Jak nechat své nohy vypadat déle

Mnoho lidí si přeje mít delší nohy. I když nemůžete změnit svou genetiku, existuje několik triků, které můžete použít k vytvoření iluze dlouhých, štíhlých a sexy nohou. Nošení kalhot ve správných barvách může prodloužit vzhled vašich nohou, zatímco inteligentní výběr lemů, pasů a obuvi může také hodně přispět k vytvoření vzhledu, který jste vždy chtěli.

jak cvičit tenis sám

Metoda 1 ze 4: Nalezení správných bot

 1. Obrázek s názvem Procházka na vysokých podpatcích, krok 11

  1 Přidejte do svého šatníku další vysoké podpatky a platformy. Nejviditelnějším způsobem, jak prodloužit nohy, je obout boty, které vaší výšce přidají centimetry. Vysoké podpatky také donutí vaše nohy se prodloužit, díky čemuž budou vaše lýtka vypadat delší a tvarovější.
  • Vyvarujte se nošení podpatků také často. Časem vám vysoké podpatky mohou poškodit klouby a způsobit chronické bolesti zad.


 2. Obrázek s názvem Aby vaše nohy vypadaly menší Krok 6

  2 Noste boty, které se blíží vašemu tónu pleti. Bota, která splyne s vaší pokožkou, vytvoří dlouhou, nepřerušovanou linii, když máte na sobě sukně nebo šortky. Plná barva a přidaná délka od vašich nohou vytvoří iluzi delších nohou.
 3. Obrázek s názvem Noste boty Chelsea Krok 2

  3 Slaďte si boty s kalhotami nebo punčochami. Stejnou nepřerušovanou linii můžete vytvořit také koordinací bot při nošení punčocháčů nebo kalhot. Zkuste například nosit černé punčochové zboží s černými podpatky. Tento monochromatický vzhled vytváří čistou linii, když oko cestuje z horní části nohy přímo dolů na podlahu, aniž by se zastavilo.
 4. Obrázek s názvem Vyberte boty k oblékání s oblečením, krok 13

  4 Vyhněte se kotníkům. Horizontální popruhy způsobí, že se oko diváka brzy zastaví, takže vaše nohy vypadají kratší. Kotníkové pásky mají opačný účinek než vysoké podpatky a střihy ve tvaru písmene V. Pokud milujete kotníkové popruhy, zvažte nošení punčocháčů stejné barvy jako pásek, abyste předešli lámání linie nohou.
 5. Obrázek s názvem Noste kovbojské boty Krok 10

  5 Noste dlouhé boty. Kozačky nad kolena vytvářejí čistý, nepřerušovaný vzhled od stehna až k podlaze. Boty na kolena mají podobný, ale méně přehnaný efekt. Kotníkové boty vám naopak uříznou nohu těsně nad chodidlem. Stejně jako kotníkové popruhy způsobují, že vaše nohy vypadají kratší, než jsou.
  • Kotníková bota s výstřihem do V nahoře místo vodorovné čáry je z tohoto pravidla vyňata. Špičatá kotníková bota ve tvaru V může dokonce způsobit, že vaše nohy vypadají delší samy o sobě, protože prodlužují linii vašich nohou směrem dolů.
 6. Obrázek s názvem Procházka na vysokých podpatcích, krok 8

  6 Jděte na špičatý prst. Špičatý prst prodlouží vaše chodidla (a vaše nohy) dvojnásobně: Za prvé, boty se špičatými prsty mají obvykle alespoň jeden palec nebo dva místa navíc, takže jsou fyzicky delší než boty s kulatou špičkou stejné velikosti. Za druhé, zužující se bod také vytváří iluzi, že vaše chodidla (a následně i nohy) jsou ještě delší. reklama

Metoda 2 ze 4: Hrajte si se svou siluetou

 1. Obrázek s názvem Make Palazzo Pants Step 17

  1 Přizpůsobte si oblečení. Efektivní silueta bude vypadat celkově vyšší a prodlouží vzhled vašich nohou. Šaty, které špatně sedí, mohou zvětšit vaši siluetu, takže budete vypadat kratší. Mezitím bude dobře oblečené oblečení vypadat elegantněji. Pokud nemůžete najít oblečení, které by se perfektně hodilo ze stojanu, přineste své oděvy krejčímu nebo se naučte, jak na to změnit lemy doma.
 2. Obrázek s názvem Noste kotníkové boty Krok 6 Bullet1

