Jak se setkat s členy kapely na koncertě

Je úplně normální chtít potkat členy své oblíbené kapely. Koneckonců, když je vidíte ve shodě, jste s nimi doslova ve stejné místnosti. Samozřejmě nemůžete jen tak šťouchnout na pódium a doufat v to nejlepší, ale můžete si zlepšit šance na setkání s kapelou. Aby byl váš zážitek opravdu nezapomenutelný, nezapomeňte na dobrý dojem a dodržujte některá pravidla etikety.Část 1 ze 3: Zlepšení šancí na setkání s kapelou

 1. 1 Přidejte se k fanouškovskému klubu kapely. Mnoho fanklubů se před show nebo po ní tajně setká a pozdraví. To vám může poskytnout více času na rozhovor s nimi. Buďte připraveni platit roční členské příspěvky. Některé kluby omezují počet setkání a pozdravů, které můžete mít každý rok.
 2. 2 Navažte spojení s kapelou online. Sledujte kapelu na sociálních sítích. Zapojte se do chatů nebo „následných“ večírků, které pořádají. Ujistěte se, že chatujete s ověřeným účtem. Na Twitteru a Facebooku mají ověřené účty obvykle bílé zaškrtnutí v modrých kruzích. Dalo by se říci:
  • 'Nemůžu uvěřit, že jsi to kytarové sólo napsal za pouhých 15 minut.' To je úžasný!'
  • 'Byl jsem tak nervózní, když jsem zjistil, že máš rád horolezectví.' Dělám to už několik let. Pokud jste někdy v mém městě, mohu vám ukázat tělocvičny s nejlepšími lezeckými stěnami. “
 3. 3 Požádejte o představení ve vaší síti. Udělejte to, pokud máte to štěstí, že máte přítele nebo příbuzného v hudebním průmyslu. Pravděpodobně budete mít největší štěstí, pokud znáte roadie nebo někoho, kdo pracuje v nahrávacím studiu. Nikdy však není na škodu zeptat se svého přítele, který píše pro hudební časopis, nebo bratrance, který pracuje jako DJ.
 4. 4 Zapojte se do soutěží o průchody do zákulisí. Poslechněte si místní rozhlasové stanice, až budou vstupenky v prodeji. Buďte připraveni odpovědět na vědomostní otázku nebozavolejte přesně ve správný čas. Pokud nemáte čas hodiny procházet rádio, hledejte online. Mnoho stanic vyhlásí tyto soutěže na svých webových stránkách.
 5. 5 Kupte si VIP lístky. Stojí to něco navíc, ale zaručeně se s kapelou krátce setkáte. Nedělejte si naděje. Nebudete se moci potloukat příliš dlouho. Většina relací trvá dostatečně dlouho na to, abyste získali autogram nebo rychlý snímek. ODBORNÁ TIP

  Nicolas Adams

  Profesionální kytarista Nicolas Adams je hudebník 5. generace srbského cikánského původu a hlavní kytarista skupiny Gypsy Tribe. Nicolas se sídlem v oblasti San Francisco Bay se specializuje na rumba flamenco a cikánský jazz a hraje na kytaru, Bouzouki, Balalajka a klavír. Nicolas Adams
  Profesionální kytarista

  Náš odborník souhlasí: Pokud se chcete s kapelou setkat na koncertě, je nejlepší koupit si buď VIP pas, nebo Meet and Greet pass. Někdy je můžete koupit prostřednictvím webové stránky, kde si kupujete lístky, ale někdy to musí být buď prostřednictvím vedení, nebo samotné kapely. Někdy můžete dokonce jen poslat e -mail vedení kapely a pěkně se zeptat a oni vám je dají. 6. 6 Hledejte online podpisy ve svém okolí. Mnoho kapel podepisuje trička, CD, autogramy atd. Na hudebních festivalech jako Coachella nebo Glastonbury. V den podpisu zkontrolujte na webových stránkách kapely nebo stránce sociálních médií konkrétní čas a místo konání festivalu. Dostaňte se tam brzy, protože většina podpisů trvá krátce.
  • Kapely mají také podpisy v hudebních obchodech při spuštění jejich nových alb. Pokud máte ve své komunitě hudební obchod, dávejte si pozor, až víte, že vychází nový singl.
 7. 7 Příjezd na místo konání o několik hodin dříve. Pokud koncert nemá vyhrazená místa k sezení, je to vaše šance dostat se co nejblíže pódiu. Pokud je k dispozici vyhrazené místo k sezení, možná budete stále schopni přistihnout skupinu, která přijede na zvukovou zkoušku. Ujistěte se, že stojíte u zadního vchodu vyhrazeného pro skupinu. Udělejte to s několika přáteli, protože mnoho zadních vchodů je v temných uličkách.
 8. 8 Po show se poflakovat. Zjistěte předem od členů posádky nebo jiných fanoušků, kde bude kapela vystupovat. Nechcete být za místem konání, pokud bude kapela vystupovat bočními dveřmi. Odejděte z koncertu trochu brzy, abyste získali dobré místo. Jen se držte zákonem určených oblastí, abyste se vyhnuli zatčení!
 9. 9 Zúčastněte se koncertu na menším místě. Starší, zavedenější kapely někdy hrají v místních klubech, barech a kasinech. Samozřejmě musíte být dost staří na to, abyste mohli legálně pít alkohol a/nebo hazardovat. Pokud jste pod věkem legálního pití a/nebo hazardu, některé kapely mohou stále hrát na státních a okresních veletrzích. Menší místa jako tato mohou zvýšit vaše šance na setkání s kapelou. reklama

