Jak se změnit z divošky na dívčí dívku

Přechod z divošky na dívčí dívku není tak těžký, jak se zdá. Budete muset začít věnovat více pozornosti svému vzhledu a chování, stejně jako hygieně, abyste vypadali a působili více žensky. Změna vyžaduje čas, ale hned můžete začít být více dívčí.nejlepší pánská tenisová raketa

Část 1 ze 3: Aktualizace vašeho vzhledu

 1. Obrázek s názvem Noste sukně s vysokým pasem, krok 3

  1 Vyměňte trička za šaty a sukně. Nejjednodušší způsob, jak začít vypadat více dívčí, je nosit šaty nebo sukni. Volná, plynulá silueta vám dodá okamžitě svěží vzhled a budete se cítit pohodlně i stylově. Existuje mnoho různých střihů a tvarů, takže můžete najít styl, který vám nejlépe vyhovuje.
  • Nemusíte nosit šaty nebo sukni každý den, ale alespoň jednou nebo dvakrát týdně vám pomůže vypadat a cítit se žensky.
  • Pokud se obáváte, že někoho obléknete, noste pod šaty nebo sukni legíny nebo krátké spandexové šortky.
  • Pokud je chladné počasí, přikryjte svetr nebo lehký svetr.
  • Posaďte se s koleny k sobě, ať už si překřížíte nohy nebo je budete držet vedle sebe. Je to dámské i skromné.
 2. Obrázek s názvem Změna z divošky na dívčí dívku Krok 3

  2 Aktualizujte barevné schéma svého šatníku. Noste světlejší barvy s pastelovými nebo zářivými odstíny, jako je žlutá, růžová, modrá, červená nebo fialová. Námořnická, hnědá a šedá jsou dobrým neutrálem pro jeden kus oblečení v oblečení, ale použít je jako celkovou barvu oblečení je mužnější než ženská. Černá je dobrá akcentní barva, ale je nejlepší ji spárovat s horkou růžovou nebo jinou jasnou barvou.
  • Nerozbijte banku tím, že se zbavíte všeho, co vlastníte, a koupíte si úplně nový šatník.
  • Projděte si skříň a podívejte se na vrchní a spodní části, které již máte a které lze spárovat dohromady pro dívčí oblečení.
  • Na podzim a zimu noste tmavší materiály a barvy a na jaro a léto světlé prádlo a bavlnu.
  • Začleňte růžovou do svého každodenního stylu. Je to barva, která je tradičně dívčí a dodává ženský nádech. Vyberte si nový růžový top nebo podpatky, které dodají každému outfitu šmrnc.
  • Nemusíte předělat celý svůj šatník a pokoj růžovou barvou. Stačí přidat malé náznaky barvy leskem na rty nebo páskem, abyste mohli začít.
  • Existuje více odstínů než jen horká růžová. Užijte si barvu s doplňky v barvě maliny nebo fialovým pouzdrem na telefon.
 3. Obrázek s názvem Změna z divošky na dívčí dívku Krok 5

  3 Začněte nosit make -up. Začněte jednoduchým líčením: podkladová báze, trocha tvářenky, řasenka a rtěnka nebo lesk. To vše rámuje vaši tvář a dává vám okamžitý ženský vkus. Oční linky a rtěnka vyžadují při aplikaci trochu více jemnosti, ale mohou mít dospělejší efekt.
  • Začněte v malém, pokud se obáváte, že se najednou objeví místa s make -upem.
  • Nedělejte dort na žádné produkty. Pokud budete rozmazávat příliš mnoho očních stínů a lesku na rty, budete bohužel vypadat jako klaun.
  • Voděodolná řasenka a oční linka jsou skvělé možnosti, pokud žonglujete se sportem se společenským životem.
  • Přizpůsobte svůj základ barvě pleti. Vyzkoušejte barvy v obchodě tak, že si některé z nich otřete na krku a zkontrolujete barvu. Netestujte na ruce, protože ruce mají často jiný odstín než váš krk, což vede k tomu, že si koupíte špatnou barvu.
  • Hrajte si s různými barvami pro rty a oči. Některé dny možná budete chtít decentní barvu, která odpovídá vašim vlastnostem, nebo můžete vyrazit s jasnými, odvážnými barvami na večer nebo speciální událost.
 4. Obrázek s názvem Změna z divošky na dívčí dívku Krok 2