  2 Noste jednobarevné oblečení. Zkuste vytvořit oblečení složené převážně nebo zcela z jedné barvy. Když je vaše oblečení jednofarebné, pro někoho může být těžší rozeznat, kde začínají a končí vaše nohy.
  • Zatímco všechny barvy fungují pro jednobarevný vzhled prodlužující nohy, největší efekt budou mít velmi tmavé barvy, jako je černá.
 3. Obrázek s názvem Noste kotníkové boty Krok 11

  3 Zakryjte si nohy tmavými barvami. Černá má zeštíhlující účinek, takže vaše nohy vypadají delší. Abyste mohli černou těžit z prodlužování nohou, nemusíte chodit černobíle. K čemu se hodí pár černých punčocháčů nebo úzkých riflí.
 4. Obrázek s názvem Šaty jako drobná žena Krok 6

  4 Přidejte do svého šatníku svislé pruhy. Svislé detaily přitahují oko nahoru a dolů a vytvářejí iluzi další délky. To je důvod, proč jsou svislé pruhy známé jako „zeštíhlující“ vzor. Využijte toho ve svůj prospěch tím, že budete nosit kalhoty, punčochy a sukně se svislými pruhy.
  • Potrubí, ostré záhyby a svislé řady tlačítek mohou vytvořit stejný efekt.
 5. Obrázek s názvem Noste kotníkové boty Krok 7 Bullet2

  5 Vyberte si bundy, které jsou trochu na kratší straně. Oříznutá bunda bude mít při nošení na kratším rámu celkový prodlužující účinek. Rovněž vyváží delší trup, aby nohy vypadaly delší.
  • Zatímco oříznuté bundy způsobí, že se vaše nohy budou zdát delší, držte se dál od triček, které mají dlouhý trup. Crop top dále prodlouží váš kufr.
  • Bundy s pouze mírným zúžením místo úplného oříznutí mohou také dávat iluzi delších nohou.
 6. Obrázek s názvem Noste kotníkové boty Krok 14

  6 Noste sukně a šaty správných střihů. Pokud se snažíte vyvážit delší trup, sukně v áčku způsobí, že váš pas bude vypadat výše a vaše nohy budou delší. Pro tento typ postavy jsou dobré i impérijní pasy, které posunem zaostření vytvářejí iluzi zvýšeného pasu. Tento střih také funguje dobře pro ty, kteří mají celkově drobné postavy, protože empírový pas může také prodloužit něčí rám.
 7. Obrázek s názvem Šaty jako drobná žena Krok 10

  7 Hledat kalhoty s vysokým pasem a sukně. Oko přirozeně předpokládá, že vaše noha začíná tam, kde začíná váš pas. Když budete mít spodní část s vysokým pasem, vaše nohy budou začínat výše na trupu. V důsledku toho budou vypadat mnohem déle, než ve skutečnosti jsou.
 8. Obrázek s názvem Wear Bootcut Jeans Krok 7

  8 Zastrč si tričko. Stejně jako vysoký pas způsobuje, že se vám nohy zdají delší a trup kratší, dlouhá košile udělá pravý opak. Aby vaše volná blůza nevypadala kratší, nezapomeňte si ji zastrčit. Spárujte zapnutou košili se spodním dílem s vysokým pasem, abyste prodloužili nohu.
 9. Obrázek s názvem Wear Bootcut Jeans Krok 3

  9 Vyhněte se nízkým džínám nebo kalhotám. Jak asi tušíte, kalhoty s nízkým střihem mají opačný účinek než kalhoty s vysokým pasem: Vaše nohy vypadají kratší. Pokud se snažíte, aby vaše nohy vypadaly delší, měli byste se zbavit kyčlí. Pokud se vám nelíbí vzhled s vysokým pasem, nechoďte do opačného extrému. Místo toho jednoduše noste kalhoty, které spočívají ve vašem přirozeném pasu. reklama

Metoda 3 ze 4: Mind your Hemlines

 1. Obrázek s názvem Wear Ankle Boots Final

  1 Udržujte své lemy vysoko. Jednoduchý způsob, jak prodloužit nohy, je předvést je. Noste často šortky a krátké sukně. Čím kratší střih, tím déle budou vaše nohy vypadat.
 2. Obrázek s názvem Šaty jako drobná žena Krok 2

  2 Noste sukně s asymetrickými lemy. Rovné, vodorovné lemové linie přerušují oko při cestě po noze. Maximalizujte délku, kterou můžete získat nošením sukně, výběrem asymetrického spodního lemu. Asymetrický spodní lem zjemní přestávku a umožní vašemu oku hladce sledovat vaše nohy.
 3. Obrázek s názvem Noste kotníkové boty Krok 15

