Jak udělat svůj šatník nový, aniž byste cokoli koupili

Všichni chceme nové oblečení. Všichni chceme být „smetánkou“, pokud jde o módu. Ale většina z nás nemá peníze, které by investovala do pořízení těchto šatů. Pokud se váš šatník otupuje, nebo se jen chcete změnit, následující rada bude skvělá-pro dospívající i dospělé!

Kroky

 1. Obrázek s názvem Udělejte ze svého šatníku nový bez nákupu čehokoli Krok 1

  1 Dejte všechno své oblečení na jedno místo. Všichni si všimneme, že naše skříně jsou dezorganizované. Prvním krokem je, abyste úhledně vytáhli ze skříně všechno své oblečení atd. Poté dejte ty, které nechcete, na hromadu, kde je můžete darovat nebo prodat.
 2. Obrázek s názvem Udělejte ze svého šatníku nový bez nákupu čehokoli Krok 2

  2 Podívejte se na své oblečení! Toto je nejdůležitější krok v tomto procesu. Podívejte se na ně a pomyslete si: „Nosím stále stejný vzor oblečení?“ a: „Vypadají všechny stejně, jen v různých barvách?“ Oblečení, které buď máte duplikát, nebo vás to už nebaví, dejte na hromádku odděleně od vyhození nebo hromádku prodejte/ darujte.
  • Položky v samostatné hromádce lze připravit tak, že uděláte něco tak jednoduchého, jako když pomocí nůžek odstřihnete další korálky, takže nevypadají stejně jako jiné podobné položky. Obrázek s názvem Udělejte ze svého šatníku nový bez nákupu čehokoli Krok 3 3. Obrázek s názvem Udělejte si svůj šatník nový, aniž byste cokoli kupovali Krok 4

  3 Spárujte oblečení, které běžně nosíte. Pokud normálně nosíte zelené tričko s logem a džíny, byl by to pár. Zkuste zjistit, kde jsou vaše slabiny. Možná vždy s černým svetrem nosíte červenou blůzu. Když je všechny spárujete v základních hromadách, přejděte k dalšímu kroku.
 4. Obrázek s názvem Udělejte ze svého šatníku nový bez nákupu čehokoli Krok 5

  4 Zkuste spárovat své oděvy s jinými než obvykle. Vyneste si boty a šperky. Udělejte z outfitu pop s úžasným náhrdelníkem. Nebo na straně líčení noste jinou barvu lesku na rty, oční stíny, rtěnku nebo tvářenku s oblečením, které nemá moc jiskru.
 5. Obrázek s názvem Udělejte ze svého šatníku nový bez nákupu čehokoli Krok 6

  5 Pokud máte kreativní náladu, proveďte jednu z následujících akcí: Můžete dostat barvu na textil a potřísnit různé barvy na vršek, který můžete nosit do obchoďáku. Nebo si pořiďte nažehlovačky a vyžehlete je pro jiný pocit. Možná byste mohli nechat staré a ošklivé šperky znovu vypadat jako nové jejich očištěním- taková jednoduchá věc by je mohla nosit!
 6. Obrázek s názvem Udělejte ze svého šatníku nový, aniž byste cokoli kupovali Krok 7

  6 Podívejte se na vzory online, pokud máte nějaké dovednosti v šití, můžete snadno změnit většinu oblečení. Pokud ne, můžete je vždy vzít k švadleně nebo krejčímu, pokud vám bezplatně udělají změnu, jinak si budete muset koupit jejich služby.
 7. Obrázek s názvem Udělejte ze svého šatníku nový bez nákupu čehokoli Krok 8

  7 Vyčistěte zbytek skříně (Ano, jako když se zbavíte zbytečného odpadu, prachu, atd. ). Bude se vám chtít více dívat na svůj šatník, a nevyhýbat se mu.
 8. Obrázek s názvem Udělejte ze svého šatníku nový bez nákupu čehokoli Krok 9

  8 Vraťte si oblečení, ale nedávejte si džíny za tričko. Určete oblast pro trička a oblast pro blůzy a oblast pro sukně a džíny a oblast pro bundy. Zatímco je odkládáte na určené místo, zkuste je uspořádat podle barev, takže když chcete červený top, můžete najít jedno lickety-split.
 9. Obrázek s názvem Udělejte ze svého šatníku nový bez nákupu čehokoli Krok 10

