Jak naplánovat levnou dětskou oslavu narozenin

Plánování dětské oslavy narozenin může být zábava. Mít v plánu levnou párty je méně příjemné. Většina lidí chce dát svým dětem párty, kterou chtějí, ale realisticky to může nakonec stát majlant. Vědět, jak naplánovat pěknou oslavu narozenin při dodržení rozpočtu, vám může pomoci vytvořit nezapomenutelnou oslavu narozenin, která nezlomí banku.

Část 1 ze 2: Plánování večírku

 1. Obrázek s názvem Naplánujte si levné děti

  1 Vyberte si levné místo konání. Než se rozhodnete pro specifika večírku, například co budete sloužit nebo koho pozvat, budete muset vybrat místo pro večírek. Pokud se držíte rozpočtu, budete chtít najít místo, které je buď zdarma, nebo velmi levné.
  • Pokud pořádáte relativně malou párty, můžete ji uspořádat doma nebo na zahradě. Pokud bude večírek pro váš dům nebo dvůr příliš velký, zkuste si rezervovat místo na piknik ve svém místním parku.


 2. Obrázek s názvem Naplánujte si levné děti

  2 Ozdobte místo konání. Bez ohledu na to, kde se rozhodnete uspořádat večírek, budete chtít vyzdobit místo konání. To pomůže přizpůsobit prostor, ideálně tak, aby byl jedinečný pro zájmy a koníčky vašeho dítěte. Spíše než platit profesionálnímu dekoratérovi můžete najít a vystavit vlastní dekorace za relativně nízkou cenu.
  • Místo ubrusů si můžete koupit levnou roli obyčejného bílého papíru a přes desky stolu přikrýt velké listy. Potom nechte pastelky pro děti kreslit a čmárat na papír. Nebude to stát mnoho a večírku to dodá zábavný prvek kreativity.
  • Balónky jsou poměrně levné, i když je kupujete s heliem z obchodu.
  • Ozdobte stoly malými, levnými večírky. Uprostřed stolu můžete nechat malou misku jednotlivě zabalených cukrovinek, nebo dát hostům malý bušl čerstvě natrhaných jablek.
  • Pokud chce vaše dítě tematickou narozeninovou oslavu, můžete si vše zjednodušit tak, že si koupíte talíře a ubrousky, na kterých bude design daného motivu. Můžete také snížit náklady tím, že si koupíte balónky a ubrousky, které jsou barvou vašeho motivu - například červenou a modrou pro párty Spiderman nebo modrozelenou pro Frozen party.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte si levné děti

  3 Vytvořte si vlastní pozvánky. Další snadný způsob, jak snížit náklady na večírek, je vytvořit si vlastní pozvánky. Můžete použít recyklovaný papír po ruce, nebo pro ještě větší úspory na projekt zkuste rozeslat e-vite na večírek.
  • Na internetu najdete bezplatné šablony a ukázkové pozvánky. Vyhledejte „pozvánky na večírky“ a najděte příklady jednoduchých šablon pozvánek na večírek.
 4. Obrázek s názvem Naplánujte si levné děti

  4 Omezte seznam hostů. Pokud se pokoušíte naplánovat večírek s rozpočtem, realita situace je taková, že možná budete muset pozvat méně lidí. Každé další pozvané dítě bude vyžadovat další jídlo a pití, plus jakoukoli laskavost nebo zásoby pro aktivity, které jste naplánovali. Pokud máte obavy z ublížených pocitů od vrstevníků vašeho dítěte, zvažte pozvání pouze přátel a spolužáků, než abyste nechávali pozvání otevřené pro sourozence nebo jiné externí přátele.
  • U kojenců je nejlepší držet se rodinných příslušníků a/nebo blízkých přátel. Žádný dvouletý si nepamatuje, kolik lidí bylo na večírku, a díky menšímu, intimnějšímu prostředí to bude vypadat spíše jako rodinné setkání.
  • Pokud je dítě ve školce, obecným pravidlem pro počet dalších dětí, které má pozvat, je věk dítěte plus jedno. Pokud jsou například vašemu dítěti tři nebo čtyři roky, pozvěte čtyři nebo pět dalších dětí z předškolního zařízení.
  • U starších dětí jde spíše o to, s kolika spolužáky se vaše dítě ve skutečnosti přátelí a s kolika lidmi se můžete rozumně ubytovat (z hlediska prostoru a nákladů). Pokud však pozvete několik spolužáků, budete se chtít vyhnout rozesílání pozvánek všem kromě jednoho nebo dvou dětí, protože to odcizí nezvané děti a může způsobit napětí.
 5. Obrázek s názvem Naplánujte si levné děti

