Jak vybrat zámek pomocí čepu Bobby

Nikdo nemá rád, když je někdo zavřený ve svém domě. Zatímco zámečníci často odvádějí dobrou práci, jejich služby mohou být drahé a časově náročné. Pokud hledáte alternativní řešení, můžete se do něj pustit pomocí 2 bobby pinů.

Metoda 1 ze 2: Příprava vaší „soupravy“

 1. Obrázek s názvem 2909782 1_v1@2x

  1 Vytáhněte první bobby pin tak, aby to byl dlouhý, plochý kovový kus. Ohněte kolík tak, abyste měli dlouhý kus kovového drátu. Toto bude vaše volba a vloží se do zámku a slouží k přesunutí kolíků z cesty.
  • Odstraňte gumové knoflíky na koncích, protože budou pouze překážet. Můžete to udělat pomocí zubů nebo dvojice nožů na drát, pokud je máte.


 2. 2 Pomocí zámku ohněte špičku špendlíku do krumpáče. Vložte kolík do zámku zhruba o jeden centimetr. Plochá strana by měla směřovat nahoru. Zatlačte zbytek čepu doleva a konec kolíku mírně ohněte. Stačí se stočit o několik milimetrů.
  • Nakonec zatlačíte kolík zhruba 2 nebo 3 palce doleva, abyste získali pravý ohyb.
 3. 3 Ohněte jeden konec trsátka do držadla. Vezměte jeden konec svého trsátka a polovinu ohněte zpět na sebe a vytvořte malou smyčku. To je jednoduše proto, aby se trsátko snáze drželo a vyvíjelo tlak.
 4. 4 Vytvořte páku ohnutím celého bobbyho kolíku do pravého úhlu. To je nejjednodušší pomocí kleští, ale můžete to udělat s prsty s trochou vytrvalosti. Páka funguje jako klíč- otočení skutečného zámku, jakmile přesunete kolíky (které zajišťují zámek), aby vám při výběru nezabránily. Jednoduše chcete, aby ohnutá polovina kolíku (od gumových konců) byla v pravém úhlu od zbytku dna kolíku.
 5. 5 Vizualizujte vnitřek zámku, abyste pochopili, jak funguje vychystávání. Typický zámek se skládá ze dvou částí: zámku hlaveň a špendlíky. Hlaveň je komora, do které vložíte klíč. Kolíky jsou malé kovové válce, které zapadají do hlavně a drží je na svém místě, dokud je klíč (nebo váš trsátko) netlačí nahoru a z cesty. Čepy jsou rozříznuty na polovinu, a když se značka na půli cesty vyrovná s hlavní, můžete zámek otočit. Vaším úkolem jako sběrače zámků je ručně zatlačit každý z kolíků do správné polohy a pomalu otáčet hlaveň tak, aby nemohly zavolat zpět na místo. Jakmile uvolníte všechny kolíky, hlaveň se volně otočí a dveře se otevřou.
  • Klíč je v zásadě komplexní výběr. Háje jsou vyladěny tak, aby po vložení byly všechny čepy dokonale vyrovnány a můžete otáčet klikou.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Vybírání zámku