  4 Noste přiléhavé kalhoty nebo legíny. Pokud se rozhodnete pro šaty nebo sukni, držte se dál od tepláků a oblečení do tělocvičny. Skinny nebo rozevláté džíny vypadají skvěle u většiny bot a mohou lichotit většině tvarů těla. Legíny jsou skromným řešením i pro krátké sukně a šaty. Nebo můžete nosit legíny samostatně, pokud chcete volitelnější kalhoty.
 5. Obrázek s názvem Store Shoes Step 12

  5 Vyhoďte tenisky. Tenisky by měly být vyhrazeny pouze pro cvičení a sport. Nošení obuvi s mírným podpatkem zvedne nohy a zadní část těla a procvičí lýtka. Budete také vypadat vyšší a zlepšit držení těla. Buďte kreativní při zkoušení různých typů obuvi, jako jsou sandály, boty a další druhy obuvi, které mají skládanou patu nebo podpůrnou podrážku.
  • Začněte na nízkém, palcovém podpatku nebo klínku, abyste si zvykli na ženštější styl obuvi.
  • Vysoké podpatky a jehlové boty si musí zvyknout. Procvičte si je doma, pokud vám není příjemné je nosit celý den.
  • Pokud dáváte přednost botě bez extra výšky, módní byt je skvělý pro každodenní nošení.
 6. Obrázek s názvem Be a Fashionista Krok 9

  6 Noste více šperků ke svým každodenním outfitům. Diamanty jsou nejlepším přítelem dívek, ale stejně tak stříbro, zlato a cokoli jiskrného. Začněte si vybírat náušnice, které se budou hodit k vašemu outfitu dne, přizpůsobte své vrstvené náramky akcentům na kabelce, nebo si dokonce vyměňte pásek hodinek za elegantní bílou kůži nebo metalický povrch a přidejte svému dni trochu blingu.
  • Nemusíte to přehánět se šperky, abyste vypadaly dívčí, někdy je nejlepší jednoduché.
  • Pokud nemáte propíchnuté uši, můžete si i nadále doplňovat náhrdelníky a náramky.
 7. Obrázek s názvem Změna z divošky na dívčí dívku, krok 6

  7 Experimentujte s různými účesy každý den. Ponytaily mohou být funkční, ale omezující. Vyzkoušejte různé účesy, jako jsou copánky, drdoly a kudrlinky. Udělejte si čas na vykartáčování vlasů a možná si je i natočte, než vyjdete ze dveří. Krátké vlasy lze zdůraznit roztomilou čelenkou nebo mašlí. Pokud jste připraveni na zcela nový a aktualizovaný vzhled, ve spolupráci se stylistkou zjistíte, jaký střih vlasů je pro váš obličej nejlepší. reklama

Část 2 ze 3: Chovat se více jako dívčí dívka

 1. Obrázek s názvem Jednejte hloupě se svou přítelkyní Krok 5

  1 Dovolte si být emocionální. Dívčí dívky jsou otevřené svým emocím. Buďte upřímní, když jste šťastní, naštvaní nebo máte nějaké emoce mezi tím. Nebojte se roztrhnout před ostatními a musíte si otřít obličej, aby vám make -up neutekl. Může trvat nějakou dobu, než se necháte ostatními vnímat vaše emoce, ale stačí to vzít jeden den za druhým.
  • Nikdy nenechte své emoce dostat to nejlepší z vás. Stále chcete mít vše pod kontrolou, abyste ve svém hněvu nikoho neurazili nebo nedělali lidem dojem, že jste příliš dramatičtí ohledně těch nejmenších nepříjemností.
 2. Obrázek s názvem Změna z divošky na dívčí krok 4. krok

