Jak se setkat s dívkami při návštěvě školy pro všechny chlapce

Když většinu svého dne strávíte obklopeni jinými chlapci, setkání s dívkami může být docela výzva. Abyste dosáhli co největšího úspěchu, budete muset přemýšlet mimo krabici a dostat se pryč ze školního areálu. Najděte zábavné místo pro setkání, být společenský a nenechte se odradit. Vaše vytrvalost se vyplatí a brzy potkáte spoustu dívek.Metoda 1 ze 3: Vystupování z kampusu

 1. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  1 Trávit čas na sociálních sítích. Najděte si společenské místo s uvolněnou konverzační atmosférou a připravte se, abyste viděli, kdo přichází a odchází. Kavárny, bazény a zmrzlinárny jsou skvělými místy k posezení. Pokud je dobré počasí, využijte výhod venku; lidé rádi visí na slunných místech.
  • Najděte si kavárnu se sdíleným stolem. Nesedejte si vedle dívky, která vás zajímá. Řekněte: „Ahoj, nevadí ti, že tu sedím?“ Tímto způsobem budete moci zahájit konverzaci.
  • Vyhněte se hlučným místům. Koncerty a nákupní centra jsou zábavné, ale je těžké vést konverzaci o hluku a často vás ruší.


 2. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  2 Navštivte nezávislé kino. Lidé se po show často potloukají ve vstupní hale, takže tam budete mít příležitost komunikovat s dívkami. Budete mít také snadný začátek konverzace - film, který jste oba právě sledovali.
 3. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  3 Vyrazte si do centra pro teenagery. Stále více měst vyvíjí centra jen pro teenagery a mladé dospělé. Jedná se o skvělé zařízení pro setkávání dívek ve vašem věku a také pro zábavu. Udělejte si čas na to, abyste zjistili, zda je ve vašem okolí centrum pro teenagery, a vymyslete nejsnazší způsob, jak se tam dostat.
  • Vezměte s sebou několik přátel. Oceníte společnost a budete mít s kým mluvit, pokud nepotkáte žádné dívky. Nepřiveďte více než dva přátele; velké skupiny jsou zastrašující a ztěžují vám interakci s dívkami.
 4. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  4 Jít na párty. Zjistěte, zda někdo z vašich přátel pořádá večírek, a zeptejte se, zda se můžete zúčastnit. Pokud mají vaši přátelé větší úspěch při setkání s dívkami, můžete to využít ve svůj prospěch tím, že jedna z nich bude vaše parťák .
  • Nezapojujte se do pití nezletilých! Pokud tak učiníte a budete přistiženi, můžete přistoupit k přestupku.
 5. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  5 Dostat práci kde dívky pracují. Zjistěte, kde pracují lidé ve vašem věku, a požádejte o práci tam. Zkuste nabrat zmrzlinu, umýt auta nebo pracovat jako barista. Sociální pracovní prostředí je ideální, protože si můžete popovídat se svými spolupracovníky a najít si přátele.
  • Jako bonus vám práce poskytne peníze navíc, které můžete utratit. Použijte to jako svůj datový fond a nějaké uložte jako úspory.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Účast na mimoškolních akcích

 1. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  1 Navštěvujte školní mixér. Pokud má vaše škola sesterskou školu, je velká šance, že se budete moci účastnit společenských akcí. Ujistěte se, že víte, zda se blíží mixér, a najděte způsob, jak se tam dostat. Využijte tok shromáždění ve svůj prospěch a najděte příležitosti k rozhovoru s dívkami jeden na jednoho nebo v malých skupinách. Můžete to udělat:
  • Výlety do snack baru. Začněte osobní konverzaci s dívkou vtipem nebo komentářem k jídlu.
  • Věnujte pozornost konverzacím v okolí. Pokud uslyšíte skupinu diskutovat o tématu, které vás zajímá, připojte se ke skupině pomocí úvodního článku pro rychlou konverzaci typu: „Slyšel jsem, že jsi řekl, že hraješ tenis? Miluji tenis! ' nebo „To je úžasné! Byl jsem na té hře také. '
  • Usmívající se. Může se to zdát hloupé, ale pokud si všimnete dívky, která se dívá vaším směrem, vyvolání úsměvu jejím směrem vás učiní přístupnějším. Pokud se vám úsměv opětuje, přejděte a promluvte si s ní.
 2. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  2 Připojte se ke spolužákům klubu. Setkání s dívkami s podobnými zájmy jako vy může být snazší tím, že se přidáte do klubu. Ujistěte se, že najdete klub, který vás zajímá; Neměli byste se připojit k nějakému klubu, jen abyste mohli potkat dívky. Tenisové kluby, turistické kluby, taneční kluby a karetní kluby jsou dobrou volbou.
  • Než se připojíte k klubu, zkontrolujte, zda mají nějaké otevřené akce, kterých se můžete zúčastnit. Získáte tak lepší představu o tom, jaké je klubové prostředí a zda tam pravděpodobně potkáte dívky.
 3. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  3 Hrajte soutěžní sport. Ne všechny školy jsou jednoho pohlaví, takže určitě budete soutěžit s některými koedukovanými školami. Když půjdete do kampusu jiné školy, budete mít možnost setkat se s dívkami, které tam chodí. Pokud také hrají sport, který hrajete, už máte něco společného, ​​takže navázání konverzace by mělo být snadné.
  • Pokud vidíte dívku, jak si dobře hraje, složte jí kompliment. Řekněte: „To byl skvělý záběr!“ nebo „Dobře zahrané!“
  reklama

