Jak otevřít bankovní účet na Kajmanských ostrovech

Banky na Kajmanských ostrovech nabízejí řadu účtů, které vyhovují vašim potřebám. Prostřednictvím internetu můžete kontaktovat kajmanskou banku a domluvit si důvěrnou konzultaci k projednání svých potřeb, ať už byste chtěli offshore bankovní účet, účet investičního fondu nebo vysoce prestižní soukromý bankovní účet, Cayman banking vám může poskytnout účet, který se ideálně hodí pro váš obchodní a soukromé potřeby.Část 1 ze 2: Pochopte obecné informace a požadavky

 1. 1 Pochopte daňové zákony ve vaší zemi. Znát sankce a vězení za vyhýbání se místním daňovým povinnostem pomocí offshore bankovnictví. Pokud jste zdaněni z celosvětového příjmu, je nezákonné neoznámit výnosy získané na offshore bankovním/investičním účtu, přestože z této země nemusí být žádná přidaná daň.
  • Pokud je vaším záměrem při zřizování offshore účtu na Kajmanských ostrovech obejít daňové zákony, nemůžete tak učinit zákonně. Pokud jste přistiženi při obcházení daňových zákonů uložením peněz na offshore účet, můžete čelit řadě občanských a trestních sankcí, včetně propadnutí peněz a možného vězení.
 2. 2 Pochopte rozdíly mezi offshore účtem a investičním účtem. Mít bankovní účet a investiční účet jsou dvě různé věci, z nichž každá má odlišné daňové důsledky.
  • Offshore bankovní účty jsou spravovány bankami a nabízejí tradiční služby spojené s držením bankovního účtu: utrácení, přijímání a převod finančních prostředků spolu se získáváním některých forem úroků. Pokud chcete jen držet peníze na offshore účtu, bankovní účet je pravděpodobně vaše cesta.
  • Offshore investiční účty jsou spravovány investory a mohou obsahovat peníze v různých měnách, stejně jako akcie, dluhopisy a podílové fondy. Poskytují větší flexibilitu než bankovní účty, ale mohou být spojeny s vyššími poplatky. Pokud chcete kromě hotovosti v zahraničí držet i majetek, může být vaší nejlepší sázkou investiční účet.
 3. 3 Uvědomte si, že k otevření účtu nemusíte jezdit na Kajmanské ostrovy. Účty lze otevřít poštou, což vylučuje nutnost navštívit Kajman za účelem otevření účtu. Navíc řada služeb, jako je internetové bankovnictví, uchovávání pošty,kreditní kartya na těchto účtech lze nastavit investiční možnosti.
 4. 4 Najděte si banku na Kajmanských ostrovech za konkurenceschopné ceny. Můžete použít internet nebo napsat na místní britské velvyslanectví seznam bank Kajmanských ostrovů. Pokud chcete vložit více než 300 000 USD nebo „Kajmanský bankovní účet“, „Kajmanské bankovnictví“, „Kajmanské banky“ pro banky na Kajmanských ostrovech, které pro otevření účtů přijímají méně, použijte hledané výrazy jako „soukromý bankovní účet Kajman“. Soukromé banky Kajman jsou více o investicích a správě portfolia než o běžném bankovnictví.
  • Zeptejte se každé banky, se kterou hovoříte, jaké poplatky jsou spojeny se zřízením bankovního účtu. Použijte tyto poplatky k nákupu za konkurenceschopné ceny. Tyto poplatky nemusí být zanedbatelné. Zřízení offshore účtu může stát někde v oblasti 500 až 1 000 $.
 5. 5 Zeptejte se bank, zda vyžadují razítko „apostily“. Razítko apostily je speciální druh certifikace, který možná budete muset poskytnout jako součást mezinárodní smlouvy. Pokud jste povinni předložit razítko apostily, budete muset před pokračováním procesu žádosti navštívit svůj vládní úřad a získat státní nebo národní verzi tohoto razítka.
 6. 6 Požádejte o seznam požadavků potřebných k nastavení účtu. Obvykle jsou stanoveny požadavky, které mají zabránit praní peněz, podvodům nebo jiným legálním či jiným nezákonným aktivitám spojeným s mezinárodním převodem peněz. Tyto požadavky mohou zahrnovat:
  • Účetní závěrka vaší současné banky jako důkaz uspokojivého vztahu.
  • Mzdový skluz ze současného zaměstnání.
  • Doklad totožnosti.
  • Kopie vašehocestovní pas. (Může se lišit od dokladu totožnosti.)
  • Doklad o pobytu.
  • Popis očekávaného použití peněz.
 7. 7 Všimněte si toho, že některé, ne všechny, offshore bankovní účty mohou vyžadovat mnohem méně důkazů a mnohem méně informací. Banky, které nekladou otázky nebo vyžadují mnoho dokumentů, existují z nějakého důvodu: mnoho lidí se rozhodlo je důsledně používat. Pokud je vaším záměrem při zřizování bankovního účtu na Kajmanských ostrovech zůstat čistý a zákonný, můžete ve svém zájmu najít vyhýbání se těmto institucím ....
 8. 8 Připravte se na další požadavky stanovené bankovními institucemi, které fungují jako bezpečnostní opatření. Kvůli zvýšené publicitě a kontrole v průběhu let začínají offshore banky klást více otázek a vidět více důkazů. U následujících mimořádných událostí buďte připraveni poskytnout další informace:
  • Možná budete muset poskytnout kupní smlouvy, pokud peníze, které ukládáte, pocházejí z realitní transakce nebo významného obchodního podniku.
  • Pokud peníze, které ukládáte, pocházejí z pojistné smlouvy, možná budete muset poskytnout dopis od své pojišťovny.
  • Mnoho z vás musí poskytnout dopis od exekutora pozůstalosti, pokud peníze, které ukládáte, pocházejí z dědictví.
  reklama

