Jak zabalit boty do kufru

Balení obuvi se může zdát jako potíže, ale nemusí! Maximalizujte prostor ve svém kufru zabalením velkých bot zvlášť. Kromě toho umístěte boty do plastových sáčků, které ochrání vaše oblečení před nečistotami a pachy. Využijte extra prostor uvnitř obuvi k zabalení drobností, jako jsou ponožky, šperky a toaletní potřeby. Šťastnou cestu!

Metoda 1 ze 3: Uspořádání bot

 1. Obrázek s názvem Balení obuvi do kufru Krok 1

  1 Položte si boty na dno kufru. Pokud používáte válečkový kufr, položte podrážky nejtěžších bot naplocho ke stěnám kufru poblíž kol. Vyložte stěny svého válečkového kufru dalšími botami. Dbejte také na to, aby podrážky obuvi byly rovně ke stěnám kufru.
 2. 2 Obalné boty zabalte samostatně. Místo umístění objemných bot vedle sebe je zabalte samostatně, abyste využili místo v kufru. Pokud je musíte umístit vedle sebe, uspořádejte je od paty k patě.
  • Pokud například nemůžete sbalit samostatně, umístěte boty a klínky od paty k patě.


 3. 3 Sbalte byty a žabky jako poslední. Když dokončíte balení, zastrčte byty a žabky do kapes nebo do dalšího prostoru. Po dokončení balení je můžete také položit na oblečení. reklama

Metoda 2 ze 3: Ochrana vašich položek

 1. 1 Zakryjte si boty, abyste chránili své oblečení. K zakrytí obuvi můžete použít plastový sáček na potraviny, uzavíratelný galonový sáček nebo sprchovou čepici. Nebo si boty vložte do sáčku na prach, který přišel, když jste si je koupili. Tímto způsobem můžete chránit své oblečení před nečistotami a pachy.
  • Pokud nemáte tašku, použijte místo toho hedvábný papír nebo saranč.
  • Umístěte objemné boty, jako jsou tenisky a boty, do různých tašek, abyste je mohli zabalit samostatně do kufru.
 2. 2 Umístěte ponožky do bot, aby jim pomohly udržet si formu. Z bot se mohou skrývat příliš vycpané kufry a deformovat jejich tvar. Umístěte srolované ponožky do bot, na plošiny a na jehlové podpatky. Pokud se vaše boty pomačkají, ponožky jim pomohou zachovat si tvar.
 3. 3 Zabalte jemné boty do šátku nebo trička. Udržujte své společenské boty čisté a v bezpečí před poškozením a špínou tím, že je zabalíte do něčeho měkkého. Umístěte boty do tašky. Pak si omotejte kolem bot pyžamo, mikinu nebo šálu, abyste je ochránili. reklama

Metoda 3 ze 3: Maximalizace prostoru ve vašem kufru

 1. Obrázek s názvem Balení obuvi do kufru, krok 7

  1 Zabalte si univerzální boty. Zabalte si boty, které se dají zdvojnásobit jako formální a neformální boty, jako jsou balerínky nebo tenisky. Kromě toho si sbalte jednobarevné boty, jako jsou černé, hnědé nebo bílé boty, protože je lze kombinovat s různými outfity.
 2. Obrázek s názvem Balení obuvi do kufru, krok 8

  2 Pokud cestujete na týden, sbalte si maximálně 3 páry bot. Sbalte si pár neformálních, formálních a sportovních bot. Pokud jedete na víkendový výlet, sbalte si jen potřebné boty.
  • Například si nebalte společenské boty na víkendový výlet.
 3. Obrázek s názvem Balení obuvi do kufru, krok 9

  3 Při cestování noste nejobjemnější obuv. Noste tenisky nebo boty v letadle nebo v autě. Tímto způsobem můžete v kufru ušetřit místo pro další položky.
 4. Obrázek s názvem Balení obuvi do kufru, krok 10

  4 Do bot vložte malé předměty. Chcete -li ušetřit místo, umístěte ponožky a spodní prádlo do bot. Křehké předměty, jako jsou šperky, hodinky a sluneční brýle, můžete také umístit do bot, abyste je chránili.
  • Do obuvi můžete také umístit některé své toaletní potřeby. Nezapomeňte umístit své toaletní potřeby do plastového sáčku, aby byly vaše boty chráněny před únikem a rozlitím.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaké boty si mám sbalit na cesty? Caitlin Jaymes
  Profesionální organizátor Caitlin Jaymes je organizátor šatníku a módní stylista se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Prostřednictvím osobního stylového poradenství vzdělává klienty v tom, jak používat 100% jejich šatníků. Po spolupráci s Caitlin se u jejích klientů zvýší sebevědomí a styl a sníží se stresová rána. Její práce byla uvedena ve společnostech VoyageLA, Liverpool Los Angeles a Brother Snapchat Channel. Caitlin Jaymes Profesionální organizátor Expertní odpověď Záleží na tom, jak dlouhá je vaše cesta, ale ve většině případů se můžete dostat pryč, když si na cestu vezmete 2-3 páry bot, příležitostný pár, formální pár a atletický pár.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Jak hrát rockové nůžky na papír Lizard Spock. Nůžky na papír Rock Lizard Spock je variací nůžek na papír Rock, které si oblíbila televizní show The Big Bang Theory. Https://www.samkass.com/theories/RPSSL.html Hra přidává ...

Shinsplints nebo syndrom mediálního tibiálního stresu se týká bolesti a zánětu způsobeného buď nadměrným používáním nebo opakovaným namáháním svalů, které jsou připevněny k holenní kosti (holenní kosti) vaší dolní končetiny. Http://www.mayoclinic.org/disease-con .. .

Zde je návod, jak streamovat sezónu 5 Blindspot online, premiéra ve čtvrtek 7. května ve 21 hodin. ET/PT na NBC

Kansas a Duke zahajují sezónu masivním zápasem v Champions Classic 2019. Zde je návod, jak sledovat dnešní večer online bez kabelu.

Duchové, zombie, klauni, ach jo! Strašidelné domy jsou zábavnou součástí Halloweenu, dokud vás jedno z monster nevyčlení a nepromění vaši noc v noční můru. Pokud plánujete letos na podzim navštívit strašidelný dům, přežijte zděšení ...