  2 Noste kabelku nebo spojku se všemi svými denními nezbytnostmi. Kabelka je nejen roztomilým doplňkem vašich outfitů, ale je také funkční. Vždy byste měli mít nějaký záložní make -up, deodorant, malý parfém, notebook nebo plánovač a pero, vlasový doplněk, peněženku a všechny klíče, které potřebujete.
  • Mezi další nezbytnosti kabelky může patřit přenosná šicí souprava a zavírací špendlíky pro nouzové situace v oblasti módy, sluneční brýle, školní knihy nebo jakékoli další položky pro vaši každodenní rutinu.
  • Pokud stále potřebujete použít batoh nebo tote kolem těžkých předmětů, můžete najít tašky v zábavných květinových potiscích nebo barevných kůžích, které vylepší váš vzhled.
  • Začněte s jednou taškou, která odpovídá většině vašich outfitů, a poté začněte sbírat další pro jiné zvláštní příležitosti, školu a noční výlety.
 3. Obrázek s názvem Buďte více jako Francouzka Krok 4

  3 Chraňte se před říháním, plynem nebo se upravujte na veřejnosti. Dáma se musí zdržet zobrazování hrubých tělesných funkcí ostatních lidí. Zkuste si své plynnější chvíle nechat pro sebe a nejlépe v koupelně. Vždy, když potřebujete smrkat, odkašlat si, kýchat nebo kašlat, vždy si zakryjte ústa papírovým kapesníkem nebo kapesníkem.
 4. Obrázek s názvem Buď módní ikonou Krok 4

  4 Zůstaňte úhlední a organizovaní v každé oblasti života. I když organizace není vaší silnou stránkou, mějte pořádek na stole a v kabelce nebo batohu, abyste neztratili přehled o důležitých věcech nebo nezapomněli na schůzky. Být dochvilný je etiketa řízení času, která je nápomocná při procvičování.
  • Použijte štítkovač nebo si pořiďte roztomilé stacionární zařízení, které vám pomůže udržet vaše úkoly a plány organizované a atraktivní.
  • Váš rukopis by měl být úhledný a čitelný, abyste si jej mohli přečíst jak vy, tak ostatní.
  • Své „já“ nemusíte dotýkat srdíčky, ale díky tomu vaše psaní vypadá zábavněji a dívčí.
 5. Obrázek s názvem Be Preppy, Girly, and Feminine Step 6

  5 Vyhněte se špíně a agresivním koníčkům. Hrubé bydlení a špinění nejsou pro dámu vhodné činnosti. Nechcete zničit své pěkné oblečení a vašemu obrazu o tom, že jste dívčí dívka, to nepomůže. Například věci jako zápas, zápas nebo používání elektrického nářadí nejsou tradičně dívčí.
  • Můžete být sportovní i dívčí. Chodit do posilovny cvičit je důležité, stejně jako sport, abyste zůstali zdraví a společenští.
  • Jen vězte, že je čas a místo pro špínu a pot. Po cvičení nebo sportovní akci se znovu vyčistěte a vyjděte na veřejnost.
 6. Obrázek s názvem Buďte atraktivní pro dívky Krok 6

  6 Vyhněte se hrubému jazyku a nadávkám. Být slušný ke svému projevu je neuvěřitelně důležité. Nešperkujte všechny své věty prokletými slovy, protože díky tomu vypadáte a zníte abrazivně.
  • Nenechte se unést ani pomluvami. Může to být obtížné, ale zdržet se špatných rozhovorů o ostatních, zejména za jejich zády.
  • Drby mluví o vás a vašem špatném přístupu více než o lidech, o kterých mluvíte.
 7. Obrázek s názvem Be a Fashionista Krok 16