  9 Následujte tím, že vše ostatní organizovaně vrátíte zpět.


 10. 10 Udělejte krok zpět a užijte si svůj úžasný šatník! Užívat si! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak poznám, že jsem to přehnal s blokováním barev? Sydneyjane16 Jakmile to ucítíte! Nemusíte bojovat se svými instinkty, ale zkuste to někdy zamíchat. Pokud se podíváte na svůj šatník a spousta oblečení vypadá stejně, možná se budete opakovat.
 • Otázka Co když 9/10 mého šatníku je celé černé a červené? Můžete zkusit vyprat některé prádlo z bělidla, nebo třeba zamíchat barevné komba, která nosíte. Můžete také zkontrolovat levné obchody se základním oblečením v různých barvách.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • NEDRŽTE se stejnými novými oblečky. Smíchat to. Nezvykněte si vytahovat žlutou košili s modrými džíny. Časem vás tyto návyky donutí koupit stejné věci v různých barvách.
 • Pokud se chystáte na nákupy, myslete na to, co už máte. Pokud také najdete extrémně roztomilou sukni, o které víte, že ji nikdy nebudete nosit, ale budete milovat, najděte si sukni (nebo cokoli) ve stylu, který je podobný, místo abyste vyhazovali peníze za něco, co si nikdy neobléknete.
 • Pokud máte černé šaty, jste na rok dost připravená. Existuje mnoho věcí, které můžete udělat se stejnými šaty. Přes ni přehoďte sukni a šaty se stanou roztomilou košilí nebo přes šaty nasuňte roztomilou halenku a stane se sukní. A s těmi jedněmi šaty můžete dělat mnohem více věcí.
 • Když se snažíte, aby vaše oblečení mělo více „pizzazů“, buďte jedineční! Zakryjte starou košili lepidlem a posypte nákladem třpytu. Mějte spoustu příliš malých odpališť a jedno obyčejné, které se hodí, rozřízněte malé a přišijte je na obyčejné, čímž vytvoříte jedinečné a úžasné tričko. Být kreativní.
 • Bavte se. Nedělejte to nuceně. Pokud to uděláte, aniž byste se „nutili“, dosáhnete lepších výsledků a budete přemýšlivější a organizovanější.
 • UCHOVÁVEJTE KLOSET ČISTĚ! To je nejdůležitější rada. Nikdy to nenechte být příliš neorganizované, nebo se na to nebudete chtít dívat a trávit čas rozhodováním o tom, co si chcete obléknout.
 • Zkuste to udělat každý rok těsně před jarním příchodem, aby vám utekla nějaká energie z toho, že jste uvízli uvnitř. Také je dobré to udělat uprostřed léta, když je příliš horko na to, abyste byli venku, a nezvyknete si na stejný pár kraťasů s různými tílky.
 • Při nazouvání obuvi se snažte držet boty pohromadě, tenisky pohromadě a žabky dohromady. To pro vás vytváří auru, ze které máte více na výběr a nebudete vyhazovat peníze za nové.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • NEZvykejte si nosit stále stejný NOVÝ outfit! Přepněte to také!
 • Nevyhazujte oblečení v dobrém stavu; přizpůsobit je.
reklama

Populární Problémy

Chris Evert byl nedávno požádán, aby vybral výraznější úspěch mezi tím, že Rafael Nadal překonal historický grandslamový rekord Rogera Federera, a Novak Djokovic, který na e zaznamenal několikanásobné vítězství titulu

Tenisové kurty - Vše, co potřebujete vědět - Rozměry, typy a další.

Rozžhavený Nadal převalcuje Američana Younga

Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic hrají dobře, přestože je jim 30, nevykazují žádné známky zastavení. Nyní se online objevilo video, ve kterém jsou trio stále aktivní v roce 2050 a ptají se na odchod do důchodu.

Šicí stroj Brother LS 2125i je lehký, jednoduchý stroj, který přitahuje milovníky šití všech úrovní znalostí. Navlékání stroje je velmi jednoduchý proces, ale existuje několik kroků, které budete muset dodržet, pokud ...

Trenér Novaka Djokoviče Marian Vajda prozradil, že se `` opravdu trápil``, když jeho svěřenec v neděli ve finále Roland Garros prohrál úvodní dvě sady proti Stefanosu Tsitsipasovi.