  5 Zvažte kombinování večírků. Pokud narozeniny vašeho dítěte připadají přibližně ve stejný den jako narozeniny vašich ostatních dětí (nebo narozeniny přítele/spolužáka), zvažte spojení obou stran do jedné větší party. Poté budete moci rozdělit náklady na večírek s druhým rodičem (pokud má přítel narozeniny), nebo alespoň konsolidovat náklady namísto dvou večírků (pro sourozence).
  • Zeptejte se mezi rodiči svých přátel, abyste zjistili, kdy narozeniny jejich dětí padnou. Nápad kombinovat večírky můžete vyvolat ležérně. Řekněte něco jako: „Narozeniny našeho dítěte jsou jen krátce před/po. Měli byste zájem spojit obě strany dohromady a uspořádat jednu velkou párty? ' Jen se ujistěte, že druhý rodič neplánuje nic příliš extravagantního, co by narušilo váš rozpočet.
  reklama

Část 2 ze 2: Nákup spotřebního materiálu za rozpočet

 1. Obrázek s názvem Naplánujte si levné děti

  1 Udělejte si vlastní jídlo. Místo toho, abyste zaplatili za večírek, zkuste si připravit vlastní jídlo (pokud se na výzvu cítíte dobře). Upečení vlastního dortu ušetří spoustu peněz hned po pálce a můžete nabídnout jednoduché občerstvení jako chipsy a dip, preclíky, domácí želé a malé sendviče nebo lahůdkové talíře.
  • Pokud se necítíte na to, abyste všechno jídlo dělali sami, zvažte možnost zeptat se svých blízkých přátel nebo rodinných příslušníků, zda by byli ochotni pomoci s přípravou jídla nebo dvou na večírek. Možná je nejlepší se vyptávat rodičů svých hostů, protože nechcete, aby cítili, že musí něco přinést, aby se mohli zúčastnit.
  • Můžete se také rozhodnout pro něco relativně levného, ​​například listovou pizzu a křídla.
  • Pokud jde o sodu a džus, jděte s neoriginálními nebo generickými nápoji. Děti neochutnají rozdíl mezi značkovou sodovkou a sodovkou mimo značku a docela vám ušetří náklady na dodávky.
  • Pokud máte kuchaře, pracujte s ním, abyste udrželi nízké náklady. Zajistěte, aby nepřinesli více jídla a nápojů, než je nutné, a omezte veškeré zbytečné doplňky, které nebudou mít pro vaše hosty velký význam.
 2. Obrázek s názvem Naplánujte si levné děti

  2 Zajistěte si vlastní zábavu. Místo toho, abyste si na hodinu najali párty baviče, můžete se naučit pár kouzelnických triků nebo tvarů balónků a zajistit si vlastní zábavu. Chcete -li podpořit venkovní výlet (pokud to počasí dovolí), možná byste se chtěli podívat na oslavu narozenin v nedalekém parku nebo uspořádat procházku přírodou poté, co všichni dostali dort. Hledejte parky a procházky přírodou s průvodcem online, abyste našli oblast divočiny poblíž vás.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte si levné děti

  3 Plánujte hry. Můžete uspořádat turnaj v deskových hrách nebo nechat děti hrát tradiční společenské hry, které se snadno organizují za rozpočet. Mezi klasické příklady patří pin-the-tail-on-the-osel a hudební židle. Můžete také uspořádat hod fazolí nebo hru Simon Says.
  • Další levnou a snadnou hrou je stavění překážkové dráhy na dvorku. Můžete použít materiály, které již máte, nebo se rozhodnout pro levné překážky, jako jsou obruče a švihadla. Jen se ujistěte, že vše, co používáte v překážkové dráze, je bezpečné a nezpůsobí žádné potenciální zranění.
  • Můžete také organizovat snadno ovladatelné hry, jako je kickball nebo zachytit vlajku. Tyto hry jsou zábavné a nákup spotřebního materiálu nebude stát prakticky nic.
 4. Obrázek s názvem Naplánujte si levné děti