  7 Bavte se s dívkami víc než s kluky. Začněte trávit více času s dívkami, abyste je mohli sledovat a naučit se být více dívčí. Jděte do nákupního centra nakupovat, udělejte si spolu manikúru a jednoduše strávte čas listováním v časopisech a povídejte si o životě s ostatními dívkami. Být častěji kolem dívek vám pomůže odlišit vás jako dámu, než vypadat jako „jeden z chlapů“.
  • Kluci buďte v klidu. Když začnete vnímat chlapce víc než přátele a možný materiál pro přítele, nenechte toho psycho ven. Stále jsou to také lidé, takže se nenechte nervovat a nervózní jen proto, že je začnete vnímat jinak.
  • Vyvarujte se vyzvedávání špatných návyků od přátel. Můžete to udělat tím, že se budete častěji potloukat kolem dívek, ale dávejte pozor, abyste nesklouzli do žádných starobylých způsobů.
 8. Obrázek s názvem Staňte se silnější ženou Krok 11

  8 Nechte se prozkoumat jako dívčí dívka. Změna toho, jak jednáte a vypadáte, je velká změna a je součástí vaší identity. Být dívčí dívkou nemusí být pro každého a to je naprosto v pořádku. Bavte se experimentováním, ale nenechte se odradit, pokud se přirozeně necítíte dívčí jen proto, že provedete nějaké změny. reklama

Část 3 ze 3: Zlepšení osobní hygieny

 1. Obrázek s názvem Be Preppy, Girly, and Feminine Step 3

  1 Vyhraďte si každé ráno čas na popíchnutí. Před odchodem z domu potřebujete spoustu času na přípravu vlasů, líčení a doplňků. Zjistěte, kolik času potřebujete od začátku do konce, abyste byli připraveni a představitelní pro daný den. Možná se budete muset začít probouzet o něco dříve, abyste se připravili včas.
  • Naplánujte si během týdne čas na holení, péči o nehty nebo jinou hygienickou údržbu, která vyžaduje více času, než dovoluje vaše každodenní rutina.
  • Před odchodem z domu zkontrolujte zrcadlo. Nikdy nevycházejte z domu nepřipraveni nebo napůl oblečeni.
  • Jak si na to zvyknete, s ranní rutinou budete rychlejší, takže si nedělejte starosti, pokud to zpočátku vypadá jako spousta práce.
  • Vyvažte svůj spánek krásy a čas na přípravu. Ujistěte se, že si dostatečně odpočinete, abyste se nemuseli snažit zakrýt tmavé kruhy nebo váčky pod očima make -upem. To může znamenat, že budete muset jít spát dříve nebo konsolidovat dobu přípravy.
 2. Obrázek s názvem2 Zbavte se přebytečných chloupků na těle. Jakmile začnete nosit odhalenější nebo ženský oděv jako sukně nebo módní tílka, začněte se pravidelně holit nebo voskovat. Vlasy na těle nejsou doplňkem, který jako dívčí dívka potřebujete. Holte se každý den během sprchování nebo každých pár dní v závislosti na tom, jak rychle vám rostou vlasy.
  • Investujte do dobrého holicího strojku nebo si jednoduše naskladněte jednorázové a kupte si krém na holení na ochranu pokožky.
  • Ujistěte se, že oholíte všechny části nohou, které ukazují, a podpaží po celý rok. Zahrňte oblast bikin v létě, kdy budete mít plavky.
  • O vlasy na obličeji by se také mělo pečovat. Tvarujte nebo trhejte obočí a vytvarujte je a udělejte to samé pro vlasy na horních rtech.
  • Pokud nemůžete vytrhávat chlupy sami, nechte si to udělat profesionálem nebo investujte do voskování. Výsledky voskování budou trvat déle, ale mohou být dražší.
 3. Obrázek s názvem Be Sexy and Mature (Girls) Step 8