Část 2 ze 3: Udělat dobrý dojem

 1. 1 V pozadí si přečtěte hudební časopisy. Vyhledejte informace o kapele na jejich oficiálních webových stránkách nebo v časopisech (nebo na jejich doprovodných webech) Valící se kámen nebo Pak já . Přečtěte si historii kapely, příběhy za vašimi oblíbenými písničkami a to, co se členům kapely líbí a co ne. Díky tomu budete mít o čem mluvit.
  • Vybírejte své zdroje moudře. Wikipedii může upravovat kdokoli. Blogy třetích stran a stránky fanoušků nejsou vždy spolehlivé. Nechcete se ztrapnit tím, že budete mluvit o pověsti, jako by to byla pravda.
 2. 2 Znovu si poslechněte hudbu kapely. Využijte to jako zážitek. Soustřeďte se na nálady nebo emoce, které každá píseň vyvolává. Poslouchejte zajímavé změny v akordech nebo klíčích. Vyberte si v textech jakékoli chytlavé symboly nebo metafory. Použijte je jako něco, o čem budete mluvit, až se setkáte s kapelou.
 3. 3 Procvičte si, co chcete říct. Nebojte se zapamatovat si skript. Jen si připravte pár šikovných řečí. Ukažte, jak jedna nebo dvě jejich písně ovlivnily váš život. Pokud vás ovlivnili při kariéře v hudbě, zmiňte to. Vyhněte se přehnaným prohlášením, jako je vyznání lásky nebo cokoli jiného, ​​co by ve vás mohlo působit jako šílený fanoušek. Dalo by se říci:
  • 'Opravdu miluji riffy v 'Stairway to Heaven.' To mě inspirovalo začít hrát na kytaru. “
  • 'Poté, co jsem tě viděl profilovat na 'Behind the Music', jsem se rozhodl pokračovat v kariéře v hudební žurnalistice.'
 4. 4 Sledujte, co jíte. Jezte energizující jídla, jako je listová zelenina, ovoce a celozrnné produkty, abyste si prošli vzrušením. Pokud jíte těsně před koncertem, vyhněte se česneku, cibuli nebo jiným jídlům, která vám mohou způsobit plynnatost nebo zápach z úst. Pro jistotu si sbalte pár mincí na žvýkání, než potkáte kapelu.
 5. 5 Zabalte si toaletní potřeby. Pokud nejste ostříleným profesionálem kolem slavných hudebníků, budete nervózní, kvůli čemuž se budete potit. Zabalte si deodorant v cestovní velikosti a naneste jej těsně před plánovaným setkáním s kapelou. Pokud nosíte make -up, naneste si pudr na obličej, abyste upravili lesklá místa. Mějte po ruce houbičku na make -up, která otře všechny oční linky nebo řasenky, které by se mohly rozmazat (pokud ovšem nejde o vzhled, po kterém jdete). reklama