  4 Používejte projekty pro kutily pro děti. Pokud váš rozpočet nemá mnoho prostoru pro zábavu, zvažte výběr různých DIY projektů nebo řemesel, kterých se děti zúčastní večírku. To je zaměstná a zaměstná a umožní jim to spolupracovat na společném projektu.
  • Jeden zábavný příklad projektu pro kutily zahrnuje použití pastelek nebo nestálých fixů k kreslení na lepenku, aby se vytvořil hrad na hraní nebo domeček pro panenky. Vše, co budete potřebovat, je karton (například z pohyblivých krabic nebo velké chladicí boxy) a kreslicí materiály.
  • Můžete také použít tradičnější projekty, jako je malba prstem. Nebo se podívejte online na levné a snadné projekty dětských řemesel.
  • Podívejte se na kurzy dětských řemesel v místním nebo řetězovém obchodě s řemesly, jako je Michaels. Často mají bezplatné nebo levné kurzy řemesel (přibližně 5 $ na dítě), což by mohl být zábavný narozeninový výlet, pokud je váš večírek dostatečně malý.
 5. Obrázek s názvem Naplánujte si levné děti

  5 Vyberte si levné party laskavosti. Místo kupování drahých party laskavostí naplňte papírový nebo plastový sáček cukrovinkami a nálepkami, které rozdáte jako party laskavosti. Pokud to váš rozpočet dovolí, možná budete chtít získat jednu nebo dvě dražší hračky a uspořádat tombolu, abyste zjistili, které dítě dostane velký dárek.
  • Pokud chcete získat hračky na večírky, porozhlédněte se online a najděte hračky, které si můžete koupit ve velkém. Některé velkoobjemové objednávky hraček, jako jsou plastové figurky, lze v určitých prodejnách koupit za libru.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak to mohu udělat u starších dětí, kolem 10 let? 10letý může vyžadovat hodně, ale existuje mnoho způsobů, jak naplánovat levnou párty. Vše, co musíte udělat, je vytvořit si plán, jak si udělat sám, cokoli dokážete sami. Vytvořte si také rozpočet a toho se držte. Výše uvedený článek má spoustu nápadů k vyzkoušení.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Snažte se být nákladově efektivní, ne levné. S trochou plánování můžete uspořádat kvalitní večírek s omezeným rozpočtem a vaše děti a jejich přátelé se stále mohou skvěle bavit.

reklama

Varování

 • Potravinové alergie mohou být smrtelné. Ujistěte se, že jsou vaše jídla a nápoje bezpečné pro všechny vaše hosty. Případně si dejte pozor, abyste nepozvali děti s takovými alergiemi, pokud si nemůžete dovolit vyhovět všem jejich dietním potřebám, nebo informujte jejich rodiče, aby svému dítěti zajistili speciální jídlo. Pokud máte omezený rozpočet, je to večírek vašeho dítěte a musí být tím, komu uděláte radost.
 • Nedovolte, aby se hry staly nebezpečnými nebo se vám vymkly z rukou.
 • Večírek vložte do malých servírovacích misek a talířů. Tři malé misky bramborových lupínků vypadají bohatěji než jedna velká mísa. Stůl bude vypadat jako hostina se spoustou možností a barev, a přesto jste nepřečerpali ani nepřežili.
reklama

Populární Problémy

Zmrzlina je chutná, ale její příprava může být obtížná. Někteří lidé mají rádi svou zmrzlinu bohatou a hustou, na rozdíl od lehké a vzdušné. Jiní lidé mohou mít potíže se zmrzlinou, která nezhoustne ve víně. Naštěstí s ...

Andy Roddick pořídil v dospívání veselé potoky na blonďaté vlasy Rogera Federera. Federerův blonďatý vzhled nyní stojí proti blonďatému vzhledu Dominica Thiema v zajímavé anketě Tennis Channel.

Chcete si osvojit život bruslařky? Můžeme pomoct! Oblékání jako bruslařky je spíše o pohodlí a stylu než o dodržování přísných pravidel. A mít postoj bruslařky je o získávání nových přátel a dělání toho, co milujete ....

Oba ve znamení silných startů ve hře A-10 se Dayton a George Mason ve středu večer setkají na důležitém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Ukázka z semifinále US Open žen - Serena Williamsová a Victoria Azarenková jsou krůček od finále

Jak někomu říct, že se mýlí. Existuje několik způsobů, jak se někdo může mýlit: může být motivován myslet si něco, co není pravdivé, může mít nepravdivé nebo zastaralé informace, nebo může mít částečně pravdu, ale ne ...