Metoda 3 ze 3: Interakce s dívkami

 1. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  1 Zahajte konverzaci s přátelským pozdravem. Navažte oční kontakt, projděte se a představte se. Udržujte svůj tón lehký a ležérní. Snažte se být co nejpřátelštější a dávejte najevo, že se jen snažíte potkat někoho nového.
  • Například: „Ahoj, jmenuji se Fred. Stále se vidíme v této kavárně. Je toto vaše oblíbené místo k setkávání? “
  • Nenechte se odradit odmítnutím. Někdy teď není vhodná doba na chatování nebo nemá zájem poznávat nové lidi. Ne všechny vaše konverzace projdou úvodem; to je v pořádku!
 2. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  2 Pozorně poslouchejte. Když mluvíte s dívkou, měli byste jí věnovat plnou pozornost. To znamená pozorně poslouchat, co říká, a mít skutečný zájem o to, co vám říká. Můžete použít techniky aktivního poslechu, abyste zlepšili svou schopnost naslouchat jí a opravdu slyšet co říká. Některé z těchto technik zahrnují:
  • Udržování očního kontaktu. Oční kontakt ukazuje, že jí věnujete pozornost. Pokud se díváte na svůj telefon nebo do dálky, vypadáte jako nezaujatí a hrubí.
  • Přikývl a nabídl malé povzbuzení. Řekněte „Mhmm“ nebo „Ach!“ nebo „Fascinující!“
  • Reflektování a parafrázování. Pokuste se vyjádřit to, co řekla, vašimi vlastními slovy pomocí frází jako: „Pokud chápu, co říkáte ...“ nebo „To zní, jako by to pro vás bylo důležité ...“
 3. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  3 Věnujte pozornost řeči těla. Neverbální komunikace je stejně důležitá jako verbální komunikace. Dobrou představu o tom, co k vám někdo cítí, získáte tím, že budete hledat stopy v jeho držení těla a pohybech.
  • Fidgeting může naznačovat úzkost nebo touhu dostat se pryč. Pokud se její oči stále pohybují tam a zpět a její nohy se šourají, pravděpodobně chce odejít. Ukončete konverzaci elegantně slovy: „Každopádně bych měl jít. Rád jsem tě poznal. '
  • Zrudnutí a smích jsou dobrá znamení. Pokud dokážete dívku rozesmát svými vtipy nebo se kolem vás snadno začervenala, mohlo by to znamenat, že se o vás romanticky zajímá.
  • Fyzický kontakt ukazuje zájem. Pokud se vás dotkne na předloktí nebo rameni, může to znamenat, že vás přitahuje.
 4. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  4 Pochválit ji. Kompliment je cesta k získání něčí důvěry a náklonnosti. Nezapomeňte být upřímní a konkrétní.
  • Řekněte například: „Ty šaty opravdu zvýrazní barvu tvých očí! Musíte mít velký smysl pro módu. “
 5. Obrázek s názvem Seznamte se s dívkami, když se chystáte na všechny chlapce

  5 Vyhněte se sběrným linkám. Jsou zábavní, hloupí a jednoduše nefungují. Pokud vyhledáváte vyzvedávací linku na internetu, většina stránek, které se zobrazují, je pro vtipy nebo humor. Sběrací linky nejsou vážné; budete chtít, aby vás dívky braly vážně, pokud si chcete vybudovat vztah. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nenechte se okamžitě romanticky zaplést s dívkami, které potkáte. Kamarádky vás kontaktují s více ženami, a pokud si u skupiny dívek získáte dobrou pověst, mohou vás připravit o úspěch s ostatními.
 • Nemluv o sobě pořád. Klást otázky. Poznejte osobu, se kterou mluvíte. Pokud o sobě příliš mluvíte, bude si myslet, že jste plní sebe sama nebo o ni nemáte zájem.
 • Pokud máte přítelkyni (nebo příbuznou), požádejte ji o radu, jak jednat při setkání s novými dívkami.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud je vám méně než 18 let, vyhněte se seznamkám online. Je mnohem bezpečnější setkat se s dívkami osobně než přes internet!
reklama

Populární Problémy

USC si v sobotu odpočinul od hry Pac-12 na obrovský zápas v Notre Dame. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online bez kabelu.Roger Federer byl v roce 2006 v panovačné formě, ale Tennis Channel tuto sezónu zařadil pouze na 7. nejlepší místo všech dob. Steffi Grafová z roku 1988 se umístila na vrcholu seznamu, jako uznání jejího vítězství ve všech 4 Majors plus olympijské zlato.Pokud je váš šidítko označen jako „pouze chemické čištění“, ale nechcete utrácet peníze za profesionální čistírnu, máte několik možností domácího chemického čištění. Na trhu jsou sady pro domácí chemické čištění, které používají speciálně formulované ...

Klíčová fakta před finále dvouhry mužů ve Wimbledonu 2015.Dnes večer je 'Hollywoodská párty roku'. I když nemáte kabel, stále máte pozvánku. Zlaté glóby můžete sledovat online.Vyvrtnutí je poranění vazů, které obklopují klouby. Vazy jsou tuhé vláknité pásy, které spojují dvě kosti přes klouby. Jsou velmi silné a stabilizují klouby při pohybech a sportovních aktivitách. Existují čtyři vazy ...