Jak objednat UFC 241 na ESPN Plus

Objednejte si UFC 241 na ESPN Plus

Getty

UFC 241 si můžete objednat na ESPN+ právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.


UFC 241, jehož hlavní odveta je v těžké váze, má řadu dalších vzrušujících zápasů, které stojí za to sledovat.

Pokud si chcete objednat UFC 241, můžete si jej zakoupit výhradně prostřednictvím ESPN+ přímo zde . Existuje několik různých cenových možností, takže zde je přehled o tom, jak objednat UFC 241 PPV, který je nyní v prodeji:


Jak objednat UFC 241 PPV

K nákupu UFC 241 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 241 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.

Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat předčasné přípravné zápasy UFC 241 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).

Pokud již máte ESPN+ : Samotný UFC 241 si můžete koupit přímo zde za 59,99 $ .

Pokud ještě nejste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, může cena uvádět 79,98 $ (odrážející balíček pro nové předplatitele), ale po výběru možnosti Koupit se ke svému účtu přihlásíte a cena se poté změní na 59,99 $.


Kde sledovat UFC 241

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat hlavní kartu UFC 241.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 241

Největší souboj noci představuje těžký zápas mezi bývalým šampionem Stipe Miocicem a současným šampionem Danielem Cormierem. Cormier vzal pás Miocicovi při jejich prvním setkání začarovaným knockoutem - čímž skončil Miocicův běh čtyř po sobě jdoucích obhajob titulu. Cormier je jedním z nejuznávanějších bojových umělců na planetě a je jedním z největších velikánů tohoto sportu, ale proti Miocicovi je jen stěží oblíbeným favoritem.

Miocic, jeden z největších šampiónů těžké váhy, se vrací za Cormier s pomstou - a má na to velikost a dovednosti. Miocic, mohutný boxer s pevnými zápasnickými kotletami, má prvotřídní sílu a technické zázemí, aby diktoval, kam boj vede, a zároveň měl ruce k tomu, aby ho každou chvíli ukončil. Zatímco Cormier v posledním zápase chytil Miocica na nohy - Miocicovu preferovanou bojovou arénu - nemůže očekávat stejný výsledek v zápase.

Cormierova nejpravděpodobnější cesta k vítězství spočívá v jeho zápase, čehož v prvním zápase moc nedokázal využít. Cormier má olympijské wrestlingové zázemí a navzdory velké nevýhodě ve velikosti to potřebuje využít ke své technické wrestlingové výhodě proti mnohem většímu a silnějšímu Miocicovi. Až do vyřazení vypadal Cormier z větší části přemožený, protože ho Miocic držel před klecí brzy a obecně byl schopen diktovat, kam boj vedl. Pokud se to stane tentokrát, další vyřazení Cormieru je vysoce nepravděpodobné.

Na kartě je také uveden návrat superhvězdy UFC Nate Diaze, který se utká s bývalým šampionem Anthonym Pettisem. Diaz byl dlouho součástí UFC, ale nikdy nedosáhl hlavního proudu slávy až do své dvoubojové války s Conorem McGregorem. Pravděpodobně dva z nejlepších bojů v historii propagace, Diaz od té doby nebojoval a jeho očekávaný návrat do oktagonu je téměř tři roky ode dne jeho posledního boje.

bavlněná tenisová sukně

Diaz je jedním z nejzajímavějších bojovníků propagace, a přestože nevlastní hvězdný rekord, zvítězil nad některými z největších jmen tohoto sportu a je známý svou tendencí nikdy z boje neustoupit. Schopen postavit se svému soupeři na zem nebo na zem, přinejmenším očekávat a vzrušující a akční souboj v hlavní události.


Populární Problémy

Dnes v noci pokračuje sezóna 4 „The Bold Type“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Jak léčit separační úzkost u koček. Kočky si získaly pověst nezávislosti, téměř do té míry, že se málo zajímají o lidskou interakci. Kočky jsou však ve skutečnosti společenská stvoření, která si rádi vytvářejí blízká pouta ...

Být respektován je jedna věc, ale vzbuzovat respekt je věc druhá. Zdá se, že někteří lidé vzbuzují respekt od chvíle, kdy procházejí pokojem. Výzkum ukazuje, že někdy neposuzujeme vůdce podle toho, jak vystupují, ale podle toho, jak ...

Týden rivality je v sobotu hlavní hvězdou Iron Bowl mezi Alabamou a Auburnem. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

45. sezóna seriálu „Saturday Night Live“ má premiéru o něco dříve. Získejte přehled o plánu a o tom, jak sledovat SNL online prostřednictvím živého přenosu.

Váš průvodce streamováním Cadet Kelly online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.