  3 Vyhněte se sukním, které vám padají do lýtka. Protože telata jsou velké svaly, bývají nejsilnější částí nohou člověka. Když sukně končí u lýtka, může i ten nejvyšší člověk vypadat zavalitě. Místo toho se držte sukní, které padají buď blíže ke kotníkům, nebo ke kolenům nebo výše.
 4. Obrázek s názvem Noste šifonové kalhoty Krok 5

  4 Zvažte kalhoty s nízkým lemem a širokými nohavicemi. Široké kalhoty, které jen pasou na horní část chodidla, způsobí, že vaše nohy budou vypadat štíhlejší ve srovnání s tím, že vytvoří tu dlouhou plnou čáru, která prodlouží jejich vzhled. Na druhou stranu kratší kalhoty zkrátí linii stejně krátkou. Stejně tak kalhoty, které se dotýkají země, jsou příliš dlouhé a budete působit kratší. reklama

Metoda 4 ze 4: Konturování nohou

 1. Obrázek s názvem Získejte hladké nohy Krok 2

  1 Peelingujte nohy peelingem nebo mytím těla. Stejně jako mnoho lidí konturujte jejich tváře make -upem , jiní používají konturování, aby jejich nohy vypadaly delší a tvarovější. Než začnete s konturováním, budete k práci potřebovat hladké plátno. Peelingový peeling odstraní odumřelé kožní buňky a zanechá vám hladké, čisté nohy bez vad.
 2. Obrázek s názvem Získejte hladké nohy, krok 6

  2 Navlhčete nohy. Naneste na nohy část svého oblíbeného mléka. Se zvlhčenými nohami se bude pracovat mnohem snadněji než se suchými prašnými. Hladký, saténový povrch také lépe zachytí přirozené odlesky a vytvoří vlastní prodlužující efekt.
 3. Obrázek s názvem Zakrytí strií na nohou Krok 10

  3 Na nohy naneste samoopalovací krém. Postupujte podle pokynů na lahvičce zvoleného samoopalovače. Na nohy rozetřete pouze tenkou vrstvu se zaměřením na oblasti poblíž svalů a kloubů. K provedení tohoto kroku použijte rukavici aplikátoru, abyste dosáhli rovnoměrného povrchu a omezili barvení rukou.
  • Pro méně trvalou konturu můžete místo samoopalovače použít bronzer nebo o něco tmavší podkladovou bázi. Když používáte tento typ make -upu, nezapomeňte jej dobře promíchat do pokožky prsty pomocí malých krouživých pohybů.
 4. Obrázek s názvem Zakrytí strií na nohou Krok 4

  4 Pro zvýraznění použijte zvlhčovač 'okamžité záře' nebo třpytivé mléko. Vyberte druhý zvlhčovač obsahující zesvětlující třpyt. Aplikujte jej tam, kde by světlo přirozeně dopadalo na vaše nohy: podél holeně, dolů do středu stehen a kolem lýtkových svalů. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Vždy se podívejte na sebe v outfitu v zrcadle, abyste zjistili, zda vaše nohy vypadají delší a lichotí vaší postavě. Pokud si nejste jisti, požádejte člena rodiny nebo přítele o druhý názor.
 • Při výběru toho, co si oblečete, mějte na paměti celkový tvar vašeho těla. Pokud máte například větší stehna, díky mini sukni budou vypadat silnější, protože vám umístí vodorovnou čáru přímo přes stehna. Tato délka může způsobit, že vaše nohy budou vypadat delší než delší. Pracujte spíše s kousky, které lichotí vaší celkové postavě, než jen vaší výšce.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak opravit botu. Podrážky jsou často první částí boty, která se opotřebovává. Naštěstí, dokud je zbytek boty v dobrém stavu, oprava podrážky může být snadný způsob, jak udělat boty jako nové. S malým brusným papírem ...

Pocta nejslavnějším matkám tenisu

Basketbal UAB začíná v sobotu 5: 0 a hraje v náročném týmu East Tennessee State. Zde je návod, jak hru sledovat.

Jak někomu říct, že se mýlí. Existuje několik způsobů, jak se někdo může mýlit: může být motivován myslet si něco, co není pravdivé, může mít nepravdivé nebo zastaralé informace, nebo může mít částečně pravdu, ale ne ...

Zde je návod, jak sledovat online předělávku Lady and the Tramp 2019 zdarma online.

Jak hrát operaci. V klasické deskové hře Operace můžete provádět operace u svého pacienta Cavity Sama, který trpí spoustou zvláštních onemocnění. Cílem hry je opravit co nejvíce nemocí, aniž byste se dotkli ...