 1. 1 Vložte páčku do spodní poloviny zámku. Zahnutý konec zastrčte do spodní části zámku, držte jej co nejníže a přitom dostávejte páku co nejhlouběji do hlavně.
 2. 2 Lehce otočte zámek ve směru, kterým byste jej otevřeli. Použijte páku, jako by to byl klíč, otočte zámek, jako byste se chystali otevřít dveře. Nepohne se příliš daleko, ale tento tlak je důležitý. Během celého procesu musíte držet zámek. Neměl by to však být silný tlak. Chcete jen dost na to, abyste s ním lehce pohnuli, ale neměli byste se vůbec namáhat proti zámku. Pamatujte, že stále potřebujete kolíky uvězněné v sudu dostatečně volné, aby se mohly pohybovat nahoru a dolů.
  • Pokud si nejste jisti, kterým směrem se zámek otáčí, zkuste oba směry. Špatný směr vydává cvakavé zvuky a vy budete cítit, že se mírně brousí.
 3. 3 Vložte trsátko ohnutou stranou nahoru a nahmatejte kolíky. Vyzkoušejte kolíky jejich pohybem nahoru a dolů. Budou v horní polovině klíčové dírky. Zatlačte několik z nich nahoru, cítíte, jak se pohybují a při práci klesají dolů. Budete se muset pohybovat nahoru a dolů, abyste se dostali ke všem, a někteří z nich se ještě nechtějí hýbat, ale je to v pořádku. Prozatím si mentálně spočítejte kolíky a poznamenejte si, které se volně pohybují a které vypadají zaseknuté.
  • Zahnutý konec by měl směřovat nahoru. Na konci budete tlačit nahoru konkrétní kolíky.
  • Pokud se kolíky vůbec nepohybují, pravděpodobně máte na páku příliš velké napětí. Zesvětlete a zkuste to znovu.
 4. 4 Najděte svůj první „zabavený“ nebo obtížně se pohybující, připněte jej a zatlačte nahoru, dokud neklikne. Při testování všech kolíků najděte ten, který se nechce hýbat. Udržujte konzistentní tlak na páku a jemně zatlačte kolík nahoru, dokud neuslyšíte slyšitelné „KLIKNUTÍ“. To znamená, že jste spojili rozdělení ve středu čepu s hlavní a čep bude nyní mimo cestu zámku.
  • Můžete si všimnout, že se páčka otáčí o něco více, jakmile jste dostali kolík na místo. Důvodem je, že má o jeden kolík odporu méně.
 5. 5 Najděte a opakujte na zbytku zabavených kolíků. Jakmile dostanete jeden z kolíků z cesty, dříve volné piny se mohou zmocnit. To je vlastně dobrá věc, protože vás pouze poučí, které piny máte získat jako další. Tento postup opakujte, dokud páka nemůže zcela otočit zámek a dveře se neotevřou:
  • Najděte zabavený kolík, ten, který se nechce tolik hýbat.
  • Na páčku držte konstantní tlak a zámek otáčejte, jako byste jej otevírali.
  • Jemně jej zatlačte nahoru, dokud nezacvakne v zámku.
  • Přejděte na další pin.
 6. 6 Pokud máte potíže, upravte napětí na páce. Toto je nejčastější kámen úrazu nových sběračů zámků, protože jde o pocit stejně jako o cokoli jiného. Pokud na zámek vyvíjíte příliš velké napětí, kolíky budou příliš zabavené, aby se mohly hýbat, a nebudete je moci dostat z cesty. Příliš malý tlak nebo neúmyslné uvolnění tlaku při práci a kolíky sklouznou zpět na místo a budete muset začít znovu. Nejlepší tip je začít s příliš velkým tlakem a při práci jej pomalu povolovat, dokud se kolíky nebudou hýbat. Zabráníte tak ztrátě kolíků a umožníte postupně najít správné napětí. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když nechci vybrat zámek se svými vzácnými bobby piny? Mark Spelman
  Stavební profesionál Mark Spelman je generálním dodavatelem se sídlem v Austinu v Texasu. S více než 30 lety stavebních zkušeností se Mark specializuje na konstrukci interiérů, projektové řízení a odhad projektů. Od roku 1987 je stavebním profesionálem. Mark Spelman Odpověď odborníka na stavebnictví Místo toho můžete použít několik kancelářských sponek.
 • Otázka A co kulatý zámek s dutým klíčem? Mark Spelman
  Stavební profesionál Mark Spelman je generálním dodavatelem se sídlem v Austinu v Texasu. S více než 30 lety stavebních zkušeností se Mark specializuje na konstrukci interiérů, projektové řízení a odhad projektů. Od roku 1987 je stavebním profesionálem. Mark Spelman Odpověď odborníka na stavebnictví Můžete si vzít malý kousek drátu a zasunout jej, dokud nestlačíte tlačítko uvnitř. Poté by se mělo odemknout.
 • Otázka Mohu vybrat zámek kufru stejným způsobem? Ano, musel jsem to udělat, když jsem se vrátil z Utahu. Pravděpodobně to zničí zámek, ale záleží hlavně na tom, jaký zámek máte.
 • Otázka Jak dlouho to bude trvat? Foxygamer233 Může to trvat minutu nebo dvě, pokud jste poprvé, ale jakmile to pochopíte, mělo by to trvat asi 30 sekund.
 • Otázka Může se bobby pin zaseknout v zámku? Pravděpodobně ano. Udělal jsem to pomocí kancelářské sponky a konec se odlomil a zasekl se.
 • Otázka Jak poznám, se kterým zámkem mám co do činění? Někdy na něm bude štítek nebo logo. Pokud tomu tak není, pomůže také barva a velikost zámku.
 • Otázka Musím sundat konec? Pokud se ptáte na pogumované konce, pak ano, konec vašeho výběru bude muset být odstraněn.
 • Otázka Mohu vybrat zámek pouhým jedním čepem bobby? Ano, je to možné v závislosti na typu zámku.
 • Otázka Co se stane je, že páku nemohu vejít do zámku? Můžete zkusit nahradit za páku něco jiného než bobby pin. Cokoli pevného, ​​čím byste mohli zámek otočit, by fungovalo.
 • Otázka Jak poznáte, že je v domě alarm? Zeptejte se majitele domu, na kterém cvičíte. Pokud neplánujete dělat nic nezákonného, ​​pak by neměli mít problém vám to říct.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Odstraňte plastové černé konce na čepech bobby, protože by se mohly zaseknout do zámku.
 • Udělejte si čas při práci. Jít pomalu a stabilně je nejlepší způsob, jak zabránit chybám, kvůli nimž začnete znovu.
 • Kolíky Bobby fungují nejlépe na visacích zámcích a běžných (základních) domácích zámcích.

