Jak si vybrat dobré místo na první rande

Scéna je známá: pár, který spolu večeří, než vyrazí do kina. I když se jedná o klasický materiál na první rande, možná hledáte něco trochu jiného. Zvažte, co víte o svém datu, a podle toho vyberte místo. Může si užít aktivní rande, kdy hrajete hru nebo sport, dobrodružné rande, kde se můžete znovu cítit jako děti nebo zkusit něco nového, příležitostné rande, jako je večeře a film, nebo intimnější rande jako dezert a měsíční svit procházka. Dokud jste přemýšlivý a osobní, bude výběr místa prvního rande zábava.Metoda 1 z 5: Plánování místa prvního data

 1. 1 Přemýšlejte o tom, co vaše rande chce. To je důležité, bez ohledu na to, zda ho/ji sotva znáte nebo jste nějakou dobu přátelé. Váš partner si rande neužije, pokud to vypadá bezmyšlenkovitě nebo neosobně. Zvažte, zda chce mít aktivní rande nebo raději dělat něco pasivního, například sledovat film.
  • Pokud například vaše rande nemá ráda přírodu, neplánujte si výlet a piknik. Nebo pokud pracuje v kavárně, vyhněte se plánování rande v kavárně. Uvědomte si jeho preference.
  • Zamyslete se nad tím, co už o svém partnerovi víte. Zkuste si vzpomenout, o čem jste spolu mluvili. Co dělá váš partner rád? Co váš partner rád jí? Co váš partner nesnáší?
 2. 2 Sdělte ke svému datu všechny důležité podrobnosti. Pokud plánujete procházku městem, dobře, ale měli byste dát svému rande vědět předem, aby byl připraven. Pokud nechcete prozradit podrobnosti o datu, určitě mu řekněte o čemkoli, co by mohlo ovlivnit rozhodnutí v šatníku a pohodlí.
  • Pokud například chodíte na rande do zoo v zimě, dejte o tom vědět svému partnerovi, aby se mohl teple obléknout.
 3. 3 Zvažte rozdělení plánování. Sdílení plánování prvního rande je zábavný způsob, jak snížit stres z plánování, a zároveň se trochu lépe poznat. Mohli byste se rozhodnout pro první polovinu a váš partner by mohl určit druhou, nebo byste se mohli rozhodnout, kam jít na jídlo a váš partner by mohl naplánovat aktivitu.
  • Pokud první datum proběhne dobře, můžete pokračovat ve sdílení plánování pro další data. Místo rozdělování plánování na jedno datum se střídejte v plánování celých termínů.
  reklama

Metoda 2 z 5: Chystáte se na aktivní první rande

 1. 1 Rozhodněte se, zda chce vaše rande dělat něco aktivního. Můžete se ho buď zeptat přímo, nebo se zeptat přátel vašeho partnera, zda by ho bavila konkrétní aktivita. Pokud vaše rande očekává klasickou večeři a film, možná nebude nadšen myšlenkou hrát tenis nebo si zahrát bowling.
  • Aktivní první rande jsou dobrým způsobem, jak prolomit ledy, pokud svého partnera příliš neznáte.
 2. 2 Buďte konkurenceschopní. Zahrajte si laser-tag, minigolf nebo si zahrajte bowling. Vy a vaše rande můžete být, pokud jde o udržení skóre, tak konkurenceschopní, jak se vám líbí. Tato aktivita s nízkým stresem může být skvělá pro nervozitu při prvním rande, protože budete v neformální atmosféře.
  • Podívejte se, jestli vaše bowlingová dráha nebo společnost s laserovými značkami nabízí nějaké speciální funkce, jako jsou noci za černého světla.
 3. 3 Najděte si park a vydejte se na túru. Pokud jde o pěší turistiku, nezapomeňte určit úroveň znalostí a preference vašeho data. Vyberte si stezku, která vám umožní mluvit a užívat si navzájem společnost, nic příliš namáhavého. Přineste vodu a dejte svému rande vědět, že máte pohodlnou obuv.
  • Zvažte sbalení jídla na výlet. Hledejte pěkná místa, kde se můžete zastavit a najíst nebo počkat, až dojdete na konec stezky. Piknik můžete přizpůsobit tak, aby byl neformální nebo romantický, jak se vám líbí.
  reklama