Část 2 ze 2: Použijte svůj offshore bankovní účet

 1. 1 Pokud je to možné, vyberte si měnu, ve které chcete mít peníze uloženy. Jednou z výhod offshore bankovního účtu je možnost vybrat si, v jaké měně jsou vaše peníze drženy. To má však své hlavní výhody a nevýhody.
  • Výhodou držení vašich peněz v cizí měně je schopnost zajistit se proti znehodnocení nebo nestabilní měně. Pokud je vaše měna nestabilní a/nebo trvale ztrácí hodnotu, může být tato výhoda významnou výhodou.
  • Nevýhodou držení vašich peněz v cizí měně je, že se na vás mohou vztahovat zahraniční daňové zákony a za směnu měn se vám budou účtovat poplatky.
 2. 2 Zjistěte, jak vložit finanční prostředky na váš účet. Většina moderních offshore bankovních účtů provádí převody elektronickým bankovním převodem. Mnoho offshore bank nepřijímá zahraniční šeky a nošení peněz kolem může být nepraktické a/nebo nebezpečné.
  • Nakupujte za konkurenceschopné ceny, protože banky obvykle účtují poplatek za bankovní převod, když vložíte peníze. Pokud najdete banku, která neúčtuje poplatky za bankovní převod, můžete zvážit bankovnictví u této instituce.
 3. 3 Zjistěte, jak vybrat prostředky z účtu. Ačkoli většina bank vydá debetní kartu spojenou s vaším účtem, za výběr prostředků z vašeho bankovního účtu možná budete muset zaplatit poplatky.
  • Offshore banky obecně nevydávají šeky pro účely výběru z důvodu ochrany osobních údajů. Kromě toho šeky čerpané ze zahraničních účtů jiné bankovní instituce často neakceptují.
  • Z tohoto důvodu zvažte držení peněz na dvou účtech: jeden offshore účet a jeden domácí účet. Budete moci převést prostředky z offshore účtu na domácí účet, kde nebudete muset řešit neznámé potíže.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu mít šperky na svém účtu? Chcete -li tam položky uložit, požádejte banku o skříňku, kterou si můžete každoročně zdarma pronajmout, nebo o poplatek podle bankovních pravidel.
 • Otázka Jak získám spořicí účet, který platí dobrý úrok? Zjistil jsem, že Družstevní záložny mívají lepší úrokové sazby pro spořicí účty.
 • Otázka Jak otevřu běžný účet na Kajmanských ostrovech společnosti Kajmanské společnosti? Budete potřebovat následující: Úplné začlenění papírování; bankovní reference od aktuální banky; dopis s přehledem podnikání a důvodem potřeby účtu; Stanovy a společenská smlouva, ověřené notářem; rejstřík členů, funkcionářů a ředitelů, ověřený sídlem nebo notářem; zápis z prvního zasedání ředitelů, rovněž ověřený sídlem; a totožnost každého konečného skutečného vlastníka, ředitele a signatáře (toto musí být doloženo ověřenou kopií jejich pasů a dokladem o adrese bydliště).
 • Otázka Mohu mít seznam offshore bank, které nevyžadují příliš mnoho informací a které mají nízký poplatek za otevření účtu nebo žádný? Použijte Grand Exchange, nezapomeňte být ve světě pouze pro členy.
 • Otázka Jaké jsou typické úrokové sazby pro spořicí účty na Kajmanských ostrovech? Úrokové sazby se mohou denně lišit, přestože plány lze získat od mnoha velkých bank. Minimální úroková sazba by však měla být asi 0,010.
Nezodpovězené otázky
 • Mohu si z Libanonu otevřít osobní bankovní účet na Kajmanských ostrovech, abych z něj mohl vybrat a vrátit se na účet brokera v USA?
 • Může kanadská společnost otevřít bankovní účet na Kajmanských ostrovech?
 • Jak si otevřu zámořský americký účet z Číny?
 • Nejlepší banka na Kajmanských ostrovech pro uložení finančních prostředků bez příliš mnoha otázek?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Chcete -li najít banku na Kajmanských ostrovech, použijte internet nebo můžete napsat na místní britské velvyslanectví seznam kajmanských bank.
 • Zajistěte, aby vámi zvolená banka měla možnosti internetového bankovnictví.
 • Účetní mohou být jmenováni mluvící anglicky, francouzsky, španělsky, německy, italsky, rusky a arabsky a službu lze přizpůsobit vašim potřebám

reklama

Varování

 • Očekávejte, že budete dotázáni, odkud pochází vaše peníze.
reklama

Populární Problémy

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tom, jak streamovat Wreck-It Ralph, jaké herce vyjádřily jaké postavy a další, s naším průvodcem prohlížením rodiny.

Vše, co potřebujete vědět o Mexican Open začínajícím tento týden v Acapulcu, kde je Rafael Nadal nejlepším semenem.Dnes v noci je odvysílána epizoda 8 v sezóně 17 pro „Keeping Up With the Kardashians“. Získejte informace o epizodě KUWTK a o tom, jak ji sledovat online, prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

V zápase mezi bývalými světovými jedničkami a držiteli několika Slamů se může stát, že v zásadních okamžicích bude nervózní.

X-One Biphase je prémiový vícevláknový tenisový výplet, který kombinuje to nejlepší z technologií společnosti Tecnifibre, aby poskytoval sílu, pohodlí a pocit jako ve střevech.Pokud hledáte odlehlé místo pro hraní, odpočinek nebo posezení s přáteli, soukromá skrýš může být přesně to, co potřebujete. Když stavíte úkryt, můžete nechat svou představivost převzít kontrolu. Jakmile to nastavíte, pojmenujte a ...