„Roger Federer je nadšený, jako když mu bylo 17, může vyhrát na trávě“ - ředitel turnaje Marseille o švýcarských šancích ve Wimbledonu

Roger Federerdobré boty na tenis

Jean-Francois Caujolle, ředitel turnaje akce ATP Tour 250 v Marseille, byl nedávno dotázán, zda má Roger Federer v sobě ještě další wimbledonský titul. Francouz odpověděl kladně a trval na tom, že Švýcar má pro tento sport stejnou vůli, jako když mu bylo pouhých 17 let.

'Proč ne? Je prostě úžasný, “řekl Jean-Francois Caujolle. 'Je nadšený, jako když mu bylo 17 let, takže může vyhrát na trávě, pokud je úplně fit.'

Roger Federer je tak dobrý pro tenis: Jean-Francois Caujolle

Roger Federer se vrátil do soutěžní akce na katarském Open v DauháRoger Federer dosáhl svého očekávaného návratu na turnaji Qatar Total Open v Dauhá, ale ve čtvrtfinálovém zápase proti Nikolozovi Basilashvilimu se nedostal. Federerův odchod v této fázi překvapil ředitele turnaje v Marseille, který poznamenal, že devětatřicetiletý hráč mohl na turnaji na 250 úrovních projít celou cestu.

„Také jsem si myslel, že mohl porazit Nikoloze Basilashviliho v Dauhá a zašel daleko. Je tak dobrý pro tenis, “pokračoval Jean-Francois Caujolle.

Poté, co jeho kampaň na Qatar Open 2021 skončila, Roger Federer přiznal, že ještě není stoprocentně fit. Švýcar dodal, že mu chybí tréninkové zápasy, něco, co by chtěl napravit v průběhu sezóny.

Roger Federer následně odstoupil z turnaje Dubai Duty Free Tennis Championships, turnaje, ve kterém vyhrál rekordních osmkrát. Očekává se, že devětatřicetiletý hráč bude hrát příští sezónu v antukové sezóně, přičemž v plánu má pravděpodobně jednu ze tří akcí Masters 1000.Jean-Francois Caujolle zvažuje kontroverze kolem zástupných znaků, které dostal bratr Stefanos Tsitsipas

Petros a Stefanos Tsitsipas na akci v Rotterdamu

Jean-Francoise Caujolle také zvážila kontroverzní rozhodnutí dát bratru Stefanose Tsitsipase Petros Tsitsipas divokou kartu na akci v Marseille.

Podle Caujolleho byla zástupná karta způsobem, jak turnaj prokázat svou vděčnost Stefanosu Tsitsipasovi, který údajně vzal 50% snížení poplatku za vystoupení na turnaji 2021 Open 13 Provence.'Divoká karta udělená Petrosovi je díky rodině Tsitsipasových, kteří turnaj podporují,' řekl Caujolle. 'Měli byste vědět, že Stefanosův poplatek za vystoupení je dvakrát nižší než ten, který si mohl vzít jinde.'

Populární Problémy

Snoubenec skotského tenisového esa Andy Murray, Kim Sears, odpověděl svým kritikům na její sprosté chvástání inovativním způsobem tričkem s nápisem „Parental Advisory“. Explicitní obsah 'v australském otevřeném finále.

Alex Corretja hovoří o šancích Novaka Djokoviče na US Open 2021. Corretja si myslí, že Srb je favorit, ale mohl by čelit tvrdému odporu Daniila Medveděva a Alexandra Zvereva.

Ohio State a Nebraska zahájily v sobotu fotbalové sezóny 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak naučit ptáka mluvit. Naučit ptáka mluvit může být zábava, i když dokáže říct jen jedno slovo. Vše, co potřebujete, je trochu obětavosti, soustředění a času! Zjistěte více o svém ptákovi. Ne všichni ptáci mohou nebo budou mluvit, takže první věc ...

O první várce semifinalistů se rozhodne ve čtvrtek na finále WTA 2015 v Singapuru, z nichž Sharapova a Halep s největší pravděpodobností postoupí.