Metoda 3 z 5: Chystáte se na dobrodružné první rande

 1. 1 Buďte spontánní. První rande si pamatuje, takže výběr místa, které by nečekal, může udělat skvělý první dojem. Mějte na paměti, že s tím musí být vaše datum, protože on/ona možná očekával plánované datum.
  • Takové rande není pro každého. Budete muset vědět, jestli se vašemu datu opravdu líbí prvek překvapení, když nevíte, co bude dál. Pokud neznáte dobře své datum, můžete se zeptat, zda chce být spontánní. Pokud ne, mějte již naplánované datum zálohování.
  • Pokud to vypadá, že si rande neužíváte s něčím, co jste se rozhodli udělat nebo kam jste odešli, zeptejte se, kam by chtěl jít nebo co by raději udělal.
 2. 2 Vyzkoušejte zcela novou kuchyni. První rande může být stresující; poznáváte nového člověka nebo člověka novým způsobem a naopak. Část tohoto tlaku můžete uvolnit společným prožíváním něčeho nového. Zkoušení nové kuchyně může být zábavná a snadná nová zkušenost.
  • Ujistěte se, že vy a vaše datum nejste alergičtí nebo jste proti kuchyni, kterou chcete vyzkoušet.
 3. 3 Zahrajte si na turisty ve vašem městě. Vydejte se na turistickou atrakci, na které jste nikdy nebyli (nebo jste za nějakou dobu nebyli). Zatímco můžete ležérně prozkoumávat mezník, muzeum, park atd., Můžete také hrát turistický aspekt. Pořiďte sýrové fotografie, prohlédněte si mapu a zastavte se v obchodě se suvenýry na cestě ven.
  • Nezapomeňte vzít v úvahu místo a čas vašeho data. Pokud si vyberete nejrušnější den a čas v týdnu, může být těžké mluvit a užívat si.
  reklama

Metoda 4 z 5: Chystáte se na příležitostné první rande

 1. 1 Sejděte se na kávu nebo drink. Pokud si opravdu chcete promluvit a dozvědět se o svém rande, dejte si kávu nebo drink. To má tu výhodu, že je to potenciálně krátké rande, ale pokud vás baví jeho společnost, můžete snadno navrhnout pokračování s jídlem nebo činností.
  • Studie ukázaly, že společné pití kávy může vytvořit důvěryhodný pocit. Není to špatný způsob, jak začít rande.
 2. 2 Jděte na procházku Je to jednoduchý způsob, jak někoho poznat. Při osobní diskusi není žádný tlak. Místo toho se můžete kličkovat po cestě nebo městem, zatímco mluvíte bok po boku.
  • To lze snadno přizpůsobit. Můžete se procházet parkem a sledovat lidi nebo se zastavovat v obchodech při procházce městem.
 3. 3 Sdílejte jídlo. Pokud to chcete udělat ležérně, dejte si brunch nebo oběd. Tímto způsobem je jasný časový závazek, alkoholické nápoje jsou volitelné a můžete jít po svých nebo se po jídle potloukat.
  • Zvažte atmosféru restaurace. Vyvarujte se výběru míst s rychlým občerstvením, ale nevybírejte příliš přepychové, pokud si chcete dát uvolněné jídlo.
 4. 4 Podívejte se společně na film. Kino je klasickým místem prvního rande: stačí málo povídání, můžete se spojit prostřednictvím filmu, který sledujete společně, a film je předzvěstí konverzace. Jen se ujistěte, že na filmu oba souhlasíte.
  • Půjčení filmu by také mohlo být možností a umožnilo by vám mluvit spolu; na první rande se to však může zdát přehnaně troufalé.
  reklama