Část 3 ze 3: Po správné etiketě

 1. 1 Jednejte klidně. Nekřičte ani nekřičte. Mluvte s nimi tak, jak mluvíte se svými přáteli. Pokud se příliš vzrušíte, mohou si myslet, že jste jen šílený fanoušek. Slavní lidé jsou stejně lidští jako vy. Většina z nich dává přednost fanouškům, aby se k nim chovali jako ke světským lidem.
 2. 2 Dejte jim prostor. Nepřerušujte je, pokud s někým jedí nebo mluví. Před jakýmkoli fyzickým kontaktem požádejte o svolení. Nečekané objetí by je mohlo vyděsit. Nakonec projevte ostatním fanouškům stejný respekt, jaký byste očekávali, tím, že nebudete kapelu oklamat sami pro sebe.
 3. 3 Před fotografováním požádejte o svolení. To zahrnuje fotografie a video. Poslední věc, kterou chcete, je ztrapnit svého oblíbeného hudebníka tím, že jej nahrajete v choulostivém okamžiku. Pokud jim dáte heads-up, budou mít šanci se narovnat, než pořídíte snímek nebo nahrajete video.
  • Pokud se nechtějí objevit na obrázku, chovejte se ohleduplně. Každý má špatné vlasy nebo den oblečení. Pokud tomu tak je, rozhodněte se pro krátký rozhovor. Tato paměť může být větší než obrázek.
 4. 4 Projevte zájem o jejich práci. Pochlubte se jejich výkonem, pokud s nimi mluvíte po show. Poskytněte pozitivní zpětnou vazbu o minulých představeních, která jste viděli na setkání a pozdravy před show. Pokud je to možné, promluvte si s nimi o jejich práci nebo vedlejších projektech, zvláště pokud píší nebo produkují pro jinou kapelu.
 5. 5 Při pokládání otázek používejte diskrétnost. Zeptejte se na jejich přístup k hudbě, jak se zahřejí nebo co je inspirovalo k tomu, aby začali hrát. I když jste jejich největším fanouškem, vždy se můžete něco nového naučit. Měli byste se však vyvarovat pokládání osobních otázek, zejména ohledně jejich milostného života nebo rodinného života. To jim bude pouze nepříjemné. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mám rakovinu jater a potřebuji transplantaci jater. Jedním z mých posledních přání je pro Band Kansas. Nejprve doufám, že se vám transplantace podaří získat co nejdříve! Pokud jde o setkání s kapelou, navrhl bych kontaktovat kapelu prostřednictvím jejich oficiálních webových stránek a váš případ vyřešit. Můžete se také podívat do místních nebo národních charitativních organizací, které pacientům s rakovinou tato přání splňují.
 • Otázka Dostal jsem standardní vstupenky na koncert s přístupem do VIP prostoru/klubu/salonku. Znamená to, že se s někým potkám nebo dostanu autogramy? Pokud by tomu tak bylo, pravděpodobně by to bylo uvedeno na lístcích. Pokud je to menší místo a méně známá kapela nebo umělec, je to možné.
 • Otázka Co mám dělat, když nemám peníze na VIP vstupenku? Kathryn Griffith Vždy jste mohli počkat venku na kapelu/umělce, se kterým se chcete setkat. Budete se však muset pokusit vyhnout se zabezpečení a zjistit, kde skončí.
 • Otázka Pomohlo by, kdybych sledoval skupinu na Twitteru, Facebooku atd., Abych dostával aktualizace? To by byl skvělý nápad. V dnešní době kapely, celebrity atd. Zveřejňují novinky o tom, kam jdou a co dělají. Pokud víte, kdo je jejich manažer a/nebo k jaké nahrávací společnosti jsou podepsáni, sledujte je také.
 • Otázka Je nejlepší být na schůzce vpředu nebo vzadu? Přední strana je lepší, protože celebrita zatím nikoho nepotkala. Měli by tedy mít větší radost, že vás vidí.
 • Otázka Jak mohu před show vzít dárky své oblíbené kapele? Zkuste dát dárek kapele, která se přednese před nimi (pokud existuje), a zjistěte, zda to pro vás dostanou.
 • Otázka Mohou lidé po show čekat za arénou/pódiem? Normálně mají do této oblasti přístup pouze V.I.Ps a stráže všechny ostatní vyhodí. Je možné, že je dostatečně prosíte, že vás nechají poflakovat. Stalo se to mému příteli.
 • Otázka Jak mohu získat autogram na hudebním festivalu? Některé festivaly, jako například Warped Tour nebo Download Festival, mají bezplatné podpisy nebo příležitosti k setkání a uvítání. Někdy existují také placené VIP možnosti. V každém z nich můžete získat autogram.
 • Otázka Mohu se s kapelou setkat po koncertě, když si koupím V.I.P. prochází? Ano, V.I.P. průkazy zahrnují relaci „setkat a pozdravit“.
 • Otázka Jak mohu zjistit, odkud celebrita po koncertě odejde? U každého východu postavte osobu a každému dodejte vysílačky. Každý, kdo spatří celebritu, může rychle sdělit polohu všem ostatním.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Mary Poppins online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Chcete se dívat na Super Bowl LV na Roku nebo Roku TV? Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete sledovat Chiefs vs Bucs naživo.

Zde je návod, jak sledovat hru Chiefs vs Jaguars 1. týden online bez kabelu v Kansas City, Jacksonville a na dalších trzích.

Pět hráčů s největším počtem titulů ATP ve dvouhře v otevřené éře.