reklama

Varování

 • Nehrajte si jen tak, abyste zjistili, zda tento trik funguje, protože riskujete vylomení zámku a budete ho muset nechat změnit.
 • Nikdy vybírejte zámky, které nevlastníte, bez svolení vlastníka. Tento článek je určen lidem, kteří se zamkli nebo ztratili klíče. Pokud to však není jediný způsob, jak přežít.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • 2 bobby piny
 • Zámek

Populární Problémy

Jak nasadit atletický pohár. Nosit atletický pohár je důležité, pokud hrajete kontaktní sporty. Klíčem k úspěšnému nošení atletického poháru je najít ten, který je pohodlný a správně sedí. Ať už máte kalíšek dole ...

Jak vyhrát závod v Mario Kart Double Dash. Mario Kart Double Dash je obecně považován za jednu z nejlepších her všech dob vytvořených pro Nintendo GameCube a možná za nejzábavnější hru Mario Kart vůbec. Je to jediná hra, kde dva závodníci ...

Póza Cobra, používaná v józe, je jednoduchý manévr, který vám může pomoci protáhnout břišní svaly a posílit svaly dolní části zad. V menší míře cvičení procvičuje také svaly paží, ramen, zadku a zad ...

Taylor Fritz a Alex de Minaur se v úterý střetli v prvním kole US Open 2021. Fritz by hledal svou první výhru nad De Minaurem, který vyhrál všechna jejich předchozí 4 setkání.

Tequila je destilát z rostliny modré agáve a je národním nápojem Mexika. Tequila se dodává ve třech základních odrůdách (s několika variacemi mezi nimi): Blanco, což znamená „bílé“ a nezralé; reposado, což znamená „odpočatý“ ...

Rasismus je téměř každodenní realitou britského tenisty číslo 5 Jaye Clarka.