  3 Vyberte si ženskou vůni jako svou charakteristickou vůni. Za prvé, vždy chcete nosit deodorant, abyste nikoho neurazili překvapivým tělesným pachem. Pak si pořiďte parfém nebo tělové mléko, které vám dodá jemnou, dívčí vůni. Vanilka, ovocné směsi a levandule jsou jemné, ale odlišné možnosti.
  • Můžete najít zábavně vonící antiperspirační deodoranty, které vám pomohou kontrolovat nadměrné pocení, které byste mohli mít.
  • Nepřehánějte to přílišným rozprašováním parfému.
  • Jedním ze způsobů, jak aplikovat parfém, je trochu si vklepat zápěstí a pod krk.
  • Nebo místo toho nastříkejte do vzduchu oblak parfému před sebou a projděte jím pro mírné zamlžování.
 4. Obrázek s názvem4 Vyčistěte si nehty a udržujte je neposkvrněné. Může se to zdát jako malý detail, ale věnovat pozornost detailům je důležité pro udržení obrazu dívčí dívky. Zkontrolujte si pod nehty špínu a špínu a umyjte si je pod mýdlem a vodou. Používejte pilník na nehty každých pár dní, aby vaše nehty byly tvarované a hladké.
  • Když zatlačíte kůžičku, vaše nehty budou vypadat déle.
  • I když se vám nelíbí barevný lak na nehty, čistý lak nebo nahá barva vám mohou vyčistit ruce.
  • Jednou za čas je zábavné udělat si profesionální manikúru a pedikúru.
  • Nezapomeňte na prsty na nohou! Když nosíte sandály nebo boty s otevřenou špičkou, chcete se pochlubit pedikúrou.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je v pořádku cítit se napjatý a bát se této změny? Ano, ale ujistěte se, že tuto změnu nevnucujete sami sobě. Být divoškou je skvělé, a pokud to jste vy, pak byste tím měli být.
 • Otázka Co když zkusíte všechny tyto kroky, ale nemůžete si zvyknout být dívčí dívkou až o několik let později? Je to normální? Změna vzhledu a stylu bude nějakou dobu trvat, nedělejte si starosti s tím, jak dlouho to trvá. Mezitím můžete dokonce zjistit, že se vám líbí jiný styl nebo vzhled.
 • Otázka Jak se můžete změnit z divošky na dívčí dívku, pokud máte krátké vlasy a nikdo vás nemá rád? Krátké vlasy mohou být zábavné a dívčí. Noste velké visací náušnice, noste čelenky nebo mašle nebo se bavte dramatickým líčením. Krátké vlasy můžete také upravit pomocí pěny nebo jiných sponek do vlasů a kravat. Nebojte se, pokud vás lidé nemají rádi. Pracujte na tom, abyste byli sami sebou a byli k druhým milí, a začnete si získávat více přátel, než když se pokusíte předstírat, že jste někým, koho budou mít ostatní rádi.
 • Otázka Proč se sukně a šaty cítí jiné a dívčí? Sukně a šaty působí dívčím dojmem, protože moderní společnost je spojuje s ženskostí. Nenechte však společnost omezit váš styl. Pokud nejste dívčí a nemáte rádi sukně, nemusíte je nosit ani být dívčí.
 • Otázka Jak vypadám roztomile, když nosím brýle? Můžete si vybrat módní brýle, které se budou hodit k vašim outfitům. Na výběr je spousta zábavných, stylových rámečků.
 • Otázka Mohu se změnit z divošky na dívčí dívku a přesto být trochu divoška? Stále můžete mít zájmy a koníčky, které nejsou obvykle 'dívčí'. Největší věc je, že zůstanete věrní tomu, kým jste, i když vylepšujete své způsoby a vzhled.
 • Otázka Je v pořádku, když nosím růžové tenisky? Ano, samozřejmě.
 • Otázka Co když nesmíme nosit make-up? K holčičímu líčení nepotřebujete, ale pomáhá. Promluvte si s rodiči o tom, že chcete vypadat jinak, a vysvětlete jim, že chcete začít jen s malým líčením, a to jen pro zábavu. Můžete také mezitím nosit šperky a další doplňky, abyste byly trochu dívčí.
 • Otázka Jak se změním z divošky na dívčí dívku, když mi rodiče nedovolí koupit make -up a jiné dívčí věci? K tomu, abyste byla dívčí dívkou, nepotřebujete make -up a holčičí věci. Stačí se chovat více žensky.
 • Otázka Mohu stále nosit baseballové čepice, pokud chci být dívčí dívka? Tak určitě. Zkuste nosit čepice v „dívčích“ barvách, jako je růžová nebo fialová. Spousta dívčích dívek nosí snapbacky, takže je to vždy dobrá volba.