místo úplného oříznutí mohou také dávat iluzi delších nohou.
 6. 6 Noste sukně a šaty správných střihů. Pokud se snažíte vyvážit delší trup, sukně v áčku způsobí, že váš pas bude vypadat výše a vaše nohy budou delší. Pro tento typ postavy jsou dobré i impérijní pasy, které posunem zaostření vytvářejí iluzi zvýšeného pasu. Tento střih také funguje dobře pro ty, kteří mají celkově drobné postavy, protože empírový pas může také prodloužit něčí rám.
 7. 7 Hledat kalhoty s vysokým pasem a sukně. Oko přirozeně předpokládá, že vaše noha začíná tam, kde začíná váš pas. Když budete mít spodní část s vysokým pasem, vaše nohy budou začínat výše na trupu. V důsledku toho budou vypadat mnohem déle, než ve skutečnosti jsou.
 8. 8 Zastrč si tričko. Stejně jako vysoký pas způsobuje, že se vám nohy zdají delší a trup kratší, dlouhá košile udělá pravý opak. Aby vaše volná blůza nevypadala kratší, nezapomeňte si ji zastrčit. Spárujte zapnutou košili se spodním dílem s vysokým pasem, abyste prodloužili nohu.
 9. 9 Vyhněte se nízkým džínám nebo kalhotám. Jak asi tušíte, kalhoty s nízkým střihem mají opačný účinek než kalhoty s vysokým pasem: Vaše nohy vypadají kratší. Pokud se snažíte, aby vaše nohy vypadaly delší, měli byste se zbavit kyčlí. Pokud se vám nelíbí vzhled s vysokým pasem, nechoďte do opačného extrému. Místo toho jednoduše noste kalhoty, které spočívají ve vašem přirozeném pasu. reklama

Metoda 3 ze 4: Mind your Hemlines

 1. 1 Udržujte své lemy vysoko. Jednoduchý způsob, jak prodloužit nohy, je předvést je. Noste často šortky a krátké sukně. Čím kratší střih, tím déle budou vaše nohy vypadat.
 2. 2 Noste sukně s asymetrickými lemy. Rovné, vodorovné lemové linie přerušují oko při cestě po noze. Maximalizujte délku, kterou můžete získat nošením sukně, výběrem asymetrického spodního lemu. Asymetrický spodní lem zjemní přestávku a umožní vašemu oku hladce sledovat vaše nohy.
 3. 3 Vyhněte se sukním, které vám padají do lýtka. Protože telata jsou velké svaly, bývají nejsilnější částí nohou člověka. Když sukně končí u lýtka, může i ten nejvyšší člověk vypadat zavalitě. Místo toho se držte sukní, které padají buď blíže ke kotníkům, nebo ke kolenům nebo výše.
 4. 4 Zvažte kalhoty s nízkým lemem a širokými nohavicemi. Široké kalhoty, které jen pasou na horní část chodidla, způsobí, že vaše nohy budou vypadat štíhlejší ve srovnání s tím, že vytvoří tu dlouhou plnou čáru, která prodlouží jejich vzhled. Na druhou stranu kratší kalhoty zkrátí linii stejně krátkou. Stejně tak kalhoty, které se dotýkají země, jsou příliš dlouhé a budete působit kratší. reklama

Metoda 4 ze 4: Konturování nohou

 1. 1 Peelingujte nohy peelingem nebo mytím těla. Stejně jako mnoho lidíkonturujte jejich tváře make -upem, jiní používají konturování, aby jejich nohy vypadaly delší a tvarovější. Než začnete s konturováním, budete k práci potřebovat hladké plátno. Peelingový peeling odstraní odumřelé kožní buňky a zanechá vám hladké, čisté nohy bez vad.
 2. 2 Navlhčete nohy. Naneste na nohy část svého oblíbeného mléka. Se zvlhčenými nohami se bude pracovat mnohem snadněji než se suchými prašnými. Hladký, saténový povrch také lépe zachytí přirozené odlesky a vytvoří vlastní prodlužující efekt.
 3. 3 Na nohy naneste samoopalovací krém. Postupujte podle pokynů na lahvičce zvoleného samoopalovače. Na nohy rozetřete pouze tenkou vrstvu se zaměřením na oblasti poblíž svalů a kloubů. K provedení tohoto kroku použijte rukavici aplikátoru, abyste dosáhli rovnoměrného povrchu a omezili barvení rukou.
  • Pro méně trvalou konturu můžete místo samoopalovače použít bronzer nebo o něco tmavší podkladovou bázi. Když používáte tento typ make -upu, nezapomeňte jej dobře promíchat do pokožky prsty pomocí malých krouživých pohybů.
 4. 4 Pro zvýraznění použijte zvlhčovač 'okamžité záře' nebo třpytivé mléko. Vyberte druhý zvlhčovač obsahující zesvětlující třpyt. Aplikujte jej tam, kde by světlo přirozeně dopadalo na vaše nohy: podél holeně, dolů do středu stehen a kolem lýtkových svalů. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Vždy se podívejte na sebe v outfitu v zrcadle, abyste zjistili, zda vaše nohy vypadají delší a lichotí vaší postavě. Pokud si nejste jisti, požádejte člena rodiny nebo přítele o druhý názor.
 • Při výběru toho, co si oblečete, mějte na paměti celkový tvar vašeho těla. Pokud máte například větší stehna, díky mini sukni budou vypadat silnější, protože vám umístí vodorovnou čáru přímo přes stehna. Tato délka může způsobit, že vaše nohy budou vypadat delší než delší. Pracujte spíše s kousky, které lichotí vaší celkové postavě, než jen vaší výšce.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Semifinále Davis Cup World Group má za sebou senzační začátek.Novak Djokovic a Roger Federer dnes odehrají zápasy druhého kola.

Mapy jsou po tisíciletí součástí lidské kultury. Ať už jde o zobrazení detailů terénu v rámci přípravy na invazi, vykreslování obchodních cest přes oceány, nebo dokonce o to, jak se dostat z jedné stanice na druhou, mapy lze použít pro mnoho ...

Popadnutí kola je skvělý způsob, jak zapůsobit na přátele nebo vypadat skvěle na kole nebo na motorce. Ačkoli je to jeden z nejjednodušších triků, jak se ho naučit, pokud nemáte správnou rovnováhu, může být obtížné ho zvládnout. Zrychlením ...Bude zajímavé sledovat, kam až tento australský pár dosáhne na Australian Open 2020.