Jak hrát okurku

Pickle je zábavná hra, ve které se 2 hráči snaží označit běžce při sprintu mezi základnami. Pickle může také odkazovat na Pickleball, což je hra, kterou hrají 2 týmy na hřišti se sítí, podobně jako tenis. K hraní kterékoli hry budete potřebovat správné vybavení a několik přátel, se kterými budete hrát!Metoda 1 ze 2: Hraní nálevky na nálev

 1. Obrázek s názvem Play Pickle Krok 1

  1 Postavte dvě základny vzdálené od sebe 6–9,1 m (20–30 stop). Na otevřeném prostranství s dostatkem prostoru postavte základny pro každého vrhače. Můžete použít skutečné baseballové základny, pokud je máte, nebo můžete položit jakýkoli předmět, který neodpluje a je dobře viditelný, jako dopravní kužel nebo malý koš.
 2. Obrázek s názvem Play Pickle Krok 2

  2 Vyberte 2 hráče, kteří budou určenými vrhači na každé základně. 2 hráči budou sloužit jako určení vrhači a zůstanou na své konkrétní základně natrvalo, dokud se nevymění s běžcem. Mohou si navzájem házet míčem dopředu a dozadu, ale nesmí opustit přidělenou základnu, pokud v případě nepřesného hodu nemusí míč zvednout ze země.
  • K hraní okurek můžete použít měkký dodgeball, tenisový míček nebo fotbal.


 3. Obrázek s názvem Play Pickle Step 3

  3 Spusťte hru dvěma hody tam a zpět, zatímco běžci čekají. Zbytek hráčů jsou běžci a zahájí hru tak, že se postaví mezi 2 vrhače. Vrhající hráči zahájí začátek hry provedením 2 cvičných hodů tam a zpět.
  • Pickle je dobrá hra, pokud máte velkou skupinu. Mezi základny snadno vejdete až 15 hráčů.
 4. Obrázek s názvem Play Pickle Step 4

  4 Hrajte běháním mezi základnami, zatímco se vás vrhač snaží chytit. Po třetím hodu mohou běžci sprintovat v obou směrech, aby dosáhli jedné ze základen. Vrhači vrhají míč tam a zpět k sobě a snaží se označit běžce, než se dostanou na základnu. Chcete -li hráče označit, stačí se ho dotknout míčem, zatímco jej stále držíte. Hráč je v bezpečí pouze tehdy, když stojí na základně nebo za ní.
  • Běžci počítají, kolikrát mohou běhat tam a zpět mezi základnami. Poté, co byli všichni označeni, vyhrává běžec s největším počtem běhů tam a zpět.
 5. Obrázek s názvem Play Pickle Krok 5

  5 Přepněte s vrhačem poté, co jste byli třikrát označeni. Pokud jste běžec a byli jste označeni třikrát, přepněte místa s posledním vrhačem, který vás označí. Z tohoto vrhače se pak stane běžec a vy se stanete vrhačem, dokud 3x neoznačíte jiného běžce.

  Spropitné: Můžete si zahrát verzi pro náhlou smrt, ve které jste úplně mimo hru poté, co jste byli 3krát označeni.  reklama

Metoda 2 ze 2: Hraní Pickleball

 1. Obrázek s názvem Play Pickle Step 6

  1 Získejte správné vybavení a najděte 3 přátele, se kterými budete hrát. Zatímco můžete hrát pouze se 2 hráči, pickleball hrají téměř vždy 2 týmy, v každém týmu 2 hráči. Budete také potřebovat míč a pádla. Nakládaná koule vypadá jako koule s mírně menšími otvory. Je to také trochu těžší. Nakládací pádla vypadají jako pingpongová pádla, kromě toho, že jsou více obdélníková a o 2–3 palce (5,1–7,6 cm) větší na každé straně.
  • Pickleball míč a pádla můžete zakoupit online nebo v obchodě se sportovním zbožím.
 2. Obrázek s názvem Play Pickle Step 7

  2 Najděte si hřiště na nakládanou kouli nebo si vytvořte vlastní. Na nedaleké pláži nebo v parku mohou být hřiště na nakládané koule. Můžete si tam hrát, nebo si nakreslit vlastní hřiště křídou a skládací sítí. Hřiště na nakládanou kouli má rozměry 44 x 22 stop (13,4 m × 6,7 m) a je rozděleno na polovinu sítí. Každá strana je rozdělena do tří zón, přičemž levé a pravé servírovací boxy lícují se základní linkou na každé straně.
  • Prostor mezi sítí a servírovacími boxy se nazývá kuchyň.

  Spropitné: Pokud poblíž nemáte hřiště na nakládanou kouli a nevlastníte skládací síť, můžete na tenisovém kurtu nakreslit křídou a měřicí páskou rozměry. 3. Obrázek s názvem Play Pickle Step 8

  3 Podávejte pod zpoza základní čáry poblíž servírovacího boxu. Každé podání v nakládané kouli musí být provedeno pod rukama. Chcete -li sloužit, postavte se za základní linii servírovacího boxu. Nenápadnou rukou nakloňte míč před sebe a pádlem pevně udeřte do spodní části míče. Vaše podání se musí odrazit v servírovacím boxu v opačném rohu, než kde podáváte.
  • Pokud podání vyskočí v kuchyni, je to chyba a další podávající hráč podává.
  • Chyba je chybou a znamená to, že podávající tým nedokázal skórovat nesprávným podáním, posláním míče mimo hrací plochu nebo odražením míče na nakládanou kouli. Podání se po každé chybě přesune k hráči nalevo.
 4. Obrázek s názvem Play Pickle Step 9

  4 Před podáním nechte míč jednou odskočit. Nesmíte zasáhnout míč do vzduchu, než ho necháte odrazit během prvního návratu. Pickleball míč se musí odrazit alespoň jednou na každou stranu, než bude oběma týmům dovoleno zasáhnout míč do vzduchu. Pokud vracející se tým nenechá míč jednou odskočit, družstvo soupeře získá bod a pokračuje v podání.
  • Pokud podávající tým nenechá míč odskočit, je to chyba a hra se zastaví. Ve směru hodinových ručiček slouží další hráč.