Metoda 5 z 5: Chystáte se na intimní první rande

 1. 1 Sdílejte jídlo. Vyberte si příjemnou restauraci a jezte večeři nebo si zajděte na drink a dezert. Hledejte místo s dobrým menu, příjemným osvětlením a příjemnou hudbou, která není příliš hlasitá. Na vaše rande zapůsobí vaše ohleduplnost.
  • Vyhněte se objednávání určitých potravin na první rande: jídla, která jsou příliš špinavá nebo obtížně stravitelná, jídla, která vás zplynují, nebo jídla, která ve vás zanechají silný zápach nebo zápach z úst.
 2. 2 Zúčastněte se malého koncertu nebo představení. Pokud chcete mít příležitost mluvit, vyberte si malé místo, kde hudba nebude příliš hlasitá, aby se o ní dalo mluvit. Můžete si také vybrat divadelní představení nebo větší koncert. I když možná nebudete moci mluvit, mohli byste si po skončení show vychutnat nápoje a diskutovat o představení.
  • Vyberte si hudbu nebo představení, která si užijete vy i vaše rande. Koncertní představení nebo divadelní představení může vašemu datu propůjčit sofistikovanost a intimitu.
 3. 3 Prozkoumejte muzejní expozici nebo uměleckou galerii. Dávejte pozor na jedinečné exponáty a vyrazte na rande. Pokud dáváte přednost méně strukturovanému datu, jednoduše se projděte muzeem a diskutujte o kouscích u kávy nebo nápojů.
  • I když můžete hledat muzeum, které nikdo z vás předtím nenavštívil, můžete také zajít do muzea nebo galerie, které jeden nebo oba často navštěvují. Pokud tomu tak je, ukažte si navzájem své oblíbené věci.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Zkuste se podělit o drink jakéhokoli druhu. To se ukázalo jako užitečné pro mnoho lidí.
 • Na prvním rande se ujistěte, že vypadáte hezky, abyste udělali dobrý první dojem.
 • Nechoďte na své oblíbené místo na setkání, kde jsou všichni vaši přátelé. Vaši přátelé se mohou připojit a vaše datum se bude cítit vynecháno nebo ignorováno.
 • Nechte si na rande pozvat přítele a přineste si s sebou jednoho svého. To nutí konverzaci a mít s sebou přátele je zábava!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • I když může být lákavé jít na skupinové rande, zvažte, jestli by se to vašemu rande líbilo. Skupinové rande může uvolnit část napětí a tlaku, které s sebou přináší pobyt s osobou, ale také může způsobit, že se vaše rande bude ignorovat. Dávejte pozor, abyste se svým datem navázali osobní spojení.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Nicku Kyrgiose mohla hrozit pokuta za porušení kodexu chování v jeho zápase s Richardem Gasquetem.

Mnoho nevěst se rozhodne dostat do formy pro svůj velký den. Dělají cvičení určená k vytvarování jejich horních těl a spalování tuků. Pokud se chystáte na svůj velký den, vyzkoušejte cvičení svatebního popálení a vytvarujte si tělo. Proveďte rameno. Na...

Celebrity KSI a Logan Paul se v sobotu večer setkají ve vysoce anticiazovaném boxerském zápase. Zde je návod, jak sledovat boj online v USA.Jak přimět každou dívku, aby vás měla ráda. Mnoho mladých lidí si myslí, že konkrétní dívka je velmi roztomilá, ale nemají tušení, jak ji přimět, aby se jim líbila. Samozřejmě, všechny dívky jsou jiné, takže neexistuje žádný zaručený způsob, jak získat ...

Jak vyrobit pupusas. Projížděli jste v poslední době kolem vozíku s jídlem a přemýšleli jste, co je to pupusa? Pupusas jsou kukuřičné tortilly plněné sýrem nebo jinými lahodnými náplněmi a vařené na roštu. Toto salvadorské národní jídlo se nejlépe konzumuje ...