  Spropitné: Hráč na pravé straně hřiště je vždy hráč 1 a hráč na levé straně je vždy hráč 2. Totéž platí na opačné straně, takže hráč 1 vždy slouží druhému hráči 1 a naopak.

 5. Obrázek s názvem Play Pickle Step 10

  5 Po každé chybě střídejte servery. Pokaždé, když podávající tým nedosáhne skóre, přesuňte podání ve směru hodinových ručiček. Pokud se tedy týmu nepodaří vstřelit branku, když podává hráč napravo, podání se přesune k hráči nalevo od stejného týmu. Pokud podávající tým znovu neskóruje, podání se přesune opět doleva a podávat bude hráč na pravém podávajícím poli na opačné straně.
  • Strana stranou je výraz v nakládané kouli, což znamená, že podání se odehraje u soupeřova týmu poté, co některý tým dvakrát neskóroval.
 6. Obrázek s názvem Play Pickle Step 11

  6 Poté, co se míč odrazí na každou stranu, přejděte do kuchyně. Poté, co se míč po podání jednou odrazí na každou stranu hřiště, může každý hráč zasáhnout míč do vzduchu. To znamená, že každý hráč by se měl posunout nahoru do kuchyně, aby mohl rychle vrátit míč a zabránit tomu, aby míč s míčem dvakrát skákal nebo se odrazil mimo hrací plochu.
  • Nesmíte zasáhnout míč, když stojíte v kuchyni, takže se postavte na okraj servírovacího boxu, nejblíže k síti.
 7. Obrázek s názvem Play Pickle Step 12

  7 Pochopte rotaci sledováním skóre a chyb. V nakládané hře může skórovat pouze podávající tým a podání se pohybuje pouze po chybě. To znamená, že každé kolo v nakládané hře má za následek skóre nebo chybu. Pokud podávající tým skóruje, stejný hráč pokračuje v podání, dokud nedojde k chybě.
  • Hra obvykle končí, když tým vyhrál 2 sady. Sada se získává získáním 11 bodů.
 8. Obrázek s názvem Play Pickle Step 13

  8 Udělujte body obsluhujícímu týmu za bodování. Existuje několik způsobů, jak může podávající tým skórovat v nakládané hře. Bod se uděluje, pokud míč odrazí více než jednou na stranu hřiště soupeřova týmu, míč jednou odskočí na stranu soupeřova týmu a není vrácen, nebo pokud soupeř srazí míč mimo hrací plochu, aniž by zasáhl podávající na straně týmu. Bod se také uděluje, pokud soupeřovo družstvo trefí síť.
  • Pokud podávající tým srazí míč mimo hrací plochu, nechá jej dvakrát odskočit na jejich stranu nebo zasáhne síť, je to chyba a podání se otáčí doleva.
 9. Obrázek s názvem Play Pickle Step 14

  9 Před každým podáním oznámte skóre a počet podávajících hráčů. Každý hráč před podáním oznámí tři čísla. První číslo, které oznámíte, je skóre vašeho týmu, hned za ním skóre soupeře. Poslední číslo, které křičíte, je číslo podávajícího hráče, přičemž hráč 1 je vpravo a hráč 2 vlevo.
  • Ukázkové oznámení o skóre může být „4-5-2“. To znamená, že podávající tým má 4 body, soupeřící tým má 5 bodů a hráč na levé straně podává.

  Spropitné: Snadný způsob, jak si zapamatovat, co ta čísla znamenají, je myslet si „já-ty-kdo“. První číslo je vaše skóre, druhé číslo je skóre druhého týmu a třetí číslo je přiřazený server.  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč je nakládací koule sport a jaký má smysl? Jde o to, že je o něco pomalejší než tenis, takže hrát může kdokoli. Je to také jednoduché, takže možná nevíte, jak hrát, ale pak se můžete do hodiny bavit. Má také menší dvůr, který se lidem líbí, protože je snazší se stýkat.
 • Otázka Mohu použít kouli? Brandon Safiran Wiffle ball by pravděpodobně vzdálenost neudělal, podle toho, jaká je vaše vzdálenost. Pro tuto hru by byl nejlepší tenisový míč nebo měkký rozmačkaný míč.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak udělat kurz na horském kole. Horská cyklistika je zábavný a obohacující sport, ale vyžaduje slušnou jízdu. Najít kurz, který je náročný i vzrušující, může být obtížné, protože nejlepší kurzy obvykle bývají ...Ceny 20AC NAACP Image Awards se konají v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos show online.

Sledujte událost 40. výročí A Capitol Fourth online právě zde.Zde je návod, jak sledovat 'Momentum Generation', nejnovější dokument HBO Sports, který zkoumá, jak skupina mladých surfařů změnila sport v 90. letech.Andy Murray, Novak Djokovic a tenisová top 8 se pokusili o poslední virální šílenství před finále World Tour v Londýně.